Esileht Koolilaps Nõmme koolid

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Nõmme koolid

Postitas:
Anonymous

Ei Pääsküla koolil pole mitte väidetavalt nõrk tase, vaid ongi nõrk tase.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 07:11; 18.08 22:28; 19.08 00:35; 22.08 00:35; 31.08 00:11;
To report this post you need to login first.

Nõmmel on ka erakool

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 23:32; 19.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei Pääsküla koolil pole mitte väidetavalt nõrk tase, vaid ongi nõrk tase.

Appi! See perekooli lollakas on kohale jõudnud!

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 21:48; 30.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pääsküla kool on täiesti normaalne põhikool. Lisaks võimalused huvitegevuseks ja ujumistundidesse on hea minna kooli lähedale. Enamik sõpru elab kooli ümbruskonnas, nii et teineteisel külas käimine on lihtne. Ja kõik lapsed on kooli oodatud, mitte nii, et meie siin oleme liiga head selle ja teise jaoks. Loomulikult tulevad eliitkoolidest head eksamitulemused. Kui 500 õpilase hulgast valida 60, siis saab ju esimesed 10% kätte. Ja kui esimene valik pani mööda, küll see välja kukub/saadetakse ning saab uue asemele võtta.

Minu lapsed käivad ühes teises nõmma koolis ja olen väga rahul, et koolitee on turvaline ning õpetajad/lapsed normaalsed. Kiusamist koolis praktiliselt pole(mitte nagu minu kooli ajal) ning tegevust leitakse kõigile vastavalt võimetele. Palju on tunnivälist tegevust. Kes ei ole akadeemiliselt nii võimekas, saab eduelamuse spordis, kunstis, muusikas..

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kui oma lapsed käivad ühes teises Nõmme koolis, siis tegelikult ju kogemust Pääsküla kooliga ei ole. Kui mu laps veel seal ei käinud, siis mul oli ka arvamus, et kui hull see asi ikka saab olla – lihtsalt kole koolimaja. Esimesel aastal ka veel päriselt aru ei saanud, miks selline maine, aga tasapisi hakkasin saama.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 07:11; 18.08 22:28; 19.08 00:35; 22.08 00:35; 31.08 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle Pääsküla kooliga siis on, et nii hirmus? Õnneks meil piirkonnakool Rahumäe, aga ikkagi pole veel kindel, kas lähevad sinna või kesklinna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis eliitkooli eelkoolis ning selle väikse ajaga sain aru, et see kool põletaks mu lapse läbi. Muidu väga nutikas laps, kuid seal klassis tekkis võistlus. Kuigi minu laps oskas väga hästi kirjutada, tekkis alati üks viga, kas lohakusest või tõesti ei teadnud. Ühesõnaga, ta käis seal kuus kuud ning rohkem ei tahtnud minna ning siis sain teada, et ta ei talu seda “hästi sooritust” vaid tahtis olla parim, sest õpetajatelt sai siis kiita. Nuud läheb ka Nõmmel kooli, mis vanasti oli kõige tugevam piirkonnakool. Pääsküla kooli mõtlesin panna, sest seal hommikune vahetus, kuid ei julgenud, selle maine pärast. Ma valisin selle kuldse kesktee. Akki saad tutvumas kaia, vaata ka haridusilma, ning jumala eest ära vali kooli riigieksamite pärast, vaid vaata ka kooli infot, kuhu lapsed peale lõpetamist lähevad. See näitab kooli korraldust ning kui enamik laheb gümnaasiumisse, siis see naitab suhtumist, et kool pooldab ning suunab lapsi haridust jatkama, kui pole kindlad, kelleks saada. See kool kus minu laps laheb, siis kolme lennu pealt laks ainult 3 kutsekasse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole Pääsküla koolil enam häda midagi, uued õpetajad ja uued plaanid ja sisu. Isegi minu tuttavatest õpetajad panevad oma lapsi Pääsküla kooli ja on rahul.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:08; 30.08 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle Pääsküla kooliga siis on, et nii hirmus? Õnneks meil piirkonnakool Rahumäe, aga ikkagi pole veel kindel, kas lähevad sinna või kesklinna.

Muud polegi kui, et siin on üks hull, kes läheb peast täiesti segaseks, kui selle kooli nime mainitakse.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 21:48; 30.08 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Pääsküla koolil ei olegi muud häda, kui et see pole õppimiskallakuga. Uusi õpetajaid ei ole küll massiliselt lisandunud. Täiesti tavapärane ükshaaval liikumine.
Kui ma oma lapse klassi vaatan, siis alustanutest on üsna vähe alles. Paljud on võimaluse avanedes liikunud parematesse koolidesse.
Päris palju on lapsi ja lapsevanemaid, kelle meelest õppimine pole oluline.
Palju on spikerdamist, mis 90% juhtudest jääb õpetajatel märkamata ja lapsed teavad seda juba ette.
Tihti lükatakse tähtaegu edasi, sest esimesest antud tähtajast pole kas välja tehtud või on neid reageerijaid liiga vähe olnud.
Hinnete statistikat vaadates on 3,2,1 tugevalt esindatud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 07:11; 18.08 22:28; 19.08 00:35; 22.08 00:35; 31.08 00:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps Nõmme koolid