Esileht Kodunurk Nõmme turg

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Nõmme turg

Postitas:

Kas keegi on viimastel päevadel käinud? On Iraani arbuus juba müügil või veel mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on viimastel päevadel käinud? On Iraani arbuus juba müügil või veel mitte?

peale pajuokste ja isetehtud hoidiste on suht vähe asju välilettidel. Mu meelest oli eile arbuuside koha peal lambanahast sussid jmt kraam. Sisse ei vaadanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 15:50; 10.04 20:13; 10.04 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan ka seda Iraani arbuusi. Aga praegu on vist jah vara.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.04 22:58; 09.04 22:31; 22.04 15:47; 22.04 21:55; 25.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin pühapäeval Nõmme turul. Välimüüjaid oli veel vähe. Müüd Panama arbuusi. Juures oli kiri, et väga magus, hind 2.90 kilo. Oli keskmisest väiksema mõõduga vili, kuid lahtilõikest oli aru saada, et viljaliha vist hõrk – ilusti pragunev.

Majas sees müüdi ka Kreeka arbuusi. Hind oli 3.50 kilo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.04 22:58; 09.04 22:31; 22.04 15:47; 22.04 21:55; 25.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna oli ka panama arbuus juba 3.50…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 13:44; 10.04 22:18; 28.04 22:22; 01.05 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna oli ka panama arbuus juba 3.50…

täna on tööpäev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 15:50; 10.04 20:13; 10.04 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna oli ka panama arbuus juba 3.50…

täna on tööpäev.

sellest sõltub midagi või? porgand on neil küll igapäevaselt 2.50 ja kartuli hind ka ei muutu. lihaletis ei ole ka eraldi töö- ja puhkepäevaseid hindu märganud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 13:44; 10.04 22:18; 28.04 22:22; 01.05 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna oli ka panama arbuus juba 3.50…

täna on tööpäev.

sellest sõltub midagi või? porgand on neil küll igapäevaselt 2.50 ja kartuli hind ka ei muutu. lihaletis ei ole ka eraldi töö- ja puhkepäevaseid hindu märganud.

ma olen vahel märganud, käin pea iga päev. Arbuuse pole eraldi jälginud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 15:50; 10.04 20:13; 10.04 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli Nõmme turul Iraani arbuusi. Kilo hind oli 2.50-2.90 eurot. Oli ka Panama arbuusi.

Mina vist enne ei raatsi osta, kui hind langeb 1.90 euro peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.04 22:58; 09.04 22:31; 22.04 15:47; 22.04 21:55; 25.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on eriliselt hea või miks just seda ootate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iraani oma on ülihea. Ma ise olen seda hakanud tavaliselt alles juunis ostma. Seega, ei oska kommenteerida, kas aprillis müüdavad on sama maitsvad. Seda vaatasin küll, et arbuus oli suvel müüdavatest siiski pisut väiksem. Need, mida suvel müüakse on hiigelsuured. Samuti tundus, et osad seemned olid heledad. Muidu, viljaliha on küll väga ilus tumeroosa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.04 22:58; 09.04 22:31; 22.04 15:47; 22.04 21:55; 25.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab olla, et arbuus on Iraanist? Kas tõesti Eestil on Iraaniga kaubandusleping?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab olla, et arbuus on Iraanist? Kas tõesti Eestil on Iraaniga kaubandusleping?

Miks ei saa? Lisaks müüakse turgudel arbuuse ka Panamast, Marokost jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.04 22:58; 09.04 22:31; 22.04 15:47; 22.04 21:55; 25.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

jumala eest, nii on. tulin just hispaaniast, seal oli mt diisel odavam kui eestis. sissetulekute vahest ei hakka rääkimagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 13:44; 10.04 22:18; 28.04 22:22; 01.05 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

jumala eest, nii on. tulin just hispaaniast, seal oli mt diisel odavam kui eestis. sissetulekute vahest ei hakka rääkimagi.

Räägi ikka! Palun siia mõningad hispaanlaste sissetulekud (ikka faktilised, mitte “mul üks tuttav rääkis, et…), keskmine palk, maksu%, eluasemekulud nt pealinnas ja maapiirkondades, toidu- ja tööstuskaupade keskmine hinnavõrdlus, kulud haridusele, meditsiinile, laste hobiringidele jne, jne.
Võrrelda lõunamaal eksootilise puuvilja hinda varakevadise põhjamaa hinnaga ning teha järeldusi, et seal teisel, kaunil ja soojal maal on see vili ja sellest järelduvalt kogu elutegevus odavam, on ülirumala ja väga mõtlemisvõimetu inimese tunnus. VÄGA rumala kohe.

Aga palun mina siis nende tulude-kulude nimekirja paari seinast-seina ametiesindaja puhul (näit. madalapalgaliste, keskmist tulu saavate, kõrgepalgaliste omi). Hispaania töötus%-st palun ka eraldi kokkuvõtet.

Ootan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 04:10; 01.05 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iraani arbuus täna 2.50, on ka sama suuri nagu suvel, ja väga-väga hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

jumala eest, nii on. tulin just hispaaniast, seal oli mt diisel odavam kui eestis. sissetulekute vahest ei hakka rääkimagi.

Ma tahtsin veel lisada, et Eestis on marketid ka täis üsna odavat Hispaaniast toodud kemikaale täis puu- ja köögivilja. Ilmselt on natuke kallim kui Hispaanias, sest transport ühest Euroopa otsast teise ikka maksab ka midagi.
Turu ja marketikaubal on ikkagi kvaliteedierinevus. Ja sellest tulenevalt ka erinevad hinnad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 22:02; 01.05 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

tulin just hispaaniast, seal oli nt diisel odavam kui eestis.

Võrrelda lõunamaal eksootilise puuvilja hinda varakevadise põhjamaa hinnaga ning teha järeldusi, et seal teisel, kaunil ja soojal maal on see vili ja sellest järelduvalt kogu elutegevus odavam, on ülirumala ja väga mõtlemisvõimetu inimese tunnus.

pidin su ülejäänud sõnavahu ära kustutama, et saaksid aru – ma ei rääkinud ühestki puuviljast, ma rääkisin autokütusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 13:44; 10.04 22:18; 28.04 22:22; 01.05 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

tulin just hispaaniast, seal oli nt diisel odavam kui eestis.

Võrrelda lõunamaal eksootilise puuvilja hinda varakevadise põhjamaa hinnaga ning teha järeldusi, et seal teisel, kaunil ja soojal maal on see vili ja sellest järelduvalt kogu elutegevus odavam, on ülirumala ja väga mõtlemisvõimetu inimese tunnus.

pidin su ülejäänud sõnavahu ära kustutama, et saaksid aru – ma ei rääkinud ühestki puuviljast, ma rääkisin autokütusest.

Ma palusin elatustaseme, maksuprotsendi, ametlike sisetulekute, eluasemekulutuste, hariduse, meditsiini, lastega seonduva jm hinnavõrdlust, et teaksid “jumala eest” suurest erinevusest rääkida. Mis sa nüüd selle diisli taha poed? Jah, minu viga, seda imeliku eesliitega sõna ei pannudd tähele, aga see ei vähenda kuidagi rumalust ühe näite puhul riigi olukorda või SKP-i hinnata. Neid kägusid, kes omaalgatuslikke “aga mujal välismaal/ arenenud riikides on nii…” teavad rääkida, on niigi palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 04:10; 01.05 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

tulin just hispaaniast, seal oli nt diisel odavam kui eestis.

Võrrelda lõunamaal eksootilise puuvilja hinda varakevadise põhjamaa hinnaga ning teha järeldusi, et seal teisel, kaunil ja soojal maal on see vili ja sellest järelduvalt kogu elutegevus odavam, on ülirumala ja väga mõtlemisvõimetu inimese tunnus.

pidin su ülejäänud sõnavahu ära kustutama, et saaksid aru – ma ei rääkinud ühestki puuviljast, ma rääkisin autokütusest.

Nüüd tuleb sind küll kurvastada, sest Nõmme turul diislit jm kütust ei müüda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 22:02; 01.05 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti on ikka pekkis maa. Kõik asjad on mitu korda kallimad kui mujal.

tulin just hispaaniast, seal oli nt diisel odavam kui eestis.

Võrrelda lõunamaal eksootilise puuvilja hinda varakevadise põhjamaa hinnaga ning teha järeldusi, et seal teisel, kaunil ja soojal maal on see vili ja sellest järelduvalt kogu elutegevus odavam, on ülirumala ja väga mõtlemisvõimetu inimese tunnus.

pidin su ülejäänud sõnavahu ära kustutama, et saaksid aru – ma ei rääkinud ühestki puuviljast, ma rääkisin autokütusest.

Ma palusin elatustaseme, maksuprotsendi, ametlike sisetulekute, eluasemekulutuste, hariduse, meditsiini, lastega seonduva jm hinnavõrdlust, et teaksid “jumala eest” suurest erinevusest rääkida. Mis sa nüüd selle diisli taha poed? Jah, minu viga, seda imeliku eesliitega sõna ei pannudd tähele, aga see ei vähenda kuidagi rumalust ühe näite puhul riigi olukorda või SKP-i hinnata. Neid kägusid, kes omaalgatuslikke “aga mujal välismaal/ arenenud riikides on nii…” teavad rääkida, on niigi palju.

Kui sind huvitab, miks ise internetist ei otsi. Nii palju või öelda et maksuvaba miinimum Hispaanias on 1000 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Nõmme turg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.