Esileht Tööelu, raha ja seadused. Nooh kas kõik juba arvutavad eeltäidetud deklaratsiooni põhjal? :)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nooh kas kõik juba arvutavad eeltäidetud deklaratsiooni põhjal? :)

Postitas:

Andmed täitsa olemas juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei arvuta, ei viitsi. Siis kui aeg, täidan ära ja kõik. Mis seal vahet, ega enne niikunii raha ei saa ju tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei arvuta. Lihtsalt ei viitsi ja ei näe mingit tähtsust sellel (NB! Ei ole rikkur, nagu mõned rumalamad ja teemast tagajalgele aetud inimesed mind nüüd määratleksid.)
Samas, seda tunnistan ma küll, et deklaratsiooni teen ma ära alati kõige esimesel võimalusel ehk siis juba 14. õhtul.
See, kas raha laekub 1 päev varem või paar päeva hiljem ei oma minu jaoks jälle tähtsust.
Soovitaks ka teistel inimestel oma rahaasjadega toimetada niimoodi, et ei oleks vaja igal aastal 25. veebruari paiku hakata huilgama, et kes on saand ja kas on saand…

Minu jaoks on täiesti arusaamatu see tõmblemine selle deklaratsiooni teemal siin perekoolis. Esimesed hakkasid teemasid püstitama ja arvutama juba dets. lõpus. No milleks? Mida see annab? Jagame looma nahka siis, kui loom juba lastud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, ei viitsi deklari pärast tõmmelda, ega see enneaegne tõmblemine kontole rohkem raha too.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvi pärast ikka, see ju paari minuti töö…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei arvuta, ei viitsi. Kui ükskord deklaratsiooni ära teen, siis näeb ka täpselt. Eelmise aasta järgi enam-vähem niikuinii aiman, palju tagasi saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 eurot vähem kui eelmisel aastal:)
Tegelikult vaatasin hoopis seda, et intressid-koolitused-annetused mahuvad nibin-nabin järgmisel aastal kehtima hakkava madalama piirsumma sisse. Kuigi jah, intressid ju pigem langustrendis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Nooh kas kõik juba arvutavad eeltäidetud deklaratsiooni põhjal? :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.