Esileht Pereelu ja suhted Noor kutt, mina ja mu laps

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Noor kutt, mina ja mu laps

Postitas:

Nimelt siis lugu selline et mina olen äsja 24 saanud üksikema.Läksin lapse isaga juba ammu lahku.Nüüd siis hakkasin ma nö kogemata semmima endast noorema 22 aastase kutiga.Nö just seepärast et ma olin temaga lihtsalt hea sõber,elasin mõnd aega temaga koos( oli mu korterikaaslane),mul polnud ta vastu tundeid.Vahest isegi arutasime tema naistest et kes tal on/oli jne. Aga nüüd on minust tema tüdruk vist saamas.Käime koguaeg koos väljas ja veedame lõbusalt aega.Ma olengi enesele teadmata temasse vist armunud.Mõtlen talle koguaeg.Tema ütles mulle juba välja et ma meeldin talle ja olen ammu meeldind.Mu mure seisnebki selles et ma ei ole kunagi nii noori vaadanud sest ma kardan lihtsalt noori kes võivad iga seeliku järgi kohe uttu tõmmata.Kuigi on ta arukas,hea töökoht ja tõesti oma vanuse kohta väga mõistlik inimene on ta ikkagi ainult 22 ja temaga ma võiks ainult elu nautida niisama mitte perekonda mängida.Ta tõesti meeldib mulle aga ma ei tea mida teha.Äkki siit saab mulle keegi anda nõu?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 20:52; 13.02 20:57; 13.02 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsine vanusevahe küll:))
Sa pole ise ka nii vana veel , et riskida ei võiks.
Vaata, mis elul Sulle pakkuda on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal ikka. Siis, kui 26 oled, teed uue teema, ainult siis oled kahe lapsega üksikema. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean jah et see mingi eriline vahe ei ole aga ikkagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 20:52; 13.02 20:57; 13.02 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole seda väitnud et hakkan kohe nüüd teist last tegema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 20:52; 13.02 20:57; 13.02 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käite koguaeg koos väljas ja veedate lõbusalt aega? Ikka laps ka kaasas või vedeleb kuskil külapeal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ise paistad ka üsna lapsik, nii et sobite küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu jutt on tõesti selline, nagu ise oleksid 30 ja kutt 22. Minu silmis olete küll mõlemad alles lapsed ja ma ei ole veel vanamutt. Sinust kõigest 8 aastat vanem. Eks igaüks vaatab seda asja oma mätta otsast. Kaks aastat vanusevahe on olematu. Mul on lausa kaks noort sugulast, kelle elukaaslased on neist umbes paar aastat vanemad. Mu tädi oli oma mehest minuteada rohkem kui paar aastat vana. Elasid surmani koos.
Usu mind, väliselt ei oska keegi arvata, kas te olete ühevanused või on üks teisest vanem-noorem. Ära põe. Aga endas tasub selgusele jõuda, kas sa ikka oled temasse armunud. Või sind siiski häirib vanusevahe? See on umbes sama, kui naine on mehest pikem. Ühiskondlik hoiak on, et naine peaks ikkagi mehest lühem olema või mehest noorem olema. Alguses ehk häirib, pärast harjud ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ex minust 7,5 aastat noorem. Veel 32 aastasena polnud meheks saanud – ikka seesama kutt, kes jookseb jätkuvalt iga seeliku järel. ( ka oma 25 aastaste kaunite neidiste kõrvalt jooksis ringi).
Teie vanusevahe on olematu! Kusjuures kõik sõltub inimesest. Mõni on juba 22selt väga mõistlik ja arukas, mõni pole 50seltki veel sarvi maha suutnud joosta.
Mina küll ei soovita põdeda. Kui tunne on, et tahaks proovida, siis laske käia. Jänes śampust ei joo!
Vabad inimesed – miks mitte nautida ilusat aega, kuniks seda on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis seal ikka. Siis, kui 26 oled, teed uue teema, ainult siis oled kahe lapsega üksikema. :D[/tsitaat]

irw

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahaha 😀 julm vanusevahe tõesti.
aga asjasse – mis sa ise tegid kui 22 olid? kui ma õieti aru saan siis sa küll mängisid pereelu või eksin? 😀

ma ka 24 kuid 22 ei oleks minu jaoks niiiii noor 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa teed nalja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen alati väitnud, et mees ja naine ei saa niisama koos elada või väga lähedased sõbrad olla. Varem või hiljem teeb loodus oma töö.

Oli üks mees kunagi, kes hakkas kaljukindlalt vastu väitma, et ei, saab küll niisama koos elada! Küsisin siis, et kas sa tõesti temaga ei maganud kordagi?

Vastus oli, et \”ainult ühe korra!\”

Niiet teemaalgataja – kuidas seksiga lood on? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni 20 mees on asjalikum kui mõni 40 mees. Nõme, see vanuse teemadel heietamine! Minul on endast 8 aastat noorem mees juba 11 aastat… On vaga asjalik ja tubli ja hea isa oma kolmele lapsele. Minu isa on emast samuti 5a noorem… Ei näe probleemi. Kõik sõltub siiski inimesest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin kohe kohe saamas 24, kui lõin suhte oma mehega, kes tol hetkel oli 22… Tundsime teineteist juba varem, aga ka mul oli see totakas kiiks sees,et eiei mingit nooremat meest. Ühel hetkel aga taipasin,et see alla 2.a vanusevahe on nii olematu ja see 22a. mõne silmis vanuselt poisike, tegi tegelikult silmad ette nii mõnelegi kolmekümnendates mehele. Ja 8.päeva enne 23.a saamist,sai sellest mehest isa. Ei olnud õnnetuse tagajärg, päris kohe planeeritud ja soovitud. Ja paremat isa kui tema on,ei oska tahtagi. Ja paremat meest sammuti mitte. Vanusel ja inimese loomusel pole erilist seost. Kui inimene on ja tahab olla vastutustundega, prioriteedid on paigas, pereväärtused esikohal, armastab ja hoolib tõeliselt ja tõepoolest soovibki iga õhtu tulla töölt koju oma naise ja lapse juurde, veeta koos nädalavahetused ja puhkused,mitte ei torma sõpradega pummeldama, siis pole vahet kas ta on 22 või 32. Loeb inimene ise

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis huvi, kui vana on Sinu lapse isa? Vanus ei mängi rolli alati. Mina olen 23 aastane, minu elukaaslane on samuti 23 ja meil on kodus sirgumas kohe 3 aastaseks saav laps. Minu jaoks pole minu elukaaslane rumal noor poiss, kes seelikusabade järgi jookseb. Täiesti arukas mees ja isa. Küll aga ei oska ette ennustada kuidas võib käituda Sinu \”sõber\” sest tema ju tegelikkuses isa veel pole, või noh pole isa Sinu lapsele. Ei oska mõelda kas ta suudab pereelu elada, eks aeg näitab:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka endast 2a noorem mees. Mina 27, tema 25. Mees on minust tegelikult tunduvalt täiskasvanulikum ja iseseisvam ja arvatavasti need kes ei tea, arvavavad, et mina olen noorem. Välimuse poolest näeme üheealised välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma nüüd siis ütlema peaks, olen 34aastane ja kutt on 27 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 30 ja mu kutt 25 :):) Siiani koos(ptyi ptyi ptyi) ja koik meil ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene mees oli 7 aastat vanem, loll kui saabas ja ebaküps. praegune mees 7 a noorem ja ma ütleks, et ma vahel lapsikum kui tema 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 18:34; 15.02 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures kui sul pealkirjaks- Noor kutt, mina ja mu laps-siis mina loen välja ainult sind ja su noort kutti. lapsest pole sõnagi juttu. Kuhu su laps teie suhtes mahub, selle peaksid esimese asjana selgeks mõtlema. Tore on ju koos lõbutseda jne, aga see pole ju esmatähtis, kui suhtega ka laps seotud on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 18:34; 15.02 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasime käima, kui \”kutt\” oli 21 … ja mina 32. Mul oli 2 last. Nüüd oleme olnud abielus 5 aastat (koos 6) ja lisaks 2 ühist last. Jutt, et 24-sele on 22 liiga noor, on minu meelest naljakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu ex minust 7,5 aastat noorem. Veel 32 aastasena polnud meheks saanud – ikka seesama kutt, kes jookseb jätkuvalt iga seeliku järel. ( ka oma 25 aastaste kaunite neidiste kõrvalt jooksis ringi).
Teie vanusevahe on olematu! Kusjuures kõik sõltub inimesest. Mõni on juba 22selt väga mõistlik ja arukas, mõni pole 50seltki veel sarvi maha suutnud joosta.
Mina küll ei soovita põdeda. Kui tunne on, et tahaks proovida, siis laske käia. Jänes śampust ei joo!
Vabad inimesed – miks mitte nautida ilusat aega, kuniks seda on…[/tsitaat]
Noorem mees ongi ju potentsiaalne eks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Noorem mees ongi ju potentsiaalne eks.[/tsitaat]
IGA partner on potentsiaalne eks, kui suhet hoida ei osata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on minust pool aastat noorem.
Pärast pikka Perekoolis nõu pidamist, nõidade ja sensitiivide külastamist ja perearsti ettekirjutust siiski otsustasin riskida kooseluga, ja esialgu ei ole kahetsenud. Aga kui lahku läheme siis vanusevahe on kindlasti üks põhjustest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Noor kutt, mina ja mu laps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.