Esileht Ilu ja tervis Noored inimesed on hakanud ootamatult surema…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )

Teema: Noored inimesed on hakanud ootamatult surema…

Postitas:
Kägu

Katrin Uusoja, Ruta Arumäe…

+9
-25
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seepärast ilmselt, et vaktsineerimata inimesed põevad ettenägematu lõpuga.

+15
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad olid vaktsineerimata. Mis vaktsiinivastaste teemat sa siin jälle üritad üles kütta ohhooo-uhhuu?

+19
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noored inimesed surevad  ka raske haiguse tagajärjel.  Meedia ei pea kõiki dignoose ju meile  ütlema.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ruta kohta oli kuskil artiklis, et pikaajalise haiguse tagajärjel.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nad oleks vaks-ta ja koroonasse surnud, siis küll see saladus ei oleks.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks suri koroonasse, aga teine mitte. Vaktsineerimise kohta pole andmeid. Ma loodan, et see esimene oli ikka vaktsineerimata, muidu on küll kuri karjas, vaktsineeri muudkui uusi doose ja tolku mitte midagi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks suri koroonasse, aga teine mitte. Vaktsineerimise kohta pole andmeid. Ma loodan, et see esimene oli ikka vaktsineerimata,

siis oleks see nädalaid esikoha uudis.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nad oleks vaks-ta ja koroonasse surnud, siis küll see saladus ei oleks.

Meedia sellist asja maha ei magaks, oleks kohe esikaanelugu.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meedia sellist asja maha ei magaks, oleks kohe esikaanelugu.

Vaktsineeritud noor terve surnu oleks ikka veel palju hullem antipropaganda vaktsineerimisele.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks suri koroonasse, aga teine mitte. Vaktsineerimise kohta pole andmeid. Ma loodan, et see esimene oli ikka vaktsineerimata,

siis oleks see nädalaid esikoha uudis.

Ta oligi vaktsineerimata, see ju jooksis eile läbi. Miks see peaks esikoha uudis olema?

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nad oleks vaks-ta ja koroonasse surnud, siis küll see saladus ei oleks.

Meedia sellist asja maha ei magaks, oleks kohe esikaanelugu.

Ärge arvake, et kõik on sama segased kui teie.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meedia sellist asja maha ei magaks, oleks kohe esikaanelugu.

Üks suri vaktsineerimata koroonasse, sellest  räägiti kuskil artiklis. Mis selles imelikku, see oht on kõigil vaktsineerimata inimestel ju.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ruta oli vaksimata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ruta oli vaksimata?

Fotograaf, kes koroonasse suri, oli väidetavalt vaktsineerimata. Samas ei ole ühtegi temavanust koroonasurmade statistikas viimasel nädalal.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorte inimeste surmad ongi ju alati ootamatud. Mina ei tea midagi kellegi vaktsineeritusest, aga tolle esimese kohta oli ju avalikult kirjas, et suri koroonasse, olles eelnevalt mitu kuud põdenud.
Teise kohta oli, et raske haigus. Raske haigus tähendab traditsiooniliselt vähki, aga viimasel ajal ka depressiooni nagu selgub. Või midagi muud. Kui inimene tõesti põdes vähki, siis ta vbl oligi vaktsineerimata, vähihaigeid, kel ravi pooleli minu teada ei vaktsineerita. Igatahes pole kusagil öeldud, et ta koroonasse suri.
Nii et miks sa teed KOROONA alafoorumisse teema nagu sureks palju noori inimesi, kuigi juttu on kahest ja koroonasse suri neist ainult üks? Aga kange isu on ikka vandenõu-saag käima tõmmata.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ka uudist, et ta koroonaSSE surnud oleks, mina lugesin, et oli muuhulgas millalgi ka koroonaGA nakatunud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ka uudist, et ta koroonaSSE surnud oleks, mina lugesin, et oli muuhulgas millalgi ka koroonaGA nakatunud.

 

(Õigem oleks kirjutada, et ka koroonaSSE nakatunud. Ei surnud koroonasse, vaid nakatus koroonasse.)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ka uudist, et ta koroonaSSE surnud oleks, mina lugesin, et oli muuhulgas millalgi ka koroonaGA nakatunud.

tead mis, ei surdagi koroonasse. See on viirus, mis ükshaaval hävitab organeid. Ehk nt surrakse kopsupõletikku, sest kogu kopsukude on viiruse poolt hävitatud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ka uudist, et ta koroonaSSE surnud oleks, mina lugesin, et oli muuhulgas millalgi ka koroonaGA nakatunud.

tead mis, ei surdagi koroonasse. See on viirus, mis ükshaaval hävitab organeid. Ehk nt surrakse kopsupõletikku, sest kogu kopsukude on viiruse poolt hävitatud.

Täpselt nii. Ja mitte “oli muuhulgas millalgi nakatunud”, vaid väga selgelt ja otse kirjutati, et võitles haiglas 2 kuud koroonaga, lõpuks suri. Jah, me ei tea, mis üles ütles, kas kopsud, neerud, maks või hoopis süda. Samamoodi ei surda grippi, vaid selle tüsistustesse.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast ilmselt, et vaktsineerimata inimesed põevad ettenägematu lõpuga.

Minu isa oli vaktsineeritud ja suri 2 kuud hiljem. Vana ta polnud. Oli veel liiga noor, et surra. Pensionini oli veel päris mitu aastat aega. Lõpetage see rumaluse rääkimine ära ükskord, et vaid vaktsineerimata inimesed surevad. Ise koos kaasaga põdesime selle covidi kergelt läbi ja tean veel päris mitmeid, kes põdesid samuti seda nii nagu ikka tavalist viirushaigust põetakse.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ruta oli vaksimata?

Tema suri vähki.Vähk on 10 korda ohtlikum kui koroona.Vähi levikut saab võrrelda juba pandeemiaga.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ruta oli vaksimata?

Fotograaf, kes koroonasse suri, oli väidetavalt vaktsineerimata. Samas ei ole ühtegi temavanust koroonasurmade statistikas viimasel nädalal.

Seda väitis alatult parastades Kertu Jukkum. Nagu tema oleks teadnud, kas ja mis. Koroonapass oli fotograafil igatahes olemas ja vaevalt ta selle kusagilt ostis.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda väitis alatult parastades Kertu Jukkum. Nagu tema oleks teadnud, kas ja mis.

Alatult parastades? Küll inimesed ikka tajuvad asju imelikult. Jukkum olevat ju ometi fotograafi hea tuttav olnud, vast siis ikka teadis.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Kristi Ojasaar

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/95553389/tuntud-telenagu-ja-ettevotja-kristi-ojasaar-suri-vaid-38-aastaselt

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda väitis alatult parastades Kertu Jukkum. Nagu tema oleks teadnud, kas ja mis.

Alatult parastades? Küll inimesed ikka tajuvad asju imelikult. Jukkum olevat ju ometi fotograafi hea tuttav olnud, vast siis ikka teadis.

Minu õde oli samuti tema hea tuttav ja tema väitis, et tal oli koroonapass olemas ja vaktsiinid tehtud. Teda häiris sügavalt Jukkumi selline sõnavõtt, samas ei pannud ka imestama, ta ongi selline nipsakas,

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja järgmine https://forte.delfi.ee/artikkel/95579697/jarelehuue-kolleegidelt-aitah-lauri-seal-teisel-pool-tantsime-jalle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need koroona vaktsiinid võivad ka vähki tekitada.Kuidas muidu seletada et noored inimesed on äkki hakanud vähki surema.

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu õde oli samuti tema hea tuttav ja tema väitis, et tal oli koroonapass olemas ja vaktsiinid tehtud. Teda häiris sügavalt Jukkumi selline sõnavõtt, samas ei pannud ka imestama, ta ongi selline nipsakas,

Tõsi, Jukkumi väide on meediast eemaldatud. Samas ei pruugi see tähendada, et inimene vaktsineeritud oli. Võib olla siis oli selline stsenaarium, et põdes koroona läbi, sai passi kätte, aga haigus tegelikult ei lahkunud veel, tekitas mingeid tüsistusi? No pole mõtet muidugi targutada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need koroona vaktsiinid võivad ka vähki tekitada.Kuidas muidu seletada et noored inimesed on äkki hakanud vähki surema.

Äkki? Sa tahad väita, et veel aasta tagasi ei olnud ühelgi noorel inimesel vähki?

Aga infoks sulle, et senini ollaksegi tavaliselt terve kuni ükspäev enam ei olda. Kui keegi sinu jaoks “äkki” sureb, siis see võib reaalsuses mitme aasta pikkust ravi ja haigusega võitlemist tähendada.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )


Esileht Ilu ja tervis Noored inimesed on hakanud ootamatult surema…