Esileht Ilu ja tervis Noorel inimesel probleemid südamega.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Noorel inimesel probleemid südamega.

Postitas:

Olen 26 aastat vana ja viimase paari nädala jooksul pole ma end päris hästi tundnud. Asi algas sellega, et ühel hommikul tundisin, et süda on rütmist väljas. Hingata oli raske. See kestis kuskil 10 minutit ja läks üle. Sama päeva õhtul olid aegajalt nõrgad pisted südame piirkonnas. Alates sellest olen olnud väga väsinud, pea valutab ja mõnel õhtul on väike palavik. Vahepeal süda paha. Ka tunnen nõrka pistete moodi valu südame piirkonnas. See ei ole igapäev nii, ülepäeviti või siis paari päeva tagant on selline n.ö normaalne päev. Eriti on just õhtuti halb enesetunne. Väsimust tunnen ka päeval, aga valud ja palavik tuleb tavaliselt õhtuti. Kunagi varem pole selliseid probleeme olnud, südame rütmihäireid ja valusid südame piirkonnas. Oskab keegi öelda, millega tegu võib olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 22:11; 19.12 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine ikka perearsti juurde, ega minusuguste kägude pandud diagnoosid ei aita haigust ravida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Südamelihase põletik näiteks võib olla ja see vajaks kindlasti arstiravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et küsin enne teistelt, kellel taolised sümptomid on olnud. Minu perearst on selline, kes pigem kirjutab retsepte kui saadab uuringutele. Uuringi enne, et olla targem ja ise osata küsida talt uuringute kohta…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 22:11; 19.12 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina maadlesin aastaid sellise teemaga, ja käisin korduvalt ka filme tegemas- ei miskit ,filmid korras ja pole viga midagi, lõpuks tuli keegi selle peale,et organismis peab olema MINGI põletik ja nüüd olen mandlitest ilma juba 3 aastat ja südamega pole enam probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kui sul on kehv perearst, siis praktiliselt on sul hea ja KIIRE lahendus ainult minna tasulise või erapraksise kardioloogi juurde. Saad kiiresti vastused oma muredele, välistad võimaluse, et on midagi hullemat, või saad kinnituse ja juba algse diagnoosi koos paberiga sinu perearstile, kes on siis SUNNITUD liigutama ja sind uuringutele saatma. Edasi saad siis liikuda riiklikus med.süsteemis.

Kui oled Tallinnas, siis võin ka soovituse anda, kelle juurde minna, aga ainult siis, kui tahad (s.t. ma ei tee siin kellelegi nimme reklaami). Raha peab erapraksisesse minnes muidugi ka natuke olema, aga see-eest saad sisuliselt 1(-2) visiidiga täisuuringud ja diagnoosi või \”puhta paberi\” ja meelerahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul olid pisted südame piirkonnas, hingamisraskused, peavalu- diagnoosiks depressioon.
Ära oleta, pöördu arstile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen 26 aastat vana ja viimase paari nädala jooksul pole ma end päris hästi tundnud. Asi algas sellega, et ühel hommikul tundisin, et süda on rütmist väljas. Hingata oli raske. See kestis kuskil 10 minutit ja läks üle. Sama päeva õhtul olid aegajalt nõrgad pisted südame piirkonnas. Alates sellest olen olnud väga väsinud, pea valutab ja mõnel õhtul on väike palavik. Vahepeal süda paha. Ka tunnen nõrka pistete moodi valu südame piirkonnas. See ei ole igapäev nii, ülepäeviti või siis paari päeva tagant on selline n.ö normaalne päev. Eriti on just õhtuti halb enesetunne. Väsimust tunnen ka päeval, aga valud ja palavik tuleb tavaliselt õhtuti. Kunagi varem pole selliseid probleeme olnud, südame rütmihäireid ja valusid südame piirkonnas. Oskab keegi öelda, millega tegu võib olla? [/tsitaat]
Esmapilgul selliste kaebuste põhjal küll mingit südameprobleemi ei kahtlustaks…
Kas sul on varem südame rütmihäireid esinenud või millest sa järeldad, et su süda 10 minutit rütmist väljas oli?

Rase?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Noorel inimesel probleemid südamega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.