Esileht Pereelu ja suhted Noorema vastu vahetatud naised

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Noorema vastu vahetatud naised

Postitas:

Mina olen kindel, et pika (10-15-20a.) kooselu järel muutub seks, rääkimata muust elust, ühe ja sama partneriga tahes või tahtmata aja jooksul rutiinseks.
Seega need kategoorilised teistesse pereväärtustesse mitteuskuvad inimesed võiksid juba eos omad roosad prillid eest võtta ning enesele teadvustada, et iga suhe mille alustate ja milles te pole võimelised arenema, saab peatse kindla lõpu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:28; 19.02 15:10; 19.02 15:34; 19.02 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen kindel, et pika (10-15-20a.) kooselu järel muutub seks, rääkimata muust elust, ühe ja sama partneriga tahes või tahtmata aja jooksul rutiinseks.
Seega need kategoorilised teistesse pereväärtustesse mitteuskuvad inimesed võiksid juba eos omad roosad prillid eest võtta ning enesele teadvustada, et iga suhe mille alustate ja milles te pole võimelised arenema, saab peatse kindla lõpu.
[/tsitaat]

Ka suhe omaenda lastega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viga ongi selles,et naised on valinud omale elukaaslaseks endaealise mehe.Praegugi paljud noored naised teevad sellise vea ja võtavad omale endaealise või noorema mehe ja siis suhe 10-20aasta pärast puruneb.Tuleb võtta kohe endast vähemalt 10a vanem mees ja siis võib üsna kindel olla,et kooselu püsib surmani,et mees ei tee kõrvalehüppeid ja on lastest huvitatud.[/tsitaat]
Mul oli 10 aastat vanem mees. Muudes eluvaldkondades igavene äpu, aga võõraid naisi sebis ikka, kuigi kodus seksi sai nii palju kui tahtis. Kes on litsiks loodud, see litsiks ka jääb!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 15:28; 19.02 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma ei tea küll ühtegi seksuaalselt aktiivset meest, kes leiaks, et ilma seksita abielu on säilitamist väärt. [/tsitaat] Mõni inimene armastab omi seisukohti väljendades minna äärmustesse. No näiteks nagu sina 🙂
Kus ma rääkisin poole sõnagagi täiesti seksivabast kooselust, mingite muude pereväärtuste nimel.
Enese arust püüdsin ma selgitada, et inimesed peaksid olema suhtes arenemisvõimelised, püüdma koos raskusi ületada. Seda siis nii naine kui mees.
Elus on perioode, kus seks ei pruugi olla just kõige regulaarsem nähtus paari elus, kuid kui mõlemad hoolivad üksteisest ning püüavad mõista hetkel kujunenud olukorda, saavad nad neist tekkinud takistustest hea tahtmise juures ajaga üle.
See muidugi eeldab, et need inimesed hindavad üksteist ning nende endi loodud seltskonda, e. perre lisandunud lapsi ning on koostöövalmid olukorra lahendamisel.
Kui aga keeratakse raskuses üksteisele selg ning otsitakse erutust väljast poolt, siis on see minu meelest isegi kergemat vastupanu minemine.

Ja need, kes on juba raskuste tekkides harjunud kaaslasi vahetama, need ka jäävad seda tegema. Alati lootes, et kuskil on keegi kindlasti parem, kellega justkui kõik ilma viperusteta edeneb.
Üheks näiteks on see siinne Yxik, kellele on naisest saanud juba kui tarbeese, mis tõrgete puhul automaatselt välja vahetatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:28; 19.02 15:10; 19.02 15:34; 19.02 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Me ei räägi siin mõnest kuust, jutt on ikka aastatepikkustest aseksuaalsuse perioodidest. Eesti peredes on see VÄGA TAVALINE. Ma kuulen sellest kogu aeg. Pluss veel naiste legendaarne \”peavalu\”, mis on lausa anektoodiks juba saanud. [/tsitaat]

Sel juhul saab viga olla ainult mehes, kes ei oska oma naist selliselt rahuldada, et naine ise vägagi seksist huvitatud oleks. Kui mees on voodis hea, pole naisel peavalusid 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 15:28; 19.02 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga kui naine tahab ära minna,mida ta siis mehele kindlustama peaks?Seksi endisel sagedusel ja sooja söögi?[/tsitaat]
Sinu postitusest järeldub,et mees siis vajabki suhtes ainult seksi ja sooja sööki.Perekonna eest hoolitsemine ikka naise õlul???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates on see hea kui mees lahkub- saab naine ka uue mehe otsida ja uuesti alustada.
väga masendav on elada aastaid ühe ja sama mehega ning temaga veel seksida ka hambad ristis kuigi ta jub ammu enam pinget ei paku.
ja naine ju naljalt peret ei hülga. pigem kannatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ka suhe omaenda lastega?[/tsitaat]
Just lapsed ongi neis lõhutud peredes need kõige suuremaks kannatajaks pooleks. Nemad ju ei mõista, ega peagi mõistma, et lahkumineku point peitub vanemate voodielu mitteklappimises. Ja vanemad ei soovi ka midagi ette võtta, et see jälle rööpasse saada. Leitakse, et vaenlane on pigem seesama partner ning eelistatakse minna sädet otsima võõrast voodist, ka isa-lapse suhteid katkestades.

Ma ei saa aru, kas olen end kuidagi valesti väljendanud või ei viitsi inimesed loetust aru saada.
Ma olen igati inimeste arenemise poolt suhtes, perekonnas. Pean vajalikuks, et inimeste vahel on peale seksi ka midagi muud olulist.
Pooldan, et kui on muidu tugev perekond, kuid on tekkinud aja jooksul probleem erinevate seksuaalsete vajaduste osas, siis peaksid inimesed seda kuidagi püüdma osapooli rahuldavalt lahendada, teineteisele vastu tulles arenema. Meeste puhul on see füsioloogiline pool elu jooksul selline üsnagi stabiilne. Naiste puhul aga nii väga mitte, kuna sünnitustega kaasnevad erinevad emotsionaalsed ning kehalised muutused. Seega peaks inimesed olema üksteisele toeks, mitte raskustes teineteisele selga pöörama.
Kui alguses oli seksuaalselt kõik ok, siis ehk peaks püüdma taastada seda esialgset klappi. Mitte minema mugavuse teed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:28; 19.02 15:10; 19.02 15:34; 19.02 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Sinu postitusest järeldub,et mees siis vajabki suhtes ainult seksi ja sooja sööki.Perekonna eest hoolitsemine ikka naise õlul???[/tsitaat]
No on ju mehe õlul ikka kui lahkumineku korral peab mees tagama naisele endise elatustaseme,siis järelikult oli ju mehe õlul.Kui oleks olnud naise õlul,siis ju mehe elatustase halveneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole nii, et naine ei soovi seksi. Minu abikaasa teatas pärast 20-ndat abieluaastat, et tema minuga enam seksida ei soovi, sest mina ei ole tema jaoks enam ilus ega huvitav. Leidis lühiajaliselt mingi armukese, kelle juurde kolimisest ei tahtnud aga kuuldagi ja kellega romanss lõppes üsna kiiresti.Ja mis mina mehe avalduse peale peaksin tegema siis? Oli valus ja raske, sest minu jaoks on mu mees alati olnud seksikas ja atraktiivne.Aastaid harjutasin end mõttega, et elan edaspidi üksi. Kui sellest aga mehele räägin, ei taha tema lahkuminekust kuuldagi, pärast minu järjekordset vastavat ettepanekut olen ümbritsetud lilledest ja tähelepanuavaldustest.Tuttavad kadestavad meie pikka abielu ja tähelepanelikku meest, aga mina ise vaatan kadedusega hoopis neid, kel on armastavate abikaasade toimiv voodielu. Ja ei ole vaja öelda, et otsi armuke.Kui oled 20 aastat hoidnud kalliskivi- seksi koos armastusega- siis ei vaheta seda niisama lihtsalt poolvääriskivi või klaasikillu vastu. Seega järjekordne mahajäetud keskealine naine, kes ei seksi.Olgu öeldud, et materiaalselt ei sõltu ma mehest kuidagi ja selles mõttes oleksin iga kell vaba minema. Kuid lootus armastusele sureb viimasena…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit jääb mulje, et abielud purunevad põhiliselt sellepärast, et need ongi ainult seksile rajatud. ja kui seks mingil põhjusel enam nii tihti ei toimu või ära tüütab, siis ei hoia enam miski ka suhet koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kellegi vastu ei vahetatud, lahkumineku algatasin ise, mees ei sobinud perekonnainimeseks. Tema leidis endale noorema naise, mina noorema mehe, kõik on rahul. Mina ise ei suutnud elada iganenud, nõukaaegsete vaadetega üleskasvatatud mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

…see kõik oli olemas, aga kui sind viiakse haiglasse kaheks kuuks lamama, et laps sünniks piisavalt suure kaaluga, et ellu jääda, siis mis õigustus on sellisel juhul???[/tsitaat]

Mees sind haiglas vaatamas ei käinud? Oleksite saanud ju seal mehekest ära rahuldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu juurest on ära mindud, ei näinud endal muud süüd kui see, et olin riskirase ja sex oli keelatud….minul oli samuti see raske aeg, aga miks arvab mees, et tema võib minna mujale sexi otsima ja jätta maha oma naine ja väikesed lapsed???
[/tsitaat]

Tee või tina, aga mina ei usu kohe mitte, et mees AINULT ajutise seksipausi tõttu ära läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 19:43; 19.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]
meil on 12a vahet, olime mõlemad teineteise jaoks esimesed[/tsitaat]

Kui vanalt see esimene kord siis toimus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 19:43; 19.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuemad uuringud pigem just räägivad sellest, et seks on naistele sama tähtis voi tähtsam veel. Aga probleemid voodis saavad alguse siiski mehest.
Mehe ülesanne suhtes ongi naise stressi maandada. Mees peab naiselt võimalikult palju muresid ja pingeid maha võtma. Kui naine vabaneb stressist ja mees on ka romantiline, tahab (iga) naine seksida. Tunduvalt rohkem kui mees. Ja mida paremat seksi oskab mees naisele ANDA, seda rohkem naine ka seksida tahab. See on väga loll arvamine paljudel meestel, et naistele seks ei meeldi. Naistele meeldib seks kohe väga-
väga, ainult et mitte iga mehega. Aga kui mees on päev läbi käitunud kui viimane mölakas, siis mis seksist te räägite ? Naistel on siiski emotsionaalne heaolu seksi eelduseks. Kui
mees naise usalduse kaotab ja naine temas pettuma peab,
siis tuleb mehel peeglisse vaadata, kui kuivale jääb. Ning muidugi on kergem tee leida uus ullike, kes esialgu armumise faasis ka viletsa seksiga lepib voi siis polegi parema seksiga kogemust.
Enda tutvusringkonnas selline juhus, et ka üks \”vanamees\” läks täkku täis ja jooksis noorema manu. Suur armastus
kestis aga mehe insuldini, siis teatas noor ja kallis naisuke, et sorry vana,mina sind küll põetama ei hakka, sest seks oli tegelt vilets ning pappi ja mugavat elu enam ei ole kompensatsiooniks, seega miks peaksin oma elu rikkuma???ning lahkus päevapealt.
Nüüd istub vana üksi hooldekodus, sest endine naine ei andesta talle tehtud sigadusi. koju aga tahab mees
küll, aga ka lapsed ei hooli tema tahtmistest.
Seega kui mees ise vilets, siis ongi ta sunnitud aina uusi
suhteid otsima.
Seega, kui mees ei ole osanud hoida oma naist, ei oska ta seda ka edaspidi. Pahatihti on samad jamad platsis ka uutega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui vanalt see esimene kord siis toimus?[/tsitaat]
Sa vist ei lugenud kõiki postitusi läbi. Seletasin eelpool, et ununes oluline sõna mu kirjutisest- olime teineteisele esimesed ABIKAASAD. Oleme siiani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.02 12:23; 19.02 14:04; 19.02 14:17; 19.02 14:29; 19.02 20:28; 20.02 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sina jällegi ei oska kasutada foorumit. Kui sul midagi \”ununes\”, siis saab postitust tagantjärgi parandada. Ei pea plähmerdama nagu peata kana. [/tsitaat]
Nutitelefoniga ja laps käeotsas on seda keeruline teha, vahel kaotab mobla üldse kogu postituse ära, kui seda muutma hakkan. Plähmerdan jah ja olen nagu peata kana- mul on ka inimõigused 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.02 12:23; 19.02 14:04; 19.02 14:17; 19.02 14:29; 19.02 20:28; 20.02 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, miks suhted lastega katkestati. imelik küll.
ma tean aga paari peret, kelle mahajäetud naine on saanud üle oma naiselikust uhkusest. ja suutnud olla üle kibestumisest. nii on hakatud omavahel suhtlema. ka uus naine ei ole vaid selle selle mehe naine, vaid lihtsalt inimene. nii ongi inimesed mahajäetud naine ja lapsed, uus naine ja lapased ja see mees, kes neid ühendab, nagu peaaegu üks pere. isegi nii et uus ja vana pere on moodustanud teineteisele tugivõrgustiku laste hoimdisel.
aga ma ei tea, selleks peavad olema naised mingil muul tasandil. mitte sellised uhked, naiselikult uhked, ülikõva eneseväärikusega, et selle litsiga ma küll ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand, miks peaks naine alati valmis olema seksiks? mehel käed küljes, peksku ise oma pauk lahti kui muidu ei saa! pole veel kuulnud, et mõnel till küljest ära oleks kuivanud, et tükk aega saanud pole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Suuseks oli ka keelatud?[/tsitaat]

aga see mees on nagu peast muidu korras, kui sunnib 3 x nädalas oma riskirasedat naist suhu võtma? Naine pole prostituu ega lihtsalt ihade rahuldamise vahend. naine on inimene, kellele suhuvõtmine (ilma reaalse suguaktita,) lihtsalt ärakasutatud tunde tekitab. Eriti jama lugu on see rasedana. Niigi õrna hingega ja siis mängi mehele litsi. tänan, ei!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju teaduslikult kindlaks tehtud, et vahemikus 35-45 hakkab meestel testosterooni tase langema. Selle languse vältimiseks otsitakse uus ja noorem partner, kelle abil testosteroonitaset ajutiselt tõsta. Sõltub mehest, kas ta laseb mingil hormoonil oma elu segi lüüa või saab tema mõistus ja kodune kasvatus sellest ajutisest keha sundusest võitu. Naisel pole tavaliselt viga midagi, lihtsalt tavaliseks on muutunud ja suhtes on rutiin (see on mehe teene samuti).
Kahjuks aitab meie ühiskond kaasa perede lagunemisele sellega, et keskealiste meeste ning nooremate naiste suhetele ei vaadata viltu. Kui ühiskondlik hukkamõist oleks reegel, siis ilmselt püsiksid suhted kauem. Ka keskeakriis läheb mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uuemad uuringud pigem just räägivad sellest, et seks on naistele sama tähtis voi tähtsam veel. Aga probleemid voodis saavad alguse siiski mehest.
Mehe ülesanne suhtes ongi naise stressi maandada. Mees peab naiselt võimalikult palju muresid ja pingeid maha võtma. Kui naine vabaneb stressist ja mees on ka romantiline, tahab (iga) naine seksida. Tunduvalt rohkem kui mees. Ja mida paremat seksi oskab mees naisele ANDA, seda rohkem naine ka seksida tahab. See on väga loll arvamine paljudel meestel, et naistele seks ei meeldi. Naistele meeldib seks kohe väga-
väga, ainult et mitte iga mehega. Aga kui mees on päev läbi käitunud kui viimane mölakas, siis mis seksist te räägite ? Naistel on siiski emotsionaalne heaolu seksi eelduseks. [/tsitaat]

See on õige jutt. Kui mees ikka terve päeva jooksul naisest väljagi ei tee ja siis õhtul, kui väsinud naine loodab ometigi ennast välja puhata, hakkab mees seksi nõudma, siis tahaks küll kohe ühe hea obaduse talle virutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tavaliselt ikka muidu vastutustundlik ja igati adekvaatne mees läbimõtlemata otsuseid ei tee. Igal otsusel on põhjus ja väga suur osa selles põhjuses on ka mahajäetud eksil endal. Isegi 2 eesti presidenti on oma esimese naise maha jätnud. Sellest hoolimata keegi ei arva, nagu nad oleks kuidagi halvad mehed. Nii et põhjused on alati kahepoolsed. [/tsitaat]
alati ei ole. Mõnikord on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Noorema vastu vahetatud naised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.