Esileht Koolilaps noormehe esimene “vuntsikeste ” ajamine

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: noormehe esimene “vuntsikeste ” ajamine

Postitas:

kuna isa ega vanaisa kahjuks pole, siis mul tekkis selline küsimus-14a poisil on päris tumedad ja minu arust sellised pikemad vuntsikarvakesed. mida osta talle kas mingi pardel või ¸iletid ja kuna ajada kas need esimesed udemed ära ja siis hakkab kohe uuesti vohama jne.jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 19:37; 15.03 21:04; 16.03 17:08; 17.03 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest võiks need esimesed vuntsikesed ikka ära ajada, las kasvatab siis kui juba on midagi kasvatada (mäletan, kuidas ma noorena selliseid udemeid jälestasin, aga võibolla poistele hoopis uhkuse asi, et vuntsid kasvavad, esimesed hõredad habemekarvad olid veel jäledamad, normaalsed poisid minu nooruses nii ringi ei käinud, ainult mingid äpud)
Millega ajada ei oska soovitada, minu meelest pardliga mugavam, aga ega ma pole spetsialist, endal poeg veel selles eas pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ja siis on kohe hommikul jälle uued hakkamas või

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 19:37; 15.03 21:04; 16.03 17:08; 17.03 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no ja siis on kohe hommikul jälle uued hakkamas või[/tsitaat]
tead, meestel käibki see nii… ja ajavadki iga hommik habet, tõsijutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin just paar päeva tagasi oma 14aastasele pardli. Hõredaid habemekarvu oli juba üksjagu. Kui ikka karvad kasvavad, siis tuleks neid ka ajama hakata. Vanus ei loe siin midagi. Nüüd poisil oma masin ja lõug sile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 13-aastane kasutab ¸ilette. Ja juba mitu kuud. Muidu oli tõesti selline inetu piimavunts, aga ilma on ikka parem. Vast korra nädalas ajab ära.
Aga kuna ta isa ka kasutab ¸ilette, siis oli see loogiline valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu olen oma 16-aastaselt lihtsalt küsinud, et kas ta soovib hakata juba habet ajama, seni on vastus olnud ei.
Jah, eks need noored poisid ole naljakad oma udemetega, aga nende maailmas võib asi hoopis teisiti olla. Usun, et minu laisale pojale on kergendus lükata veel seda protsessi nii kaugele, kui saab. Ja mina suudan ära oodata küll, kui ta ise alustab. Kui naised mängu tulevad, küll siis alustab;) Mäletan isegi oma esimesi peikasid keskkooli-ajal…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tead, meestel käibki see nii… ja ajavadki iga hommik habet, tõsijutt.[/tsitaat]

seda ma kahtlustan ise ka tegelt 😉

aga kas pardliga on palju valusam ka-tean päris mitut meest kes ei saa sellega ajada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 19:37; 15.03 21:04; 16.03 17:08; 17.03 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

seda ma kahtlustan ise ka tegelt 😉

aga kas pardliga on palju valusam ka-tean päris mitut meest kes ei saa sellega ajada[/tsitaat]
See oleneb. Minul näiteks on otse lõua all piirkond mis pisut kipitab peale pardliga raseerimist ja vahel tekivad punnid. Mõni jälle väidab, et ei saa üldse pardliga habet ajada, teine jälle räägib samade teradega raseerimise kohta. Aga need jamad käivad reeglina lõuaaluse kohta, vuntsipiirkond nii tundlik pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige targem oleks alustada lapsega rääkimisest. Mäletan enda teisme-east kahjuks seda, et minu isa sellega ei tegelenud ja kogu teema \”avastasin\” umbes 14-aastaselt, kui klassi neiud hakkasid märkuseid tegema. Seega panen südamele, et saaks lapsega endaga räägitud. Kuna sellises õrnas eas on teiste arvamus nii välimusest kui ka kõigest muust äärmiselt oluline, siis võibolla on laps juba hädas ja abi pole kuskilt oodata.

Olen proovinud habet ajada nii pardliga, kui ka ¸iletiga. Praeguseks kasutan viimast (Gilette Fusion). Soovitan siiralt ja soojalt soetada pojale korralik habemeajamiskomplekt, mille juurde kuulub ka habemeajamisvaht või geel. Viimase puhul peaks proovima mõlemat – mina eelistan vahtu, kuna geel on minu jaoks kuidagi liiga \”plögane ja vedel\”.

´iletti meeldib mulle kasutada just seetõttu, et minu jaoks on sellel \”kooriv\” toime ja näonahk on hea ja värske. Kindlasti tuleks vältida odavaid ühekordseid 1-2 teralisi habemeajamistarvikuid, kuna nende kvaliteet on alla igasugust arvestust. Samuti tuleb pisikese nipina meeles pidada, et 4-5 teraliste terad ei ole ühekordsed – peale habeme ajamist loputada vee all või kui karvad on terade vahel, siis näiteks mõne vana hambaharjaga ära puhastada ja ongi korras. Mina olen igapäevane habemeajaja (kuigi mitte väga suure karvakasvuga, aga mulle endale meeldib, et lõug oleks sile), siis kestab üks tera mul umbes 2-4 nädalat. Tera kulumise tunneb ära sellest, et tera ei libise enam nahal siledalt ja hästi, vaid hakkab \”kratsima\” ja \”kiskuma\”.

Küll aga on teismelise puhul keeruline olukord siis, kui habemepiirkonnas on palju nn \”punne\”. Sellisel juhul ¸ilett ei sobi, kuna võib nahka vigastada ja kahjustused võivad olla püsivamad.

Habemeajamisvedelikku ei kasuta, kuna ei saa selle mõttest aru. Paneb vaid naha kipitama peale habeme ajamist ja pigem kasutan korralikku lõhnavett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suured tänud viimasele käole !!

väga asjalik nõuanne, mul õnneks annab poisiga rääkida kuigi sel teemale nii noh mööda minnes kuulas, aga ära ta need karvad üks päev oli ajanud, nüüd hakkan korralikke asju ostma 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 19:37; 15.03 21:04; 16.03 17:08; 17.03 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vuntsid tulevad ka 146 cm pikkadel 13-aastastel.

Ei, ainult 147 cm pikkustel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla noormees!

Su viimaste päevade postitustest on selge, et su kasv teeb sulle suurt muret.

Kuid sa ei peaks muretsema, sest kasvu ei saa mõjutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 13-aastane ajab ziletiga, vast paar korda nädalas. Vajadus tekkis ca aasta tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ja siis on kohe hommikul jälle uued hakkamas või

Habe kasvab siiski meessuguhormoonide toimel, mitte seetõttu, et habet aetakse.

Tean mitut meest (sh. mu oma mees), kellel pardliga ajades tekib allergia, punetus ja punnid. Seega esimese asjana väga kallist pardlit ei soovita osta, võib olla seda ei saagi kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 12aastane ajab kord kahe ndala tagant piimavuntsi 😛
zileti ja geeliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nahk on punniline võib proovida ka peenema otsaga juukselõikusmasinat, see ei lõika nii lähedalt, miski 1 mm jääb alles, aga see-eest ei lõhu punne katki. Kui karvad pole just väga tumedad ja tugevad, siis see 1mm pole nahal näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

blokeeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav on see, et 13-aastase poisi näo raseerimist peetakse siin normaalseks (mida ta ongi), aga 11-12-aastaste tüdrukute kaenlakarvade teemasid peetakse perverdi kirjutatuteks. Kuigi mõte ju täpselt sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb selle teemaga oma poja meheks sirgumine meelde. Ma olin filmidest näinud, et see on selline kaunis isa-poja hetk, kui isa õpetab pojale vanakooli stiilis habemeajamist – st vahupintsli ja ziletiga. Ja, kui siis meie enda pojal see hetk kätte jõudis, siis soovitasin ka kohe, et las isa õpetab ja sain vastuseks, et youtube´st juba vaatasin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ja siis on kohe hommikul jälle uued hakkamas või

ei, ei, kohe homme sa tulemusi küll ei saa, aga kannatust veidi, kui poiss vaatab oma jubedaid udemeid kriitilise pilguga, siis küll läheb raseerima ka ise.
jaa siis varsti tal vunts nagu onu Vollil, ninaalune hommikuti torgimas.
aga jää maru rahulikuks ise, poiss on ikka vuntsiomanik, mitte sina.
siis las poiss juba ise otsustab, kas seksim on olla george clooney või babyface.
kõige hullem aeg ongi see udusule aeg, nagu mingi hädine vend näeb välja, kui kolm udukarva seal moka otsas tolkneb ja ta neid õhtul üle loeb… 😛
samas näiteks mu mees juba kasvatas 13a koolis habet, tal punne-vinne polnud, ilus oli teda vaadata. algul ajas ässalt žileti ja habemevahuga (filmid mõjutasid, miami vice, noh), aga nüüd aastaid hiljem kasutab pardlit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 04:41; 17.09 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav on see, et 13-aastase poisi näo raseerimist peetakse siin normaalseks (mida ta ongi), aga 11-12-aastaste tüdrukute kaenlakarvade teemasid peetakse perverdi kirjutatuteks. Kuigi mõte ju täpselt sama.

otse loomulikult tuleb neiul aidata karvkattest vabaneda.

kus Teid on konkreetselt selle küsimuse puhul perverdiks sõimanud, palun linki, sest pervertlus on tõsine teema ja taoline kriminaalsüüdistus pole foorumis lubatud.

12a on niigi oma rinnahoidjapaelte, menstruatsiooni ja tutikarvadega hädas ja häbelik, ja siis veel peab kehalises või ujulas oma kaenlakarvu eksponeerima!?

paluks mitte juhinduda kellegi pervojuttudest ja anda teada netikiusamisest ebasobiva postituse kaudu.

lapsed pole enam nii lapsed midagi ja karvkate kaenlaalustes on esteetikaküsimus ja neiule niigi raske…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 04:41; 17.09 05:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi ei tea kunas poisil vuntsi v muu karva probleem tekkis. Yks hetk oli vannitoas yleliigne raseerimis vaht ja terad. Kysisin poisilt, et kas on tema omad, olid jah. No järelikult oli aeg kyps. Nyydseks mitme kodust välja/koju tagasi kolimise tagajärjel olen märganud, et noored on palju toote teadlikumad (ok, mina kasutan seda mis poes näpu jääb), poja naha hooldus vahendid on palju kallimad ja kvaliteetsemad kui minu, ja neid on ja palju rohkem. Lase lapsel otsustada mida tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 poega, 14-, 16- ja 19-a
Eelistavad pardlit. Žiletti on proovinud, ei tahtnud.
Mida noorem, seda harvem tuleb kasutada. Nt 14-a raseerib ainult kord nädalas oma udemed ülahuulelt ära.
Keskmine poiss raseerib vuntse ja lõuga. Meenutab välimuselt mingil määral Wolverine´i ja mingil kummalisel viisil see sobib talle. Põhikooli lõpuaktuseks ajas ka külgede pealt ära ja nägi välja nagu rõõsa poisike, seega kasvatas tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üllatav, et siin emad oma poegade piimavurudest nii õhinas ja teadlikud on…
Pojad on 22a ja 18a ja mina ei tea nende habemeajamisest midagi. Isal on habe ees (ehk siis pidevalt ajamata) ja ta pole ka seda tüüpi tegelane, kes poegadega nn “mehejutte” ajaks. Tema kindlasti neid õpetanud ei ole.
Poistel on vahepeal vunts karvane, vahel aetud (lõual ei kasva veel kumbalgi midagi)…Ju nad siis ikka ise on vastavad vahendid muretsenud ja siiani hakkama saanud. Meil pole ka vannitoas mingeid riiuleid va hambapesuvahendite oma, kus kõik eksponeeritud on. Igaüks hoiab oma kosmeetikakraami enda toas.
Pole huvi tundnud, kuidas nad seda teevad, see ikka meeste enda asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps noormehe esimene “vuntsikeste ” ajamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.