Esileht Koolilaps Noormehe riided

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Noormehe riided

Postitas:

Kas keegi oskab mulle öelda,kus rubriigis ma peaksin müüma poisi riideid L suurus, mis vastab pikkusele 170.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laada alla paned oma kuulutuse nagu teisedki.

aga sinu kurvastuseks pean nentima, et sellises vanuses poisslaste riideid on praktiliselt võimatu müüa. ise lasin paar nädalat tagasi poisil suure portsu asju ära pildistada ja riputasin kuulutuse üles, tulemuseks null huvilist.
täna sorteerisime poisi pükstekappi, saime ligi 10kond paari korralikke pükse, mis oma lapsele kukekaks jäänud, aga… enam ei raatsi raisata tervet pärastlõunat pildistamise-kuulutuste ülespaneku peale, sest Perekoolis otsitakse vaid pisikeste riideid.

Huvitav, kui üritada homme Keila kirbukale müüma minna, kas seal liiguks suuremate laste vanemaid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin olla huvitatud 170cm poiste riietest. Sõltub pükste vööümbermõõdust.

Endal oleks pakkuda veidi väiksemaid poiste riideid ja jalanõusid (põhiliselt kingad, paar paari ketse ka) numbrivahemikus 33 – 38. Tahtsin siia koolilapse kuumüügi alla üles panna, aga neid vist pole enam.

Andestust, aga mul lihtsalt ei ole aega siinsel \”laadal\” ringi vahtida. Ma ei tea, kas ma teen midagi valesti, aga otsinguga võivad küll poisi riided nr. see ja see välja tulla, aga siis näitab ostu ja müüki korraga. Ostu valides pole mina oma poisile sobivaid riideid veel leidnud, ikka väikelaste püksid-särgid reas. Äkki ma ei oska lihtsalt seda laata kasutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jahinaine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi oskab mulle öelda,kus rubriigis ma peaksin müüma poisi riideid L suurus, mis vastab pikkusele 170.[/tsitaat]
Laat – lisa kuulutus – lastele – poiste riided – müün – suurus 164-170

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see pole päris õige, e ainult pisikestele otsitakse asju. Minul on poiss 140numbriga ja jalatsid juba nr 37. Hiljutigi ostsime talle talvesaapad siit:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minagi olen huvitatud poisi riietest 170 kuni 176.
Kuid mida pole, seda pole.
Hetkel eriti aktuaalne 3/4 püksid.
Sai laupäeval poetuur tehtud. Minu arust mul täitsa norm laps, ei ole ülikõhn vms. Kuid kõik müügil olevad püksid jube laiad. Lisaks tahab ta heledates toonides pükse.
Samuti olen huvitatud kitsastest mustadest teksadest, polosärkidest, nööpidega lühikeste varrukatega särkidest.
Ja mida poest veel ei leia, on roosa triiksärk (soovitavalt koemustriga kangas). Senine lemmik roosa triiksärk on väikseks jäänud ja uut enam ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin siit riideid seni, kuni kuni oli olemas Koolielus laat. Praeguse süsteemiga on minu arvates õigete mõõtudega riiete leidmine väga tüütu ja olen loobunud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna nägin Mustamäe teel Pankrotilaos (aiandi peatus)musti poiste kingi nr.33-36, hiinakad ja kunstmaterjalist aga 3¤ paar. ehk kellelegi on abiks.samuti oli seal ka t-särke, puuvillaseid dresse suurematele poistele, meestele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 15:18; 14.05 15:21; 16.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minagi olen huvitatud poisi riietest 170 kuni 176.
Kuid mida pole, seda pole.
Hetkel eriti aktuaalne 3/4 püksid.
Sai laupäeval poetuur tehtud. Minu arust mul täitsa norm laps, ei ole ülikõhn vms. Kuid kõik müügil olevad püksid jube laiad. Lisaks tahab ta heledates toonides pükse.
Samuti olen huvitatud kitsastest mustadest teksadest, polosärkidest, nööpidega lühikeste varrukatega särkidest.
Ja mida poest veel ei leia, on roosa triiksärk (soovitavalt koemustriga kangas). Senine lemmik roosa triiksärk on väikseks jäänud ja uut enam ei leia.
[/tsitaat]
mõistan sinu muret, mul 164 cm pikk ja kõhn poiss. no ei ole midagi.suvepüksid sain ühe kaltsuka leiunurgast , need siis kannab vist ribadeks.:-)
aga kas Reeboki outletis oled käinud, minuarust on Reeboki lõige pigem kõhnemale poisile. ja sealt võib üht-teist saada. samuti olen saanud suvepükse kõrvalasuvast Nike poest imeodava hinnaga. küll muidugi hooajaväliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 15:18; 14.05 15:21; 16.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tegin kunagi ettepaneku eraldi noorte riiete müük teha. Poiss 170 praegu, ostaks 176 riideid, näiteks korraliku dressi.
Olen ka meeste laada alt vaadanud, et S suurust siis?
Poest ka sellisele suurusele keeruline leida. Eriti kui tegelane ise lapsemeelne alles (10-aastane) ja meeste osakonna asjad sageli ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]täna nägin Mustamäe teel Pankrotilaos (aiandi peatus)musti poiste kingi nr.33-36, hiinakad ja kunstmaterjalist aga 3¤ paar. ehk kellelegi on abiks.samuti oli seal ka t-särke, puuvillaseid dresse suurematele poistele, meestele.[/tsitaat]
kus tõpsemalt aiandi peatuses see pankrotiladu on? just otsin poisile musti kingi, mda täenäoliselt vaja kanda vaid paar korda – seega hind oleks oluline. ma leidsin kadaka teel mingi pankrotilao, kuid see jääb aiandist kaugemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kus tõpsemalt aiandi peatuses see pankrotiladu on? just otsin poisile musti kingi, mda täenäoliselt vaja kanda vaid paar korda – seega hind oleks oluline. ma leidsin kadaka teel mingi pankrotilao, kuid see jääb aiandist kaugemale.[/tsitaat]
see on Mustamäe poolt linna poole sõites enne Kadaka tee risti. Selles majas oli enne teisel korrusel kangadzungel. Suurelt on akendel Pankrotikaubad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 15:18; 14.05 15:21; 16.05 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin tõesti keegi ei osta, sest siin käivad enamus titemammasid, aga näiteks osta.ee-s ostetakse küll ka suuri riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina võin olla huvitatud 170cm poiste riietest. Sõltub pükste vööümbermõõdust.

Endal oleks pakkuda veidi väiksemaid poiste riideid ja jalanõusid (põhiliselt kingad, paar paari ketse ka) numbrivahemikus 33 – 38. Tahtsin siia koolilapse kuumüügi alla üles panna, aga neid vist pole enam.

Andestust, aga mul lihtsalt ei ole aega siinsel \”laadal\” ringi vahtida. Ma ei tea, kas ma teen midagi valesti, aga otsinguga võivad küll poisi riided nr. see ja see välja tulla, aga siis näitab ostu ja müüki korraga. Ostu valides pole mina oma poisile sobivaid riideid veel leidnud, ikka väikelaste püksid-särgid reas. Äkki ma ei oska lihtsalt seda laata kasutada?[/tsitaat]

Minu meilile võiks pakkuda ketse või muid jalanõusid nr 37-38 ja riideid pikkusele 152-158. kris.288@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Noormehe riided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.