Esileht Beebi ja mitmikud Noortele emmedele annan teada tasuta beebipakk apteegist1

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Noortele emmedele annan teada tasuta beebipakk apteegist1

Postitas:
mare40

Sain juhuslikult teada, et 2011/2012 sünnitanud lapsevanemad saavad apteek1 tasuta beebipaki. Vajalik minna teil kodulehele ja seal ära registreerida nind kinnitust saades saate üle Eesti apteegist 1 paki kätte.

Olin väga üllatunud, et mind ei teavitatud sellest ei sünnitusmajas ega ka vallas. Juhuslikult sõbranna teavitas.

Olen kindel, et foorumis on emmesid, kes sellest ka ei tea. Annan teile teada ning kasutagem võimalust midagi tasuta saada.

Jõudu kõikidele noortele emmedele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Noortele emmedele annan teadaTASUTA BEEBIPAKK APTEEGIST1

Seda pakki on jagatud ikka juba mitu aastat.

Please wait...
Postitas:
Zarlote

Jah ega seda paki saamist ei olegi eriti reklaamitud. Ka mina sain teada sellest sõbrannalt.

Selle paki sisu pole just midagi erilist. Mul seisab Kalamaksaõli pudel siiani külmikus. Kas siin on kedagi, kes sellest huvitatud oleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan enne tasuta asja järgi tormamist paki sisuga tutvuda. Ise ei leidnud sealt midagi tarvilikku ja minust ta sinna apteeki jäi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh,uudis see pole küll,sünnitasin 2009.a. ja siis juba reklaamiti ikka ajakirjades seda pakki,päris salajane see teema küll pole,minu tuttavad on kõik kursis olnud ka. Aga sisu on suht mõttetu küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain küll kasulikke asju. Siiani kasutame pepukreeme. Täpselt enam ei nmäletagi,mis seal veel oli. Ajakiri Pere ja Kodu oli ka.

Please wait...
Postitas:
xkestx

[small]Zarlote kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah ega seda paki saamist ei olegi eriti reklaamitud. Ka mina sain teada sellest sõbrannalt.

Selle paki sisu pole just midagi erilist. Mul seisab Kalamaksaõli pudel siiani külmikus. Kas siin on kedagi, kes sellest huvitatud oleks? [/tsitaat]kalamksaõli võta ise ja anna mehele ka iga päev,.:D see ju nagu vitamiin,. mida vajavad ka täiskasvanud

Please wait...
Postitas:
maanaine

väga tore!Meil muidugi see pakk käes, aga saime ka juhuslikult teada sellest, nii et ikka on tore kui sellist infot jagatakse:)ja meil küll oli seal täitsa ok, asju-nagu jub mainitud see kalamaksaõli, siis beebi müts, hipsiku mähe(meil piimalapikesena kasutusel:))j muud värki, mina olen küll sellega rahul!ja väga tore, et niimoodi jagatakse:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli üks tore Milupa krõbisev raamat, mis oli vaieldamatult lemmikmänguasi lapsel. 🙂
Samuti väga hea hipsiku lapike ja veel mõningaid kasulikke asju 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu Apteek 1 pakis küll mütsi ega kalamaksaõli polnud. Mähet ka mitte, hoopis emale Tena hüg. side. Aga võib-olla 2012 paki sisu ongi teistsugune.
Mulle kulus pakist väga ära Linola beebiõli. Pakis olnud Pere&Kodu oli kahjuks eelmise aasta oma, mis anti kaasa kas sünnitusmajas ja samasuguse tõi mulle veel ka ema, et siis seda numbrit mul lausa 3 eksemplari;) Pakis oli veel haavaside ja beebi niisked salvrätid. Ja kindlasti oli seal midagi veel aga ei mäleta, kuigi võtsin paki välja alles üleeile. ….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on sealt pakist üht-teist kasutusel ka (Hipsiku kraam, Linola Fett vanniõli, Milupa lusikas – laps vitsutab sellega praegu putru süüa, kalamaksaõli võtan ise, rinnapadjad said ka ära kasutatud, samuti hügieenisidemed). Suures osas on koosneb see pakk tootenäidistest, aga see ju asja mõte ongi – reklaamida. Täitsin netis paki saamise info juba sünnitusmajas ära, nii et haiglast välja saades, sai kohe apteegist ka läbi käidud. Apteek1 on kohe Pelgulinna sünnitusmaja kõrval 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu Apteek 1 pakis küll mütsi ega kalamaksaõli polnud. Mähet ka mitte, hoopis emale Tena hüg. side. Aga võib-olla 2012 paki sisu ongi teistsugune.
….[/tsitaat]

Apteek1 lehel on ka nimekiri asjadest ja märkus juures, et paki sisu võib olla erinev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil olid eelmise aasta augustis saadud pakis küll ausaltöeldes ainult mõttetu pahn: mingid vanad P&K ajakirjad, milupa kleebitav helkur, bro¨üürid, näidised jne.. ainuke norm asi oli see Hipsiku suulapike.. ülejäänd asjad küll seisavad. aga eks see oleneb pakist kaa, kõik erinevad ju.. oleks kaa milupa lusikat saada:( Aga muidu väga tore mõte neid beebipakke jagada:)

Please wait...
Postitas:
Mlyh

Mul ka selline pakk, mis Käol 15:20. Niisked salvrätid, linola vanniõli, need läksid kohe kasutusse ja ka madratsikaitse, see kilepõhjal, aga seda kasutasin mähkmete vahetusel. Lisaks seal veel beebiõli ja shampoon.
Kurguvalu vastu imemistabletid kasutasin juba ka ära, aitasid, sain õigel ajal jaole ja päris haigeks ei jäänudki. Näidispakk Linex baby annan ära, kuna see mõeldud al 2a, aga säilib vaid okt2012, seega ise ei saa testida. No ja vatt ja sidumisside kuluvad ka tagavarasse ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain selle paki ja no täiesti mõttetu, ainult reklaampahn. Teistel ikka natuke asjalikumad pakid olnud.
Ja selle pakiga kaasneb see, et sinu andmed jagatakse telefonimüügiga tegelevatele firmadele, mingi aja pärast helistatakse ja pakutakse ajakirju ja muud pahna müügiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pean kahjuks ka 2011a paki kohta ütlema ,et peale paberipahna polnud seal midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Mlyh kirjutas:[/small]
[tsitaat]Näidispakk Linex baby annan ära, kuna see mõeldud al 2a, aga säilib vaid okt2012, seega ise ei saa testida. [/tsitaat]
Linex Baby on ikka ALLA 2-aastastele, mitte alates 2a. See on ikka sellele, kes on baby/beebi. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on jah juba mitu aastat olnud. Üsna mõttetu pakk on, puha reklaam. Ainus asi, mis meil kasutuses, on Linola beebiõli tester. Super toode!

Aga ma hoiatan ka: kui selle paki tellid endale, siis sinu andmed (kodune aadress, telefon, meiliaadress) edastatakse Ajakirjade Kirjastusse, kes sulle hakkavad telefoni teel asju müüma. Ise sain juba Pere ja kodu tellimuse pakkumise ja kui küsisin, kust mu andmed saadud siis öeldigi, et sealt kaudu.Õudne:S

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Aga ma hoiatan ka: kui selle paki tellid endale, siis sinu andmed (kodune aadress, telefon, meiliaadress) edastatakse Ajakirjade Kirjastusse, kes sulle hakkavad telefoni teel asju müüma. Ise sain juba Pere ja kodu tellimuse pakkumise ja kui küsisin, kust mu andmed saadud siis öeldigi, et sealt kaudu.Õudne:S[/tsitaat]
Mina võtsin paki suvel välja ja mulle pole küll keegi helistanud. Ja kui helistaks, siis ütleksin kohe esimeseks lauseks, et ei, aitäh ja lõpetaks kõne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]mare40 kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Olin väga üllatunud, et mind ei teavitatud sellest ei sünnitusmajas ega ka vallas. Juhuslikult sõbranna teavitas.
[/tsitaat]
Sellest pakist ei peagi keegi teavitama, see on Apteek1 firma kampaania oma toodetele. Kui nemad peavad reklaami vajalikuks, siis seda ka raha eest teevad. Miks peaks sünnitusmaja või vald erafirmale tasuta reklaami tegema.

Please wait...
Postitas:
Lihtsalt123

Pakid on erinevad.
2009 sai minu tüdruk sealt seest Fisehr Price kõrina ja lusika millega sööb hetkel ka noorem tütar. Esimest korda proovisin Sudocremi ja vist midagi veel.
2011 sain pakist Hipsiku õhtuspüksid, mis leidsid kasutust pikalt. Sudocrem vist oli ka. Sellel korral ei olnud mänguasja kuid lusikas mis jätkuvalt kasutuses.

Kui oled esmakordselt ema ja ei tea asjadest veel suurt, siis soovitan võtta, sest tänu selle testritele võib jääda sul palju asju ostmata, mis muidu jääksid lihtsalt seisma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Aga ma hoiatan ka: kui selle paki tellid endale, siis sinu andmed (kodune aadress, telefon, meiliaadress) edastatakse Ajakirjade Kirjastusse, kes sulle hakkavad telefoni teel asju müüma. Ise sain juba Pere ja kodu tellimuse pakkumise ja kui küsisin, kust mu andmed saadud siis öeldigi, et sealt kaudu.Õudne:S[/tsitaat]

Jah, nii see on, mina vaatsin netist selle paki sisu ja saamise tingimusi ning jäigi see asi sinna paika. Tingimustes on ju selge sõnaga öeldud, et neid andmeid selliselt kasutatakse. Lugege enne läbi, millega nõustute. See ju veel tegelikult üsna süütu värk ja väga odav kooliraha neile, kes eriti ei viitsi sellistesse asjadesse süveneda :)!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]See on jah juba mitu aastat olnud. Üsna mõttetu pakk on, puha reklaam. Ainus asi, mis meil kasutuses, on Linola beebiõli tester. Super toode!

No dziisaz küll, mis seal nüüd lausa ÕUDSAT on?
Kas ei oska õelda, et ei soovi ajakirja?
Ja üldse olete imelikud. Muidu on käsi õieli, et saaks aga tasuta ja kui selgub, et polegi mingit head nänni, siis olete pettunud. Mul oli küll selle paki üle heameel. On olemas veel 1 firma, kes värsketele emmedele tasuta nänni saadab ja kui mõni uus toode tuleb, siis saadetakse ka tasuta näidis + veel üht-teist. Aga ma teile ei hakka ütlema, mis firmaga tegu, sest teile nagunii ei sobi jälle.

Please wait...
Postitas:
kullake26

Olemas veel 1 firma, kes värsketele emmedele tasuta nänni saadab ja kui mõni uus toode tuleb, siis saadetakse ka tasuta näidis + veel üht-teist. Aga ma teile ei hakka ütlema, mis firmaga tegu, sest teile nagunii ei sobi jälle.[/tsitaat]

Ütle ikka ,mina tahaks küll väga teada 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole kade, tean seda-
http://www.hipp.ee/beebiklubi/registreeri

Please wait...
Postitas:
maria_fe

Mina korjasin enda jaoks vajaliku kraami välja ja ülejäänud viskasin minema.
Kuigi igasugu infovoldikuid ja muud paberi kraami oli palju, leidus ka vajalikke asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Noortele emmedele annan teada tasuta beebipakk apteegist1

Mulle näiteks ei meeldi need telefonimüüjad. Olen KORDUVALT neile öelnud, et kustutage mind oma listist aga nad ei tee seda, ikka jälle varsti helistavad. Ok, nad teevad on tööd aga ma ei salli, ku mu privaatsust rikutakse ja helistatakse ka õhtul kl 20.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mulle näiteks ei meeldi need telefonimüüjad. Olen KORDUVALT neile öelnud, et kustutage mind oma listist aga nad ei tee seda, ikka jälle varsti helistavad. Ok, nad teevad on tööd aga ma ei salli, ku mu privaatsust rikutakse ja helistatakse ka õhtul kl 20.[/tsitaat]
Helistamine on nende töö, neil suva sinu korduvast ütlemisest. Ma ei saa aru, miks sa nendega üldse räägid. Lõpeta lihtsalt kõne või ära vasta imelikele numbritele (neil reeglina mingi 800 … number) või pane õhtuti üldse telefon vaikseks. Varsti ei helista enam keegi mingi pakkumisega. Niikaua helistatakse, kuni sa nendega suhtled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja selle pakiga kaasneb see, et sinu andmed jagatakse telefonimüügiga tegelevatele firmadele, mingi aja pärast helistatakse ja pakutakse ajakirju ja muud pahna müügiks.[/tsitaat]
Samal lehel, kus on beebipaki tellimine, on ka võimalus oma andmed andmebaasist kustutada. Esimese lapsega kustutasin, teisega unustasin ja helistanud pole keegi, ainult Apteek1 reklaam tuleb meilile.
Aga minu meelest on veider nuriseda tasuta saadud asjade üle, keegi ei sunni ju seda pakki tellima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui siin on keegi , kes ise ei taha seda pakki, siis kas te mulle ei tahaks anda?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Beebi ja mitmikud Noortele emmedele annan teada tasuta beebipakk apteegist1

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.