Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Noortele tulevastele ja praegustele emmedele, küsimus tulevase pisikese toa kohta.

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Noortele tulevastele ja praegustele emmedele, küsimus tulevase pisikese toa kohta.

Postitas:

Sooviks teada kuidas ettevalmistada lapse tuba, mida sinna vaja oleks jne.
Kuidas olete teie selle sisustanud või plaanite sisustada, ning kui varakult seda tegema hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

u siis hakkan kui laps kaheseks hakkab saama, enne seda magab nagunii meie magamistoas ja mänguasjad on elutoas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ei saa oma tuba…Minu esimene laps magas meiega samas toas kuni 3.aastani ja nüüd kolib \”oma\” tuppa…Pisike kolib ehk 2 aastaselt järgi. AGa ma ei poolda seda et beebi pannakse oma tuppa magama. Beebile on kõige turvalisem magada esimesed aastad oma ema/isa toas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 16:35; 23.02 22:24; 24.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just sisustan beebile tuba. Rasedust 28n. Tapeet sai eile seina ja riidekapi ning suure riiuli ostsin. Riiulisse hea panna karpidesse mänguasjad. Millegipärast meeldib mulle riidekapp rohkem kui kummut. Panen ka pilte seina ja kleepekaid, et armas oleks. Sisustan parasjagu ka esimese lapse tuba, kes on 6a. ja sellega võrreldes jääb beebituba suhteliselt tühjaks. Usun, et enne 1a väiksem oma tuppa magama ei koli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastsündinul kohe kindlasti pole oma tuba vaja see on rohke emme-issi tegemisrõõm 😛 Meie laps saab oma toa vast 6kuusena, kui öösel enam ei söö. Senimaani on kõigile mugavam ühes toas magada- mitte meie voodis, vaid oma voodis meie juures. Ei pea emme mööda maja kolama öösiti. Magamistoas on ka mähkimiskummut. Lapse toas on hetkel ainult riiul ja kapid, selline tema asjade laoruum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps magab suure tõenäosusega ikka vanemate juures algul.
Aga lapsetoas peaks olema riiete kapp või kummut, mänguasjade nurk/kast, raamatu riiul, voodi, hiljem laud ja tool aga see pole algul oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaidlen näiteks vastu sellele, et laps magab mingi 3.a vanematega ühes toas. Sest mida hiljem eraldi tuppa hakkad harjutama seda raskem on. Jaaa… Muideks kolme aastane võib ka ära kohkuda, kui peaks juhtumisi sellel ajal ärkama, kui emme issi vahekorras on. Minu jaoks on see juba mõistuse vastane. Minul magab poja juba alates 6.ndast kuust oma toas. Uksed on lahti ja kuulen kohe kui ta ärkab. Esiteks magan ma ise paremini ja ei jookse kohe iga nihelemise peale kohale, kujutan ette, et kui ta magaks minuga samas toas oleks minu uni pidevalt häiritud, sest magaksin üks silm kinni ja teine lahti. Laps on nüüd pooleteise aastane ja ei ole mingi muret, et laps ei maga või mölla siin magama panekutega. Õhtul ta juba teab, et kui väsib siis läheb magama oma tuppa oma voodisse ja jääb igavene kemplemine ära. Ok jah, kui ei ole võimalusi, et oma tuba anda lapsele siis iseenesest mõistetav, aga paraku ma ei saa sellest aru, et mõnel magab 3.a veel vanemate voodis ka… Aga see on lihtsalt minu arvamus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps 8-kuune, oma tuba veel ei ole. Sel kevadel saab oma toa selles mõttes, et kolime suuremasse korterisse, aga ega ta seal toas esialgu magama ei hakka. Nii et teeme lihtsalt remondi ja paneme esialgu sinna kummuti lapse asjadega ja osad mänguasjad vmt. Niikuinii hakkab laps ju päevasel ajal mängima ja olema minu silma all st köögis või elutoas. Öösel sööb ka 2 x, nii et pole oma tuppa teda plaanis seni magama ka panna, kuni öine tissitamine kestab ja laps öösel lisaks veel mitu korda niisama ärkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps ei maga meiega samas voodis…küll aga samas toas…
Ei ole vaja mehega siis häälitseda nii et laps üles aetakse ja asju saab ka teises toas/tubades ajada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 16:35; 23.02 22:24; 24.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime kohe suurema maja (lisakorrusega) kui beebiootele jäime, seega saab veel sündimata beebi oma toa,mis on samal korrusel meie magamistoaga.
Aga esialgu magame mina ja beebi korrus kõrgemal külalistetoas,et mehe öist und mitte häirida. Käib ju tema päeval tööl kui meil aega pikutada küllaga.
Kui laps juba suurem ja öist tähelepanu vähem nõuab, kolime tagasi teisele korrusele, kus tibu omas hällis magab.
Beebituppa tuleb voodi/häll, riiul mänguasjadele, kummut beebiriietele ja vana kiiktool,mis sai uue riidega üle kaetud, seintele pildid ja peegel. Seinakapp on nagunii juba seina sisse ehitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna meil 3-toaline korter ja sellest ühes on vaid valged seinad ja tavaline põrand siis kindlasti tulevase issiga koos plaanis seal ikka enne beebi sündi ilus tuba valmis teha, kindlasti ta sinna nii pea ei koli aga hea on ikka:) Juba plaanidki tehtud, millise toa tahame teha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul poiss 1a4k ja nüüd alles olen hakanud tuba sisustama. Algul mõtlesin küll, et 6-kuusena kolib juba oma tuppa, aga kuidagi ei suutnud-tahtnud teda eraldi panna :). Nüüd aga olen teise beebi ootel ja peaks suurema ikka ennem sündi oma toaga ära harjutama, aga ikka lükkan seda kogu aeg edasi :). Varsti viimane aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks üldse lapsi teha kui ta kohe enda tuppa ära kupatatakse? EI ole ju vaja et ta vanemate und kuidagi häiriks vms…eks?
Beebi ei vaja mittemingil juhul lähedust ega ka läheduse tunnet, et ema on tema lähedal, mitte TEISES TOAS!…Aga igaühel oma mõttemaailm eks?
Kõik õnneks ei ole ühe puuga löödud et seks vaid magamistoas toimub 😉 Mõni on leidlikum ka siis kui lapsi ei ole 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 16:35; 23.02 22:24; 24.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna ei plaani beebit endast nii kaugele eemaldada, siis ka oma tuba ei planeeri. mõlemad lapsed on mul aasta kaisus maganud ja siis aastakese veel meie toas võrekas. alles seejärel hakkasime neid oma toa mõttega harjutama. päris paras aeg. selleks ajaks oleks beebiteemaline tuba juba värskendamist vajanud.
saan aru soovist talle oma armas pesa teha, aga imikule mõeldes tasuks see siiski esialgu endale võimalikult lähedale teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hällisurm pidi sagedasem just eraldi toas olevatel lastel. Mida lähemal emale, seda parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tita magab oma toas sünnist saati. Tema tuba asub meie magamistoa kõrval.
1. Mina ei saa korralikult magada, kui ta magab minu juures või minu toas – just nagu keegi mainis, siis iga nihelemise peale üleval kohe.
2. Laps magab rahulikult ja läheduse puudumise probleeme ei esine – väga rahulik laps ja väljapuhanud emme 🙂
3. Emme-Issi voodisse saab tita nädalavahetuste hommikuti, kui kõik ärkame ja ka muudel hommikutel, et emmega koos mõnuleda ja rahulikult ärgata. ja loomulikult siis, kui ta peaks haige olema ja uni on rahutu.
Alaliselt oma voodisse teda magama kunagi ei võta ja oma magamistuppa paigutamisel ka mõtet ei näe (kui just siis, kui ruumi pole lihtsalt).

Tita toas on tema voodi, kummut ja tugitool-kiiktool, kus on hea õhtul ja öösel tissutada. Loomulikult kasutab tita oma tuba ainult magamiseks ja muul ajal lihtsalt hängib seal kus mina parajasti olen :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Noortele tulevastele ja praegustele emmedele, küsimus tulevase pisikese toa kohta.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.