Esileht Pereelu ja suhted Nooruspõlve romantiline seiklus

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Nooruspõlve romantiline seiklus

Postitas:

See :).
https://foorum.perekool.ee/teema/sain-tuttavaks-uhe-mehega/

See on minu teema :). Nii siin kui seal mõned detailid muutsin, kui keegi hakkab tähte närima.

Väga lahe, ei tohi jätta kripeldama! Praegu sinu teemat lugedes kogun end ja võtan ise ühendust, sest ei taha et midagi õhku ja tundmatusse jääks.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.07 20:15; 28.07 21:02; 28.07 21:21; 28.07 21:35; 28.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See :).

https://foorum.perekool.ee/teema/sain-tuttavaks-uhe-mehega/

See on minu teema :). Nii siin kui seal mõned detailid muutsin, kui keegi hakkab tähte närima.

Väga lahe, ei tohi jätta kripeldama! Praegu sinu teemat lugedes kogun end ja võtan ise ühendust, sest ei taha et midagi õhku ja tundmatusse jääks.

No just :). Et poleks põhjust nii paarikümne aasta pärast siia sellist nostalgiateemat teha 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.07 22:01; 28.07 10:05; 28.07 10:49; 28.07 20:21; 28.07 20:49; 28.07 20:51; 28.07 21:30; 28.07 21:35; 28.07 21:39; 28.07 22:28; 29.07 10:37; 29.07 13:59; 29.07 15:32; 29.07 17:53; 29.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga tee ka ära. Mul FB-d ei ole, ma ei tea kuidas seal on, aga kas saad niisama kirja kirjutada, ilma sõbraks lisamiseta jne.. Su esimene postitus oli nii ilusasti kirjutatud, oled sõnaosav. Tundub nagu nii normaalne, et mingis eluetapis on soov ja julgus teatud otsi kokku tõmmata või lahendada. Ega sa peagi ju vastust ootama, võid nii öeldagi. Tänapäeval tundub see sotsmeedias suhtlus nii lihtne ja murevaba. Minu meelest oleks see nii armas.

Ja keegi siin ütles et meestel teistmoodi vms, siis need noorusaja armumised jäävad palju tugevamalt meelde ka meestele, polnud muid olme-muresid, ainult puhas armumine, see jääb alati meelde ja hea tundega.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.07 20:15; 28.07 21:02; 28.07 21:21; 28.07 21:35; 28.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga tee ka ära. Mul FB-d ei ole, ma ei tea kuidas seal on, aga kas saad niisama kirja kirjutada, ilma sõbraks lisamiseta jne.. Su esimene postitus oli nii ilusasti kirjutatud, oled sõnaosav. Tundub nagu nii normaalne, et mingis eluetapis on soov ja julgus teatud otsi kokku tõmmata või lahendada. Ega sa peagi ju vastust ootama, võid nii öeldagi. Tänapäeval tundub see sotsmeedias suhtlus nii lihtne ja murevaba. Minu meelest oleks see nii armas.

Ja keegi siin ütles et meestel teistmoodi vms, siis need noorusaja armumised jäävad palju tugevamalt meelde ka meestele, polnud muid olme-muresid, ainult puhas armumine, see jääb alati meelde ja hea tundega.

Tänan :). Olen üsna kindel, et kui tol ajal oleksid tänapäevased suhtlusvahendid ja -keskkonnad kasutusel olnud, siis oleksin temaga ühendust võtnud. Praegu aga arvan ikkagi, et see aeg on möödas ja ma isiklikult temaga kontakti enam ei otsi. Iseasi, kui elu peaks sellise juhuse ette mängima, et me mingis olukorras tõepoolest reaalselt veel kohtume ja üksteist ära tunneme, siis loomulikult ma kavatsen öelda, mis mul öelda on :).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.07 22:01; 28.07 10:05; 28.07 10:49; 28.07 20:21; 28.07 20:49; 28.07 20:51; 28.07 21:30; 28.07 21:35; 28.07 21:39; 28.07 22:28; 29.07 10:37; 29.07 13:59; 29.07 15:32; 29.07 17:53; 29.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasin suurema linna lähedal alevikus (ammusel nõukaajal) ja seal olid kultuurimajas nädalavahetustel tantsupeod. Lisaks kohalikele sõitis linnast sinna sulelisi ja karvaseid. Olin arg keskkooliealine neiu. Terve ühe talve võttis mind tantsima sama poiss, ma ei tundnud teda, me ei rääkinud kunagi mitte ainsatki sõna. Jäigi teada saamata kes ja kust ta oli, mis ta nimi oli. Lihtsalt meenus.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

mis sul viga on?

Minul? Mina ei guugelda mingit 20 a tagust flame’i ega aruta perekoolis, et äkki peaks 20 a hiljem siiski talle midagi selgitama. Ja siis väitma, et tal pole mingit eesmärki.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 16:59; 28.07 20:41; 28.07 21:20; 29.07 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult ma kavatsen öelda, mis mul öelda on :).

Aga mis sul siis öelda on? Saan aru, et “sinu teema ja sa ei teinud seda, et kellelegi aru anda”, aga äkki aitab ennastki, kui see (läbi mõelda ja) välja kirjutada.
Midagi öeldakse, et oodata mingit vastukaja – millist sa ootad? Või õeldakse, kui miski jäi kripeldama, aga see on ju sinu Ego heaks, mis temal sellest?
Kontaktivõtmise eesmärk selle juhututtavaga jääb segaseks. Muidugi on noorena selliseid juhtumisi olnud, mida romantilist vahtu ümber mõeldes meenutada (seostuvad jaanipidude, festivalidega), aga täiskasvanuna üles otsida mingit lapseea põgusat tuttavat?
Ei mõista (sa muidugi vastad, et pole vajagi)

Muidu su teema meenutas kolme filmi sarja, mis algas filmiga “Before sunset”, aga seal oli küll päris külgetõmme mängus.
Sinu puhul tundub, et see on ebareaalne kujutlus millestki, mis kahjuks päriselus kellegi teisega ei realiseerunud ja seepärast on tugevnenud fantaasia, et tema oleks olnud õige võimalus selleks.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 08:56; 29.07 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sarnase situatsiooni läbi teinud. Selle vahega , et mina olin intiimsemas suhtes noormehega umbes pool aastat. Siis jäi suhtlus soiku, aastaid hiljem selgus, et ta sai lapsi järjest teise naisega. Mõtlesin sellele noormehele aegajalt aastaid ( umbes 7 ). Siis äkki sain fb temalt kirja, suhtlesime ühe õhtu ja kuna mul ikka niimoodi kripeldas see suhe hingel, siis tegin ettepaneku kohtuda.Mees oli kohe nõus. Saime kokku kohvikus ja ma olen endale nii tänulik,et selle kohtumise ette võtsin. Tänu sellele sain sellele unistamisele korraliku lõpliku punkti panna. Need unistused ja idealiseerimised olid jäänud sellesse aega kui me olime nooremad. Kõik oli muutunud, eriti mina. Mõlemad vanemaks jäänud ja jne. Kohtumise ajal sain juba aru, et selle mehega ma enam ei kohtu, sest huvi pole enam.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sul siis öelda on? Saan aru, et “sinu teema ja sa ei teinud seda, et kellelegi aru anda”, aga äkki aitab ennastki, kui see (läbi mõelda ja) välja kirjutada.

Ma mõnikord ei saa aru, mis värk siin perekoolis on, et nii sageli tuleb korrata seda, mida omast arust juba üsna selgelt öelnud oled. Äkki mu enda viga kuidagi, nii et vahet pole. Aga ma tõesti ütlesin juba teemaalgatuses ju, mida ma talle öelda tahaksin. Ainult üht asja, nimelt seda, et ma tegelikult oleksin tahtnud tol korral temaga kohtuma minna. Lihtsalt ei saanud ja see kripeldas mul pikka aega. Ja muidugi pole mul aimugi, kas talle see teadmine korda läheks, aga juhul KUI läheks, siis mul oleks hea meel, kui ta teaks. Sest ta meeldis mulle ja mina ilmselgelt talle ka, see pole mu tagantjärgi idealiseeritud ettekujutus. Kui oleks olnud vastupidine olukord – mina oleksin oodanud ja tema poleks ilmunud, siis mina tegelikult tahaksin teada, et ta lihtsalt ei saanud tulla. Ilma igasuguste edasiste “plaanide” ja “projektideta”.

Või õeldakse, kui miski jäi kripeldama, aga see on ju sinu Ego heaks, mis temal sellest?

Rääkisin ju, mis jäi kripeldama ja ma näen seda täpselt vastupidi – minu jaoks oleks sellel ütlemisel mõtet ainult siis, kui TEMAL sellest MIDAGI oleks. Mina tean ju nagunii, kuidas asjad olid.

Kontaktivõtmise eesmärk selle juhututtavaga jääb segaseks.

Jällegi – kas ma pole juba korduvalt öelnud, et ma EI KAVATSE temaga isiklikult kontakti võtta. Kuid kui mu võimuses oleks, siis tahaks oma sõnumi talle kuidagi muul moel edastada. Sellekski ei tee ma midagi rohkemat kui kirjutan foorumis (tõenäosus, et ta loeb, on üliväike) ja see teema tuli siia ka juhusliku mõtte ajel, lihtsalt üks teine teema tuletas meelde. Ma tõenäoliselt poleks kunagi tulnud spetsiaalselt ainult selleks perekooli, et oma “lugu jutustada”. Muidu oleksin seda loomulikult juba aastaid tagasi teinud.

Muidu su teema meenutas kolme filmi sarja, mis algas filmiga “Before sunset”, aga seal oli küll päris külgetõmme mängus.

Olen näinud seda triloogiat ja näen ise ka väga palju sarnasust esimese osaga. Ja tegelikult oli meil ka PÄRIS külgetõmme mängus, kohe kindlasti pole see minu idealiseeritud romantiline fantaasia. Meil oli lihtsalt oluliselt vähem aega koos olla – filmis ju ka see lugu arenes päeva, õhtu ja öö jooksul, kõik ei toimunud vaid mõne tunniga. Kui ma teemaalgatuses kirjutasin, et veetsime koos pool päeva, siis see on pisut liialdatud tõesti. Asi oligi selles, et mina pidin minema vahepeal omi asju ajama – neid, mille pärast ma üldse sinna linna olin selleks üheks päevaks tulnud. Tema poolest oleksime võinud kogu aeg koos olla. Eks need õhtused tunnid oleksidki olnud selles suhtes määravad, kas ja mis edasi oleks saanud. Ja selle esimese filmi pealkiri oli tegelikult “Before Sunrise”.

Sinu puhul tundub, et see on ebareaalne kujutlus millestki, mis kahjuks päriselus kellegi teisega ei realiseerunud ja seepärast on tugevnenud fantaasia, et tema oleks olnud õige võimalus selleks.

Nojah, olles ise reaalselt selles olukorras (olnud), jään ma eriarvamusele :).

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.07 22:01; 28.07 10:05; 28.07 10:49; 28.07 20:21; 28.07 20:49; 28.07 20:51; 28.07 21:30; 28.07 21:35; 28.07 21:39; 28.07 22:28; 29.07 10:37; 29.07 13:59; 29.07 15:32; 29.07 17:53; 29.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sellele ei ole mõelnud, et üks põhjusi, miks end sageli korrata tuleb, on see, et mõni naine võib karta, et tema mehest räägitakse?

Tunnistan, et see seos jääb minu jaoks praegu hämaraks. Kui ma pean mitmes postituses pea sõna-sõnalt uuesti kordama seda, mida juba varem ütlesin, kuidas siis see mõjutab võimalust, et kes iganes ennast ära võib tunda? Et siis saab paremini aru, kas jutt ikka tema mehest? Aga ma ei anna ju tegelikult mingit uut infot, lihtsalt kordan ennast.

Seejärel oletame, et ta tunnebki su loo ära ja tema võtab sinuga ühendust.

Ma ei näe ühtegi võimalust, kuidas ta minuga ühendust saaks võtta. Ta ei tea minust midagi peale eesnime. Muu info, mida ta tookord teada sai, on tänaseks päevaks ju ammugi muutunud ja paljuski kehtivuse kaotanud. Siis ta teadis ka nt seda, kus ja mida ma õppisin (olin tudeng). Aga hetkel ei annaks seegi isegi mingeid umbkaudseid vihjeid mu tegevusala kohta. Näiteks.

Eks ma tol ajal jäin selle mõtte juurde, et küll ta mu ise üles otsib, kui väga tahab. Aga seda mõtlesin alles kunagi hiljem, et võisin oma tulemata jätmisega talle (tema arvates) ju selge sõnumi saata, et pole enam suhtlemisest huvitatud. Nagu juba ütlesin, oli ta sellise meeldiva tagasihoidliku olemusega, kindlasti mitte liiga pealetükkiv.

Sa ei tea, kas tema ka tahaks. Sina küll, jah, aga sa ei, kui kiiresti ta uue tutvuse sobitas.

No just noh. Ma ju ütlengi, et mul pole vähimatki aimu, kas talle see teadmine korda läheb. Seega igati riskivaba on siin see minu poolt välja öelda. Kui juhtub lugema ja võtab teadmiseks, siis on hästi; kui ei mäleta või see teda ei huvita – siis on ka hästi :). Kahju oleks vaid sellest, kui see teadmine ikkagi oleks talle kuidagi oluline, aga see temani ei jõua. No aga teha pole siis ju midagi ja kindel on ka see, et nii või teisiti ei käi ta päevad otsa ringi selle küsimusega oma pead vaevates :).

Arvasin, et tahad lihtsalt teiste lugusid kuulata.

Seda ma ju tahtsingi, lisaks oma loo jagamisele. Kui teemaalgatust ja veel mu vahepealseid kommentaare lugesid, peaksid olema sellest aru saanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.07 22:01; 28.07 10:05; 28.07 10:49; 28.07 20:21; 28.07 20:49; 28.07 20:51; 28.07 21:30; 28.07 21:35; 28.07 21:39; 28.07 22:28; 29.07 10:37; 29.07 13:59; 29.07 15:32; 29.07 17:53; 29.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ma pole juba korduvalt öelnud, et ma EI KAVATSE temaga isiklikult kontakti võtta.

Lihtsalt remargina, et mina kirjutasin konkreetselt mitte teemaalgatuse mõttelennu, aga sinu hilisema ütluse kohta, et isiklikult kohtudes ja äratundmise korral ütleksid ikka sealsamas, mis öelda on.

Ja selle esimese filmi pealkiri oli tegelikult “Before Sunrise”.

Õigus. Tundsin juba enne kiirelt kribades, et midagi sai valesti selle pealkirjaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 08:56; 29.07 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina ei teadnud tollal, kus ta õppis? Oleksid saanud siis temaga ühendust võtta või ei? Kui miski sinust olenemata asi tuli vahele ja ta sulle huvi pakkus, oleksid võinud ta ise üles otsida. See, mis sa hiljem mõelda jõudsid, et tema võis omad järeldused teha, ei olegi nii oluline.

Ma teadsin, kus ja kellena ta töötas. Tal oli väga liikuv töö – täna siin, homme seal. Reaalselt oleksin saanud teha seda, et otsida kuskilt üles näiteks selle ettevõtte mingisugune kontor ja viia talle sinna mingi kirjake. Ehkki ta ise seal kohapeal ei töötanud, siis oleks ta ehk selle kätte saanud. Nii et selline variant oli ja seda ma oleksin võinud tõesti teha. Selles mõttes on oluline küll, et ma kohe ei taibanud mõelda, mis järeldusi tema minu mitteilmulisest teha võis. Nagu ma juba ütlesin, siis pigem jäin justkui ootama, et tema mind üles otsiks ja vist oli mul selline (rohkem alateadlik) ettekujutus, et kui mina nüüd hullusti võimlema hakkan, hirmutan ta ehk just endast eemale.

Aga oletame, et see on talle oluline ja ta tahab sinuga suhelda. Kuidas ta seda teha saab, kui ta sinust midagi ei tea peale eesnime? Oled valmis suhtlema?

Kust ma peaks teada saama, et ta tahab suhelda? Ja jah, ta ei saagi minuga kuidagi suhelda. Selles osas on nüüd küll nii, et tal tuleb leppida vaid selle ühe fakti ja teadmisega – et ma tahtsin temaga veel kohtuda, tol korral, sellel konkreetsel õhtul. Tänasesse päeva sellel enam mõju ei ole ja ma siiralt usun, et poleks ka tema jaoks. Praeguse hetke perspektiivist on see kõige tõenäolisemalt meile mõlemale ainult üks väike südantsoojendav noorusmälestus ja mul oleks vaid hea meel, kui see oleks lõpuni positiivne ka tema jaoks. Et kui ta võibolla mõtles tookord, et mida ta küll valesti tegi, et ma ei tulnud, siis ta võiks teada, et temas polnud mingit probleemi.

Ja mis sul talle öelda võiks olla? Peale selle, et ta sulle siiani huvi pakub, kuid et sa kontakti 100% ei otsi pärast kohtumist.

Sellele küsimusele olen ma nüüdseks küll juba oma kolm korda vastanud kui mitte rohkem. Ja ei, ta ei paku mulle huvi selles mõttes, et tahaksin teda kuidagi mingis rollis enda ellu. Ma tahaks, et tal poleks põhjust selle konkreetse minevikusündmuse kontekstis ennast kuidagi halvasti tunda – juhul, kui ta seda on üldse teinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.07 22:01; 28.07 10:05; 28.07 10:49; 28.07 20:21; 28.07 20:49; 28.07 20:51; 28.07 21:30; 28.07 21:35; 28.07 21:39; 28.07 22:28; 29.07 10:37; 29.07 13:59; 29.07 15:32; 29.07 17:53; 29.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub selline suvine teema. Ilusad ilmad, romantika vajadus ja ootus, unistused. Oma mehega eriti ei suju või on hull rutiin ja kiire pereelu. Päris uuteks algusteks tundub vanus kuidagi liig. Aga midagi on puudu ja sinna puuduolevasse kohta koonduvad mõtted, et mis olnuks.
Sellise teema võiksid paljud sarnase kogemusega naised kirjutada, aga väga vähesed mehed teeksid sama, isegi kui mehed foorumikasutajad oleks.
Sest meestel ununevad sellised asjad lihtsalt ära kui ei olnud suurt armumist.
Suurem osa meestest ei juurdle minevikus toimunu üle ega oota mingit vabandust. Kui oleks meelde jäänud ja rohkem tundeid mängus olnud, siis ta oleks neiu üles otsinud, poole päevaga sai ju vahetatud piisavalt informastsiooni, mis ülesleidmise võimalikuks teeks. Seda et neiu põhjus miks ta välja ei ilmunud, ei olnud soovimatus kohtuda, oleks ta ju võinud välja selgitada kui kohtumine talle oluline.

Ma soovitaks ka teemaalgatajal üritada millegi muu peale mõelda. Isegi naiivsetele näib vajadus vabandada mitteilmumise pärast üsna hale ettekääne, et teisega 20 aastat hiljem ühendust võtta.
Mul endal oli nooruspõlves värske suhte lugu, kus me peale esmakordet kohtumist pidime edasi suhtlema. Juhtus lugu kui mina ühte kohta ilmumata jätsin väga absurdsel põhjusel – sest mu ilus suvekleit ei kuivanud peale pesu õigeks ajaks ära:-) See juhtus ka enne telefonide aega ja mida ma oleksingi telefonis öelnud. Ei olnud konkreetne kohting, aga ta kutsus mind midagi vaatama kuhu ta ise nagunii läks. See ei olnudki kindel, et ma lähen. Ma polnud seda lubanud, aga ta oli kutsunud ja seega ta ootas ja lootis, et ma tulen.
Kuna tahtsin muljet avaldada ja väga ilus olla, jätsin kleidi puudumisel lihtsalt minemata. Ja arvasin, et küllap ta kontakteerub minuga siis ise hiljem ja suhtleme ikka edasi. Tema jällegi järeldas minu tulemata jäämisest, et ma ei soovi temaga enam kohtuda. Mina kui neiu ootasin jällegi, et noormehe poolt tuleks uus initsiatiiv.
Nii me kumbki ootasime kolm päeva ja mõlemal oli ahastus hinges, et meid on maha jäetud. Aga tema ikkagi oli see, kes lõpuks taas ühendust võttis. Kõik muu on ajalugu.
Muide aasta oli tookord 1998 ja suhtlus käis e-maili teel, mobiiltelefonid saime nõks hiljem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:33; 29.07 17:16; 29.07 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka teemaalgatajal üritada millegi muu peale mõelda. Isegi naiivsetele näib vajadus vabandada mitteilmumise pärast üsna hale ettekääne, et teisega 20 aastat hiljem ühendust võtta.

Ta ei tahtnudki ühendust võtta. Kirjutas mitu korda, et ei kavatse kontakti võtta. Ainult üliüliüliüli väike võimalus, et see inimene seda foorumit loeb. Sama väike on võimalus, et ta teda veel kuskil kohtab. Eesti on väike küll, aga olgem ausad, isegi samal ajal samasse poodi sattudes tihti ei teagi, et teisel pool riiuleid on kadunud sõber. Sellega olen küll nõus, et ühele kaugesse minevikku jäävale inimesele ei peaks hakkama selgitusi jagama ka juhul, kui kokku põrgatakse, nii et raamatud kukuvad käest (nagu seebikates). Jah, oli tagasihoidlik ja oli tookord huvitatud, kuid olgem ausad, elus juhtub nii palju, mida võiks teisiti teha/öelda. Enamasti elatakse ikkagi hetkes ja loodetavasti mõeldakse, kuidas oma mehega romantilist aega veeta, mitte mõelda, et mis oleks olnud, kui. Väga-väga väike on ka võimalus, et see tüüp endiselt mõtleb teemaalgatajast. Aga kui mõtlebki ja teemaalgataja siin midagi selgitab, põhjendusega, et mehes polnudki mingit probleemi, aga suhelda edasi ka ei saa, sest

Kust ma peaks teada saama, et ta tahab suhelda? Ja jah, ta ei saagi minuga kuidagi suhelda. Selles osas on nüüd küll nii, et tal tuleb leppida vaid selle ühe fakti ja teadmisega – et ma tahtsin temaga veel kohtuda, tol korral, sellel konkreetsel õhtu, siis milleks üldse end põhjendada. On mitu varianti, nende seas see, et ta ei mäletagi teemaalgatjat või on aastakümned sellest mõelnud jms. Ühel juhul teda ei huvita, teisel juhul oleks tal valus vms.

Tõepoolest õige, et kirjutas nii. Siis rohkem hingelt ära teema.
Sest tõenäosus, et kirjeldatav mees seda foorumit loeb ja selle teema avab ning tagatipuks ka enda ära tunneb, tundub tõesti kaduvväike.
Ja mis ta hakkakski peale selle teadmisega, et 22 aastat tagasi üks neiu tegelikult tahtnuks tulla.
Aga et teemaalgataja sellest peale nii mitmeid aastaid nii põhjalikult mõtleb on vihje sellele, et midagi on kuskilt puudu. Võibolla peaks hoopis tema enda mees teadma, et teema tema naise sulest.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:33; 29.07 17:16; 29.07 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sarnane kogemus, ka nõukaajast,

22 a tagasi oli nõukaaeg? Sa oled sama tark, kui mu tulevane naabrimutt, kellet ma sel kevadel juhtusin küsima, et kuna kortermajal katus ära vahetati. Ta vastas- mingi 10-15 a tagasi, nõukaaja lõpus. No mõnedel on see ajaarvamine ikka väga sassis. Mingi ealine iseärasus?

Hahah, sa ise ei saa perekooli ajaarvamisegagi hakkama, ealine iseärasus vist? ???? Vihjeks, mina polnud teemaalgataja ning pole oma kommentaaris mingist 22st aastast kõssanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 08:07; 29.07 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei tahtnudki ühendust võtta. Kirjutas mitu korda, et ei kavatse kontakti võtta.

Aitäh, et selle minu eest ära vastasid. Mul hakkas juba imelik tunne tekkima, et kõik järjest seda kontaktivõtmise mõtet mulle pähe määrivad ja maha laidavad :). Ju siis taolise teema puhul on loogiline eeldada, et küsitakse nõu, kas võtta ühendust või mitte. Ei-ei, ma ei kavatse seda teha, olgugi see võimalus mul vaid hiirekliki kaugusel.

Aga et teemaalgataja sellest peale nii mitmeid aastaid nii põhjalikult mõtleb on vihje sellele, et midagi on kuskilt puudu. Võibolla peaks hoopis tema enda mees teadma, et teema tema naise sulest.

Siinkohal ma ütlen ainult, et jäägu teile see väike rõõm ja võimalus teha nüüd kõikvõimalikke kaugeleulatuvaid järeldusi minu praeguse elu ja suhete kohta – ja selle kohta, kui põhjalikult ja kui mitmeid aastaid ma ikka selle ammuse asja peale mõelnud olen :). Kas neil arvamustel ka reaalsusega mingit suuremat pistmist on, see on iseasi. Ja mis tähtsust sellel on, minu seisukohalt ju mitte mingit.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.07 22:01; 28.07 10:05; 28.07 10:49; 28.07 20:21; 28.07 20:49; 28.07 20:51; 28.07 21:30; 28.07 21:35; 28.07 21:39; 28.07 22:28; 29.07 10:37; 29.07 13:59; 29.07 15:32; 29.07 17:53; 29.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga üllas teemaalgatajast lubada teha järeldusi, mille tõesus on iseasi. Selle viimase lõigu peale teen siis järelduse, et see üks tundlik teema on jah. Tunned millestki oma elus puudust ja tahad selle mehega kontakti. See, et sulle on korraga oluline et mees teaks aastaid hiljem et sa tegelikult ikka väga tahtsid tulla, viib väikese rõõmsa järelduseni, et tema kummitus on lähiajal kolinud sinu südame päikesepoolsesse tuppa, isegi kui ta seal vahepealsed 22 aastat ei ole olnud. See, kes seal toas siis vahepeal oli, paistab olevat kuidagimoodi vaba ruumi tekitanud.

Elu koosnebki elumuutvatest hetkedest.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:33; 29.07 17:16; 29.07 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle viimase lõigu peale teen siis järelduse, et see üks tundlik teema on jah. Tunned millestki oma elus puudust ja tahad selle mehega kontakti. See, et sulle on korraga oluline et mees teaks aastaid hiljem et sa tegelikult ikka väga tahtsid tulla, viib väikese rõõmsa järelduseni, et tema kummitus on lähiajal kolinud sinu südame päikesepoolsesse tuppa, isegi kui ta seal vahepealsed 22 aastat ei ole olnud. See, kes seal toas siis vahepeal oli, paistab olevat kuidagimoodi vaba ruumi tekitanud.

Selge pilt, no kui ikka nii kindlalt ütled, küllap see siis võibki nõnda olla, eks ma mõtlen järele :). Aga kui ma nüüd oma pereelus hakkan mingeid probleeme otsima ja sellega kuskil pinged liiga üles tõmban, siis teen uue teema ja ootan sind sinna endale pädevat nõu andma :). Sa näikse õige suur teiste elude spetsialist olevat ja see töö paistab sulle meeldivat.

Ei, tegelikult olen ma ise nüüd küll kõik siin teemas öelnud, mitmeid asju lausa korduvalt. Kui kellelgi on veel mõni sarnane või ka hoopis huvitavam mälestus, siis oleks tore lugeda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 27.07 22:01; 28.07 10:05; 28.07 10:49; 28.07 20:21; 28.07 20:49; 28.07 20:51; 28.07 21:30; 28.07 21:35; 28.07 21:39; 28.07 22:28; 29.07 10:37; 29.07 13:59; 29.07 15:32; 29.07 17:53; 29.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artur Alliksaar kirjutas kunagi, et keda Saatus on võtnud teineteise jaoks määrata, ei nende väsinud jäsemed teineteisesse puutumast väärata. (Vabandan, tsitaat ei ole täpne.)

Ootan õudusega, millal tyyp, keda Saatus mulle idioodi järjekindlusega pähe määrib, osutub olevat mu kõrvalkorterisse kolinud. Kuhu ka lähen — ikka tema ees või varsti tekib, kellega ka suhtlen — ikka yx yhine tuttav leidub. Kusjuures romantiline või salapärane oli see ehk esimesed 15 aastat või nii, edasi on lihtsalt lootusetu.

Nii et kui Sina pole paar aastakymmet enam sama tyybi otsa komistanud, polnudki Sulle ette nähtud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgatajana ilmselt ikkagi kirjutaks sellele mehele sellises lihtsas vormis, kus pole mingit õhkamist mineviku järgi. Umbes nii, et “näe sattusid mul siin fb-s ette, tuli meelde see ilus päev mil ma “sellel ja sellel” põhjusel õhtul uuesti kohtuda ei saanud. Loodan, et sa ei pahandanud. Nii paha tunne oli ja mul hea meel, et sain nüüd selle hingelt ära. Kuidas muidu läheb? ” siis mõned laused ja” kõike head sulle”. Ei midagi keerulist ja valesti mõistmist.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Nooruspõlve romantiline seiklus