Esileht Väikelaps nõrgad akud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: nõrgad akud

Postitas:

Kuidas seletada seda, et igal hommikul last lasteaeda viies on lasteaia parklas mõned autod, kus pole kedagi sees ja mootor töötab? Ma ise arvan, et neil on autol nii nõrk aku, et kui mootor välja sureb, siis ei saa enam käima, seetõttu ketravad tühja ja tossutavad. Mida teie arvate? Autod välimuselt on isegi suht korralikud, aga sisemisi rikkeid ju ei näe.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole neil autodel midagi viga, omanikud on mugavad (=laisad).

Ja rikuvad ka seadust, sest  õuealal ja lähemal kui kümme meetrit elamust  ei tohi peatatud või pargitud sõidukil mootor töötada kauem kui kaks minutit.

Ise olime nende tossavate autodega lasteaia akna all hädas, ei aidanud suured sildid, kiri ELIISIS ega muu, aitas, kui politsei paar päeva järjest kohal käis ja juhte korrale kutsus, olidki kõik akud korras korrapealt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ikka igal sügisel peab ka direktor jälle kirjutama ja meelde tuletama. Masendav on see, et külmakraadid pole isegi veel korralikud. Osad jätavad isegi madalamate plussikraadidega auto käima. No ma ei tea, kui külm seal autos siis olla saab. Meil on siin hommikuti viimastel nädalatel -7 – -2 olnud. Nende kraadidega ma ei pane isegi maja ees autot varem sooja. Auto mootor saab minutikese soojeneda sel ajal, kui lastel turvavöösid kinnitan ja vajadusel aknalt jääd puhastan.

Aga võibolla on see hoopis mingi meeste probleem – teadupärast ju paljud mehed ei viitsi mütsi, salli kindaid jne kanda, hõlmad ka eest lahti ja suurema külmaga sätitakse sall kergelt õlgadele rippuma – aga autos on ikka neetult külm niimoodi istuda…Kui autos on külm, siis ma lihtsalt mütsi peast ei võta ja käes on nahkkindad, kuni rool soojeneb. Iste on mul ka tekstiilist, mis soojeneb teadupärast mõne sekundiga erinevalt nahkistmetest 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need samad, kes invakohtadele pargivad ja keelduvad maski kandmast.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps nõrgad akud