Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nõrganärvilistel mitte lugeda.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Nõrganärvilistel mitte lugeda.

Postitas:
Kägu

Miks osad saledad arvavad, et paksudel pole suguelu ja kui on siis mingid erilised kollid neid panevad?
Olen sedaa just siin perekoolis täheldanud mitte mujal.
Ise olen juba 10a abielus ja väga kena mehega, igas mõttes.Ise olen abielu jooksul alla võtnud 10 kg aga kaalun ikkagi 115kg.
Sekselu on meil super, erinevad poosid, suuseks ka ja seda kõike 5-6x nädalas(enne lapsi veel rohkem)
PAUS: oksendage kellel vaja.
Mind lihtsalt kohutavalt ärritab kui kuskil teemas öeldakse, vihjatakse, et pakse ei taha keegi, nad on nii rõvedad, kuidas küll sellised seksivad jne.
Olen vist imelik,et võõraste väljaütlemiste peale haavun.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Nõrganärvilistel mitte lugeda.

jummel kyll, mida sa pöed siis yldse. omal kena mees ja pablad teiste arvamuse perast?? seksi saad ka ja ikka stressis:). patuasi… inimene ei saa rahul oldud:). rohkem seksi ja vähem perekooli;)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tead, mis mulle pinda käib. See, et kogu aeg kommenteeritakse, kui vähe ma söön ning miks ma nii kõhn olen.
Ülekaalulistele ei sobi kunagi öelda, et miks sa kurinahk nii PAKS oled ning miks sa kogu aeg ÕGID.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ajab lihtsalt närvi see kui keegi parastab vms.Tahaks kohe tõestada kuidagi, et näed olen üle 100kg aga ikka on mul kena mees ja hea seks.Mingi hälve vist mul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks osad saledad arvavad, et paksudel pole suguelu ja kui on siis mingid erilised kollid neid panevad?
Ise olen juba 10a abielus ja väga kena mehega, igas mõttes.Ise olen abielu jooksul alla võtnud 10 kg aga kaalun ikkagi 115kg.
Sekselu on meil super, erinevad poosid, suuseks ka ja seda kõike 5-6x nädalas(enne lapsi veel rohkem)
Mind lihtsalt kohutavalt ärritab kui kuskil teemas öeldakse, vihjatakse, et pakse ei taha keegi, nad on nii rõvedad, kuidas küll sellised seksivad jne.
Olen vist imelik,et võõraste väljaütlemiste peale haavun.[/tsitaat]
Tubli tüdruk!!! Veel nelikümmend aastat abielu ja oledki normaalkaalus. Või ehk suurendad seksikordade arvu nädalas ja protsess muutub veelgi kiiremaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tead, mis mulle pinda käib. See, et kogu aeg kommenteeritakse, kui vähe ma söön ning miks ma nii kõhn olen.
Ülekaalulistele ei sobi kunagi öelda, et miks sa kurinahk nii PAKS oled ning miks sa kogu aeg ÕGID.

[/tsitaat]

See on matslus jah.Mina nii ei ütle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tubli tüdruk!!! Veel nelikümmend aastat abielu ja oledki normaalkaalus. Või ehk suurendad seksikordade arvu nädalas ja protsess muutub veelgi kiiremaks?[/tsitaat]

Mul on iga lapsega kaal langenud 3,5 kg, peaks vist hulgim lapsi hoopis tegema…

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kellega sa riidled, teemaalgtaja?

115 kg juures võib naine väga pandav olla. parem olgu naine ülekaalus, kui pulkjalgne, sest viimasel on kadunud kõik naise tunnused (vb peale pikkade juuste, mis mehi üldse ei koti).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mind ajab lihtsalt närvi see kui keegi parastab vms.Tahaks kohe tõestada kuidagi, et näed olen üle 100kg aga ikka on mul kena mees ja hea seks.Mingi hälve vist mul.[/tsitaat]
See su tõestamisvajadus on sama nõme kui mõne idika ilkumine paksude kallal. Tra, tõesta oma mehele voodis, mitte ära kiitle, et harrastate nii seksi kui lausa suuseksi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8850197

Kägu 23:16 ajas närvi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on iga lapsega kaal langenud 3,5 kg, peaks vist hulgim lapsi hoopis tegema…[/tsitaat]

Ei, niimoodi sa võid endale liiga teha. Pigem kompromiss- mõned lapsed lisaks ja topelt seksikordi.

Mulle meeldib, et sul on lisaks ka hea huumorimeel :):

Please wait...
Postitas:
Kägu

See su tõestamisvajadus on sama nõme kui mõne idika ilkumine paksude kallal. Tra, tõesta oma mehele voodis, mitte ära kiitle, et harrastate nii seksi kui lausa suuseksi.[/tsitaat]

Ära ropenda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, niimoodi sa võid endale liiga teha. Pigem kompromiss- mõned lapsed lisaks ja topelt seksikordi.

Mulle meeldib, et sul on lisaks ka hea huumorimeel :):[/tsitaat]

Kui õnnestuks kolmikud saada siis saaks kohe 10kg ühe hoobiga ehk?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa ennast kaitsma asusid, kui sul on kõik muidu ok. Sellegipoolest näikse olevat kehakaal su suurim probleem, et sellest nii kirjutasid. Ja see ongi kõige kurvem loo juures, sest sa näitasid, et vaatamata kõigele muule heale, ei saa sa rahu-achilleuse ainsaks nõrgaks kohaks on sul ikkagi kehakaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sul peab ikkagi mingine pisike kompleks olema sest mina sinu asemel oleks önnelik ja kihistaks naeru nende kadetsejate peale. ega sellised inimesed ainult sinu kallal ei seleta, sellistel inimestel on iga asja kohta mindagi öelda. asi pole sinus, asi on neis ju. kui sa ka peki maha vötaks kyll na d midagi leiaks mida kritiseerida. juhhei

mis puudutab seda söömise kohta kommenteerimist. mulle meeldib syya ja eks möni tarkur vötab vaevaks ka kommenteerida. aga ma ei pahanda, nendin lihtsalt, et jah:). abiks on ka möne iroonilise kommentaari viskamine. kui keegi sinu kallal iriseb, et liiga vähe sööd, siis ei maksa seda tösiselt vötta. ytle, aga söö sa ka nii vähe, ega ma kade ole;)

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]Miks sa ennast kaitsma asusid, kui sul on kõik muidu ok. Sellegipoolest näikse olevat kehakaal su suurim probleem, et sellest nii kirjutasid. [/tsitaat]

sama mõte käis ka minul peast läbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saate aru, mul ongi probleem mu kaaluga.Absoluutselt ma ei varjagi seda.Mind ei häiri ka see kui öeldakse nt, et paksud on rõvedad, koledad vms.Sest mulle endale ka ei meeldi paks keha.
Mõistate?
Kuid mind ajab vihale just see, et ei usuta, et paksu on saab armastada, paksu saab ahvatlevaks pidada, paksu saab seksikaks pidada(kuigi ma ise seda ka ei tee).Öeldakse, et võimatu, see mees peab olema värd jaaaa niii edasiii.
Mõistate?
Mulle nt ei sümpatiseeri karvased mehed, nooooh umbes sellised: http://www.hairremovalarea.com/files/fck/alec%20baldwin.jpg
Täielik jubedus minu arust, rõve lausa.Ometigi saan ma aru, et kellelegi see meeldib, keegi armastab seda meest, keegi seksib selle mehega.Keegi peab teda erutavaks.
Mõistate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Saate aru, mul ongi probleem mu kaaluga.Absoluutselt ma ei varjagi seda.Mind ei häiri ka see kui öeldakse nt, et paksud on rõvedad, koledad vms.Sest mulle endale ka ei meeldi paks keha.
Mõistate?
Kuid mind ajab vihale just see, et ei usuta, et paksu on saab armastada, paksu saab ahvatlevaks pidada, paksu saab seksikaks pidada(kuigi ma ise seda ka ei tee).Öeldakse, et võimatu, see mees peab olema värd jaaaa niii edasiii.
Mõistate?
Mulle nt ei sümpatiseeri karvased mehed, nooooh umbes sellised: http://www.hairremovalarea.com/files/fck/alec%20baldwin.jpg
Täielik jubedus minu arust, rõve lausa.Ometigi saan ma aru, et kellelegi see meeldib, keegi armastab seda meest, keegi seksib selle mehega.Keegi peab teda erutavaks.
Mõistate?[/tsitaat]

Siinkohal manitsen teatavale ettevaatlikkusele kaalualandamise osas. Äkki võib nii juhtuda, et lahjud liialt ja mees võtab teise, pehmema?
Kas siis, kui tutvusite, olid sa juba samas kaalukategoorias?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siinkohal manitsen teatavale ettevaatlikkusele kaalualandamise osas. Äkki võib nii juhtuda, et lahjud liialt ja mees võtab teise, pehmema?
Kas siis, kui tutvusite, olid sa juba samas kaalukategoorias?[/tsitaat]

Tutvudes olin 95kg.Abielludes 125kg.
Mees ütleb, et tal vahet pole milline ma olen, poes valivat ka vorsti sisu mitte pakendi järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu ma aru sain, oli teemaalgataja juba mehega tutvudes selline tüsedam, ok. Kõige hullem, kui tutvudes on naine piitspeenike ning ajapikku paisub vääga suureks.
Minu kodukohas on üks perekond,2 last, naine mees abielus. Naine läks peale teise lapse sündi oi kui paksuks, ühesõnaga lasi end korralikult käest ära 120kg. Mees on tõeline iludus ja sale. Olen näinud, kuidas see mees saledatele naistele järgi vaatab – see on nii kurb vaatepilt (mees on truu ja lepib).

Seks-seksiks, usun, et paksud võivad väga meelad olla ning mõnele mehele meeldib lausa, kuid enamusele mitte. Rohkem ei viitsi kommenteerida, edu Teile, kes arvab, et paksuna on hea olla, ei ole, igasugu tervisehädad tulevad peale : kõhugaasid, kõhukinnisus, südamehaigused jne.
Olen mõelnud, kas paksude naiste meestel ei ole nii palju raha, et rasvaimu eest maksta ning teha naise elu ka kergemaks, kui naine tõesti kaalust alla ei suuda võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

keegi ütles, et tähtis pole see, palju naine voodis kaalub, vaid kuidas ta liigub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nagu ma aru sain, oli teemaalgataja juba mehega tutvudes selline tüsedam, ok. Kõige hullem, kui tutvudes on naine piitspeenike ning ajapikku paisub vääga suureks.
Minu kodukohas on üks perekond,2 last, naine mees abielus. Naine läks peale teise lapse sündi oi kui paksuks, ühesõnaga lasi end korralikult käest ära 120kg. Mees on tõeline iludus ja sale. Olen näinud, kuidas see mees saledatele naistele järgi vaatab – see on nii kurb vaatepilt (mees on truu ja lepib).

Seks-seksiks, usun, et paksud võivad väga meelad olla ning mõnele mehele meeldib lausa, kuid enamusele mitte. Rohkem ei viitsi kommenteerida, edu Teile, kes arvab, et paksuna on hea olla, ei ole, igasugu tervisehädad tulevad peale : kõhugaasid, kõhukinnisus, südamehaigused jne.
Olen mõelnud, kas paksude naiste meestel ei ole nii palju raha, et rasvaimu eest maksta ning teha naise elu ka kergemaks, kui naine tõesti kaalust alla ei suuda võtta.[/tsitaat]

ma ei poolda oma keha ülekoormamist kilodega, kuid sinu suhtumine on õel, räägi, mis tahad.
igale inimesele ei ole rasvaimu vastuvõetav ka rahalise võimaluse olemasolul.
aga kõike nüüd sedasi nii pealiskaudselt ja totralt tõlgendada on ka kuidagi hästi ..algeline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ärge nüüd sellest rasvaimust ikka liiga palju ka arvake. Sellega saab ehk 10 kilo vähemaks, mitte 50.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu KMIga oleks võimalik minna maovähendus opile aga just mees on see kes mind selles suhtes tagasi hoiab.
Et ikkagi suur operatsioon ja mis me teeme kui sinuga midagi juhtub.
Trennis ma käib, toitume keskmiselt(padujuurikaid ainult ei söö aga toitume mitmekesiselt ja tervislikult) aga kaal ikka püsib.Jama.
Enne lapsi sõin nagu loom aus olla, rämpsu ja saasta, koos esimese lapsega püreedega alustamist hakkasin kogu perele tervislikku süüa tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks osad saledad arvavad, et paksudel pole suguelu ja kui on siis mingid erilised kollid neid panevad?
Olen vist imelik,et võõraste väljaütlemiste peale haavun.[/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks su mees ongi kiikuksuga. Mõned mehed lihtsalt saavad rahuldust selllist rasvamäge pannes. Aga see on ka põhiline sul märkida, et sellistel liigpaksudel, kui sina, on alati millegipärast ilusad ja head mehed … Ma küll ei usus seda juttu, aga kui sa enda arvates nii väidad, siis väida edasi. issand, inimesed ju näevad elust enesest, millised mehed sellistel liig-liig-paksudel on.
Aga seksige edasi. Aga ära ainult kaalust alla võta, su mehel enam ei seisa siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Esiteks su mees ongi kiikuksuga. Mõned mehed lihtsalt saavad rahuldust selllist rasvamäge pannes. Aga see on ka põhiline sul märkida, et sellistel liigpaksudel, kui sina, on alati millegipärast ilusad ja head mehed … Ma küll ei usus seda juttu, aga kui sa enda arvates nii väidad, siis väida edasi. issand, inimesed ju näevad elust enesest, millised mehed sellistel liig-liig-paksudel on.
Aga seksige edasi. Aga ära ainult kaalust alla võta, su mehel enam ei seisa siis.[/tsitaat]

Ja jah, sest seksi puhul loeb ainult välimus eks.Mu meelest on eriti saledad ja beibelikud naised need kes endale jubekoledad aga rikkad vanamehed sugardaddydeks võtavad 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mulle nt ei sümpatiseeri karvased mehed, nooooh umbes sellised: http://www.hairremovalarea.com/files/fck/alec%20baldwin.jpg%5B/tsitaat%5D

Oo, mulle just sellised meeldivadki 🙂 Nii mehelik on karvane mees, selline sileda ja läikiva rinna/kõhuga ei lähe mulle üldse peale. Seega on erinevaid maitseid jah.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oo, mulle just sellised meeldivadki 🙂 Nii mehelik on karvane mees, selline sileda ja läikiva rinna/kõhuga ei lähe mulle üldse peale. Seega on erinevaid maitseid jah.[/tsitaat]

Mulle need päris läikivad ka ei meedldi aga pildil oleval härral on liiga tihe karvastik 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pole paksudega probleemi – kui nad end ise hästi tunnevad ja elutervet elu elavad, olgu nii suured kui tahes.

Praegu just vaatasin aga mingisugust saadet ülekaalulistest teismelistest, sellised pea 200 kg. Rääkisid pikalt ja laialt, kuidas neid kiusatakse ja mõnitatakse, kui õudne see on (ma tean, et on, mind on ka kiusatud, kuigi mitte kaalu tõttu), kuidas nad on mõelnud enesetapule… Väga kurb.

Ja siis räägiti sellest osast, MIKS nad on paksud. Nad tunnistasid, et söövad väga palju ja tihti ja ei ole nõus sellest loobuma. Ei liigu üldse, sest see on ebamugav. Kõik kohad valutavad ka, sest nii suur ülekaal. Olid nõus minema maovähenduslõikusele, mis on minu meelest kohutav – inimene on pigem valmis lasta end lõigata, aga vähem sööma ei ole nõus isegi proovima!

Ja sellised inimesed mind häirivad. Ise mugivad tohututes kogustes rämpstoitu ja siis vinguvad, et on paksud. Ei tea, mis tulemust siis võiks oodata sellise elustiili juures?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nõrganärvilistel mitte lugeda.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.