Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nõrganärvilistel mitte lugeda.

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Nõrganärvilistel mitte lugeda.

Postitas:
Kägu

RE: Nõrganärvilistel mitte lugeda.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks osad saledad arvavad, et paksudel pole suguelu ja kui on siis mingid erilised kollid neid panevad?
Olen sedaa just siin perekoolis täheldanud mitte mujal.
Ise olen juba 10a abielus ja väga kena mehega, igas mõttes.Ise olen abielu jooksul alla võtnud 10 kg aga kaalun ikkagi 115kg.
Sekselu on meil super, erinevad poosid, suuseks ka ja seda kõike 5-6x nädalas(enne lapsi veel rohkem)
PAUS: oksendage kellel vaja.
Mind lihtsalt kohutavalt ärritab kui kuskil teemas öeldakse, vihjatakse, et pakse ei taha keegi, nad on nii rõvedad, kuidas küll sellised seksivad jne.
Olen vist imelik,et võõraste väljaütlemiste peale haavun.[/tsitaat]

Põrutage ja nautige (oma asi rohkem). Ilusamaks ja silmale nauditavamaks ei muutu sa sellest avaldusest füüsilises mõttes nii ehk naa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mind ajab lihtsalt närvi see kui keegi parastab vms.Tahaks kohe tõestada kuidagi, et näed olen üle 100kg aga ikka on mul kena mees ja hea seks.Mingi hälve vist mul.[/tsitaat]

Krt, see kenadus on kah suht subjektiivne teema. Hõmm, nii, et mine sa tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]kellega sa riidled, teemaalgtaja?

115 kg juures võib naine väga pandav olla. parem olgu naine ülekaalus, kui pulkjalgne, sest viimasel on kadunud kõik naise tunnused (vb peale pikkade juuste, mis mehi üldse ei koti).
[/tsitaat]

Õu, kuule – räägi ikka enda eest. Või meeste meelest? Mida veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8850197

Kägu 23:16 ajas närvi.[/tsitaat]

Lollakas oled veel pealegi. Seal oli räägitud oletuslikult ja mitte sinust ning mis ta valesti ütles? Pead tõesti 115 kg naisi ahvatlevateks sellises poosis?

Please wait...
Postitas:
leenaly

[tsitaat]Esiteks su mees ongi kiikuksuga. Mõned mehed lihtsalt saavad rahuldust selllist rasvamäge pannes. Aga see on ka põhiline sul märkida, et sellistel liigpaksudel, kui sina, on alati millegipärast ilusad ja head mehed … Ma küll ei usus seda juttu, aga kui sa enda arvates nii väidad, siis väida edasi. issand, inimesed ju näevad elust enesest, millised mehed sellistel liig-liig-paksudel on.
Aga seksige edasi. Aga ära ainult kaalust alla võta, su mehel enam ei seisa siis.[/tsitaat]

Tead Sinu arvamus, et paksude panijad on mingid hälvikud pani mind mõtlema, et järelikult on neid hälvikuid ikka väga palju. Mul on parim sõbranna paks. On olnud nii kaua kui ma teda tunnen ( 10a). Kui ta veel vaba naine oli käisime ikka koos väljas. Teda võeti alati kui seda paksu tüdrukut kellega peab suhtlema, et minule löögile pääseda. Tihti juhtus hiljem, et kui olin kutile oma telefoninumbri andnud siis helistati mulle ja küsiti mu sõbranna kohta. Taheti hoopis teda kätte saada. Kui sai meestega räägitud, et miks ta mu sõbrannat mulle eelistab siis toodi põhjenduseks vaba ja aval suhtlemine, karismaatilisus ja haritus.Temaga saab tõesti suhelda igas asjas, tal on lai silmaring.
Nüüd on ta juba abielus ja ma näen kõrvalt kui õnnelik ta on. Ja tal on küll väga kena ja hea mees 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minul pole paksudega probleemi – kui nad end ise hästi tunnevad ja elutervet elu elavad, olgu nii suured kui tahes.

Praegu just vaatasin aga mingisugust saadet ülekaalulistest teismelistest, sellised pea 200 kg. Rääkisid pikalt ja laialt, kuidas neid kiusatakse ja mõnitatakse, kui õudne see on (ma tean, et on, mind on ka kiusatud, kuigi mitte kaalu tõttu), kuidas nad on mõelnud enesetapule… Väga kurb.

Ja siis räägiti sellest osast, MIKS nad on paksud. Nad tunnistasid, et söövad väga palju ja tihti ja ei ole nõus sellest loobuma. Ei liigu üldse, sest see on ebamugav. Kõik kohad valutavad ka, sest nii suur ülekaal. Olid nõus minema maovähenduslõikusele, mis on minu meelest kohutav – inimene on pigem valmis lasta end lõigata, aga vähem sööma ei ole nõus isegi proovima!

Ja sellised inimesed mind häirivad. Ise mugivad tohututes kogustes rämpstoitu ja siis vinguvad, et on paksud. Ei tea, mis tulemust siis võiks oodata sellise elustiili juures?[/tsitaat]

\”Ai äääm sooo fa-a-a-a-a-t (niutsudes) – omn-omn-njäm-näm-omn\” (isukalt ja entusiastlikult).

Pagan, mul jäi kunagi sünnitusest kaheks kuuks 10 lisakilo. Mu jalaliigesed said kohe sellist vatti. Kui ma oma keret peeglist nägin, ei olnud mingit isu mehe ette seksvõimlemist tegema minna. See on lihtsalt naeruväärne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lollakas oled veel pealegi. Seal oli räägitud oletuslikult ja mitte sinust ning mis ta valesti ütles? Pead tõesti 115 kg naisi ahvatlevateks sellises poosis? [/tsitaat]

Ei mina ei pea, aga on neid kes peavad ja sinusugused mitteuskujad ajavadki vihale .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põrutage ja nautige (oma asi rohkem). Ilusamaks ja silmale nauditavamaks ei muutu sa sellest avaldusest füüsilises mõttes nii ehk naa. [/tsitaat]

Ja sina ka, sulle ei ole ilus ja silmale nauditav aga mõnele jällegi on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://i1190.photobucket.com/albums/z448/vicolisted/sidebyside-1-1.jpg

vaadake nt siit.Esimesel pildil on 127kg, viimasel 95kg.
Minu meelest pole hullu midagi ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mind paksud ei häiri ja ei pea ka imelikuks seda, et keegi neid armastab. mida aga mõtlen on see, et paksusega kaob ära inimese eripära ja tema oma nägu.
kõik paksud on üsna ühte nägu, ehk siis näotud (ei võrdu inetuga), sageli on selle varjus aga kenad näojooned ja nende kadumisest on kahju.

Please wait...
Postitas:
bitch28

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]kellega sa riidled, teemaalgtaja?

115 kg juures võib naine väga pandav olla. parem olgu naine ülekaalus, kui pulkjalgne, sest viimasel on kadunud kõik naise tunnused (vb peale pikkade juuste, mis mehi üldse ei koti).
[/tsitaat]

Alfonss, ära üldista!:)
Mul oli kunagi selline silmarõõm, kes muudkui paitas ja sasis mu juukseid, ise samal ajal seletades, et nii ilusad pikad, paksud ja kohevad juuksed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei mina ei pea, aga on neid kes peavad ja sinusugused mitteuskujad ajavadki vihale .[/tsitaat]

Oppaa, minu meelest ongi see fakt, mitte mitteuskumine. Kui paks (115 kg) naine võtab poose analoogselt Demiga ja ajab oma kobrutavad reied laiali, siis uuuuuuuh, ma ei hakka kommenteerima! Kui see meeldib visuaalselt kellelegi, peab tal olema konkreetselt paksufetish ja selliseid on vähemus. Neid praktiliselt ju polegi. Me ei räägi siin kergest ülekaalust, vaid raskest ülekaalust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu sõbranna on 120kg ja juba 14aasat abielus. Mõned aastatd tagasi oli tal isegi austaja, keda ei heidutanud tema 120kg kehakaal. Oluline, et inimene ise on rõõmsameelne ja positiivse olekuga.
Endal on viimased 15aastat kaalunumber üle 90kg olnud; abielus 25+aaastat.
Samas tean naisi, kes saledad ja väga kenade näojoontega, ometi on nad üksikud. Ja ukuge või mitte, mõnel neist ei ole lähisuhet juba aastaid olnud.

Kui inimene teises ainult seda kaalunumbrit näeb, siis on ta pigem kiiksuga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]http://i1190.photobucket.com/albums/z448/vicolisted/sidebyside-1-1.jpg

vaadake nt siit.Esimesel pildil on 127kg, viimasel 95kg.
Minu meelest pole hullu midagi ju.

[/tsitaat]

Sa oled lihtsalt üks suvaline pakse vihkav provokaator, mitte mõni siiras teemaalgataja. Ei ole hullu jah, Alfonssi sugusele saekaatrivellole, vuntsidega ja hõreneva pealaega kleenukesele, tõesti sobib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]bitch28 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Alfonss, ära üldista!:)
Mul oli kunagi selline silmarõõm, kes muudkui paitas ja sasis mu juukseid, ise samal ajal seletades, et nii ilusad pikad, paksud ja kohevad juuksed. [/tsitaat]

Sama siin ja see mees on ka täiesti otse öelnud, et tema jaoks on poisipea out.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mu sõbranna on 120kg ja juba 14aasat abielus. Mõned aastatd tagasi oli tal isegi austaja, keda ei heidutanud tema 120kg kehakaal. Oluline, et inimene ise on rõõmsameelne ja positiivse olekuga.
Endal on viimased 15aastat kaalunumber üle 90kg olnud; abielus 25+aaastat.
Samas tean naisi, kes saledad ja väga kenade näojoontega, ometi on nad üksikud. Ja ukuge või mitte, mõnel neist ei ole lähisuhet juba aastaid olnud.

Kui inimene teises ainult seda kaalunumbrit näeb, siis on ta pigem kiiksuga. [/tsitaat]

Ära kaldu teemast kõrvale ja ära räägi asjadest, mida niigi kõik teavad. Ühesõnaga ära targuta. Teemaalgatajat ajas väidetavalt vihale see kägu, kes väidab, et teda ajaks oksele rasvahaned, kes sarnaselt Demiga jalgu hargitaks, sest teemaalgataja arvates pidavat olema nauditav.

PS Teemaalgatuse heaks hindamine näitab, kui palju on perekoolis pakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled lihtsalt üks suvaline pakse vihkav provokaator, mitte mõni siiras teemaalgataja. Ei ole hullu jah, Alfonssi sugusele saekaatrivellole, vuntsidega ja hõreneva pealaega kleenukesele, tõesti sobib. [/tsitaat]

Napakas.Ei vihka ma pakse, ega peenikesi, ega kiilanevaid või vuntsikuid.Isegi karvaseid ei vihka tegelikult, lihtsalt poleks voodis minu maitse.
Ja jällegi keegi kes arvab, et paks naine istub ainult keskmisest inetumale mehele.

Please wait...
Postitas:
ESCAPE

tõeliselt seksikas tõesti: http://4.bp.blogspot.com/-YiMZCO7AYKs/TdbKkUmmEJI/AAAAAAAAAGo/zvAwnVrwrJ8/s640/funny-pic-fat-gross-chick.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Miks osad saledad arvavad, et paksudel pole suguelu ja kui on siis mingid erilised kollid neid panevad?
Olen sedaa just siin perekoolis täheldanud mitte mujal.
Ise olen juba 10a abielus ja väga kena mehega, igas mõttes.Ise olen abielu jooksul alla võtnud 10 kg aga kaalun ikkagi 115kg.
Sekselu on meil super, erinevad poosid, suuseks ka ja seda kõike 5-6x nädalas(enne lapsi veel rohkem)
PAUS: oksendage kellel vaja.
Mind lihtsalt kohutavalt ärritab kui kuskil teemas öeldakse, vihjatakse, et pakse ei taha keegi, nad on nii rõvedad, kuidas küll sellised seksivad jne.
Olen vist imelik,et võõraste väljaütlemiste peale haavun.[/tsitaat]

lühidalt,OLED JAH IMELIK

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimase pildi peale teemaalgataja mees saab kiksid kätte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

PS Teemaalgatuse heaks hindamine näitab, kui palju on perekoolis pakse. [/tsitaat]

See ei näita, kui palju on perekoolis pakse, vaid seda, kui palju on perekoolis terve mõistusega inimesi.

Ja miks peab äärmuslikke pilte näiteks tooma; keskmine ülekaalus naine on umbes selline:
http://www.naine24.ee/660718/ulekaalulisi-naisi-on-lihtne-seksi-nimel-ara-kasutada/
Minu meelest väga kena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paksud on tõesti \”seksikad\”.
Eriti, kui keskkoht on rindadest jämedam…
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=268447

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Saate aru, mul ongi probleem mu kaaluga.Absoluutselt ma ei varjagi seda.Mind ei häiri ka see kui öeldakse nt, et paksud on rõvedad, koledad vms.Sest mulle endale ka ei meeldi paks keha.
Mõistate?
Kuid mind ajab vihale just see, et ei usuta, et paksu on saab armastada, paksu saab ahvatlevaks pidada, paksu saab seksikaks pidada(kuigi ma ise seda ka ei tee).Öeldakse, et võimatu, see mees peab olema värd jaaaa niii edasiii.
Mõistate?
Mulle nt ei sümpatiseeri karvased mehed, nooooh umbes sellised: http://www.hairremovalarea.com/files/fck/alec%20baldwin.jpg
Täielik jubedus minu arust, rõve lausa.Ometigi saan ma aru, et kellelegi see meeldib, keegi armastab seda meest, keegi seksib selle mehega.Keegi peab teda erutavaks.
Mõistate?[/tsitaat]

ja tuligi välja sinu ytlusest, et ka sina ise ei pea paksu seksikaks ehk ennast. ilmselge alaväärsuskompleks. kahju

mis aga puudutab kehakaalu, ega siis ylekaalus olemine pea tähendama, et naine ei ole hoolitsetud, on räpakas ja kole. kehakaal ei takista enda eest hoolt kandmast, maitsekaid riideid leidmast. vöi sa oled selline paks kes on end ka muus möttes käest lasknud? sellisel juhul luba ka mul imestada mida leiab sinus enda eest hoolt kandev meesterahvas…. ja muidugi vöib ka alati diskuteerida milline on kellegi meelest kena mees’

kummaline teemaalgatus igatahes

aga kui sisulise koha pealt möelda siis paksuks söömine ei ole patt aga kui aastaid midaig ette ei vöta ja aina nuumad siis see näitab ju hoolimatust enda tervise suhtes. ylesööjad, alkohoolikud, samad kuritarvitajad puha. on muidugi ka erandeid kelle paksus ei tulene liigsest tarbmisest, aga neid on vähemus. seega noormees v naine, kes peab enda tervist oluliseks peaks seda eeldama ka paariliselt. kes yldse enda jämeduses ja liigsöömises probleemi ei näe – on enesehävitaja otseses möttes

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja tuligi välja sinu ytlusest, et ka sina ise ei pea paksu seksikaks ehk ennast. ilmselge alaväärsuskompleks. kahju

mis aga puudutab kehakaalu, ega siis ylekaalus olemine pea tähendama, et naine ei ole hoolitsetud, on räpakas ja kole. kehakaal ei takista enda eest hoolt kandmast, maitsekaid riideid leidmast. vöi sa oled selline paks kes on end ka muus möttes käest lasknud? sellisel juhul luba ka mul imestada mida leiab sinus enda eest hoolt kandev meesterahvas…. ja muidugi vöib ka alati diskuteerida milline on kellegi meelest kena mees’

kummaline teemaalgatus igatahes

aga kui sisulise koha pealt möelda siis paksuks söömine ei ole patt aga kui aastaid midaig ette ei vöta ja aina nuumad siis see näitab ju hoolimatust enda tervise suhtes. ylesööjad, alkohoolikud, samad kuritarvitajad puha. on muidugi ka erandeid kelle paksus ei tulene liigsest tarbmisest, aga neid on vähemus. seega noormees v naine, kes peab enda tervist oluliseks peaks seda eeldama ka paariliselt. kes yldse enda jämeduses ja liigsöömises probleemi ei näe – on enesehävitaja otseses möttes[/tsitaat]

Oot aga mis sellest on, et ma iseennast väga seksikaks ei pea?
Hoolitsetud olen küll, seda peab tõdema.Ja voodis tunnen end enesekindlalt, sest mees paneb mind tundma nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei näita, kui palju on perekoolis pakse, vaid seda, kui palju on perekoolis terve mõistusega inimesi.

Ja miks peab äärmuslikke pilte näiteks tooma; keskmine ülekaalus naine on umbes selline:
http://www.naine24.ee/660718/ulekaalulisi-naisi-on-lihtne-seksi-nimel-ara-kasutada/
Minu meelest väga kena. [/tsitaat]

Ah soo, imelik, et paksus on juba norm. Inimene pole kunagi kena, kui on ülekaalus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõned pildid – need ütlevad kõik 😀

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=145398395576921&set=a.128574583925969.24185.128551987261562&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=144708798979214&set=a.128574583925969.24185.128551987261562&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=144370195679741&set=a.128574583925969.24185.128551987261562&type=3&theater

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mõned pildid, need ütlevad kõik 😀

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=145398395576921&set=a.128574583925969.24185.128551987261562&type=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=144708798979214&set=a.128574583925969.24185.128551987261562&type=3&theater%5B/tsitaat%5D

Teisel pildi on ikka 200kg+ naine.Esimene pilt on hea huumor 🙂
Mul mees on 98kg kuskil, aga lihastes.Nii, et me nii drastiliselt erinevad pole pealtvaadates.

Mina umbes selline aga korvi võrra väiksemate rindadega.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lhdn8uatQ41qcc5hjo1_500.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot aga mis sellest on, et ma iseennast väga seksikaks ei pea?
Hoolitsetud olen küll, seda peab tõdema.Ja voodis tunnen end enesekindlalt, sest mees paneb mind tundma nii.[/tsitaat]

ma lihtsalt arvan, et kuna sa hinges ennast ise seksikaks ei pea siis sa ikkagi alateadlikult kaalutled kas ikka oled nö seda meest \”väärt\”. ja selle pärast läheb sulle ka korda see jutt paksudest ja ilusatest meestest:). ma olen ka paks (pyydlen samal ajal veidi kergema kaalu poole sest tervisele käib – aga see on teine teema). aga ma leian, et kuna praegu olen just selline rull nagu olen ja ju siis olen seksikas nii..eheee.. ning mind absol ei häiri kui keegi oma eelmainitud suhtumist tuleb demonstreerima. mitte teiste arvamus ei ole mureks sul vaid sinu enda arvamine, et sa ei ole seksikas. oled kyll. ja peale seda ei lähe kellegi arvamus korda sulle enam:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülekaal on igal juhul tervisele koormaks, mis siin ikka vaielda, kas kellelegi meeldib või ei. Endal on ju raske, jalgadel ja südamel topeltkoormus…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nõrganärvilistel mitte lugeda.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.