Esileht Pereelu ja suhted Normaalne, et 44a mees käib iga päev emal külas?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Normaalne, et 44a mees käib iga päev emal külas?

Postitas:

Kui ta EI käi sageli, siis miks ta seal käib, mis näoga tema juttu kuulab ja kas see jutt on sisutühi või mitte, pole enam sinu asi. Ju ta üritab nende suhet, mis eluaeg on katkendlik olnud, veel enne isa surma tugevdada ja suhelda, niikaua kui see veel võimalik on, nö. kaotatud aega tasa teha.

Teemaalgatajal on hoopis teine olukord, kus mees jätab PERE iga päev laokile ja istub ema juures 2km kodust, kui ta sama hästi võiks olla kodus olemas ja isa. See on ju selgelt lihtsalt oma kohustuste eest põgenemine emme selja taha.

Minu mees ütles ka, et tal sike mõte, äkki ta käib tööpäevadel ema juures söömas ja magamas enne kojutulekut, et tema väsinud ja kodus ei saa puhata jne. Mulle, kolme väikelapsega ööd-päevad rakkes kodusele emale ei läinud selline plaan hästi peale!

Minu kirjutatu on pigem suunatud meestele, kes pere juurest ära jooksmas või juba jooksnud. Oma tegusid tehes ei mõelda, milliste poolikute hingedega lapsed neist maha jäävad. Ja siis aastaid hiljem joonistuvad neist “isadest” kangelased.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 17:41; 15.09 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kirjutatu on pigem suunatud meestele, kes pere juurest ära jooksmas või juba jooksnud. Oma tegusid tehes ei mõelda, milliste poolikute hingedega lapsed neist maha jäävad. Ja siis aastaid hiljem joonistuvad neist “isadest” kangelased.

See ei haaku teemaalgataja probleemiga kuigivõrd. Kui tahad kangesti arutleda, tee oma teema sellest, mis sul südamel, ära riku teise inimese teemat.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.09 21:16; 15.09 15:40; 15.09 16:32; 15.09 17:50; 16.09 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõber käis oma ema juures iga päev peale tööd (ja ka vabadel päevadel) kui ema oli üle 80 ja seda peaaegu paar aastakümmet (ema elas tal peaaegu sajaseks).

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:41; 17.09 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõber käis oma ema juures iga päev peale tööd (ja ka vabadel päevadel) kui ema oli üle 80 ja seda peaaegu paar aastakümmet (ema elas tal peaaegu sajaseks).

Kuidas SEE teemaga haakub? Selge see, et see sõber käis ema hooldamas ning hoidis sellega lihtsalt palju raha kokku. Teemaalgataja ämm väidetavalt jookseb mööda linna ringi ja organiseerib külaseltsi elu.
Mitte ei vaja hooldamist.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 18:45; 16.09 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge see, et see sõber käis ema hooldamas

Ei, põhiliselt vaatas emaga koos telekat. Hooldaja käis kodus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:41; 17.09 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ka ei käi isa hooldamas (jah vahest koristan) – ma käin juttu puhumas, kogun tema mälestusi kõik võimalike sündmuste kohta, ta on elanud üle 6 riigikorda! Kuna ema enam ei ole, siis ongi vaid isa, kellest küsida. Vennaga arutasime, et peaks hakkama isa jutte salvestama. Kes veel oskaks rääkida minu ja venna lapsepõlvest.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 08:03; 17.09 18:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Normaalne, et 44a mees käib iga päev emal külas?