Esileht Pereelu ja suhted Normaalne või kummaline mehe eks?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Normaalne või kummaline mehe eks?

Postitas:

Olukord siis selline, et mehega koos umbes 1,5a. Minul lapsi pole. Mehel eelnisest abielust 3 last. Eksiga läksid lahku sõbralikult ning mehe eksil on uus mees.
Mees saab eksiga hästi läbi, aga minu jaoks on kummaline, et nüüd see eks kutsub mind ka igale üriitusele kaasa. Me ei saa mehega enam üldse kahekesi aega veeta. Laste sünnipäevad on loomulik osa, aga igasugused nimepäevad, võistlused, kelgutamises jms. Veider on see, et mehe eksi sugulased peavad mees ikka veel enda sugulaseks. Kutsutakse ka vanaemade ja vanaisade sünnipäevale. Mehe sugulased aga ei salli seda eksi silmaotsaski ja seal on normaalne käia, keegi ei ürita normaalset peret mängida. Mehe eks aga räägib, et kõik on laste nimel. Ei kujuta ette kuidas mehe eksi uus mees seda kõike talub.

+1
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle häda! Kui eks ei kutsuks, siis oleks veel hullem kiun lahti. Sinu otsus, lähed kaasa või ei lähe. Eks üritab suhtlust hoida laste ja isa vahel. Mees on LASTE ISA ja võtab nende elust osa. Kolme lapse peale läheb päris palju aega, teadsa.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru – mis mõttes te mehega üldse enam kahekesi olla ei saa? Iga päev käite külas või? Aga üldiselt – sina ära vaeva oma pead mehe eksiga, lülita ennast sellest teemast välja. On mehe asi, kuidas ja kui palju ta oma laste elus osaleb ning sina saad valida vaid seda osa, kas sina KA osaled koos mehega või eelistad mitte osaleda. Ja no muidugi siis saad sina sõna võtta, kui sinu lapsele liiga tehakse ehk kui isa teiste lastega rohkem aega veedab ja neile pühendub, kui sinu lapsega.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa ei pea ju minema, las mees läheb. Oled sa kindel, et mehe eks kutsub sind, või kutsub mees sind? Mind on ka mees kutsunud mitu korda kaasa (muidugi mitte eksämma sünnipäevale, aga mingitele muudele asjadele). See ei tähenda, et eks mind kutsub ja et ma alati kaasa lähen. Mehe ja tema vanema lapsega olen üritustest osa võtnud siis, kui see on selline asi, kus ka meie ühised lapsed võiksid osaleda – no nt laps on meil vastlapäeval külas, siis muidugi läheme kogu perega kelgutama, mitte mees oma lapsega kuhugi ja mina siis ülejäänud lastega teisele mäele 😀 Aga kui mees läheb oma lapse kodulinna (elame eemal) külla, siis ma ei pressi end kaasa.

Nimepäevasid jmt jura nagunii ei tähista. Kui sind olukord häirib, siis räägi oma mehega.

Tõepoolest “laste nimel” ei pea absoluutselt igal eksnaise sugulaste üritustel osalema, lapsed saavad ka aru, et vanema delava dlahus ja kes on kellepoolne vanaema jne. Aga võibolla mees ise tahab? sina ei pea ju kaasa minema.

Kui lapsed käivad trennis-ringis ja on võistlused/esinemised, siis on loomulik, et vanemad käivad neid võimalusel ikka vaatamas. Ja kui on 3 last, siis ongi neid esinemisi rohkem. Jah, päris igal ei pea käima, sest mõnel laulukooril on neid esinemisi mustmiljon, et hakkab ka mittelahuselavate perede elu segama, kui igal nädalavahetusel mingi võistlus kuskil 😀 Aga aegajalt ikka.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukord siis selline, et mehega koos umbes 1,5a. Minul lapsi pole. Mehel eelnisest abielust 3 last. Eksiga läksid lahku sõbralikult ning mehe eksil on uus mees.

Mees saab eksiga hästi läbi, aga minu jaoks on kummaline, et nüüd see eks kutsub mind ka igale üriitusele kaasa. Me ei saa mehega enam üldse kahekesi aega veeta. Laste sünnipäevad on loomulik osa, aga igasugused nimepäevad, võistlused, kelgutamises jms. Veider on see, et mehe eksi sugulased peavad mees ikka veel enda sugulaseks. Kutsutakse ka vanaemade ja vanaisade sünnipäevale. Mehe sugulased aga ei salli seda eksi silmaotsaski ja seal on normaalne käia, keegi ei ürita normaalset peret mängida. Mehe eks aga räägib, et kõik on laste nimel. Ei kujuta ette kuidas mehe eksi uus mees seda kõike talub.

Aga avalda ise soovi lapsi endale külla kutsuda (ilma laste emata) ja jäta neid pikkadeks nädalalõppudeks enda juurde, saa lastega lähedaseks neile ülevoolavaid kingitusi tehes ja räägi lastele, et nad võiks üldse issi juurde kolida ja sina võiksid neile uueks emaks hakata, siis oleks neil vabadust rohkem, koolis käimine oleks vabatahtlik, iga kuu käidaks kuskil spaas või reisil ja kingitusi oleks iga nädal.

Varsti näed kuidas eks eemale tõmbub ja enam külla ei kutsu;)

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 11:24; 04.02 20:44; 05.02 07:49; 05.02 09:21; 05.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks on pikalt koos olnud selle mehega ja 3 last saanud. Isegi praegu on nad rohkem pere koos kui sina. 3 last ja ajalugu seovad ja palju. Normaalne, et ka sugulaste jaoks on see mees siiani oma. Sellega tuleb sul lihtsalt arvestada kui pagasiga mehe oled võtnud omale.

Ka enda õe meheks loen ikkagi tema endist meest, kellega ta lapsed sai ja pikalt koos elas. Olgugi, et too mees on uuesti abielus ja veel mõned lapsed teinud. Ja ka õel on uus mees. Kui on kaua koos elatud, siis lahku minemine võtab ka kauem kui välja kolimine.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise käoga absoluutselt nõus! Pika kooselu ja kolme lapse kõrvalt ei ole teie suhe kaugeltki lähedal sellele mis nende vahel oli, on ja jääb. Kui mindi lahku sõbralikult, siis sisuliselt see tähedab seda et elatakse lahus ja magatakse küll teistega, kuid nad otsustasid siiski pereks jääda, ja nii võtavad seda ka sugulased. Mõne puhul nii toimibki paremini (kui inimesed ei sobi koos elama). Kahtlustan et sinu mees ei kiirusta uut peret looma ja peab oma pereks endist naist. Võta seda nii, nagu see paraku on, ja nagu öeldakse “võta või jäta”. Kui sulle ei sobi nendega läbi käia, siis ära käi. Aga siis arvesta, et sa näed oma meest oliliselt vähem kui sa sooviks, sest sinuga on tal vähem ühist kui nendega (ei välista ka võimalust et nad võivad kunagi otsustada jälle koos olla, sorri, aga olen selliseid olukordi varemgi näinud). Kui see olukord sulle ei sobi, siis sa saad veel endale uut meest leida, ilma bagasita (või väiksema pagasiga), ja elada nii nagu sulle meeldiks. Anna andeks, kui mu vastus ei ole päris see, mida sa kuulda tahtsid, aga tõele tulebki näkku vaadata…

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 11:40; 04.02 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna näen siin teatud paralleele, siis julgen rääkida oma loo:

olime mehega palju aastaid koos, kõik algas väga romantiliselt, suur armastus, plaanid koos, pulmad, esimene rasedus, oma kodu, teine rasedus, väikesed lapsed.. pealtnäha idülliline pereelu muutus meie mõlema jaoks vaimseks koormaks: maksude ja laste muredega seotud rahutus, üksteise kallal näägutamine, seksuaalelu hääbumine, enesehinnangu langus, üksteise solvamine, pika viha pidamine, üksteisest eraldumine. Lõpuks rääkisime pikalt ja otsustasime laste nimel lahku minna, ilma tülita, lihtsalt et oma suhted mitte täielikult ära hävitada. Kuna mõlemad oleme tublid ja kenad, siis vabale kohale üsna kähku tekkisid uued elukaaslased (mõlemal). Kõik see mõjus meile hästi. Suhtlesime palju, laste asjus, mees muutus hoolivamaks nii minu kui laste suhtes, tundis konkurentsi, ka minu enesehinnang ilmselt paranes… ajapikku tundsin tema indu meie juurde tulla ja iga väiksema mure puhul esimesena meile appi tulla, ning uuest mehest igas asjas parem olla. Kõik need tunded ja ajalugu ajasid pea nii hulluks et meievaheline kirg tuli tagasi. Hakkasime oma uusi elukaaslasi petma, ja oi, millist vürtsi oli see meie suhtele lisanud. Ei kujutanud ettegi, et me võiks olla jälle seal kus olime ligi 7 aastat tagasi… mehe elukaaslane hakkas bitšima ja varsti lahus nad oligi. Mina ise eemaldusin uuest elukaaslasest, ja kui eksmees pakkus et tahab ikka koos olla, siis rääkisin kaaslasele kõik ausalt ära (kuigi algul oli hirm, et kõik see ilus ära kaob, kui jälle kokku kolime). Õnneks kõik on siiani hästi.. mees hoiab meid väga ja räägib et ei kujta ette milline piin see oli meist lahus olla. Ise õnnelik ja hinges siiralt palun vabandust uutelt elukaaslastelt, et nende õnne arvelt oma õnne tagasi saime.. aga jah, elu on ettearvamatu asi, ja vahel juhtub nii ka..

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 11:40; 04.02 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu eelnevalt on kirjutatud, et paraku tuleb arvestada, et oli pikk kooselu ja on kolm last. Ma arvan, et ma ei suudaks vist sellises olukorras toime tulla. Kui Sul endal oleks laps, siis ehk suudaksid paremini mõista ning kui oled ka veel noor ja elukogemus puudub, siis see mõjutab ka. Eks see oleneb nüüd Sinust endast, kui tugev enesehinnang Sul on, kui oled nõrgema enesehinnanguga, siis on Sul parem sellest suhtest välja astuda, võid hakata tundma, et oled tagaplaanil.

Samas aga kui kaua peab uus naine tundma, et vana on ikka veel mehe perekonna jaoks tähtsam kui uus naine? Tean ühte naist, kes on mehega koos 12 aastat, 8 sellest abielus, aga kui mehe sugulaste juurde külla minna, siis ikka öeldakse vahel midagi sellist: Jüri ja Mari tulge sööma! Mari on siis esimese naise nimi. Vahel imestan, kuidas see uus naine suudab seda taluda. Jüri siis räägib jälle oma perega ja selle peale vastatakse, et oi, me kogemata ütlesime, me oleme nii harjunud Jüri ja Mari ütlema. Kuskilt maalt peaks tulema ikka piir, kus vana naine ei ole igal pool esimesel kohal. Minu meelest on Jüri perekond uue naise suhtes lihtsalt ebaviisakas, nii palju peaks ikka inimesed suutma ennast kontrollida, mis nimega uut naist kutsuda. Ma saan aru, et alguses aetakse nimesid sassi, aga 12 aastat hiljem ka veel nii tehakse, see ei ole ilus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minevik on igaühel ja seda ei saa oma elust lihtsalt välja lõigata – eriti kui sellega kaasnevad lapsed, elu õied :). Inimesed on erinevad, suhted kujunevad erinevalt ja kui lood suhte mehega, kellel on seljataga abielu ja olemas lapsed, lausa kolm, siis tuleb algusest peale võtta normaalsena seda, et suhteliselt suur osa mehe elust on lastega seotud. Tõeline mees võtab vastutuse kõige eest oma elus, ei ole nii, et kui on lahutus, siis hüvasti kogu senine elu, minul on nüüd uus pere. Sel moel käituvad vastutustundetud eluvennad, pärismeestega on ikka teised lood, nemad on kõigile oma lastele alati ja igas olukorras toeks – ja see on joon, mis väärib tunnustamist. Kindlasti ei peaks see tekitama uues kaaslases kõhklusi ja ebakindlust – palju rohkem oleks põhjust kahelda selles mehes, kes on kergel käel eelmisele elule sülitanud. Tean paari, kes elas koos 12 aastat, jagasid kodu suures eramus naise vanematega, said väga hästi läbi ja mees kasvas ka äia-ämmaga väga kokku. Nemad läksid ka lahku väga sõbralikult ja mõistlikult ning head suhted on säilinud kõigi asjaosalistega, käiakse üksteise sünnipäevadel, tähistatakse võimalusel koos muid tähtpäevi jne. Miks peaks uus kaaslane otsima nende suhete tagant midagi, mis justkui võiks teda kahjustada? Sõprus on sõprus, elu jooksul kujunenud head suhted on väärtus, mida tasub hoida, ühine minevik seob – ja kui asjaga on seotud lapsed, on see ainult hea, mida paremad kõigi omavahelised suhted on. Mis siis sellest on, kui kutsutakse kaasa, tahetakse sindki omaks võtta? Isegi kolme lapse kohta ei saa neid ühiseid üritusi tulla nii sageli, et see oma elu häirima saaks hakata – ja alati ei pea tõepoolest ju ka kaasa minema, kui ei taha. Kui ikka planeerida ja korraldada, peaks ka paarieluks piisavalt võimalusi jääma. See, kui mees peab ka pärast lahutust enesestmõistetavaks, et tema elust üks osa tulebki pühendada lastega seotud tegemistele, toob minu silmis küll kindla plussi mehe arvele.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukord siis selline, et mehega koos umbes 1,5a. Minul lapsi pole. Mehel eelnisest abielust 3 last. Eksiga läksid lahku sõbralikult ning mehe eksil on uus mees.

Mees saab eksiga hästi läbi, aga minu jaoks on kummaline, et nüüd see eks kutsub mind ka igale üriitusele kaasa. Me ei saa mehega enam üldse kahekesi aega veeta. Laste sünnipäevad on loomulik osa, aga igasugused nimepäevad, võistlused, kelgutamises jms. Veider on see, et mehe eksi sugulased peavad mees ikka veel enda sugulaseks. Kutsutakse ka vanaemade ja vanaisade sünnipäevale. Mehe sugulased aga ei salli seda eksi silmaotsaski ja seal on normaalne käia, keegi ei ürita normaalset peret mängida. Mehe eks aga räägib, et kõik on laste nimel. Ei kujuta ette kuidas mehe eksi uus mees seda kõike talub.

Muide käiakse külas ka neil inimestel, kellega pole mitte mingit sugulussidet. Hoolitakse ka neist, kes pole sugulased. 3 last ei sünni kolme aastaga. Endise naise sugulastel ja su praegusel mehel on seljataga hulgaliselt põnevat ja huvitavat ja naise sugulased ja naine isegi väärtustab seda meest kui inimest. lisaks saavad lapsed võimaluse isaga kohtuda. Ja lapsed ei jää ilma perekondlikest sündmustest. Kas see oleks parem kui mees võtaks näiteks graafiku järgi lapsed ja läheks kelgutama. Jätaks sind koju ja ei puutuks kokku ka oma eksi perega? Oleks tema ja laste vaheline oma aeg. Hetkel sellised kohtumised ju säästavad sinu aega, mitte ei võta seda ära. Ja see polegi peremängimine, vaid nende laste jaoks on ja jääb isa ikkagi isaks. Ka siis kui isa on 100 ja lapsed ikkagi lapsed. Ja laste jaoks see nende perekond. Seda aega kui lapsed kelgumäge lustivad ju väga kauaks enam pole, kui just tõesti viimane laps paari aastane pole. Lapsel on õigus ajale, mis ta veedab ema ja isaga koos. Ja kui mehel on lapsed ja naisega on nii lahku mindud, et suudetakse koos aega veeta, siis ongi see laste jaoks parim lahendus. Teile jäävad ju KÕIK muud ajad, kus olete kahekesti. Kui on juba lapsed, siis seda “kõik vaba aeg endale” ju polegi enam. Lapsevanemad läheksid kelgumäelt koju ja siis algab igaõhtune rutiin magama panekuga. Kui mees käiks seda igal õhtul endises kodus tegemas, siis see oleks küll liiast. Aga kelgumäed ja väljasõidud, pluss sünnipäevad, noo see küll liiast pole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider on see, et mehe eksi sugulased peavad mees ikka veel enda sugulaseks.

kuidas see veider on? ta ju ongi nende sugulane laste kaudu. sugulus ei teki abielu kaudu.

minu eks käib ka kõikidel minupoolsete suguvõsa sündmustel, kus ka meie lapsed kohal on ja meie lapsed on juba ometigi täiskasvanud. kujuta ette, mu eks on isegi peale meie lahutust minu kolme lähisugulase matusel kirstukandja olnud! lugupidamise märk on see. päris kole oleks olnud, kui ta ei ole näiteks minu ema (oma laste vanaema) matusele tulnud.
mina käin ka tema emapoolsete (eksämma) sugulaste sündmustel. ma ei näe selles mitte midagi imelikku.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 19:39; 05.02 09:05; 05.02 19:29; 06.02 08:12; 06.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kadesta sind, teemaalgataja! Tõenäoliselt see mees elas oma endise naisega pikalt koos, kolm last ei sünni kolme aastaga, nagu keegi eespool juba tabavalt märkis. Ja kui nende suhted olid head ja mehe suhted naise suguvõsaga olid head, siis on see mees väga tugevalt tolle naisega seotud. Mitte seksuaalselt, aga igal muul moel. Minu üks sugulane oli kolme lapsega lesk, naine suri noorelt, lapsed olid väga pisikesed. Laste emaga elas koos vist kaheksa aastat ja uue naisega vist ligi 40 aastat. Mina tema uut naist ainult teadsingi ja olin juba suur tüdruk kui teada sain, et selle onu laste ema ei olegi tema naine, vaid keegi surnud naine. Ja ometi, minu jaoks veidi mõistetamatult, tahtis see onu saada maetud oma ammusurnud abikaasa kõrvale, mitte uue naise kõrvale. Vaat nii. Lesk on muidugi midagi muud kui lahutatud mees, aga siiski. Kui sa teemaalgataja, oled selle mehega 20 aastat koos elanud ja vähemalt kaks last sünnitanud, ehk siis oled tolle eelmise naise varjust lahti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis eksina vastamas. Olime 10aastat abielus, meil oli 3 last. Lahutasime 15 aastat tagasi. Eksiga mul suhted olematud, kuid mitte eksi suguseltsiga. Olin eksil esimene tüdruk, kellega tõsisem suhe ja mind võeti ruttu perekonda. Ja ka nüüd, 15 aastat pärast lahutust, olen osa eksi suguseltsist. Suhtlen pidevalt tema vanematega, käime külas, suhtleme FB, kuigi mul lapsed ammu suured, ehk suhtlus on tõesti isiklik, mitte laste pärast. Samuti suhtleme ka kaugemate sugulastega. Paar kuud tagasi istusime ämma, äia ja mehe õe perega kohvilauas, kui ootamatult saabus vanematele külla ka eks, oma järjekordse silmarõõmuga. Siis tundsin end küll natuke kohmetult. Aga kas ma pean neid toredaid inimesi, kellega tihti kohtun, ainult sellepärast vältima hakkama, et nad mu eksi sugulased? Muidugi ei ole see suhtlus enam eksi abikaasana, vaid nii nagu iga teine muu sugulane. Need inimesed on ka minu pere. Kuna ükski eksi silmarõõmudest pole olnud eksi perega nii seotud kui mina, meid seob muugi kui ainult see kunagine abielu, siis vaevalt et tuleb see päev, kui ma enam eksi lähedastega ei suhtle.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 11:24; 04.02 20:44; 05.02 07:49; 05.02 09:21; 05.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

Ega kõik kes on lahku läinud, ei ole maha jäetud. 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vennal on eksnaine, väga tore ja armas inimene. Läksid neil omal ajal suhted sassi, aga minu vennaaste emaks ta jääb kogu eluks. Venna uuele naisele aga see ei meeldi (lahku ei mindud tema pärast, vend kohtus temaga hiljem) ning solvus, kui ütlesin, et teen ise valikuid kellega suhtlen. See ei tähenda, et ma venna eksi nendele üritustele kutsun, kuhu vend uues naisega tuleb, vaid hoian tema eluga kursis, käime vahest kohvi joomas jne. See on n.ö. minu suhe temaga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lahutatud vanematele uued püsivad kaaslased tekivad, siis paljudes peredes tekivad laste ja uue kaaslase vahele samuti lähedased suhted kui hästi klapitakse. Sellisel juhul on loomulik, et teine lapsevanem tahaks samuti olla kursis, milline see inimene on, kes tema lastega kokku puutub ning võimalusel hoida häid suhteid, et ei tekiks mingeid armukadeduse või muu negatiivse üle tülisid, mis lõpuks kellelegi kasulik pole. Ma arvan, et on tore kui sind kaasatakse kui olulist uut inimest, nii kaua kui see liiga paljuks ei lähe. Praegu tundub väga okei situatsioon.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

Ega kõik kes on lahku läinud, ei ole maha jäetud. ????

Arvad et mõni läheb suurest armastusest lahku või?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 11:24; 04.02 20:44; 05.02 07:49; 05.02 09:21; 05.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

Muidugi on alati hea põhjus, miks eks on eks. Kuid see ei tähenda ju, et tingimata naine maha jäeti. Mõni naine jätab ka mehe maha või minnakse lahku vastastikusel kokkuleppel.
Tundub uskumatu või? Tea siis, et alati ei olegi lahkumineku põhjuseks see, et mees leidis uue naise, kes on saledam, noorem ja ilusam, kui olemasolev.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 19:39; 05.02 09:05; 05.02 19:29; 06.02 08:12; 06.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

Muidugi on alati hea põhjus, miks eks on eks. Kuid see ei tähenda ju, et tingimata naine maha jäeti. Mõni naine jätab ka mehe maha või minnakse lahku vastastikusel kokkuleppel.

Tundub uskumatu või? Tea siis, et alati ei olegi lahkumineku põhjuseks see, et mees leidis uue naise, kes on saledam, noorem ja ilusam, kui olemasolev.

Ei tea tõesti ühtegi naist, kes oleks mehe maha jätnud peale 3 ühist last, juhul kui mehel lastega läbisaamine hea ja ühtegi sõltuvust ei ole.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 11:24; 04.02 20:44; 05.02 07:49; 05.02 09:21; 05.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen siin pigem seda, et mehe eks on normaalne inimene ja saab aru, et lastele on suhtlus lahusoleva vanemaga oluline ja lahkuminek ei muutnud laste jaoks lapse-isa-suhtes oluliselt midagi. Samuti näeb see naine, et mees on uue kaaslase leidnud ja selleks, et mitte tekitada pingeid sinu ja su mehe; laste ja nende isa; laste ja sinu; enda ja sinu; mehe ja sinu jne vahele, kaasab ta sind samuti kõikidesse tegevustesse, kuna peab sind mehe uueks pereks. Kas sa oleksid kuidagi rohkem rahul, kui naine eelistaks, et mees tuleb igale poole ilma sinuta?

Kahtlen ka selles, et just nüüd on hakatud nende peres nimepäevi ja kõikvõimalikke sündmusi tähistama. Ilmselt on see ikka seal peres juba ka varasemalt kombeks olnud. See, et naise pere võtab meest kui oma pereliiget, on ka täiesti normaalne, sest see mees ongi nende pereliige pikalt olnud ja nende lapselaste isaks ta ka jääb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaks küll seda olukorda komplimendina. Mehe eks aktsepteerib sind ja tõepolest soovib, et isa oleks lastele olemas ning kui isal on naine, siis miks mitte ka tema. Pigem on minu jaoks kummaline, et mehe sugulased tema laste ema ei salli, kui tegelikult mindi sõbralikult lahku. Oleks ettevaatlik nende sugulastega – varsti sattud ehk samasse seisu.

Lisaks. Kui sa üritustel käid ja osa võtad, sii on ju lihtne ennast sättida ka vestlema mehe eksi uue mehega ning uurida algallikast, kuidas temale selline perevorm sobib. Ehk saad nippe, kuidas end sellesse segasesse kärgperemustrisse paremini sulandada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

Muidugi on alati hea põhjus, miks eks on eks. Kuid see ei tähenda ju, et tingimata naine maha jäeti. Mõni naine jätab ka mehe maha või minnakse lahku vastastikusel kokkuleppel.

Tundub uskumatu või? Tea siis, et alati ei olegi lahkumineku põhjuseks see, et mees leidis uue naise, kes on saledam, noorem ja ilusam, kui olemasolev.

Ei tea tõesti ühtegi naist, kes oleks mehe maha jätnud peale 3 ühist last, juhul kui mehel lastega läbisaamine hea ja ühtegi sõltuvust ei ole.

aga saame siis tuttavaks 🙂 Minu nimi on Katrin.
mees sai lastega hästi ja läbi ja ühtegi sõltuvust ka ei olnud, kuid ta ei saanud enam hästi läbi minuga ja minu arvates on sellisel juhul kooselu võimatu. ka tema arvas nii.
detailidesse ei hakka siin kindlasti laskuma, kuid ükski teine naine ega mees selles lahkuminekus rolli ei mänginud ning keegi ei jätnud kedagi maha. otsustasime hea läbisaamise nimel jätaka eraldi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 19:39; 05.02 09:05; 05.02 19:29; 06.02 08:12; 06.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

Muidugi on alati hea põhjus, miks eks on eks. Kuid see ei tähenda ju, et tingimata naine maha jäeti. Mõni naine jätab ka mehe maha või minnakse lahku vastastikusel kokkuleppel.

Tundub uskumatu või? Tea siis, et alati ei olegi lahkumineku põhjuseks see, et mees leidis uue naise, kes on saledam, noorem ja ilusam, kui olemasolev.

Ei tea tõesti ühtegi naist, kes oleks mehe maha jätnud peale 3 ühist last, juhul kui mehel lastega läbisaamine hea ja ühtegi sõltuvust ei ole.

aga saame siis tuttavaks ???? Minu nimi on Katrin.

mees sai lastega hästi ja läbi ja ühtegi sõltuvust ka ei olnud, kuid ta ei saanud enam hästi läbi minuga ja minu arvates on sellisel juhul kooselu võimatu. ka tema arvas nii.

detailidesse ei hakka siin kindlasti laskuma, kuid ükski teine naine ega mees selles lahkuminekus rolli ei mänginud ning keegi ei jätnud kedagi maha. otsustasime hea läbisaamise nimel jätaka eraldi.

Mina jällegi olen ingel. Minu nimi on Peetrus.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 11:24; 04.02 20:44; 05.02 07:49; 05.02 09:21; 05.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas juba on koolivaheaeg, et libakirjanik on jälle kohal? Puusse panid kohas, kus väitsid mehe eksi sugulasi meest kutsuma sünnipäevadele samas kui ei sallivat eksi. Harjuta veel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas juba on koolivaheaeg, et libakirjanik on jälle kohal? Puusse panid kohas, kus väitsid mehe eksi sugulasi meest kutsuma sünnipäevadele samas kui ei sallivat eksi. Harjuta veel.

õpi loetust aru saama. mehe sugulased ei salli eksi (naist).

Tsitaat algsest postitusest: Mehe sugulased aga ei salli seda eksi silmaotsaski…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 19:39; 05.02 09:05; 05.02 19:29; 06.02 08:12; 06.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on palju mahajäetud naisi kirjutamas, eks sellest see suur reklaam igavesele armastusele. Tõde on see, et alati on hea põhjus, miks eks on eks.

Muidugi on alati hea põhjus, miks eks on eks. Kuid see ei tähenda ju, et tingimata naine maha jäeti. Mõni naine jätab ka mehe maha või minnakse lahku vastastikusel kokkuleppel.

Tundub uskumatu või? Tea siis, et alati ei olegi lahkumineku põhjuseks see, et mees leidis uue naise, kes on saledam, noorem ja ilusam, kui olemasolev.

Ei tea tõesti ühtegi naist, kes oleks mehe maha jätnud peale 3 ühist last, juhul kui mehel lastega läbisaamine hea ja ühtegi sõltuvust ei ole.

aga saame siis tuttavaks ???? Minu nimi on Katrin.

mees sai lastega hästi ja läbi ja ühtegi sõltuvust ka ei olnud, kuid ta ei saanud enam hästi läbi minuga ja minu arvates on sellisel juhul kooselu võimatu. ka tema arvas nii.

detailidesse ei hakka siin kindlasti laskuma, kuid ükski teine naine ega mees selles lahkuminekus rolli ei mänginud ning keegi ei jätnud kedagi maha. otsustasime hea läbisaamise nimel jätaka eraldi.

Mina jällegi olen ingel. Minu nimi on Peetrus.

Nüüd ma ei enam ei imesta, et nii eluvõõras 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.02 19:39; 05.02 09:05; 05.02 19:29; 06.02 08:12; 06.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Normaalne või kummaline mehe eks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.