Esileht Ilu ja tervis Normaalset günekoloogi Tallinnas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Normaalset günekoloogi Tallinnas

Postitas:
Kägu

Tahaks minna korralisse kontrolli, aga see arst kes meeldib- selle juurde on võimatu aega saada. Nüüd avastasin, et Confidos tasuline vastuvõtt on ka, aga.. 90 eur- kas sellised hinnad nüüd ongi või on ka soodsamaid kohti? Võib-olla peaks Tallinnast välja sõitma, aga kuhu?

Võite soovitada oma lemmikuid günekolooge. Kas perearsti saatekiri on vajalik?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt olete mees ja vajate günekoloogiliseks abiks siiski saatekirja.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, millest eelnev kommenteerija järeldas, et te mees olete….

kui see tõesti nii on, siis kahjuks ei oska aidata, kuid kui tegemist ikka naisterahvaga, siis oskan küll väga super günekoloogi soovitada: Piret Sinimäe.

Väga soe ja sõbralik inimene. Tegemist nooremapoolse arstiga. Ja tõesti super inimene! Terve aeg selgitab kenasti, miks ta mida teeb, on väga rahulik ja tekitab üleüldiselt sinus tunde, et oled oluline, mitte konveierikaup nagu paljude teiste arstide juures.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, millest eelnev kommenteerija järeldas, et te mees olete….

kui see tõesti nii on, siis kahjuks ei oska aidata, kuid kui tegemist ikka naisterahvaga, siis oskan küll väga super günekoloogi soovitada: Piret Sinimäe.

Väga soe ja sõbralik inimene. Tegemist nooremapoolse arstiga. Ja tõesti super inimene! Terve aeg selgitab kenasti, miks ta mida teeb, on väga rahulik ja tekitab üleüldiselt sinus tunde, et oled oluline, mitte konveierikaup nagu paljude teiste arstide juures.

Unustasin lisada, et täitsa tasuta saab minna ja saatekirja vaja pole. Digiregistratuuris saad nt aja panna. Antud arst töötab ITK Tõnismäe üksuses.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes mees?.. abiks?

Elu jooksul on mitmeid arste kohatud. Esimest last oodates, oli see güne ikka korralik nõid, aga oma tööd tegi ta hästi. Näiteks saatis mind õigel ajal profülaktika mõttes haiglasse. Juba seal olles, otsustaski laps ilmale tulla. Lõpp hea, kõik hea.

Sõeluuringu käigus tutvusin uue arstiga ja hiljem õnnestus ka tava vastuvõtule saada. Sellega oli aga nii, et kui lõpuks märtsis numbrid avati, sain vastuvõtu juuli kuusse. No nüüd ei saa enam üldse aegu. Vot nii.. Ehk selgitate nüüd, mis mõttes abiks?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dr.Lee Tammemäe, aga aega kindlasti väga raske saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mai tea, ma pole ühtegi ebanormaalset günekoloogi (vähemalt polikliiniku vastuvõtus) näinud. Ajad on jah kuu-paar, aga kontrolliks on ju ok, kiire probleemiga on naistenõuandla valvetuba.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõttes mees?.. abiks?

No selles suhtes, et üldjuhul naisterahvad ei vaja eraldi saatekirja günekoloogi juurde (aga mehed meestearsti juurde küll! milline diskrimineerimine), välja arvatud siis mingid muud spetsiifilised meditsiinilised juhud, millest ma ei tea midagi. Aga TA soovib minna korralisse kontrolli siis seega vist pole midagi erakordset (ehk saatekiri)? Ehk jääb mulje, et noor algaja või ka miks mitte juba pereisa soovib saada günekoloogilist nõustamist ja miks mitte saada perearstilt saatekiri ja asi korda ajada? Võimalik, et mõni noor tidrik soovib ka meestearstile minna, et … et … kõik funktsioonid välja selgitada jne. Loodetavasti ei pöörduta selliste teemadega loomaarsti poole.

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Günekoloog, naha-suguhaiguste arst ja psühhiaater on eriarstid, kes ei vaja saatekirja perearstilt.

Kui oled noor (nagu tundub, vastasel juhul oled kergelt imelik, kui vanem naine sellist juttu ajab), siis linnades on noortekabinetid kuni 26a naistele.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piret Veerus, Pelgulinna naistenõuandla

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust aga kas teemaalgataja pole varem günekoloogi vastuvõtul käinud? Perearsti saatekirja pole vaja günekoloogi juurde minemiseks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käin ainult tasulise günekoloogi juures(ja üldse ainult tasuliste arstide juures, ei viitsi mina aegu taga ajada), Katrin Seidelberg Qvalitas. Vastuvõtt maksab 50 kanti.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käin ainult tasulise günekoloogi juures(ja üldse ainult tasuliste arstide juures, ei viitsi mina aegu taga ajada), Katrin Seidelberg Qvalitas. Vastuvõtt maksab 50 kanti.

Super soovitus! Sain aja homseks 🙂 55 raha

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust aga kas teemaalgataja pole varem günekoloogi vastuvõtul käinud? Perearsti saatekirja pole vaja günekoloogi juurde minemiseks.

Kõik ei ela registratuurides, eks ole ja seadused/olukorrad muutuvad siin riigis kiiremini kui siga silmi pilgutab. Hea oli auru välja lasta. Kirjutage jälle 🙂

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii tore! Ta on väga armas inimene. Ilus naine ka 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igasuguste analüüside eest maksad ka ise.

Kui et digilugu lahti võtta, ja üldiselt Tallinnas leiab aja üsna kiirelt.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käite koguaeg erinevate günekoloogide juures?

Analüüsid ei maksa suuret midagi.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei käi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Analüüsid ei maksa suuret midagi.

Miks ma peaks üldse “kogu aeg” günekoloogi juures käima.

Isegi, kui kord aastas käid, mäletab see arst jee sind. Kui viitsib enne epikriise vaadata, on hästi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ma peaks üldse “kogu aeg” günekoloogi juures käima. Isegi, kui kord aastas käid, mäletab see arst jee sind. Kui viitsib enne epikriise vaadata, on hästi.

Koguaeg tähendab kord aastas. Mõnus on käia nn. oma inimese juures. Juuksurit ju ka ei vaheta ja suvalisse kohta sisse ei astu ning oma pead jumal teab kellele ei usalda.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma üldiselt arste jumal teab kelleks ei pea. Su tupp pole ehk ka eriline vms

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega sul vast valikuvõimalust pole ka, kui raha maksta ei raatsi. Peadki leppima ükskõik kellega.

0
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sul vast valikuvõimalust pole ka, kui raha maksta ei raatsi. Peadki leppima ükskõik kellega.

Ei pea leppima. Tallinnas rohkem kui üks günekoloog

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina oledki see tevitaja? 😀

Ja saad oma lemmikarstile kohe aja, kui vaja? Nunuhh, vaevalt küll. Vast ikka ootad kuid.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju sa oma lemmik lennukipiloodile või laevakaptenile maksad, et just tema su lennukit navigeeriks? Või kooliõpetajale või taksojuhile. Jne. Kui keeruline on elu, kui igas asjas on ÜKS lemmik ja sellele tuleb veel ka eraldi maksta.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju sa oma lemmik lennukipiloodile või laevakaptenile maksad, et just tema su lennukit navigeeriks? Või kooliõpetajale või taksojuhile. Jne. Kui keeruline on elu, kui igas asjas on ÜKS lemmik ja sellele tuleb veel ka eraldi maksta.

Ma ei alandu/viitsi elu sees kuude viisi arstiaegu ootama, seetõttu kasutan tasulist meditsiini. Iga vähegi maksejõulisem inimene teeb seda. Kas sa lennukis/taksoga/laevas sõidad tasuta?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina oledki see tevitaja? 😀

Ja saad oma lemmikarstile kohe aja, kui vaja? Nunuhh, vaevalt küll. Vast ikka ootad kuid.

Mis tevitaja?

Tundub, et vajad lisaks günekoloogile ka psühhiaatri vastuvõttu.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tevitaja?

Teavitaja. Kommentaaridest. Vajad ise seda vastuvõttu, et see lollus lõpetada.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen küll käinud ka sellise juures, kelle juurde registratuuris  kõige rutem aja saab või puhkuseasendaja günekoloogi juures jms. Endiselt vastan, et ebanormaalseid pole veel näinud. Erakaid on jalaga segada, paljudes on tasuline vastuvõtt 50.- +- natuke, kui on kiire vms. Kui on ikka mure, siis ma küll mingite lolluste peale oma mõtteid ei raiska, et oleks ikka “(tutiga?) tuttav günekoloog”.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei alandu/viitsi elu sees kuude viisi arstiaegu ootama, seetõttu kasutan tasulist meditsiini. Iga vähegi maksejõulisem inimene teeb seda. Kas sa lennukis/taksoga/laevas sõidad tasuta?

Ma olen max nädala oodanud. Aga ma saan aru, sa oled loll, kes ei tea ega oska digiregistratuuri kasutada ja üritad seda maskeerida mingi maksejõulise kliendi maski taha. No kelle ees sa selle 50ga rahaga tänapäev uhkeldad?

+4
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Esileht Ilu ja tervis Normaalset günekoloogi Tallinnas