Esileht Hobinurk Norras – selle kurikuulsa juustu nimi

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Norras – selle kurikuulsa juustu nimi

Postitas:

Lähen natukeseks ajaks Norra, prooviksin ära selle magusa maitselise juustu, mis sealt maalt osta saab. Aga nime ei mäleta. Keegi võiks aidata.
Aitäh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 07:14; 25.07 07:40; 26.08 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline seos on sel teemal hobiga?
Küsimus on eelkõige ajendatud Ajaviitejuttudes olevast teemast, kust selgus, et reisiteemad tõstetakse modede poolt Hobinurka.
Polnud varem kunagi seda teemat külastanud ja nüüd vaatan, et enamik teemasid on Hobinurka sobimatud. Vaevalt, et teemaalgatajad neid ise siia postitavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see juust on Brunost. `brun` on värv ja `ost` on juust.

aga miks see juust KURIkuulus on? et siis nagu halva kuulsusega… minu teada see halb ei ole, ega ka kuulnud, et halb kuulsus asjal, et seda kurikuulsaks nimetada. v ilmselgelt ei tea sa kurikuulus tähendust, nagu ka seda, et sa lähed Norrasse mitte Norra

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 11:28; 22.07 17:42; 22.07 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kõigepealt ikka Soomesse ja Rootsisse.[/tsitaat]Rootsi, Soome, Norrasse. Tallinnasse, mitte Tallinna ja Tartusse, mitte Tartu ((nagu siit PK tihti lugeda saab).

ma lähen Norrasse on öige, mitte ma lähen Norra. mida vaided?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 11:28; 22.07 17:42; 22.07 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina oled see jumal, kes ütleb kuidas õigesti on?[/tsitaat]jeekim, vöta siis see leht lahti http://keeleabi.eki.ee/ ja öpi eesti keelt. v proovi kirjutada googlesse “ma lähen Norra” v “ma lähen Norrasse” – vaata, mis vastuse annab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 11:28; 22.07 17:42; 22.07 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema-algataja olen.

Mäletan küll koolis, kui seda õppisin: kas Norra või Norrasse. Ja see on mul nii täpselt meelde jäänud, et mõlemad variandid on õiged.

Arvasin ka, et sellest minu kirjutatud “Norra” tuleb suur kisa.

Aga juustu ma ei saanud, sest hakkasin oma teemat otsima ajaviite alt ja enam ei leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 07:14; 25.07 07:40; 26.08 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga seda müüakse meie kaubandustes ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Magusa maitseline….. mis sealt osta saab….. ja siis vaidleb siin mingi Norra üle? Muide, kuna kasutatakse kolmandat väldet?[/tsitaat]

Ah sa raisk, nüüd lisasid siia teemasse veel arutelu sõna “kuna” ümber!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle viskavad need emakeele peded siin perekoolis. Tehke ometi neile oma alafoorum, las lällavad seal ja parandavad üksteise vigu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=2&vld=40

Öelge, kus mul viga oli selles lauses? Jutt on siis minu teema-algatusest?

Aitäh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 07:14; 25.07 07:40; 26.08 20:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Norras – selle kurikuulsa juustu nimi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.