Esileht Koolilaps Norrisoni koolivormide suurus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Norrisoni koolivormide suurus

Postitas:

Tere!

Olen esimest korda lapsele koolivormi tellimas, kuid jäin suurustega hätta. Mis suuruses vesti ja polosärgid võtaksite 135 cm pikale pontsakamale poisile? Kas 140 või 146? Pikkuse poolest võtaksin ise vast 140, aga kuna laps ei ole peenike (normaalkaalu ülemises otsas), siis hakkasin kahtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kooli Norrisoni polod on avara lõikega, nii et kui laps päris rasvunud pole, siis võtaksin 140.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vest jääb pigem piduliku vormiga kandmiseks (st sa ei pese seda eriti ja see ei muutu topiliseks), siis 146 suurust saaks kaks aastat kanda. Järele proovitud.
Polo, jah, võtaksin pigem 140.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaks 146 polo minimaalselt. Ta on sul ju sügiseks 140 täis. Mul on ühe kesklinnakooli polosärgi kogemus, see tõmbas meeletult kokku, aga muidu minu ülekaaluline 135 pikk poiss kannab 158 t-särke ja ei ole neil miskit viga, selg ei ole vähemalt paljas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kudumid vastavad tavapärastele suurustele, polosärgid on oluliselt suuremad kui number. Endal normkaalus laps, kudumid täpselt suuruses, polod võtan 1-2 nr väiksemad tavaliselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus polod on küll suured (laiad), aga samas lühikesed. Kudumid kipuvad pesus kokkuminema, seega ise võtaks 146 mõlemad.
Kui võimalus soovitan minna proovima poodi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema!

Tegelesin just tellimisega ja kodulehelt lugesin, et polosid tehakse ka erimõõdulisi. Tellisin ja kirjutasin märkuse juurde ümbermõõtudega ja peale enda initsiatiivil tehtud järelepärismist selgus, et ainult kudumeid tehakse erimõõdulisi. Mina võtsin oma ümmargusele poisile 158 polod ja vesti, sest kardan, et kõht jääb lihtsalt välja, kui on lühema kasvuga riided. Valmistun mõttes vajadusel polosid lühemaks tegema. Püksid niiehknii pean tegema lühemaks.

Lisaks sellele oli pikkade varrukatega polode suurim suurus 11-12. Pole aimugi, mis suurus see on ja kui pikale lapsele see võiks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Norrisoni koolivormide suurus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.