Esileht Pereelu ja suhted Nostalgia

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Nostalgia

Postitas:

Ma olen viimasel ajal natuke kurblik. Olen abielus oma esimese suure armastusega – tõsi, vanuses 19-25 olime lahus, aga uuesti kokku saades tekkis veel suurem armastus. 😉 Kõik on justkui väga hästi. Mees on pea ideaalne igas mõttes, laps kasvab nagu nupsik, raha pole mureks, sõbrad on kuldsed inimesed ja hobid on ka piisavalt põnevad. Aga viimasel ajal on pidevalt juhtunud, et kõik nostalgia ja noorpõlvega seotu toob liigutusest kohe pisarad silma.

Mõtlen näiteks pea iga päev gümnaasiumi-ajale ja sellele, kui siiras, puhas, ilus ja vahetu kõik oli. Ja see, et me ei saa seda kunagi enam tagasi, tekitab minus soovi pikalt haleda häälega nutta. 🙁

Kas mul on mingi naiste keskeakriis või? 30-aastaselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see ongi õnn. Mul tulevad noorusele mõeldes ainult õudusvärinad. Ja loogiline ju, et inimene igatseb noorust jne. Kes see ikka vana krõnks tahab olla (mitte et 30 veel vana krõnks oleks, aga eks me ikka liigu ju kõik ainult ühes suunas). Sageli mõeldakse veel minevik ilusamaks ja kergemaks ka, samal ajal kui oleviku hall olme kipub helgemaidki hetki ähmastama, nende ilust saame jälle tagantjärele aru. Kunagi oled (loodetavasti) 60aastane ja mõtled, kui iiilus ja muuretu ja õnnelik ja süütu ja siiras ja puhas ja ilus kõik oli, kui olid 30 jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Pereelu ja suhted Nostalgia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.