Esileht Tööelu, raha ja seadused. notaris reg firma põhikiri internetti, kuidas?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: notaris reg firma põhikiri internetti, kuidas?

Postitas:

Mul on mõned aastad tagasi veel notaris registreeritud firma, mille põhikiri on mul paberi peal. Aasta lõpus tegin internetis firma kapitali vääringu muutmist ja tekkis probleem, loomulikult, kuna ma ei saa muuta asja (põhikirja), mida mul võrgus pole. Saatsin siiski andmed ära, ja nagu arvata, nüüd tuligi teade, et vaja põhikiri viia netti.
Kuidas see käib, kas ma peaks toksima oma põhikirja sisse? Paberil on ta mul ju olemas. Või on mul võimalik kusagilt saada see põhikiri, nt sellelt notarilt, kes kunagi mu firma tegi? Ja ilmselt siis ma pean ikkagi maksma selle eest, et firma põhikiri viia internetti?
P.S. Hästi tobe tegelikult tundub küsida selliseid asju perekoolist. Kust oleks õigem koht selliseid asju küsida? Väikefirma väikese käibega, ma ei saa võtta endale majandusasjades pädevat juristi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 20:30; 12.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on mõned aastad tagasi veel notaris registreeritud firma, mille põhikiri on mul paberi peal. Aasta lõpus tegin internetis firma kapitali vääringu muutmist ja tekkis probleem, loomulikult, kuna ma ei saa muuta asja (põhikirja), mida mul võrgus pole. Saatsin siiski andmed ära, ja nagu arvata, nüüd tuligi teade, et vaja põhikiri viia netti.
Kuidas see käib, kas ma peaks toksima oma põhikirja sisse? Paberil on ta mul ju olemas. Või on mul võimalik kusagilt saada see põhikiri, nt sellelt notarilt, kes kunagi mu firma tegi? Ja ilmselt siis ma pean ikkagi maksma selle eest, et firma põhikiri viia internetti?
P.S. Hästi tobe tegelikult tundub küsida selliseid asju perekoolist. Kust oleks õigem koht selliseid asju küsida? Väikefirma väikese käibega, ma ei saa võtta endale majandusasjades pädevat juristi.[/tsitaat]

Kui sul põhikirjas miskit erilist ei ole siis copi netis tüüppõhikiri ja tee parandused enda oma järgi. Muidugi võid igaks juhuks vaadata ka e-notarist aga seal kui on siis ainult skännitult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mismoodi see põhikiri sulle sinna paberile sai? kusagilt sa selle välja ju printisid, kaeva oma arvutis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle printis mulle välja notar ja pani kaasa koos muu dokumentatsiooniga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 20:30; 12.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skanneerimine on võlusõna. Vajalik masin on skanner.
Elementaarne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äriregistrisse peab firma omanik sisse logima id kaardiga ja siis seal peaks olema olemas kusagil firma põhikiri. Täpselt ei mäleta kus ja ei viitsi vaatama ka minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel aastal kui veel tasuta sai teha muudatuse, siis toksisin küll notari põhikirja arvutisse ja sealt ettevõtjaportaali.
Sel aastal agu tasuline juba, siis oleks mõtekas teha uus põhikiri, sest on mitmeid muudatusi äriseadustikus. Juhatuse liikmed määratakse määramat ajaks, varem oli 3 või miskit aastat….
Tegevusalasid ka pole enam põhikirja vaja jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. notaris reg firma põhikiri internetti, kuidas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.