Esileht Tööelu, raha ja seadused. Notarit kooselu registeerimiseks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Notarit kooselu registeerimiseks

Postitas:

Palun abi. Soovime võimalikult kiiresti registreerida oma kooselu, kuid ma ei suuda leida notarit, kes seda teeks. Hetkel saan ainult eitavaid vastuseid stiilis “pole kokku puutunud”, “pole võimalik teha kannet registrisse”, “miks te ei abiellu”, “mehe ja naise vahel me kooselu ei registreeri” jne. 🙁 Äkki keegi oskab mõnda nimetada, et ma ei peaks kõiki notareid üksipulgi läbi käima, soovitatavalt Tallinnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaan Hargi, büroo asub Vabaduse väljakul

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:58; 10.06 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime Reeli Eelmets juures registreerimas 2017. Hästi tore kogemus oli, suhtus väga siiralt – pidas südamiliku kõne isegi meile 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 12:07; 10.06 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie abiellusime küll notari juures, eelnevalt uurisin kes notar on ja kas saab, ning avalduse viisime 1 kuu enne sisse (varem ei saa). Probleeme ei olnud, nii öelda abiellumine oli nii ilus kui saab kabinetis olla ja peale abiellumist tegi kohe muudatuse rahvastikuregistris ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun abi. Soovime võimalikult kiiresti registreerida oma kooselu, kuid ma ei suuda leida notarit, kes seda teeks. Hetkel saan ainult eitavaid vastuseid stiilis “pole kokku puutunud”, “pole võimalik teha kannet registrisse”, “miks te ei abiellu”, “mehe ja naise vahel me kooselu ei registreeri” jne. ???? Äkki keegi oskab mõnda nimetada, et ma ei peaks kõiki notareid üksipulgi läbi käima, soovitatavalt Tallinnas?

Väga huvitav, just heteropaaride jaoks see seadus ju peamiselt tehtigi, nagu me kõik mäletame. Randpere veel tahtis kohe seda kasutada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 08:12; 11.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean enda vastust parandama, olen Kägu, kes käis notar Reeli Eelmetsa juures. Meie puhul oli toiminguks siiski abielu, mitte kooselu registreerimine – need erinevad asjad. Kuigi ma ei näe põhjust, miks notar, kes sõlmib abielu, ei võiks kooselu registreerida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 12:07; 10.06 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mina ka ei märganud, et oli kooselu registreerimise soov. Meie ka abiellusime notari juures. Nii et ma nüüd ei teagi, kas Jaan Hargi juures kooselluda üldse saab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 12:58; 10.06 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun infot võhikule. Milliseid eeliseid vms annab heteropaari kooselu registreerimine? Võrreldes abiellumisega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun infot võhikule. Milliseid eeliseid vms annab heteropaari kooselu registreerimine? Võrreldes abiellumisega?

Küsi Randpere käest. Tema seda kõige agaramalt propageeris. Kindlasti leidub ka perekoolikägusid, kes omal ajal raevukalt võitlesid arvamuse vastu, nagu oleks see seadus homodele. Vanades teemades tuhnides tuleb visaduse korral kindlasti midagi välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 08:12; 11.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Notarit kooselu registeerimiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.