Esileht Ajaviite- ja muud jutud notino.ee tellimine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: notino.ee tellimine

Postitas:
katliin

Kas keegi on tellinud Notinost kaupa. Seal ei saa maksta tavalise internetimaksega. Kas see teine maksmisviis, kus pead sisestama kõik oma kaardi andmed on turvaline?

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
paadund perekoolik

Väga paljudes netipoodides käibki ju maksmine krediitkaardiga.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kiisuke678

Tellinud viimase nelja kuu jooksul 2x, kõik olnud ok.

+4
0
Please wait...

Postitas:
natakas

Olen ka tellinud, ei mäleta küll, et maksmine kuidagi eri moodi oleks käinud. Aga kaup tuli küll jube kaua, arvasin juba, et jääbki saabumata.

0
-3
Please wait...

Postitas:
krissukaks

Mul tuli kaup just hästi kiiresti, tellisin umbes kuu tagasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
anon

Mul tuli kaup kolme päevaga. Väga ok pood.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Lumememm

On ikka turvaline.
Mina ostan Soome notinost ja tavaliselt arvega aga olen ka kohe maksmisega tellinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Mul ka kaup väga kiirelt kohal alati, aga olen viimasel ajal hakanud kahtlema, kas on ikka originaalid. Kohati nagu kvaliteet jätab soovida. On keegi veel nii tundnud?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
k2rbestejumal

Mul ka kaup väga kiirelt kohal alati, aga olen viimasel ajal hakanud kahtlema, kas on ikka originaalid. Kohati nagu kvaliteet jätab soovida. On keegi veel nii tundnud?

Milles see kehv kvaliteet siis väljendub? EL-is on keelatud piraatkaupa müüa. Raske uskuda, et mõni selline ettevõte avalikult seda teha saaks.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Tegin eile tellimuse ja täna tuli kiri, et pakk teel.

0
0
Please wait...

Postitas:
jarv

Notino on pea igas Euroopa riigis ja sama suur ettevõte nagu Sephora. Sama hästi võiks kurta, et kas Sephoras on “halb kvaliteet”. 🤦‍♀️

0
0
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

päris hea viisi reklaami teha 😀

0
-3
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud notino.ee tellimine