Esileht Kodunurk nõudepesumasin

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: nõudepesumasin

Postitas:

Kui sageli kasutate nõudepesumasinat? Nõudepesumasinal on teatavasti veekraan. Kas iga kord avate-sulgete kraani? Masina kasutusjuhendis on kirjas, et kui parasjagu ei pese, peab kraan kinni olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan mõnikord kaks korda päevas, mõnikord kord kahe päeva jooksul. Mingit kraani küll ei keera kinni ega lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isapäevaselt kasutan, vahel harva üle päeva. Mõnikord tuleb lausa kaks korda päevas tööle panna.

Kraani kinni ei keera.Äkki on mõeldud seda, et kui lähed kuskile pikemalt ära, näiteks nädalaks-paariks? Siis tõmbad ju telekad jne asjad seinast välja näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikemalt ära minnes on lihtsam kogu korteri vesi kinni keerata, kui iga masinat eraldi näppida. Aga ei, ei keera kraani kinni ja masinat kasutan iga päev, nädalavahetusel isegi kaks korda päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei keera, kui kodust ära lähen pikaks ajaks siis keeran kõik veekraanid kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan üle päeva, kraani kinni lahti ei keera. Sama kehtib pesumasina puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on ikka selleks mõeldud et kui masin rikki läheb siis ei uputa sul tervet elamist ära, seega keeran koguaeg kinni. köögikraanil on kohe olemas selline spetsiaalne nö kang, kust keerata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 22:24; 13.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see on ikka selleks mõeldud et kui masin rikki läheb siis ei uputa sul tervet elamist ära, seega keeran koguaeg kinni. köögikraanil on kohe olemas selline spetsiaalne nö kang, kust keerata.[/tsitaat]Tegelikult on nõudepesumasinatel peal tagasivoolu klapp. Kui masin läheb katki või midagi, siis see blokeerib veevoolu, nii et uputust ei saa tekkida. Vähemalt moodsamatel masinatel on see peal.

See kraan ei ole kindlasti mõeldud selleks, et absoluutselt iga kasutuskorra eel ja järel seda lahti-kinni keerata. Kui tüütu see oleks! Mul masin peseb iga päev 1-2 korda. Kes seda kraani jõuaks vändata nii palju?

See kraan on mõeldud pigem selleks puhuks, kui lähed pikemalt kodust ära. Siis on loogiline see kinni keerata, nagu ka kõik tavalised veekraanid ja pesumasina kraan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kraanijutt on kasutusjuhendis selleks, et vabastada tootja igasugusest vastutusest veekahjude osas. Pärast hea öelda, et miks sa juhendit ei loe. Tegelikkuses ei keera peaaegu keegi seda kraani kinni.
Mul tuttavad tegid ägedas suures kallis korteris täisremondi, elasid nädalakese ja siis nõudepesumasin uputas elamise üle üks öö. Ei keeranud kraani kinni ja kahjud suured, ei hüvitanud keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul eelmise masinaga juhtus 2x uputust, hommikuks oli köögipõrandal väike järv. Pärast seda panin alati kraani kinni.
Nüüd uue masinaga ei ole pannud, sest panengi nüüd masina ööseks tööle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pesemise tihedus sõltub ka masina suurusest 🙂

Meil 45cm lai, paberite järgi peaks mahtuma 9 komplekti. Reaalselt pesen korra ööpäevas (vahel harva jääb mõni päev vahele). Pere kolmeliikmeline. Aga ma pesen masinaga ka kõik potid, pannid, kausid jne.

Mingit kraani pole sulgenud – ei teadnudki, et peaks, aga ma pole ka kasutusjuhendit (va programmide kirjeldus) lugenud 🙂
Masina panen taimeriga ööseks käima nii, et sellel ajal, kui ärkame, on paras aeg masinast aur välja lasta. Ilgelt nõme oleks kui 2 tundi enne äratust masin hakkaks häiret andma, kuna mul veekraan kinni ununenud ja seetõttu masinasse vett sisse ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul pole küll raske seda kangi iga kord keerata. eestis polegi vist selliseid kraane või ma ei tea kah. siin müüakse isegi sellised plasmass kandikud pesumasinate alla, et vesi ei läheks põrandale.
http://www.k-rauta.fi/productdata/product%20images/5%20home%20furnishing/500552378_1_big.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 22:24; 13.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läbi köögisegisti ühendamine on ikkagi selline poolpidune variant juhuks, kui inimene otsustab nõudepesumasina hiljem paigaldada. reeglina tehakse kööki ehitades ikka otseühendus torustikku, mitte läbi segisti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kulus aastatega eraldiolev veekraan pidevast kruttimisest ära! Turvaline on kodust lahkuda, kui oled kindel, et tagasi tulles pole uputust. Hoolin oma kodust ja asjadest liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodust pikemaks ajaks lahkudes läheb kinni korteri peakraan 🙂 Segistisse ei ühendanud meelega, see kulub kiiresti ja on ise lekkeoht. Ja köögimööbli tagant loomulikult mingit kraani keeramas ei käi. Masinal on oma tagasivooluklapp ka olemas. Sama jutt pesumasina kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma isegi ei tea, kus see veekraan asub. Pesumasinal, wc poti veekastil jmt asjadel ei keera ju ka koguaeg veekraani kinni-lahti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei keera, sest suur nõudepesumasin peseb vahel 2x päevas (suur pere ja potid-pannid panen ka sisse). Ja tavaliselt paneme ka ööseks taimeriga pesema- ei hakka ju öösel ärkama, et kraani keerata.

Kuna olen kodune, siis saan ise ka nö valvata, aga kui kodust ära läheme kauemaks kui päevaks, siis kogu vesi kinni.

Kindlustused igatepidi tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnudki sellisest asjast, kuigi nõudepesumasin on olnud 16 aastat. Aga meil on köögi põrandas trapp. Nii et kes maja ehitab, võiks sellise asjaga arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole kuulnudki sellisest asjast, kuigi nõudepesumasin on olnud 16 aastat. Aga meil on köögi põrandas trapp. Nii et kes maja ehitab, võiks sellise asjaga arvestada. [/tsitaat]

Eeee… köögipõrandas trapp? Selleks, et trapist ei tuleks kanalisatsiooniaroome, peaks trapp olema vesilukuga vist? Kui du¨i all ei ole paar päeva käinud – nt nädalavahetusel kodust ära, siis on ikka paras lebra vannitoas. Kas pesed iga päev köögipõrandat rohke veega või kuidas seda trappi haisuvabana hoiad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eeee… köögipõrandas trapp? Selleks, et trapist ei tuleks kanalisatsiooniaroome, peaks trapp olema vesilukuga vist? Kui du¨i all ei ole paar päeva käinud – nt nädalavahetusel kodust ära, siis on ikka paras lebra vannitoas. Kas pesed iga päev köögipõrandat rohke veega või kuidas seda trappi haisuvabana hoiad?[/tsitaat]
Võibolla ta valab sinna kannukesest vett kui ära hakkab kuivama? Normaalne trapp ikka päeva või paariga haisema ei lähe. Ausalt öelda ei mäleta, et isegi peale paarinädalast äraolemist vannitpoas mingi lebra oleks olnud. Valesti ehitatuna võib jah kergelt haisema minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk nõudepesumasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.