Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Nõudepesumasin jätab klaasid mustaks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nõudepesumasin jätab klaasid mustaks

Postitas:

Aru ma ei saa miks mu masin jätab klaasid seest mustaks, sinna koguneb mingi imelik pruunikas kiht. Masin ainult aasta vana ja kasutan pesemiseks pulbrit mitte tabletti. Andek palun nõu mida teha või teen ise miskit valesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 20:50; 10.05 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on sool otsas? Minu masin ei pese enam korralikult kui sool on otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti kontrollida, et soola ja loputusvahend oleks olemas, ja tiivikud puhtad ning pöörleks vabalt. võid proovida ka klaasid teise kohta paigutada – kui on halva nurga all veejoa suhtes, siis on sama häda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli sama jama. tiivikutel olid osad augud umbes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ja kuidas puhastad?

Aeg-ajalt tuleb MASINApuhasusvahendiga läbi pesta, tiivikud välja võtta ja kontrollida, kas tiiviku kõik augud ikka lasevad vett läbi või on sodi ette kogunenud.

Kahjuks aga poes müüdav Calgonite vahend haiseb jubedalt 🙁 Kohe mitu päeva tuuluta pärast tube enne kui haisus lahi saab. Ise kasutan Swipe oma – on odavam ka.

Kusjuures minul määris nõusi ka loputusvahend. Sinna auku panin hästi nõrga äädikalahuse – toimib paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen
Masin soola on ja puhastan ka regulaarselt aga vot selle peale ma ei tulnud et tiivikud vaadata ja puhastad 😛
Aitäh vastanutele ja lähen nüüd tiivikuid puhastama 🙂 loodetavasti see mõjub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 20:50; 10.05 21:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Nõudepesumasin jätab klaasid mustaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.