Esileht Kodunurk Nõudepesumasin, millist osta?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Nõudepesumasin, millist osta?

Postitas:

Nii, tuleb uus masin muretseda, 60 cm-ne.
Palun soovitage, millist kaubamärki vaadata? Mis teil on, kaua juba on olnud ja kuidas rahul olete?
Ja millisest poest osta, Tln ümbruses. Kõik head soovitused väga teretulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:41; 12.02 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin äsja endale esimese nõudepesumasina, nii et mingit kogemust ei ole.
Valisin Siemensi, tundub kuidagi mõistlik. Ostsin OnOffist. Sel hetkel oli soodushind, ja vähestel masinatel on lapselukk ka.

Kuigi, lapselukk on oluline siis, kui masin töötab. Meil töötab ta öösiti ning seega osutus lapseluku olemasolu vähetähtsaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära osta Wihrpooli. neil on mingid uut tüüpi magnetpumbad, mis lähevad väga ruttu rikki. Iga järgmine kord pärast garantiiaja lõppu 100 eurone mats…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära osta Wihrpooli. neil on mingid uut tüüpi magnetpumbad, mis lähevad väga ruttu rikki. Iga järgmine kord pärast garantiiaja lõppu 100 eurone mats…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Zanussi, ligi 4 aastat. Ei kurda.
Minu jaoks oli oluline, et oleks olemas ka kiirpesu. Võib-olla on see uuematel juba kõigil olemas, seda ei tea. Aga olen sattunud kasutama vanemaid mudeleid, kus pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 12 aastatvana Constructa ja peseb perfektselt. Ei ole kursis, kust osta selle firma tooteid Eestis. Meie tõime oma masina Saksamaalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ArjuLoogiline kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära osta Wihrpooli. neil on mingid uut tüüpi magnetpumbad, mis lähevad väga ruttu rikki. Iga järgmine kord pärast garantiiaja lõppu 100 eurone mats…[/tsitaat]Palju sul muidu neid Whirlpoole on olnud, et tead nii täpselt, et kõikidel selle margi masinatel selline tulevik on?

Mul on ka selle firma masin. Viies aasta laseb lõbusasti (garantiiaeg juba ilmselt 3 korda ületatud) ja ei ole ma midagi pidanud sellel masinal parandama või välja vahetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Whirlpooli vihje eest olen tänulik.
Vahel ongi nii, et mingi hea kaubamärk võtab äkki mingi totaka uuenduse teha, näit triikmasina juhe muutub järsku poole lühemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 22:41; 12.02 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli Blomberg, mis oma neljanda aasta alguses töölepingu üles ütles, remont läheb 145¤ maksma, remondimees ütles, et Blomberg on tehtud Whirlpooli ja Beko baasil. Mine võta siis kinni, milline see hea masin on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin dets lõpus electroluxi 259¤….ITEK-ist, seni olen väga rahul.
Pikka aega plaanitud, kuid alati raha vähesuse tõttu ostmata jäänud.
Dets keskel netist uurisin kõik tartu poed ….kus, mis hinnaga, jne.
Siis lihtsalt läksin ja ostsin kõige odavama 🙂
Ei ole tulede ega viledega ega liiga palju elektroonikat, kuid usun, et sain päris hea \”pilli\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige olulisem on siiski vaadata kui palju sinna nõusid mahub. Ise plaanisin algul osta Bosch-i masinat(ikkagi Saksamaal toodetud), hiljem siiski otsutasin AEG kasuks, kuna Boschi masina sisu koosnes suuremalt jaolt restikestest kuhu panna pokaale,õlleklaase…Pottide, pannide ruumi nagu polnudki…’
Tegelikult alusta mürast, vee ja elektrikulust ja korvisüsteemidest.
Ise ostsin ja väga hea ülevaade http://www.tehnikastuudio.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aeg f88002 biop

ostsime ja ma ei oska mitte midagi halba öelda. Eelmine oli kui mürakaru, jubedat häält tegi aga soovitan tähele panna et müratase jääks ikkagi alla 50ne db.

mulle meeldis veel, et alumisel restil taldrikuhoidja (nagad) alla lasta nö. siledaks pinnaks, kui vaja ainult potte panna (ei murra nagasid ära),

teise korruse resti kõrgust saab ühe liigutusega vahetada, erinevad öko programmid ja on kolm tiivikut (st. et ka ülemisel korrusel on tiivik)

ja kõige alumisel tiivikul on küljes veel eraldi keerlev tiivik, mis teeb nõud kindlalt puhtaks.

Olen ülirahul, otsisin , vaagisin, analüüsisin väga kaua ja lõpuks sain kätte otse maaletoojalt suht soodsa hinnaga (võrreldes poes olevate jae hindadega) 200¤ odavamalt (meie jaoks märkimisväärne summa).

Soovitan soojalt pikalt vaagimist ja selle \”oma otsimist\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on üks kalleimaid mudeleid AEG ja ma pole rahul. Mitu aastat ajas vastikut põleva kummi haisu, enam-vähem kogu aeg on jätnud täpiliseks kõik teflonsisuga pannid-potid ja plastikkarbid. Pole aidanud pesuvahendi vahetus ega masina puhastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil praegu ka see aktuaalne teema. Vana masin andis saba. Muidu meil kõik Beko kodumasinad pikaealised olnud, aga nõudepesumasin kestis küll vähe 3 aastat. Viga paraku liiga suur ja kallis, et parandada lasta. Nüüd oleme vastu võtnud otsuse, et nõudepesumasin saab olema mingi teise firma oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas keegi kasutatult on ostnud? Triinu Kodumasinates väga suur valik väga heade hindadega. Ei tahaks järelmaksuga osta aga uued heade omadustega kohe välja ostmiseks suht kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Nõudepesumasin, millist osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.