Esileht Kodunurk Nõudepesumasin

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Nõudepesumasin

Postitas:
Kägu

Olen ostmas uut nõudepesumasinat, valik aga suur ja ei oska otsustada. Meie vana masin ei pesnud nt. kuivanud nõusid puhtaks. Kas need uued masinad nüüd pesevad? Kas on vahe ka nt. 600e maksva 300 euri maksva masina pesutulemusel. Mis programmid-võimalused peaks kindlasti masinal olema?

0
0
Please wait...

Postitas:
tirem

RE: Nõudepesumasin

Kas sa kasutad pesemisel tablette ja kas masinal on olemas üldse tabletikasutamise funktsioon? Kui kasutad tablette ja seda funkts. ei ole, siis ei pruugi tulla parimat tulemust.
Uus masin kas integreeritav või eraldiseisev? Mis värv? Mis mõõdus?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet ei ole. Osta Whirlpool. Teised on kräpp.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul Electroluxi nõudekas ja see peseb küll kuivanud söögi ilusti maha. Isegi kivistunud mannapudru.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahet ei ole. Osta Whirlpool. Teised on kräpp.[/tsitaat]Oled kohe kõik firmad isiklikult läbi proovinud?
Kahtlen!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kõikse odavam Beko ja ma olen küll rahul, nõud peseb puhtaks ja kuivatab korralikult, kui kappi ka paneks oleks veel õnnelikum

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sebisin 7 päeva tagasi omale 199.-nõudepesumasina ja olen ka väga rahul uuena euroncist ja peseb nurmaalselt kuivanud nõud läigivad pärast.JUmalast rahul olen.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuivanud nõude puhul tuleb kasutada eelpesu, leotust või pikka säästuprogrammi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma olen kasutanud igivanu nõudepesumasinaid, üks neist vist isegi 70-test pärit, ja kõik on nõud puhtaks pesnud. üldjuhul pole asi masina hinnas vaid sobivas pesuvahendis, programmis ja filtri puhtuses.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on vana Constructa ja väga rahul olen. Sõbranna ostis hiljuti Siemens nõudepesumasina ja on rahul. Ainuke, mille üle kurdab on see, et elektroonikat on väga palju. Mul tavaline plank, millel kuus prograammi. Soola pean ise kontrollima, mingit märgutuld ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]tirem kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Uus masin kas integreeritav või eraldiseisev? Mis värv? Mis mõõdus?[/tsitaat]

Punase peaks ostma. Siis on pesutulemus parem.
tean, mida räägin!

0
0
Please wait...

Postitas:
Beginner 26

Mul on mingi odav schaub-lorenzi masin (maksis omal ajal mingi 3200 vms.-), ka väga truult on siiani meid teeninud- 3 aastat juba. Kuivanud nõud peseb ilusti puhtaks, nüüd on vist juba kõikidel masinatel ka nö pottide-pannide re¸iim- eelleotus, kõrgem pesutemperatuur- ideaalne kuivanud nõudele. Minule oli oluline 3in1 pesuprogramm ja viitstart (saan ööseks pesema panna), ning 45 cm laius (suurem ei mahu kööki ja 2le inimesele polnud ka suuremat vaja).

Kui kunagi köögis remont tuleb, siis järgmine masin tuleb kindlasti 60 cm lai, et suuremad potid jm nõud ilusti ära mahuks. Nüüd ka pere suurem muidugi.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Kodunurk Nõudepesumasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.