Esileht Kodunurk Nõudepesumasina loputusvedelik

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Nõudepesumasina loputusvedelik

Postitas:

Milline on teie jaoks parim? Kas seda peab kindlasti kasutama? Küsiks veel, kas Frosch tabletid all-in-one on head ?
Olen suht värske nõudepesumasina omanik ja ei tea neid nippe 🙂
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seadistasin oma masina tablettidelt pulbrit kasutama: lühenes pesemise aeg ja ka veekulu. Seega tuleb per masinatäis ka odavam rahaliselt. Lisaks saab pulbrit doseerida vastavalt oma suvale, kui mitte väga määrdunud siis vähem ja vastupidi. Kah odavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 10:32; 01.07 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ütle, kuidas seda saab seadistada? Ma ostsin ka pulbrit, aga ei saa seda kasutada, nõud ei lähe puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutusjuhend? Lugeda vast ikka oskad …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 10:32; 01.07 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loputusvahendiga on nii, et mina selle tähtsusest eriti aru pole saanud. Meil see mõnikord otsa saanud ja mitu nädalat ilma pesnud. Absoluutselt mingit vahet ma ei näe. Ka klaasid on ühtemoodi puhtad nii loputusvahendiga kui ka ilma. Aga nii moe pärast ma siiski kasutan kõige odavamat loputusvahendit ja selle doseering on ka min. peale keeratud. Pulber on Finishi oma.
Aga siiski mõnikord jäävad nõud mustaks ja kui supilusikas on ikka pudruga koos, siis puhtaks üldiselt seda ei pese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka loputusvedeliku vajadusest aru saanud ja ei kasutagi seda. Ma eelistan, et loputamine toimub puhta veega. Käsitsi pestes ju ei lisa midagi loputamiseks, miks siis masinaga äkki peaks. Masin nagunii ju peseb kuumema veega juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jäävad ilma loputusvahendita nõud valgeks. Õiges doseeringus loputusvahendiga aga klaasid säravad.. Finish sool, pulber ja loputusvahend on kasutusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tabletidest kasutan praegu Suni tablette. Ja alati panen ainult pool tabletti.
Seda hakkasin tegema kui vaatasin aastaid tagasi saadet kus tehti testie erinevate pesuvaheditega ja tulemus oli see, et poolega saab sama puhtaks, aga kahjulike aineid jääb nôude pinnale palju vähem. Samas käis jutt ka loputusvedelikest ja tulemus oli selline, et need ei ole üldse vajalikud, taas ainult lisa mürke.
Ise kasutan loputusvedelikuna lahjendatud äädikat pesumasinas ja mingeid valgeid rante pole. Vahest unustan ära ja pesen kuude kaupa ilma loputusvedelikuta.
Arvan, et need randis vôivad tulla just liigsest ja liiga tugevast pesuvahendist.
Pesumasinad olen kasutanud 16 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 13:56; 03.07 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tabletidest kasutan praegu Suni tablette. Ja alati panen ainult pool tabletti.
Seda hakkasin tegema kui vaatasin aastaid tagasi saadet kus tehti testie erinevate pesuvaheditega ja tulemus oli see, et poolega saab sama puhtaks, aga kahjulike aineid jääb nôude pinnale palju vähem. Samas käis jutt ka loputusvedelikest ja tulemus oli selline, et need ei ole üldse vajalikud, taas ainult lisa mürke.
Ise kasutan loputusvedelikuna lahjendatud äädikat pesumasinas ja mingeid valgeid rante pole. Vahest unustan ära ja pesen kuude kaupa ilma loputusvedelikuta.
Arvan, et need randis vôivad tulla just liigsest ja liiga tugevast pesuvahendist.
Pesumasinad olen kasutanud 16 aastat. [/tsitaat]
tableti puhul pole ju loputusainet üldse vajagi.
ise tablette ei kasuta, sest geele ja pulbrit on palju lihtsam doseerida ja on odavam ka. seda tabletti on üheks korraks liiga palju ja mõttetu on neid poolitada, pigem peaks need kolmeks tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tableti puhul pole ju loputusainet üldse vajagi.
ise tablette ei kasuta, sest geele ja pulbrit on palju lihtsam doseerida ja on odavam ka. seda tabletti on üheks korraks liiga palju ja mõttetu on neid poolitada, pigem peaks need kolmeks tegema.[/tsitaat]

Osades tablettides EI ole sees loputusainet. Need kus on, need on minu kogemuste pôhjal kehvemad, vôi siis ei sobi meie kandi veega.
Kolmeks teha – kas oled ise proovinud kolmeks teha….? Mina olen, ja jama.
Pooleks murrad ilusti, ja kuna need mida kasutan on pakitud üksikult kile sisse, ei mingit puru ja ei määri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 13:56; 03.07 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan loputusvahendit alati, ka all-in-one tablettidega, ilma selleta jäävad klaasid plekilised minu masinas. ja masinatäiele kasutan pool tabletti, kui on megarasvased nõud/potid/pannid, siis olen terve tbl pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Nõudepesumasina loputusvedelik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.