Esileht Kodunurk Nõudepesumasina pesemisvahendid

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Nõudepesumasina pesemisvahendid

Postitas:

Millist kasutate? Ise kasutasin Frocsh(?) tbl. Olin rahul sest nendel polnud tugevat lõhna.Tahtsin aga teisi ka proovida. Ostsin siis paljukiidetud Finish tooteid. Nii geeli 3in1 kui ka pulbrit.Oh seda õudust! Nõudekapis on tugevat pesuaine lõhna tunda. Millised pesuained ei haise? Kas ökopoe pesuained on head? Olen ainult loputusainet ökopoest ostnud.
Sõbranna promob väga oma Amway aineid, aga ise pole seda usku ja polnud soovi neid proovida. Kallid on ka. Või on nad äkki tõesti head?
Teine küsimus on soola kohta. Ei mäleta mis marki eelmine oli, aga oli selline väga jäme, lausa suured tükid olid. Nüüd ostsin teist marki soola, ja see on praktiliselt nagu söögisool 🙂 Kas jämedamal ja peenemal soolal on vahet? Lugesin, et mõned kasutavad tavalist jämedat söögisoola (see kõvasti jämedam, kui minu viimane ostetud sool). Kas seda tõesti tohib kasutada?
NB! Kasutan ikka eraldi tbl. ja sool-pesuaine-loputus.
Tänan ette vastuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 15:57; 04.10 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan finish tabeltte ja olen väga rahul.
http://www.gigantti.fi/product/kodinkoneet/tarvikkeet-kodinkoneisiin/FIN41504/finish-powerball-all-in-1-41504

alguses ostsin arieli tablette, aga need jätsid arieli maitse nõudele.
need finishi tabletid ei haise üldse, nuusutades on vaevu mingit lõhna tunda. samas finishi mingi vedelik ei pesnud nõusid puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid pole ma proovinud. Olen näinud pidevalt, et ämmal on neid masina põhjas alati alles. Ei lahustu nagu korralikult. Ei usu, et viga masinas, sest tal korralik uus Siemensi masin. Ise olen proovinud kollases kanistris pulbrit ja Quantumi tablette. Mõlemal oli tugev lõhn. Pulbrit panin isegi vähem kui ettenähtud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 15:57; 04.10 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neid pole ma proovinud. Olen näinud pidevalt, et ämmal on neid masina põhjas alati alles. Ei lahustu nagu korralikult. Ei usu, et viga masinas, sest tal korralik uus Siemensi masin. Ise olen proovinud kollases kanistris pulbrit ja Quantumi tablette. Mõlemal oli tugev lõhn. Pulbrit panin isegi vähem kui ettenähtud on.
[/tsitaat]Liiga kiire ja kerge programmiga peseb su ämm. Tablett ei jõua ära lahustuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 22:11; 14.10 18:17; 15.10 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Ecover’i toodangut. Ei lõhna, peseb korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Gruen Green tablette. Müügl Selverites, isegi odavamad kui tavalised \”reklaamitavad\” tabletid. Pesevad ilusasti puhtaks, lõhna ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämway omi kasutan, olen rahul ja ei lõhna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kat ja Raul kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan Gruen Green tablette. Müügl Selverites, isegi odavamad kui tavalised \”reklaamitavad\” tabletid. Pesevad ilusasti puhtaks, lõhna ei ole. [/tsitaat]

Kasutan ka neid ja praegu on nendel Selveris mingi soodukas ka, 4 euri pakk ja 40 tk pakis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kasutan finish tabeltte ja olen väga rahul.
http://www.gigantti.fi/product/kodinkoneet/tarvikkeet-kodinkoneisiin/FIN41504/finish-powerball-all-in-1-41504

alguses ostsin arieli tablette, aga need jätsid arieli maitse nõudele.
need finishi tabletid ei haise üldse, nuusutades on vaevu mingit lõhna tunda. samas finishi mingi vedelik ei pesnud nõusid puhtaks. [/tsitaat]

Minul samad. Aga on vahe sees, kas osta Eestist või näiteks Soomest. Eesti omad haisevad mu meelest.
Abikaasa toob Soomest ja need on paremad.

Sool on mul ka Finnish oma. Sellel on hästi jämedad terad. Peenike sool lahustub kiiremini ära. Jämedaga saab tunduvalt kauem läbi.

Söögisoola ei ole küll kuulnud, et keegi kasutaks. Mul liiga uus masin ja ei julgeks eksperimenteerida ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kat ja Raul kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan Gruen Green tablette. Müügl Selverites, isegi odavamad kui tavalised \”reklaamitavad\” tabletid. Pesevad ilusasti puhtaks, lõhna ei ole. [/tsitaat]

Olen ka neid proovinud, tegin veel tableti pooleks, pesin 65 kraadi juures ja nõud olid väga puhtad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

säästu tabletid Konsumist, pesevad hästi, ei haise, odavad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 16:52; 14.10 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallid need säästutabletid on ja palju neid pakis on Lähen extra konsumisse siis neid ostma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sees on 16tk ja hind vist 1,60? täpselt ei mäleta. tableti võib julgelt ka pooleks teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 16:52; 14.10 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest on ju nii palju räägitud, et söögisoola ei tohi nõudepesumasinas kasutada.
Inimesed võiksid masina ostmisel siiski ka manuaali läbi lugeda.

Muu teemaga on see, et kui sa kardad nii kõvasti seda keemiat, siis ära loputusainet üldse kasuta. See ei ole üldse vajalik ja iseenesest pesutulemusele midagi juurde ei anna. Ok, kirgastab klaase, aga kuna valdav osa nõudest on nagunii muust materjalist, siis ei näe vahet.

Pesuvahendi tugeva lõhna vastu aitab see, kui doseerida vahendit poole võrra vähem.
Ma kasutan Sun pulbrit ja ei ole kunagi mingit lõhna ega maitset täheldanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 22:11; 14.10 18:17; 15.10 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen päris palju uurinud ja lugenud seda teemat, iodiseeritud söögisoola ei tohiks kasutada nõudekas, meresoola aga küll. ise pole veel proovinud, aga kavatsen. samuti võib poes müüdava loputusvahendi asemel kasutada äädikat, loputab pesuvahendite jäägid nõudelt. pesuvahendi võib ka ise soodast, soolast ja sidrunihappest kokku segada. pesutulemus täiesti ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellest on ju nii palju räägitud, et söögisoola ei tohi nõudepesumasinas kasutada.
Inimesed võiksid masina ostmisel siiski ka manuaali läbi lugeda..[/tsitaat]

Kust sa selle võtad?

Meie oma juhendis on kirjas, et nõudepesumasina soola ei tohi toidus kasutada, aga mitte vastupidi. Masina soola pakil on aga koostisainena märgitud NaCl….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kust sa selle võtad?

Meie oma juhendis on kirjas, et nõudepesumasina soola ei tohi toidus kasutada, aga mitte vastupidi. Masina soola pakil on aga koostisainena märgitud NaCl….[/tsitaat]Kust ma selle võtan? No ma olen oma elus mitme erineva masinaga kokku puutunud ja see on elementaarne tõde, et nõudepesumasinas ei kasutata söögisoola ja nõudepesumasinas ei tohi kasutada tavalist pesuvahendit (näiteks Fairyt jmt.).

Minu masina juhendis on kirjas, et söögisoola kasutada ei tohi.

Esimene netist kättesaadav juhend, mis näppu jäi:

http://www.indesit.ee/_pdf/booklets/EE/DFG%20262_est.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 22:11; 14.10 18:17; 15.10 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan \”sun\” tablette hoopis ja need pesevad vähemalt minu masinas kõige paremini. Ei jäta neid jälgi peale kuivamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kat ja Raul kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan Gruen Green tablette. Müügl Selverites, isegi odavamad kui tavalised \”reklaamitavad\” tabletid. Pesevad ilusasti puhtaks, lõhna ei ole. [/tsitaat]
Kasutan samuti neid ja kiidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natuke googeldades saame teada, et 95% nõudepesumasina soolast on sodium chloride.
(ülejäänud on paakumisvastane aine.)
ja mis on see salapärane sodium chloride? tema keemiline valem on NaCl, see on kõige tavalisem keedusool/lauasool.

_____________________________________
hoiduge divesinikmonooksiidi eest, see võib ajukahjustust põhjustada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tablettidega pestes, pesutulemus ok. Vahetasin tabletid geeli vastu ja pesumasina sisemine uks plekikine nagu mingid joad jookseksid mööda ust alla. Kuigi nõud väga puhtad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan Ecover’i toodangut. Ei lõhna, peseb korralikult.[/tsitaat]

Kust neid TLN müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Nõudepesumasina pesemisvahendid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.