Esileht Kodunurk Nõudepesumasina tabletid

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Nõudepesumasina tabletid

Postitas:

Millised on kõige paremad? Kasutan praegu mingeid fairy omasid ja nõudel on pärast pesu kohutavalt vänge lõhn juures. Poes nuusutasin 🙂 somati pakki ja ka tundus lõhn vänge.
Või teen ma midagi valesti. Peaks veel lisaks loputama peale programmi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised on kõige paremad? Kasutan praegu mingeid fairy omasid ja nõudel on pärast pesu kohutavalt vänge lõhn juures. Poes nuusutasin ???? somati pakki ja ka tundus lõhn vänge.

Või teen ma midagi valesti. Peaks veel lisaks loputama peale programmi?

Mis tablette või muud taolist kavatsete veel nuusutada? Pange ühte teemasse!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Somati ja Finichi tablette. Nõud ei haise. Värskelt avatud tabletipakk lõhnab küll.
Võib-olla jääb su pesuprogramm tableti jaoks lühikeseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasuta geeli või pulbrit. neid saab vähem panna ja ei haise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar korda unustanud panna nõudepesutableti, aga peseb ikka sama puhtaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasuta geeli või pulbrit. neid saab vähem panna ja ei haise.

Geel peseb kehvemini kui pulber või tabletid. Ilmselt asi selles, et abrasiivne pulber jääb ära. Muidugi nõud kuluvad ka vähem, sest olgem ausad, pulbriga või tabletiga pestes ei püsi igapäevanõud just kaua kaunid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina proovisin nii Mayeri kui Ica omasid, ei haise.
Fairyt, Somatit jms ei suuda kasutada, just nende vänguse tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.selver.ee/et/noudepesumasina-tabletid-oro-green-40-tk need on mõnusad, st ei haise ja pesevad puhtaks. Olen neid soodukate ajal ostnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära ja küsin, kas keegi oskab soovitada häid, tomivaid ja (enam-vähem) looduslikke nõudepesutablette? Praegu kasutame Finishit või Somatit ja tulemus on rahuldav, kuigi ikkagi mitte megahea, sest nii ehk nii tuleb aeg-ajalt nt klaasidele äädikapesu teha, et plekkidest vabaneda. Olen leidnud enda jaoks head ja sobivad, peaaegu või täiesti looduslikud pesupesemisvahendid, nõudepesuvahendi (käsitsi pesemiseks), wc-puhastusvahendi, põranda(parketi)pesuvahendi ja vannitoas puhasteme äädikaga, aga vat nõudepesutabletid on siiani tavalised – oleks kena kui leiaks need ka mingid loodussõbralikud, aga toimivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.selver.ee/et/noudepesumasina-tabletid-oro-green-40-tk need on mõnusad, st ei haise ja pesevad puhtaks. Olen neid soodukate ajal ostnud.

Ma kasutan ka neid. Mitte mingit lõhna ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ökopoest ei taha proovima hakata, siis Selveris on nt Tri-bio tabletid. Päris puhas loodus ehk pole, aga kindlasti paaaaaaalju leebem kui Fairy. Üks pesumasinaga tasuta kaasa tulnud kilepakis Fairy tablett haises meil nädalaid kodus kuni ära viskasime lõpuks. See Tri-bio on ka lõhnatu. Hea meelega prooviks veel mõnda ökopoe oma (pole oluliselt kallim kui needsamad Selveris), aga pole veel jõudnud. Üks geel oli, see eriti ei toiminud. Vahel, kui masinas megarasvaseid nõusid pole, ja klaase ka mitte, mida ideaalselt läikivana tahaks, siis pesen tavalise söögisoodaga. Taldrikutele ja nugadele-kahvlitele on see enamasti piisav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.selver.ee/et/noudepesumasina-tabletid-oro-green-40-tk need on mõnusad, st ei haise ja pesevad puhtaks. Olen neid soodukate ajal ostnud.

kasutan ka neid ja teen pooleks – piisab täiesti poolest tbl, nagunii pikalt ja laialt uhab pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 21:03; 27.03 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan pikka pesutsüklit ja Fairy kapsleid. Teisi olen proovinud, aga meie lubjase veega pole rahuldavat tulemust nendega saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fairy platinum on parim mu meelest, tavalise fairyga jäävad vahel plekid peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.selver.ee/et/noudepesumasina-tabletid-oro-green-40-tk need on mõnusad, st ei haise ja pesevad puhtaks. Olen neid soodukate ajal ostnud.

kasutan ka neid ja teen pooleks – piisab täiesti poolest tbl, nagunii pikalt ja laialt uhab pesta.

Teed pooleks?
Mu sõbranna kasutab Somatit ja ütles, et tema paneb 2 tabletti korraga, muidu ei saavat nõud korralikult puhtaks.
/minul masinat ei ole, seega ei oska kommenteerida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.selver.ee/et/noudepesumasina-tabletid-oro-green-40-tk need on mõnusad, st ei haise ja pesevad puhtaks. Olen neid soodukate ajal ostnud.

kasutan ka neid ja teen pooleks – piisab täiesti poolest tbl, nagunii pikalt ja laialt uhab pesta.

Teed pooleks?

Mu sõbranna kasutab Somatit ja ütles, et tema paneb 2 tabletti korraga, muidu ei saavat nõud korralikult puhtaks.

/minul masinat ei ole, seega ei oska kommenteerida

Mina teen ka alati pooleks. Normaalne ju. Pool peseb väga hästi, kaks on ilmselgelt liialdus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud enamuse ära, nüüd mitu aastat juba tribio peal. Nõud saavad puhtaks ja keemiahaisu pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõudepesumasina tabletid

Kas su nõudepsumasin on haige, et talle tablette annad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pesed käsitsi taldrikuid, siis kulub taldriku peale vaid paarkümmend sekundit. Masinas loksuvad nad ikka väga pikalt (lühim programm on 45 minutit) – milleks seda keemiat sinna siis topelt panna? Seega on pool sellest öko-tbl täiesti piisav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 21:03; 27.03 07:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Nõudepesumasina tabletid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.