Esileht Kodunurk nõudepesumasina vahend?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: nõudepesumasina vahend?

Postitas:

millist nõudepesumasina pesuvahendit teie kasutate? mina olen siiani kasutanud finishit, aga kuidas odavamad tabletid mõjuvad, teevad ka puhtaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust finish pole hea. Kunagi ma kasutasin Fairy tablette, kõik oli super selle hetkeni kui tablettidele lisati mingit lisa lõhnaainet. Ma jõin hommikul kohvi nii, et tass haises mingi lillelõhna järgi :S nüüd kasutan Sun tablette ja olen väga rahul. Nõud säravad ja mitte mingit lõhna ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi äkki pulbrit? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rainbow pulber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

finishi tablette, odavamad jätavad nõud mustaks. näitekd mayer on õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kasutan tablette, mis müügil kollase-rohelisekirjus karbis, märkega \”BIO\”.
Seda, kui bio nad on, ma ei tea, aga pesevad küll ülihästi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka eraldi pulbrit-soola ja kirgastusainet. Parem pesutulemus, väga palju odavam tuleb ning nõudepesumasina ust avades ei löö keemiahais enam pikali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismast mingid 7-ühes tablette olen ostnud, nime ei mäleta, aga päris head. Sun oli ka ok, Rainbow tabletid ei pesnud korralikult puhtaks. Praegu sai otsa just Finishi tablettide karp ja võrreldes neid Prisma 7in1 tablettidega, on viimastel hinna-kvaliteedi suhe rohkem paigas.
Olen mõelnud proovida ka eraldi soola-pulbri varianti, aga ma olen nii loll ja kardan, et ei oska seda kasutada. 😀 Seega pole neid isegi vaadanud mitte. Masina sain emalt kasutatuna, tema kasutas ka ainult tablette. Mingi suhteliselt tundmatu firma on ka ja kasutusjuhendit alles pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldisid need FINISH tabletid, mis on nagu sellise õhukese plastikkorpuse sses, aga tundub, et sees on see tablekas nagu pulbri kujul. Ühesõnaga, et ei ole kokku pressitud. Selline variant pesi ilusti nõud puhtaks ja jubedat keemia haisu pole.

SOMAT on ka prooviks olnud kasutusel ja peseb ka puhtaks. Seda siis 2h pesuprogrammiga. Kui lühemalt pesta, siis jäi tihtipeale lahustumata tabletiplönn masina põhja ja nõudele jäid puru jäljed. Hais on nendel ka ikka kõvasti tugevam 🙂

Arvatavasti on siis pulbrilisel kujul pesuvahendid paremad, sest lahustuvad paremini?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Finish ja fairy tablette kasutan. Ostan soodushinna ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rainbow pulbrit ostan Prismast.minuarust jätkub seda ka kuidagi kauem kui finishi oma. ja tunduvalt odavam on kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konsumi keti säästu tabletid, pesevad hästi, ei haise, odavad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Konsumi keti säästu tabletid, pesevad hästi, ei haise, odavad ka.[/tsitaat]
Mina kiidan ka neid ja kuna mul pisem masin (45cm), siis teen tableti pooleks ja nõud saavad ikka puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]MerleImre kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma kasutan finishit- olen rahul ostan kah soodukate ajal nata rohekm kokku 🙂 Ükskord mõtsin ka mingeid odavaid osta aga kui ma pidin pool nõudepesumasinat uuesti pesusse panema korduvalt, siis enam nii odav ei tundunud 😀 [/tsitaat]

\”mõtsin\” ???!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud pulbreid, enamasti finish või rainbow. Üks hetk proovisin rainbow geeli. Vot see oli jube! Terve köök oli kloorihaisu täis kui masin pesi ja nõud ei saanud sugugi puhtaks. Seda geeli ei soovita!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan rainbowi tablette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk nõudepesumasina vahend?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.