Esileht Kodunurk Nõudepesumasina valimise kogemusi uurin.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Nõudepesumasina valimise kogemusi uurin.

Postitas:

Kes viimasel ajal valinud koju nõudepesumasinat, mille järgi olete oma valiku teinud? Minu üle 10 aasta vanune electroluxi masin lõpetas nüüd töötamise ja vaja hakata uut ostma.

Millise firma toodangut tasuks praegusel ajal eelistada? Kuidas olete rahul nende pesu ja kuivatustulemusega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 09:15; 03.03 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes viimasel ajal valinud koju nõudepesumasinat, mille järgi olete oma valiku teinud? Minu üle 10 aasta vanune electroluxi masin lõpetas nüüd töötamise ja vaja hakata uut ostma.

Millise firma toodangut tasuks praegusel ajal eelistada? Kuidas olete rahul nende pesu ja kuivatustulemusega?

Meil on kogu köögitehnika Electrolux. Väga rahul, ühtegi jama pole olnud ja välimuse/kvaliteedi/ hinna suhe parim võimalukest.
PS Kogu tehnika tõime Lätist, hinnavahe Eestiga 20-30% eri asjadel (nõudekas, pliit, praeahi, mikrokas, külmkapp, pesumasin, kuivati).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jälle kogemus Electroluxi masinaga (ei olnud kohe kindlasti mingi vana mudel), kuhu praetaldrikud sisse ei mahtunud ja kuhu üldse mahtus reaalselt sisse kolmandiku võrra vähem nõusid kui meie kodus olevasse Boschi masinasse (võrdlen täissuuruses masinaid). Eri firmade masinate paigutusvõimalused on niivõrd erinevad. Nii et kui kasutad suuri praetaldrikuid, siis soovitan tõsiselt taldrik poodi kaasa võtta ja proovida, kas see ikka väljavalitud masinasse mahub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jälle kogemus Electroluxi masinaga (ei olnud kohe kindlasti mingi vana mudel), kuhu praetaldrikud sisse ei mahtunud ja kuhu üldse mahtus reaalselt sisse kolmandiku võrra vähem nõusid kui meie kodus olevasse Boschi masinasse (võrdlen täissuuruses masinaid). Eri firmade masinate paigutusvõimalused on niivõrd erinevad. Nii et kui kasutad suuri praetaldrikuid, siis soovitan tõsiselt taldrik poodi kaasa võtta ja proovida, kas see ikka väljavalitud masinasse mahub.

Tänapäeval peaks ikka kõikidel uutel masinatel olema riiulite teisaldamise võimalus. Ehk oli sellel masinal, mida juhtusid näppima, riiul lihtsalt sellele tasandile tõstetud, et jäi mulje, nagu sinna suured taldrikud ei mahugi.

Teemaalgatusele vastates, siis laidan väga AEG nõudepesumasinat. Mul on neid masinaid olnud mitmeid, aga AEG on kõige kapriissem ja halvem masin. Ometigi sai ostetud uhiuuena ja sellel momendil kõige kallim ja luksuslikum muudel, mis parasjagu Eesti turul müügil oli. Mul on ka AEG pesu pesemise masin. Ja see samamoodi tõrgub.

Suvilas on mul Boch nõudepesumasin. Peseb väga hästi, katki pole läinud kuue tööaasta jooksul, aga nõude asetamise süsteem on kuidagi väga vilets. Iseenesest, masin mahutab väga palju, aga taldriku toetamise pulgad on kuidagi niisuguse nurga all, et täiesti tavalised, standardsed taldrikud kukuvad üksteise otsa. Üksteise vastas olevad nõud teadupoolest ei saa puhtaks saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastast 2008 on kasutusel AEG nõudepesumasin, maksis 10tuh eeki. Siiani ei mingeid probleeme. Vahetasin tabletimajanduse pulbri vastu, tegin vastavad seadistused masinal ja nüüd tunduvalt odavam majandada kah. Nõud saavad kah puhtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 17:29; 28.02 17:45; 01.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kogu köögitehnika Electrolux. Väga rahul, ühtegi jama pole olnud ja välimuse/kvaliteedi/ hinna suhe parim võimalukest.
PS Kogu tehnika tõime Lätist, hinnavahe Eestiga 20-30% eri asjadel (nõudekas, pliit, praeahi, mikrokas, külmkapp, pesumasin, kuivati).

Kas jagaksid selle poe/poodide kohta infot. Meil just läheb varsti ostuks ja vaja praeahju, külmkappi, õhupuhastit ja pliidiplaati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu köök ka sisustatud kallima otsa Electrolux tehnikaga. Nõrgim lüli ehk ongi nõudepesumasin. Seesmise valgustusega, nugade/kahvlite/lusikate jaoks eraldi sahtel, mahutavuselt xxl. Ausalt öeldes on Siemensi (maal) ja Bochi (teises korteris) masinatega paremad kogemused. Jube tüütu on see nugade ja kahvlite niblimine ja sättimine sinna sahtlisse. Kuidagi ei taha need seal püsida, libisevad üksteisele peale jne. Olen kokku puutunud ka teiste tootjate (Siemens ja mingi Rootsi firma) analoogsete sahtlitega ning need on oluliselt parema mulje jätnud – piide asetus parem, ei toimu libisemist. Aga see selleks, eriti vihale ajab, et sageli jätab noad, kahvlid, lusikad ka mustaks. Seda juhtub ka nõudega. Pidevalt on kuskilt midagi umbes, ükskord käis remontija ja leidis enda arvates põhjuse…mingi tõsiselt mikroskoopiline munakoore tükike pumbas?! Enam ei ostaks, seda enam et hind oli mingi 700-800 euro ringis vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektroluxi nõrk koht on mingi veeklapp, mis tuleb paigaldada, muidu kipub üleujutuse andur häiret andma ja masin ei tööta. Meil paigaldati see klapp esimese aasta jooksul ja nüüd ei ole probleeme olnud. Kui praegu peaksin masina ostma, siis valiksin tõenäoliselt kolme veepihustiga, praegu on kaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige parem asi mu uue masina (bosch) juures on eraldi söögiriistade sahtel – igal noal-kahvlil on oma vahe ja need ei ole kunagi hunnikus koos nagu korviga kergesti juhtus. korvis jäi kogu aeg ruumi puudu, sahtlis jääb pigem üle. sahtel annab automaatselt ka lisaruumi taldrikute mahutavuse osas (mul on vist 12 v 13 komplekti).

vanal masinal oli nõrk koht kuivatus, uuel on too zeolite kuivatus ja tõesti hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 18:19; 27.02 22:54; 28.02 23:07; 24.03 23:40; 25.03 01:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitme komplekti jagu nõusid peaks nõudepeseumasin mahutama, et sellest ka kasu oleks ka suuremad potid/pannid ka sisse mahuks? Kas 13 komplekti on ok? Kumb on olulisem, kas reguleeritav üla- või alakorv? Mida lisaks firmale peaks veel jälgima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsime Elektroluxi kaks aastat tagasi. Aasta jooksul käis masin 5korda remondis, lõpuks leiti, et sellel masinal ongi nõrgad jupid. Alati olid jupid ka töökojas kohe olemas, sest me ei olnud ainsad hädalised. Nüüd on Bosch ja olen väga ahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitme komplekti jagu nõusid peaks nõudepeseumasin mahutama, et sellest ka kasu oleks ka suuremad potid/pannid ka sisse mahuks? Kas 13 komplekti on ok? Kumb on olulisem, kas reguleeritav üla- või alakorv? Mida lisaks firmale peaks veel jälgima?

Minu 5-liikmelisele perele on 12-13 komplekti mahutav masin okei, mõnikord jääb suuremat sorti pott v pann välja, st mõlemad ei pruugi mahtuda.

Mis korvide reguleerimist puudutab, siis ma ei ole näinud reguleeritavat alumist korvi ja ei oska ka ette kujutada, mis võiks olla sellise funktsiooni mõte? ülemise korvi reguleerimise võimalus, ma usun, on praegu ikka kõigil masinatel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 18:19; 27.02 22:54; 28.02 23:07; 24.03 23:40; 25.03 01:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2009 ostetud aeg masin hakkas ust lahti viskama keset programmi, ei tea, miks. Uus sai Siemens. Ka kiiden ülemist söögiriistade sahtlit. Lisaks sellele, et riistad on kenasti “riidas” on ka alumises sahtlis rohkem ruumi muudele nõudele. Pesu- ja kuivatustulemustega olen väga rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 17:03; 03.03 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

zeolite kuivatus,
kas on ikka mõistlik püsikulu, lisaks muudele kemikaalidele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 17:29; 28.02 17:45; 01.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

zeolite kuivatus,
kas on ikka mõistlik püsikulu, lisaks muudele kemikaalidele?

Ei saa aru, mis mõttes püsikulu? See on hooldusvaba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 18:19; 27.02 22:54; 28.02 23:07; 24.03 23:40; 25.03 01:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma praegu peaksin uut masinat ostma, peaksin firmast olulisemaks järgmist:
Kahvlite rest üleval pikali, mitte korv (võtab asjatult ruumi + kulbid sinna ei mahu)
Mingi tuluke, mis põleb kui prsumasin töötab
Taimer! Et saaks öist eleltrit kasutada

No ja potte-kausse arvestades polnud 40 cm ikka mõistlik valik, integreeritud ka veel. No ei oskand mõelda esimest masinat ostes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

zeolite kuivatus,
kas on ikka mõistlik püsikulu, lisaks muudele kemikaalidele?

Ei saa aru, mis mõttes püsikulu? See on hooldusvaba.

Reklaami ohver olete, kui usute, et hooldusvaba!
Tseoliit on looduslik mineraal, omadustelt sarnane aktiivsöega, aga mitte nii efektiivne, kui aktiivsüsi. Laialt kasutatakse riiete pesemisel vee karedusest tingitud negatiivsete mõjude vähendamiseks, AGA paneb kuivanud pesu tolmama. Soovite tolmu süüa koos pestud nõudega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 17:29; 28.02 17:45; 01.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel kasutuses Bosch ja seni rahul.
Valitud sai peamiselt suuruse (13 komplekti) ja vaiksuse (asub avatud köögis) alusel, samuti ei soovinud kõige odavamat ega ka kõige kallimat hinnaklassi.
Masin töötab väga vaikselt, olemas indikaatortuli, mis näitab, kas on töõtsükkel pooleli (Boschil on ka masinaid, mis näitavad põrandale järelejäänud aega), 4 eri programmi, pooliku masinatäie pesemise võimalus, taimer.
Nugade-kahvlite jaoks sahtel: tüütu laduda, kuid saavad minu hinnangul paremini puhtaks kui korvis kokkupakituna (ajakulu sahtli kasutamisel ehk isegi väiksem, kuna ei pea üle pesema kui masinas määrdunuks jäid).
Kõrgeid veiniklaase ja suuri pretaldrikuid korraga pesta ei saa, kuna kui keskmist sahtlit allapoole liigutada, siis ei mahu taldrikud sisse, kui ulespoole, jääb nugade-kahvlite sahtel ette. Aga kuna meil neid veiniklaase eriti ei teki, siis see ei häiri :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige parem asi mu uue masina (bosch) juures on eraldi söögiriistade sahtel – igal noal-kahvlil on oma vahe ja need ei ole kunagi hunnikus koos nagu korviga kergesti juhtus. korvis jäi kogu aeg ruumi puudu, sahtlis jääb pigem üle. sahtel annab automaatselt ka lisaruumi taldrikute mahutavuse osas (mul on vist 12 v 13 komplekti).

vanal masinal oli nõrk koht kuivatus, uuel on too zeolite kuivatus ja tõesti hea.

Aga räägi, mis see zeolite kuivatus paremini teeb? Kui mul praegu kippusid ikka noad-kahvlid veeplekiliseks jääma, kas võib loota et selle zeolitega kuivatab need ka nii ära, et veeplekke ei jää?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 09:15; 03.03 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige parem asi mu uue masina (bosch) juures on eraldi söögiriistade sahtel – igal noal-kahvlil on oma vahe ja need ei ole kunagi hunnikus koos nagu korviga kergesti juhtus. korvis jäi kogu aeg ruumi puudu, sahtlis jääb pigem üle. sahtel annab automaatselt ka lisaruumi taldrikute mahutavuse osas (mul on vist 12 v 13 komplekti).

vanal masinal oli nõrk koht kuivatus, uuel on too zeolite kuivatus ja tõesti hea.

Aga räägi, mis see zeolite kuivatus paremini teeb? Kui mul praegu kippusid ikka noad-kahvlid veeplekiliseks jääma, kas võib loota et selle zeolitega kuivatab need ka nii ära, et veeplekke ei jää?

Meil zeolite ja veeplekke ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 17:03; 03.03 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis masina valisid ja kas oled rahul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 19:25; 15.03 20:51; 16.03 20:17; 25.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma praegu peaksin uut masinat ostma, peaksin firmast olulisemaks järgmist:
Kahvlite rest üleval pikali, mitte korv (võtab asjatult ruumi + kulbid sinna ei mahu)
Mingi tuluke, mis põleb kui prsumasin töötab
Taimer! Et saaks öist eleltrit kasutada

No ja potte-kausse arvestades polnud 40 cm ikka mõistlik valik, integreeritud ka veel. No ei oskand mõelda esimest masinat ostes.

Huvitav kas neid reste saab ka eraldi osta. Kuigi mul praegu ka selle korviga üldiselt probleeme pole, aga vahel on ta tüliks kui suuremad asjad pesus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, need pole lihtsalt restid vaid kolmas riiul kõige kõrgemal. Sellel riiulil olev rest käib küll välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 19:25; 15.03 20:51; 16.03 20:17; 25.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kogu köögitehnika Electrolux. Väga rahul, ühtegi jama pole olnud ja välimuse/kvaliteedi/ hinna suhe parim võimalukest.
PS Kogu tehnika tõime Lätist, hinnavahe Eestiga 20-30% eri asjadel (nõudekas, pliit, praeahi, mikrokas, külmkapp, pesumasin, kuivati).

Kuidas sa oma Lätist ostetud asjadele Eestis garantiid saad? Või lähed ja viid nad Lätti remonti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis firmas ise garantiiremonti paku, ikka alltöövõtjad. Suurtel firmadel on ju kõigil garantii üle maailma, osta kust tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 19:25; 15.03 20:51; 16.03 20:17; 25.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taimer! Et saaks öist eleltrit kasutada

Aappi, jälle keegi, kes arvutada ei oska ning arvab, et saab öisega mingi erilise võidu:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taimer! Et saaks öist eleltrit kasutada

Aappi, jälle keegi, kes arvutada ei oska ning arvab, et saab öisega mingi erilise võidu:D

mis seal arvutada on, kui öine elekter on odavam?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 19:30; 24.03 23:50; 25.03 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vahetasime Elektroluxi Whirlpooli vastu. Hetkel tunnen kõige enam puudust sellest, et uuel mudelil ei ole mingit näidikut, mis näitaks, et programm veel töötab ja ei anna mingit piiksu, kui programm lõppenud on. Tegu integreeritava masinga. Eelmine Elektrolux läks läbi 5 aastaga ja enne seda sai just kõik riiulite rullikud ja muud vidinad välja vahetatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kestab viimased viis aastat Electroluxi Intuition. Oli kohutavalt odav masin, kui ma ei eksi, siis kuskil 350 eurot maksis, aga mul jagub ainult kiidusõnu. Igapäevaselt töös, kordagi pole tõrkunud ega vajanud parandust. See aeg muidugi millagi tuleb, aga seni pole olnud ja ma annan oma masinale au selle eest. Iga kell ostaks teise samasuguse.
Enne oli mul üks kallis masin, mille nime ma kahjuks ei mäleta, sest ma ei ostnud seda ise, vaid tuli koduga kaasa. Miele? Bosch? Integreeritav igatahes. See masin jupsis sageli, kuigi polnud vana. Ei lasknud vett välja, vahel ei tahtnud kuivatada. Plussideks praeguse masina kõrval valgustus ja lõpupiiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taimer! Et saaks öist eleltrit kasutada

Aappi, jälle keegi, kes arvutada ei oska ning arvab, et saab öisega mingi erilise võidu:D

mis seal arvutada on, kui öine elekter on odavam?

Ei ole ju enam mingit öist elektrit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.02 18:19; 27.02 22:54; 28.02 23:07; 24.03 23:40; 25.03 01:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Nõudepesumasina valimise kogemusi uurin.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.