Esileht Kodunurk Nõudepesuvahend

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nõudepesuvahend

Postitas:

Mis te arvate, kas nõudepesumasin loputab nõud nii puhtaks, et teadmatult omale mingit keemiat sisse ei söö?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et tahes tahtmata ajame me endale iga päev mingit tundmatut keemiat sisse. Isegi kui ma söön natuke nõudepesuvahendit, siis ilmselt ainuüksi see minu elupäevi ei lühenda. Ja kui sa nüüd saadki teada, et nõudele jääb veidi vahendit, siis kuidas sa edaspidi näiteks väljas söömas käia kavatsed? Arvad, et toitlustusasutustes pestakse nõusid vaid käsitsi ja halval juhul ökovahendi, heal juhul vaid veega? Või hakkad kodus nõusid üle loputama/nühkima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasuguseid pesuvahendeid tasub panna poole vähem ettenähtust. Siis on ka lootust, et masin need ära loputada jõuab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igasuguseid pesuvahendeid tasub panna poole vähem ettenähtust. Siis on ka lootust, et masin need ära loputada jõuab.[/tsitaat]Vale vastus. Kui paned pesuainet vähem, siis võivad nõud jääda mustaks ja sel juhul pole see nõudel olev mustus mitte enam tavalised toidujäätmed, vaid pesuvahendiga läbi imbunud toidujäätmed ja sel juhul sööd nõud kasutades kindlalt pesuvahendit sisse endale.
Pigem pane pesuainet rohkem kui ette nähtud ja siis saab nõud korralikult puhtaks ja puhtalt nõult saab loputades kogu pesuvahendi kergelt maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Nõudepesuvahend

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.