Esileht Kodunurk Nõuka aegsed aknalauad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Nõuka aegsed aknalauad

Postitas:

Kui keegi teeb remonti ja üle jäävad nõuka aegsed aknalauad, oleksin väga huvitatud. Tuleksin järgi Tallinnas ja selle ümbruses. Otsin umbes 7-set aknalauda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NEid on ju nii erinevaid. Ühed olid liimpuidust teised olid mega raskest pressitud saepuruplaadist, võibolla on veel mingist materjalist neid olnud.
Praegu poes on ju palju korralikumad ja kv. materjalist võimalik osta.
Kui raha vähe siis võib ju kasvõi hööveldamata prussi osta ja ise see ära lihvida ja panna. Kestab vähemalt 100a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 09:30; 28.05 14:16; 28.05 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-t

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugupeetud Kägu, miks ma pean ostma poest uut, kui saan ära kasutada vana? Igal ühel omad soovid, minul on selline soov. Kui kellelgi on midagi pakkuda, siis saan täpsustavalt küsida, kui pikk, kui lai, kui paks. Mul on erinevatesse tubadesse vaja, ja need ei pea sugugi olema ühesugused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugupeetud Ene Taisi!
Minge siis lehele http://www.materjalid.net/?catID=109 või
http://www.seconduse.com/contact-info

ja küsige neilt, kindlasti leiate midagi vana ja kulunud.
Vaevalt keegi viitsib siin niimoodi pakkuma hakata, kui isegi välimust ja materjali tüüpi ei raatsi välja tuua rääkimata laiusest, pikkusest, paksusest.
Vaevalt, et keegi selle järgi nüüd ära tunneb, kellega tegemist on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 09:30; 28.05 14:16; 28.05 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kas ma ei võinud küsida või? Kas tõesti arvad, Kägu, et hakkan kuskilt USA-st neid otsima, et panid siia linki? Tean mis hinda küsivad vahendajad, sellepärast siin küsisingi. Ma tean, et paljud teevad remonti, tean ka mis maksab suurte aknalaudade utiliseerimine, pakkusin, et võiksin ise ära viia. Mis materjalid ma peaksin üles lugema, et minu otsitav asi Kägu-le sobiv oleks? Noh, otsin nõuka aegseid aknalaudu, erinevaid pikkusi, laiusi, paksusi. Kokku 7 tükki. Võib olla täispuit, liimpuit ja muu materjal. Võib olla parandatud, kasvõi 10-ne värvikihi all, kasvõi põrandavärviga värvitud. Kas nii on sobiv?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ene-Taisi kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, kas ma ei võinud küsida või? Kas tõesti arvad, Kägu, et hakkan kuskilt USA-st neid otsima, et panid siia linki? Tean mis hinda küsivad vahendajad, sellepärast siin küsisingi. Ma tean, et paljud teevad remonti, tean ka mis maksab suurte aknalaudade utiliseerimine, pakkusin, et võiksin ise ära viia. Mis materjalid ma peaksin üles lugema, et minu otsitav asi Kägu-le sobiv oleks? Noh, otsin nõuka aegseid aknalaudu, erinevaid pikkusi, laiusi, paksusi. Kokku 7 tükki. Võib olla täispuit, liimpuit ja muu materjal. Võib olla parandatud, kasvõi 10-ne värvikihi all, kasvõi põrandavärviga värvitud. Kas nii on sobiv? [/tsitaat]

Supper!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 09:30; 28.05 14:16; 28.05 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah tavaline, et perekoolis tahavad ikka need vastata, kellel asja kohta midagi öelda pole.
Meil on suvel akendevahetus ees, hakkasin abikaasalt küsima, et mida aknalaudadega teha, oleksin tõesti sulle pakkunud, aga abikaasa ütles kohe, et taastame need mis on. Ausalt, uuena ostes maksaksime ikka päris korralikult, eriti kui tahta täispuidust nagu praegu ning nii pikki kui praegu (3 tk on 2,6 m pikad, suured aknad on meil). Ja nendel nõukaaegsetel on ees ääres reljeefsed sooned, st pole nii et lihtsalt mingi pruss ära hööveldatud ja lihvitud.

Nii et minagi ei saa aru, miks peaks ostma uusi.

Aga jah, imelik on alati see kui küsimise peale kohe mujale juhitakse, et guugelda jms.. Milleks see foorum siin siis on, ma olen täiesti kindel et enamvähem kõike mida siin igapäevaselt arutatakse, saab guugeldada või on siin samas foorumis vanades teemades olemas. Nii et paneme siis perekooli kinni, sest edaspidi ei tohi jumala eest siit midagi küsida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa on sul minu meelest õigel teel, need on tõesti ilusad ja korralikud aknalauad. Kui värv maha ja natuke lihvimist saab 5+ aknalauad või kasvõi panipaika korralikud tugevad riiulid. Neid uusi saab igalt poolt, igasugusest materjalist, peamiselt siis kunst või saepuru, aga need on reeglina täispuit. Tänase seisuga olen saanud niipalju infot, et saan oma aknalauad Tallinnast ja saan isegi valida:)

Aga jah, ei julge enam küsidagi midagi kohe saab pikki näppe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Nõuka aegsed aknalauad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.