Esileht Pereelu ja suhted Nõutu seis mehe käitumuse suhtes

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Nõutu seis mehe käitumuse suhtes

Postitas:

Sellest tuleb pikk jutt.
Ma ei oska oma mehega rääkida.
Minu jutt ei jõua talle kohale ja tema ütleb valesid asju.
Oleme koos 13a, abielus, lapsi pole veel (PCOS mul).
Mees on selline rahulik, suhteliselt laisk (garaazis oleks 24/7, remontida, kodus aidata, täistööajaga tööd teha ei viitsi), aga minusse suhtub hästi ja ei ütle mulle pmt kunagi midagi halvasti, ei keela ega vingu.
Mina olen pigem selline kontrolliv, tahan, et kõik oleks hästi (tasuv töökoht, kodu korras, raha varukontol).
Kui me hakkasime koos elama siis mulle just meeldis, et ta vedas mind raamatu tagant välja – pidudele, lõbutsema. Ta ei käskinud mul midagi teha, kui ma õhtusööki ei viitsinud teha siis ta kehitas õlgu ja sõi võipse, kui ta lemmik pusa oli pesemata siis ta kaevus kappi ja otsis teise pusa. See on tänaseni nii.
Aga 31 aastasena tahan mina juba rohkem, kui iga nv jooma minna ja oma kohustuste tõttu ma ka ei saa seda teha.
Tema aga käib tööl nii nagu meeldib – kui ei viitsi siis ei lähe, kui tahab- tuleb ära. Teeb umbes 100-120h kuus. Teenib 600-800€. Kui koju tuleb siis istub arvutis või läheb garaazi või mõne sõbra juurde. See, et ta midagi kasulikku/vajalikku ära teeks on pikk protsess alates teema kordamisest, et seda on vaja teha kuni äraostmiseni, et ta siis reaalselt teeks ka. Mulle annab palgast 300-400€. Meie liisingud/laenud, maksud on 800€. Ehk siis pool arvetest vbl saan aga söögi ja muude kulutuste raha tuleb minu rahakotist ja kuna ta oma rahaga kuu lõpuni suitsude, kütte ja lõuna eest makstud ei saa siis kuu lõpus küsib raha minu käest.
See kuu on vaja minu auto remonti viia, ma käin hambaarsti juures, tema autole on kindlustus vaja ära osta, temale vajalik seade on vaja remontida ja tema läks kohe minu palgapäeval jooma (minu raha eest. Jõudsin 23.30 koju ja sain teepeal sõnumi, et ta joomas. Olin vihane ja solvunud, et ta läks jooma enne, kui mul on pilt paigas, kui palju meil see kuu vaba raha on (kõik maksud maksan mina ja teen kuluarvestuse). Selle peale ta ytles, et mu töö teeb mind närviliseks ja ma koorman end üle ja võiksin otsida pingevabama töö. Kasvõi miinimumi, et tõmbame kulusid maha ja kyll hakkama saame. Jutt kõlab küll ilusasti aga reaalsuses ei saa me väiksemat sissetulekut endale lubada. Ma polegi vihane, et ta joomas käib (joob garaazis või saunas paar õllet või 0,5l rummi ära ja tuleb koju. Ei pidutse terve öö või mitu päeva) ma olen vihane, et ta teeb seda siis kui minu meelest selleks finantse pole.
Ma muudkui räägin talle, et ma vajan rohkem toetust, aidaku kasvõi kodus rohkem või tehku rohkem tööd, et ma saaks vähem teha aga selle peale on ta reaalselt lihtsalt vait. Ütlebki, et laseb mul ära rääkida ja siis küsib, et vaatame mingit filmi ka v? Ja ma muudkui räägin uuesti ja uuesti.
Ma ei viitsi temaga tülli minna aga ma tahaks, et ta püüaks mind mõista ja toetada.
Mis sõnadega ma temani jõuan? Mida öelda? Kuidas seda teha?

+12
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 13:46; 09.10 09:23; 09.10 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega ta kurt ei ole, milleks sama asja korrata, ära lihtsalt anna oma raha talle, eks siis peab midagi välja mõtlema
inimesed on mugavad, kui saab pingutamata, siis ei pingutatagi
ütled, et närvid läbi ja lähed jood hoopis ise v lähed spasse vms ja maksadki ainult enda kulud ja arved

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei anna talle joomiseks raha ja oma auto remontigu oma raha eest ja kui panust ei tule, siis lõpeb ka külmkapiukse kolistamine.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täitsa muhe mees sul, selliseid stressivabasid zen-isendeid on tänapäeval järjest vähem.
ega ta ei varjanud oma loomust ju enne kokku kolimistki. seega pole sul ka midagi imestada.
ilmselt oleks ta ka üsna muhe isa, aga materiaalses mõttes jääks kõik sinu kanda.
nii et sinu valik!

+41
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terapeudid vist soovitavad kasutada mina-lauseid. Et sa ei süüdista teda selles, kuidas ta käitub ja kuidas ellu suhtub vaid räägid, kuidas see sind mõjutab. Seletad, miks lähed närvi ja miks see rahaga arvestamine sinu hingerahu jaoks nii oluline on. Ehk ta siis saab aru…?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 14:52; 09.10 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on ludri. Hakka vaikselt ringi vaatama.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 14:53; 08.10 14:53; 08.10 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terapeudid vist soovitavad kasutada mina-lauseid. Et sa ei süüdista teda selles, kuidas ta käitub ja kuidas ellu suhtub vaid räägid, kuidas see sind mõjutab. Seletad, miks lähed närvi ja miks see rahaga arvestamine sinu hingerahu jaoks nii oluline on. Ehk ta siis saab aru…?

Mõni mees on selline, et räägi nagu seinaga. Ainult mahajätmine aitab.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 14:53; 08.10 14:53; 08.10 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga su mees on joodik.
Samasuguse õllejoodikuga koos elatud, teda ei huvitagi muu.
Tahtis ka muhedalt tööl mitte käia, vahest tegi mingeid otsasid või poole kohaga tööd, kui täiskohaga, siis kopikate eest. Enamus tema raha läks joogile.
Mina jätsin maha, materiaalses mõttes läks paremaks ja majas meeste tööd on nüüd ka rohkem tehtud, kui siis.
Tahad üleval pidada sellist, siis võid nii jätkata, aga loota, et midagi muutub või joodikule suudad midagi selgeks teha, on suht lootusetu.

+13
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 15:37; 10.10 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed, te olete täiskasvanuks saanud. Õigemini sina oled ja tema mitte. Saan aru, et hakkasid selle mehega elama, kui olid 18 ehk laps.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest tuleb pikk jutt.

Ma ei oska oma mehega rääkida.

Minu jutt ei jõua talle kohale ja tema ütleb valesid asju.

Oleme koos 13a, abielus, lapsi pole veel (PCOS mul).

Mees on selline rahulik, suhteliselt laisk (garaazis oleks 24/7, remontida, kodus aidata, täistööajaga tööd teha ei viitsi), aga minusse suhtub hästi ja ei ütle mulle pmt kunagi midagi halvasti, ei keela ega vingu.

Mina olen pigem selline kontrolliv, tahan, et kõik oleks hästi (tasuv töökoht, kodu korras, raha varukontol).

Kui me hakkasime koos elama siis mulle just meeldis, et ta vedas mind raamatu tagant välja – pidudele, lõbutsema. Ta ei käskinud mul midagi teha, kui ma õhtusööki ei viitsinud teha siis ta kehitas õlgu ja sõi võipse, kui ta lemmik pusa oli pesemata siis ta kaevus kappi ja otsis teise pusa. See on tänaseni nii.

Aga 31 aastasena tahan mina juba rohkem, kui iga nv jooma minna ja oma kohustuste tõttu ma ka ei saa seda teha.

Tema aga käib tööl nii nagu meeldib – kui ei viitsi siis ei lähe, kui tahab- tuleb ära. Teeb umbes 100-120h kuus. Teenib 600-800€. Kui koju tuleb siis istub arvutis või läheb garaazi või mõne sõbra juurde. See, et ta midagi kasulikku/vajalikku ära teeks on pikk protsess alates teema kordamisest, et seda on vaja teha kuni äraostmiseni, et ta siis reaalselt teeks ka. Mulle annab palgast 300-400€. Meie liisingud/laenud, maksud on 800€. Ehk siis pool arvetest vbl saan aga söögi ja muude kulutuste raha tuleb minu rahakotist ja kuna ta oma rahaga kuu lõpuni suitsude, kütte ja lõuna eest makstud ei saa siis kuu lõpus küsib raha minu käest.

See kuu on vaja minu auto remonti viia, ma käin hambaarsti juures, tema autole on kindlustus vaja ära osta, temale vajalik seade on vaja remontida ja tema läks kohe minu palgapäeval jooma (minu raha eest. Jõudsin 23.30 koju ja sain teepeal sõnumi, et ta joomas. Olin vihane ja solvunud, et ta läks jooma enne, kui mul on pilt paigas, kui palju meil see kuu vaba raha on (kõik maksud maksan mina ja teen kuluarvestuse). Selle peale ta ytles, et mu töö teeb mind närviliseks ja ma koorman end üle ja võiksin otsida pingevabama töö. Kasvõi miinimumi, et tõmbame kulusid maha ja kyll hakkama saame. Jutt kõlab küll ilusasti aga reaalsuses ei saa me väiksemat sissetulekut endale lubada. Ma polegi vihane, et ta joomas käib (joob garaazis või saunas paar õllet või 0,5l rummi ära ja tuleb koju. Ei pidutse terve öö või mitu päeva) ma olen vihane, et ta teeb seda siis kui minu meelest selleks finantse pole.

Ma muudkui räägin talle, et ma vajan rohkem toetust, aidaku kasvõi kodus rohkem või tehku rohkem tööd, et ma saaks vähem teha aga selle peale on ta reaalselt lihtsalt vait. Ütlebki, et laseb mul ära rääkida ja siis küsib, et vaatame mingit filmi ka v? Ja ma muudkui räägin uuesti ja uuesti.

Ma ei viitsi temaga tülli minna aga ma tahaks, et ta püüaks mind mõista ja toetada.

Mis sõnadega ma temani jõuan? Mida öelda? Kuidas seda teha?

Kui te vaid kahekesi elate, siis mis hulle koduseid töid-kohustusi teil on?

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joodikuks nimetamine on liig.
Su mees on hoopis nn ludri nagu siin üks eelkõneleja ütles.
Lugesin su postitust ja tulid kohe Mallukas ja Kardo meelde. Sarnane muster.
Su mees tegelt laseb su seljal liugu ega võtta su juttu tõsiselt. Nii lihtne ongi. Tänu sinule ta nii kergelt läbi saab oma elus. Kui ta elaks üksi,siis ta omadega välja ei tuleks niimoodi 100-120h kuus tehes. Ja sõbrad ka lõputult laenata ei tahaks. Sina aga annad niisama raha.
Ta on sul üsna ebaküps. Sellisega lapsi saada kindlasti ei soovita. Kui sind praegu häirib,siis lapsega on kordades hullem. Kuidas mõtled rahaliselt nii toime tulla,kui mehelt sisuliselt panust ei tulegi. Ei aita kodutöödes,siis ei aita ka lapsega.

Tahad temaga koos olla,siis aitab vaid see,kui istute maha,lööte kulud kokku. Kõik maksud,laenud,toit jms,kõik mis teil ÜHISELT iga kuu kulub. Ja nõuad sellest kõigest täpselt POOLE temalt. Raha põhimõtteliselt ei laena. St seda,et ka tema peab toidust vähemalt pool katma,enda auto küte ja suitsud aga puhtalt enda taskust.
Sedasi max 120h kuus töötades ja max 800 teenides ta ju ei suuda seda poolt toit+maksudest katta ning lisaks enda lõunad,suitsud,alko jms lõbud,riided jne?
Siis ongi ainus variant et ta on sunnitud rohkem töötama.
Jääd kategooriliselt endael kindlaks,enam teda ei rahasta. Toitu peab tema samamoodi ostma,mehena sööb tõenäoliselt rohkem ka.
Kui sa ennast maksma ei pane,siis see olukord jääbki nii kestma. Kuni sul täielikult villand on ja mehe vastu austuse ja tunded kaotad.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 16:02; 08.10 20:28; 09.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa tahad, et mees oleks vastutusvõimelisem, siis tuleb uus mees vaadata. see mees suure tõenäosusega ei muutu. kui sa mingi eriline ärimutt või lihtsalt kõrgepalgaline pole, siis on muidugi raske. kui sissetulekud endal kõrged, siis võib sellist muhedat ja laadnat meest pidada küll, kui südamele armas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbranna mees on ka suht mõttetu. Sinu oma on isegi kuld ta kõrval. Sõbranna mees on “ärimees”, kes ei taha kellegi alluv olla. Reaalsus on see, et peab mingit vanatehnika poekökatsit, mis sentigi sisse ei too ja sõbranna peab teda üleval. Sõbranna peab vahel poe üüri oma palgast kinni plekkima. Teemaalgataja vähemalt saab ise aru, et mehel on midagi nihu, aga mul sõbranna kiidab loodrile ainult takka.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 14:53; 08.10 14:53; 08.10 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, mees käib sinust vähem tööl, teenib ka vähem, aga sina teed talle süüa ja pesed ta pesu? Mille pärast sa arvad, et sa teda iga päev üldse teenindama peaksid?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 17:18; 08.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on täpselt selline nagu ta on alati olnud. Sellise mehega olid sa ka nõus abielluma. Nüüd on hilja teda muuta.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 17:34; 08.10 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on täpselt selline nagu ta on alati olnud. Sellise mehega olid sa ka nõus abielluma. Nüüd on hilja teda muuta.

Kas 13a kooselul ja abielul on vahet? Mingist koos elatud aastast võiks ühist nime juba kanda ja kui ei kanna, koos elatakse nagunii.

Koos elada võib ka niisama parema puudumisel ilma pikemate plaanideta. Eks mõned saavad lapsi ja abielluvad ka ilma tõsiselt järgi mõtlemata, aga minu arvates on need need otsused, enne mida peaks inimesel olema ikkagi tõsine veendumus, et just see inimene on see, kellega ta end siduda tahab.
Seega ma eeldan, et teemaalgataja tahtis abielluda just sellise mehega ja oli valmis temale pühenduma. Seega on ka loogiline, et mees ei saagi aru, et miks ta peaks end muutma, kui naine abielluma nõus oli.

Eks kokkuvõttes on see lihtsalt see klassikaline naiste viga, et eeldatakse, et mees muutub. Ei muutu. Peaaegu mitte kunagi.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 17:34; 08.10 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on isegi jumala normaalne mees, kui ta pool palka alati sulle annab.

Kuna tema käitumises mingit kardinaalset muutust ei ole toimunud, sa teadsid algusest alates, missuguneta on, siis mina ei saa aru sellest, mis krdi “nõutu seis mehe käitumise suhtes”? Ta ongi selline inimene. Ja sa ei kasvata teda ümber.

Kui sa soovid temaga koos olla, siis lihtsalt pead arvestama sellega, et ta on selline nagu on. Kui peaksite lapsed saama, eks ta siis teeb oma käitumises ka mingeid korrektuure (täpselt samamoodi nagu sööb vajadusel võikusid).

Mu meelest võiksid sa oma mehega rahul olla, alguses ju sobis. Kui sa tema käitumisega enam ei ole rahul, siis on viga pigem sinus ja on sinu valik, kas sa tahad iseenda käitumises midagi muuta või lahku minna. Aga ära ürita teise inimese loomust ümber kasvatama hakata, see ei lähe sul nagunii korda.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 19:08; 08.10 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsi pole veel

Ärge saagegi PALUN!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 19:24; 09.10 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjeldus kõlab küll kui klassikaline pothead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool oma palka ei anna see mees mitte naisele taskurahaks ja niisama millegi ilusa ostmiseks, vaid majapidamiskuludeks, milledest pool ongi ühtlasi pool mehe palka.
On igati loogiline ja normaalne, et ühistest kuludest kannab ju kumbki poole. See pole ju õiglane, kui naine üksi neid mõlemaid oma rahakotist toidab, lisaks veel vahepeal finantseerib mehe erakulusid ka.

Kui peaksite lapsed saama, eks ta siis teeb oma käitumises ka mingeid korrektuure (täpselt samamoodi nagu sööb vajadusel võikusid).

Ära nüüd sööda teemaalgatajale sellist ideed ette! Nagu see mees muutuks lihtsalt sellepärast, et laps perre tuleb. EI MUUTU. Ja oi kui palju on siin teemasid sellest, kuidas naine sai ludriga/alkolembesega/sõpradega paarutava/koduses elus mitte osaleva jne mehega lapse, lootuses, et äkki siis ta käitumine muutub. No ei muutu. TA’l saab lihtsalt topelt raskem kahte laste majandada..oma rahakoti ja vaevaga.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 16:02; 08.10 20:28; 09.10 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suudaks sellise mehega elada, kellega puudub üldse mingisugune ühine arusaam, mida me tulevikult tahame.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikelinnas tavaline või tavatööga tavaline ongi see. Et mees teenib täiskohaga selle 800 ,netos kätte. Ja tal on pere. Ja ta on pikast päevast väsinud ja ta tahab korralikult sooja toitu iga päev, ja samuti muid asju,millest räägid.

Ainult, et sellise loomuga, nii leebekest ja heatahtlikku palju pole.

Igal ühel on oma vead.

Ps. Ei saa jätta ütlemata pk “kulda”, kus ühe loomuliku suhtega kaasaskäivaks pisiveaks( et kõigil on vigu), peetskse petmist-reetmisr-liiderlikkust). Et no naisel on ka vigu. Näiteks ei oska suppi keeta. ;;,,))

Väga tore, et mees tahab. Aga miks peaks täiskohaga tööl käiv ja rahaliselt rohkem panustav naine sellist meest teenindama peale tööd? Täiesti arusaamatu mõtteviis.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 17:18; 08.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina tahad oma meest muuta. Tema ei taha muutuda. Ta ilmselt ei muutugi kunagi. Pall on sinu väljakupoolel. Tee valik, mis sinust sõltub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

18 aastaselt hakkasid mehega juba koos elama?! No hästi.
0,5 liitrit rummi ja/või 1-2 õlut ei maksab väga palju, või siiski?
Auto kindlustus üheks kuuks? No mingi 12€ äkki kallim variant.
Hambaarst on kallis, kui pika aja tagant käia.
Liisingud/laenud on päris kõrged. Maksud 800, midagi veel?
Ütlete, et mees teenib 600-800 ja jätate mulje, et seda on vähe, mis paneb arvama, et teie teenite siis ~1000 või rohkem?
1600-st 800 on pool ehk 800 jääb üle.
Näiteks 800 miinus 25 alkoraha mingi kallim pudel ja isegi mitte poolt ja seda raha ei ole palju, ja 25€ saate tund aega autoremonti teha, mis ilmselt nagunii piisav pole

Arvan, et te pole enam mehega lihtsalt rahul, sest teie olete edasi arenenud aga tema mitte.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära nüüd sööda teemaalgatajale sellist ideed ette! Nagu see mees muutuks lihtsalt sellepärast, et laps perre tuleb. EI MUUTU.

Nojaa, põhiolemus ei muutugi, AGA see mees kes ei torise sellepärast, et lemmikpusa on pesus või et naine ei ootagi teda kodus aurava praega, on siiski valmis vajadusel vahetama lapse mähkusid ja ei hakka ilmselt vinguma, et miks naisel tuba koristamata on, ise terve päeva imikuga kodus “puhanud”. Ja üldse on tõenäoline, et äkki hoopis tahab ise lapsega kodus olla, samal ajal kui naine tööl käib.

Mees ei muutu tollel naisel tõesti mingiks rikkurist töömesilaseks, aga samas ka ei irise naise kallal, et naine peaks rohkem pingutama ja et “kuidas ei jõua?”. Mu meelest on see väga suur pluss. Mingi rohkeltteeniv aga samavõrra naise suhtes nõudlikum mees ei oleks sugugi parem variant.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 19:08; 08.10 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eks ka ei virisenud, et tuba segamini, sest ta ise oli suht lohakas ja riided,sokid igas nurgas.
Mulle selline rahulik garaazhisnokitseja sobiks, kui ta ikka kodus puhtust peaks ja ka ise süüa teeks. Lisaks peaks tal ka muid huvisid olema, et käia koos kontsertidel, matkamas jne.
Sel juhul piisab ka 120h kuus ametlikust tööst. Ise ka unistan sellisest võimalusest.
Kas tal sõbrad samasugused?
Edaspidi küsi kogu palk enda kätte ja anna talle siis iga nädal 100 eurot. Kas nii veaks kuu lõpuni välja ilma sinult laenamata? Rahaasjad pead paberil kirja panema, et kust siis kokku hoida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 22:47; 09.10 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kõik liisingud-laenud (ja eeldan, et muud arved?) lähevad maha sinu kontolt? Mees peaks ka kunagi saama täiskasvanuks ja võtma millegi eest vastutust. Seni on ta kuidagi läbi elu lohisenud niimoodi, et tal pole kunagi olnud vaja ette mõelda ja arvestada mõne finantskohustusega. Kui see laenumakse ikka omanimeliselt kontolt maha läheb, on tunne ja suhtumine inimestel teine. Praegu ju teda eriti ei mõjuta see, kui sina võlgnikuks ja maksehäiresse jääksid. Tundub klassikaline keiss, kus naine alguses tahab hirmsasti korraldada ja vastutada ning ausalt öeldes lihtsalt ei lase mehel mees olla. Siis tulebki u 10 aasta pärast välja, et kodus on mehe asemel üks suur meeslaps. Kahju küll. 🙁

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on ludri. Hakka vaikselt ringi vaatama.

Ludri, kes pole kunagi ju teemaalgataja eest varjata üritanud, et ta seda tüüpi inimene on. Seega pole meest milleski süüdistada, inimesel on õigus olla nagu ta on.
Ja teisalt, no mida see TA ikka väga ringi vaatab, kui ise aher. 13 aastat last perre sünnitada ei suuda ja olemasolev mees ikka chill ja tahab kaisus filmi vaadata. Võiks ka seda osa mehes hinnata. Enamik mehi ei soovi lapsi mitte saavat naist.
Aga teie tulud-kulud on ulme. 800.- kommunaalid ja laenud ja vaid 600-800.- yhe osapoole sissetulek, vaevalt et teinegi kõrgepalgaline on. Kuidas te ometi ära elate? Milleks elada majas ja liisida kahte autot, kui olete vaesed? 800.- eurot on ilmselgelt maja kommunaalide ja kahe auto liisingute kulukategooria.
Ilmselgelt elate üle oma võimete.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 01:28; 09.10 01:34; 09.10 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joodikuks nimetamine on liig.

Su mees on hoopis nn ludri nagu siin üks eelkõneleja ütles.

Lugesin su postitust ja tulid kohe Mallukas ja Kardo meelde. Sarnane muster.

Su mees tegelt laseb su seljal liugu ega võtta su juttu tõsiselt. Nii lihtne ongi. Tänu sinule ta nii kergelt läbi saab oma elus. Kui ta elaks üksi,siis ta omadega välja ei tuleks niimoodi 100-120h kuus tehes. Ja sõbrad ka lõputult laenata ei tahaks. Sina aga annad niisama raha.

Ta on sul üsna ebaküps. Sellisega lapsi saada kindlasti ei soovita. Kui sind praegu häirib,siis lapsega on kordades hullem. Kuidas mõtled rahaliselt nii toime tulla,kui mehelt sisuliselt panust ei tulegi. Ei aita kodutöödes,siis ei aita ka lapsega.

Tahad temaga koos olla,siis aitab vaid see,kui istute maha,lööte kulud kokku. Kõik maksud,laenud,toit jms,kõik mis teil ÜHISELT iga kuu kulub. Ja nõuad sellest kõigest täpselt POOLE temalt. Raha põhimõtteliselt ei laena. St seda,et ka tema peab toidust vähemalt pool katma,enda auto küte ja suitsud aga puhtalt enda taskust.

Sedasi max 120h kuus töötades ja max 800 teenides ta ju ei suuda seda poolt toit+maksudest katta ning lisaks enda lõunad,suitsud,alko jms lõbud,riided jne?

Siis ongi ainus variant et ta on sunnitud rohkem töötama.

Jääd kategooriliselt endael kindlaks,enam teda ei rahasta. Toitu peab tema samamoodi ostma,mehena sööb tõenäoliselt rohkem ka.

Kui sa ennast maksma ei pane,siis see olukord jääbki nii kestma. Kuni sul täielikult villand on ja mehe vastu austuse ja tunded kaotad.

Mis Kardo ja Mallukaga sa siin võrdled? Seal peres kolm tublit last peres ja isa on neile rohkem kui tubli isa.
Teemaalgataja peres lapsi pole, seega mehel ei olegi võimalust end isana tõestada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 01:28; 09.10 01:34; 09.10 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikelinnas tavaline või tavatööga tavaline ongi see. Et mees teenib täiskohaga selle 800 ,netos kätte. Ja tal on pere. Ja ta on pikast päevast väsinud ja ta tahab korralikult sooja toitu iga päev, ja samuti muid asju,millest räägid.

Ainult, et sellise loomuga, nii leebekest ja heatahtlikku palju pole.

Igal ühel on oma vead.

Ps. Ei saa jätta ütlemata pk “kulda”, kus ühe loomuliku suhtega kaasaskäivaks pisiveaks( et kõigil on vigu), peetskse petmist-reetmisr-liiderlikkust). Et no naisel on ka vigu. Näiteks ei oska suppi keeta. ;;,,))

800.- netos kätte normaalne palk mehe jaoks, kel pere???
Mul pole sõnu. Kust kurat te nii haledaid mehi leiate ja miks te nendega ometi koos elama hakkate?

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 01:28; 09.10 01:34; 09.10 01:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Nõutu seis mehe käitumuse suhtes