Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nova Vita-Elle Talving

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nova Vita-Elle Talving

Postitas:
Kägu

Minek Elle Talvingu juurde, probleemiks et endal ei teki ovulatsiooni ja ilmselt tulevikus vaja IVF teha. On kogemusi? Kas on hea arst, kas üritavad algul ka muid variante või kohe IVF-i ?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üritavad algul ka muid variante, minule arst meeldib, tegeleb… uurib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Super arst! Ma temaga tundsin, et ta mõtleb kaasa ja pakkus välja täiesti uue lähenemise. Tema juurest on meil üks 2.a poeg ja oktoobris on ka tütar sündimas 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rõõm kuulda, mul natuke veel aega tema juurde minekuga. Mul pole isegi aimu kaua ajaliselt üks IVF katse aega võtab? On väga soov üritada saada laps, loodan et leian abi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga hea ja põhjalik arst, meil veel tulemust pole aga väga loodan, et see juhtub sellel katsel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie käisime ka Elle Talvingu juures, väga osavõtlik ja professionaalne. Kõik uuringud määras süsteemselt, välistades ühe võimaliku probleemi teise järel. Kogu selle protsessi ajal tundsin, et olen nö kindlates kätes. IVF-i vaja meil ei olnud, minu probleem oli raskesti läbitavates munasarjades ja selle sai laporoskoopiaga nii palju korda, et 1,5 aastat pärast esimest korda Nova Vitasse minekut olime juba lapsevanemad.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nova Vita-Elle Talving