Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nova Vita-Elle Talving

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Nova Vita-Elle Talving

Postitas:

Minek Elle Talvingu juurde, probleemiks et endal ei teki ovulatsiooni ja ilmselt tulevikus vaja IVF teha. On kogemusi? Kas on hea arst, kas üritavad algul ka muid variante või kohe IVF-i ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 08:56; 25.04 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritavad algul ka muid variante, minule arst meeldib, tegeleb… uurib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super arst! Ma temaga tundsin, et ta mõtleb kaasa ja pakkus välja täiesti uue lähenemise. Tema juurest on meil üks 2.a poeg ja oktoobris on ka tütar sündimas 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõm kuulda, mul natuke veel aega tema juurde minekuga. Mul pole isegi aimu kaua ajaliselt üks IVF katse aega võtab? On väga soov üritada saada laps, loodan et leian abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 08:56; 25.04 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea ja põhjalik arst, meil veel tulemust pole aga väga loodan, et see juhtub sellel katsel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime ka Elle Talvingu juures, väga osavõtlik ja professionaalne. Kõik uuringud määras süsteemselt, välistades ühe võimaliku probleemi teise järel. Kogu selle protsessi ajal tundsin, et olen nö kindlates kätes. IVF-i vaja meil ei olnud, minu probleem oli raskesti läbitavates munasarjades ja selle sai laporoskoopiaga nii palju korda, et 1,5 aastat pärast esimest korda Nova Vitasse minekut olime juba lapsevanemad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti, põhjalik ja ei torma. Loodetavasti saame ka peale 8-t aastat esimese lapse (või lapsed) 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka Dr Talving meeldib,teise lapse saime just tänu temale 2,5 aastattagasi ja nüüd juuli lõpus läheme jälle❤️????

Mona

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka väga dr Talvinguga väga rahul. Võib alguses tunduda veidi tõre, aga tegelikult on lihtsalt konkreetne ning asjalik.
Tundsin ennast sinna minnes alati hästi. Hetkel olen 7.kuud beebiootel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka dr.Talvingut. Ühe korra tema juures käidud, saatis kohe mehe põhjalikumatele uuringutele (muidu selja taga 2 aastat ITK viljatusravi). Augusti lõpus lähen uuesti. Tundus väga põhjalik ja sümpaatne. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ka minul on tema kohta vaid kiidusõnu öelda, vägagi rahul tema ning kogu kliiniku personaliga, kellga kokku puutusin. Õnnestus esimene katse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest väga mõistlik arst ja kui on võimalus, et sinu raviga saate sama positiiivse tulemuse, siis küllap ta seda proovib. Ei ole ainult rutiinne ivf, saab ka viljakusravi ja ov stimuleerimiseks on mitugi moodust. Oleneb ka mehe näitajatest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nova Vita-Elle Talving

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.