Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nova Vita või ITK

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nova Vita või ITK

Postitas:

Tere

Palun jagage oma kogemusi või soovitusi, millist kliinikut valida IVF teekonna ettevõtmiseks.
Palun teie kogemusi sel teekonnal kes on või praegu käivad Nova Vitas või ITKs ja millise arsti juures? Kui kiirest te endale aja saite?

https://novavita.ee/hinnakiri/
https://itk.ee/haiglast/hinnakiri

Hinnakirja lugedes saan ma aru, et Nova Vita on erakliinik, aga haigekassa kindlustatule on soodustused?
ITK samamoodi?
Visiit, esmased protseduurid ja analüüsid tasulised või läheb ka sealt soodustus maha?

Ei tea kumba valida, palun soovitusi. Ise kaldun millegipärast Nova Vita poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen käinud nova vitas – arstid on seal kõik head, enda kogemusest oskan soovitada peeter karitsat. rahulik, põhjalik, viitsib vaeva näha, aga on samas realistlik. kui küsida, siis selgitab pikalt ja põhjalikult. vähemalt selline on meie kogemus.

raha osas ma ei mäleta – oli vist nii, et esmane visiit oli tasuline ja mehe analüüsid samuti, aga kõik muu on läinud haigekassa alla nagu riiklikus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita alguses pöörduda erakliinikusse, ITKs on kõik sulle tasuta. Maksma pead ainult ravimite eest, aga need on ka soodustusega ja väga soodsad. Raha kulub väga vähe. Arstid teevad oma tööd igal pool hästi. Erinevus on ilmselt lähenemises ja suhtumises. ITKs võibolla ei arutata sinuga iga asja detailideni läbi. Eks oleneb, kui palju oled nõus selle personaalse lähenemise eest maksma. Mina prooviks mõned katsed ITKs ja kui tõesti ei õnnestu, saad ju vahetada. Endal oli arstiks dr Rass ja õnnestus teine siirdamine. Arst ei räägi palju, aga oma töö teeb ära ja kui küsid, siis ka vastab sulle.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka erakliinikutel on haigekassa lepingud – vaatasin järgi, maksime esmase visiidi eesti 50 eurot + mehe täiendavad analüüsid (see summa oli 200 ringis), nii et see on müüt, et erakliinikutes peab rahakott puuga seljas olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita alguses pöörduda erakliinikusse, ITKs on kõik sulle tasuta. Maksma pead ainult ravimite eest, aga need on ka soodustusega ja väga soodsad. Raha kulub väga vähe. Arstid teevad oma tööd igal pool hästi. Erinevus on ilmselt lähenemises ja suhtumises. ITKs võibolla ei arutata sinuga iga asja detailideni läbi. Eks oleneb, kui palju oled nõus selle personaalse lähenemise eest maksma. Mina prooviks mõned katsed ITKs ja kui tõesti ei õnnestu, saad ju vahetada. Endal oli arstiks dr Rass ja õnnestus teine siirdamine. Arst ei räägi palju, aga oma töö teeb ära ja kui küsid, siis ka vastab sulle.

Vabandust, miinus kogemata! Jutuga nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nova Vita või ITK