Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri kuu triibupüüdjad 2017 ????????????

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 325 )

Teema: Novembri kuu triibupüüdjad 2017 ????????????

Postitas:

Minu rasedus tõenäoliselt katkes, hommikul hakkas verd tulema. Emos tehti analüüsid ja ultraheli, loodet ei tuvastatud. Hcg oli 49. Nädalaid tänase seisuga oli umbes viis, nii kohutav kogemus. Kaks eelnevat rasedust hästi läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilllle, väga kurb…… ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu rasedus tõenäoliselt katkes, hommikul hakkas verd tulema. Emos tehti analüüsid ja ultraheli, loodet ei tuvastatud. Hcg oli 49. Nädalaid tänase seisuga oli umbes viis, nii kohutav kogemus. Kaks eelnevat rasedust hästi läinud.

🙁
Ma kardan, et mul sama teema. Täna hommikul natuke määris pruunikat arvasin, et eilsest surkimisest aga päeva peale on ikka tumedaks vereks muutunud 🙁 mul arst alles neljapäev. Aga tunne on küll, et midagi on ikka väga valesti, suuri valusid pole aga päevade moodi valu ikka on.
Mis Sul arst ütles?
Kallid Sulle!

Chatreen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.11 08:41; 10.11 09:34; 12.11 10:37; 15.11 09:58; 15.11 14:02; 22.11 15:50; 25.11 21:00; 25.11 21:02; 26.11 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhh.. Nii kurvad uudised siin 🙁 Pikk pai teile kõigile, kellel praegu ühel või teisel põhjusel kurb olla ja valu hinges.

Endal CD21/DPO7 ning kõik viitab sellele, et järjekordne tsükkel, sama tulemus – ehk siis ei õnnestunud. Temperatuur juba kukub ja kõhus on juba päevade eelne valu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh.
Pole ka minul häid uudiseid. Tegin tâna veel
Ühe rasedustesti, mis näitas jälle kahe triipu, kuid teine triip oli taaskord väga hele. Õhtupoole, kui vetsus käisin, avatasin, et on hakanud määrima. Selline roosakas vôi helepruun voolus oli paberil, kui pühkisin. Mõlemad munasarjad tuikavad vaikselt. Suurt lootust mul enam pole, olen juba pool õhtut lihtsalt nutnud. Tean, et peaksin positiivne olema, kuid hetkel on see väga raske..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh.
Pole ka minul häid uudiseid. Tegin tâna veel
Ühe rasedustesti, mis näitas jälle kahe triipu, kuid teine triip oli taaskord väga hele. Õhtupoole, kui vetsus käisin, avatasin, et on hakanud määrima. Selline roosakas vôi helepruun voolus oli paberil, kui pühkisin. Mõlemad munasarjad tuikavad vaikselt. Suurt lootust mul enam pole, olen juba pool õhtut lihtsalt nutnud. Tean, et peaksin positiivne olema, kuid hetkel on see väga raske..

Aga kas Sul praegu hästi algus alles? Vb Sa üks nendest kellel päevade ajal määrabki isegi kui beebi ootel oled.
Ära kaota veel lootust!
Kallid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh.
Pole ka minul häid uudiseid. Tegin tâna veel
Ühe rasedustesti, mis näitas jälle kahe triipu, kuid teine triip oli taaskord väga hele. Õhtupoole, kui vetsus käisin, avatasin, et on hakanud määrima. Selline roosakas vôi helepruun voolus oli paberil, kui pühkisin. Mõlemad munasarjad tuikavad vaikselt. Suurt lootust mul enam pole, olen juba pool õhtut lihtsalt nutnud. Tean, et peaksin positiivne olema, kuid hetkel on see väga raske..

Aga kas Sul praegu hästi algus alles? Vb Sa üks nendest kellel päevade ajal määrabki isegi kui beebi ootel oled.
Ära kaota veel lootust!
Kallid

Mul praegu alles algus jaa. Päevad pidid hakkama 22. November, kuid sain juba enne kaks positiivset rasedustesti, triibud olid küll väga heledad, aga selgelt olemas. Vahepeal käisin vereproovi andmas, HCG näit oli 12, arsti sõnul peaks tegemist olema sellise näiduga väga väga algse rasedusega, kui üldse rasedus on. Vahepeal tegin veel teste, needki olid positiivsed. Nüüd siis täna õhtul hakkas see määrimine, mis kestab siiani. Valusid pole, pigem selline tuikav väike valu munasarjade juures. Ega mul muud üle ei jää, kui lihtsalt oodata. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kõige pealt määris pruunikalt ja pisut tuli verd, arvasin siin, et pole midagi hullu. Täna hommikul aga ärkasin pmt vereloigus, valud tulid emosse sõites. Siiani olen valudes ja verd koguaeg tuleb. Arst ütles vaid analüüside vastused ja seda, et loodet ta ei näe. Targemaks saan reedel ilmselt kui naistearstile lähen. Valuvaigisteid võtan, muud ta ei soovitanud ega kirjutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 21:20; 27.11 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kõige pealt määris pruunikalt ja pisut tuli verd, arvasin siin, et pole midagi hullu. Täna hommikul aga ärkasin pmt vereloigus, valud tulid emosse sõites. Siiani olen valudes ja verd koguaeg tuleb. Arst ütles vaid analüüside vastused ja seda, et loodet ta ei näe. Targemaks saan reedel ilmselt kui naistearstile lähen. Valuvaigisteid võtan, muud ta ei soovitanud ega kirjutanud.

Appi, tundub väga õudne see vereloigus ärkamine.
Aga mitmes nädal Sul on? Kas võis olla emaksväline?
Kiiret taastumist Sulle! Kallid ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ApMa hakkasin juba vahepeal siin mõtlema, et äkki ma polegi rase. Basaaltemp on endiselt madal, naistearst ultrahelis rasedust ei näinud, veretestis HCG näit ainult 12, peale rindade valulikkuse mul muid sümptomeid ei ole, kuid rinnad on mul alati enne päevi väga valulikud. Ehk see määrimine tähedabki seda, et päevad hoopis algavad. Kuid kuidas need kaks triipu testidele tuli siis.. 5 erinevat testi ei saa ju valetada. Eino.. mõtlen ennast siin päris lolliks juba ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kõige pealt määris pruunikalt ja pisut tuli verd, arvasin siin, et pole midagi hullu. Täna hommikul aga ärkasin pmt vereloigus, valud tulid emosse sõites. Siiani olen valudes ja verd koguaeg tuleb. Arst ütles vaid analüüside vastused ja seda, et loodet ta ei näe. Targemaks saan reedel ilmselt kui naistearstile lähen. Valuvaigisteid võtan, muud ta ei soovitanud ega kirjutanud.

Appi, tundub väga õudne see vereloigus ärkamine.
Aga mitmes nädal Sul on? Kas võis olla emaksväline?
Kiiret taastumist Sulle! Kallid ka

Tundub tõesti väga jube! Aga saadan minagi teile mõlemale suured kallistused!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 21:56; 26.11 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kõige pealt määris pruunikalt ja pisut tuli verd, arvasin siin, et pole midagi hullu. Täna hommikul aga ärkasin pmt vereloigus, valud tulid emosse sõites. Siiani olen valudes ja verd koguaeg tuleb. Arst ütles vaid analüüside vastused ja seda, et loodet ta ei näe. Targemaks saan reedel ilmselt kui naistearstile lähen. Valuvaigisteid võtan, muud ta ei soovitanud ega kirjutanud.

Appi, tundub väga õudne see vereloigus ärkamine.
Aga mitmes nädal Sul on? Kas võis olla emaksväline?
Kiiret taastumist Sulle! Kallid ka

Tundub tõesti väga jube! Aga saadan minagi teile mõlemale suured kallistused!

Vastasin enne käona kogemata, olen ikka Pilllle. Aga jah, viies nädal peaks olema. Aitäh Teile!
Tegelikult olen pisut hirmul ka, vahepeal nii tugevad valud aga juu käib see asja juurde. Pole enne kogemust katkemisega, kas peaks lõpuks minust mingi suurem tükk ka väljuma või ei ole see alati nii?? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, emakavälise kohta nii palju, et küsisin seda ka kohe aga arst välistas selle..väga ebamääraseid vastuseid sain üldse..ta ütles, et reedel uuesti vereproovile, et ehk hcg tõuseb..ennegi verejookse olnud ja lõpuks ikkagi rasedus areneb. Samas ta uuris ainult emakat, seega ma enda jaoks pole midagi välistanud, ka emakavälist rasedust. Arst ju emakast midagi ei leidnud. Aga samas emakavälisega pidavat väljakannatamatuks need valud minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, emakavälise kohta nii palju, et küsisin seda ka kohe aga arst välistas selle..väga ebamääraseid vastuseid sain üldse..ta ütles, et reedel uuesti vereproovile, et ehk hcg tõuseb..ennegi verejookse olnud ja lõpuks ikkagi rasedus areneb. Samas ta uuris ainult emakat, seega ma enda jaoks pole midagi välistanud, ka emakavälist rasedust. Arst ju emakast midagi ei leidnud. Aga samas emakavälisega pidavat väljakannatamatuks need valud minema.

Jaa, arst ütles mulle ka, et kui tekib tugev valu siis kohe tagasi. Minul arst seda otseselt ei välistanud, ta polnud kummaski kindel. HCG 635 pidi ka ok olema, kolmapäeval annan siis uuesti verd vaatab siis kas on tõusnud ja neljapäeval arsti juurde, et kas on nüüd loodet näha. Vastik on see aeg, nagu istuks tiksuva pommi otsas :/
Aga Sulle ei öeldud, et millest nii palju verd siis tuleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minul katkes 7 nädalal, siis hiljem olid valud olid ikka täiesti väljakannatamatud. Kui verejooks algas ja arstil sain, siis oli pruunikas-punane keskmine voolus ja arst ütles juba selle peale enne läbivaatust, et ilmselt siin mingit lootust enam ei ole ka. Verejooksu päevale järgneval ööl ei saanud isegi magada ja ärkasin valude peale üles, valuvaigistid ei aitanud isegi. Rasedus oli emakasisene, südamelöögid olid isegi ära nähtud.

Nii kurb lugeda, et niipalju kurbi uudiseid siin. Kusjuures minu rasedus katkes just kaks aastat tagasi, Novembri lõpupoole…

Ja mingit suurt tükki otseselt ei tulnud, lõpuks tuli lihtsalt palju verd ja palju väikeseid tükke…õõh vastik isegi mõelda selle peale tagasi 🙁 Kui ma öösel emosse läksin, kuna valud olid juba väljakannatamatud, siis kontrolliti läbi, öeldi mulle ka, et kõik on korras ja anti mingid kaks tabletti, mis oleks pidanud asja kergemaks muutma. See oli haige, et mingit statistika küsitlust taheti, ürita sa siis sellises seisus hommikul kell viis, ise kohutavalt nuttes neile küsimustele vastata…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.11 16:56; 13.11 14:09; 18.11 13:07; 22.11 20:00; 26.11 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ikka igapäevaselt teie postitusi ja elan kaasa kõigile. Muudab ennastki õnnetuks, kui lugeda kurbasid postitusi- Naised, pidage vastu ja kallid teile!

Ise olen saanud nüüd kolmandat päeva järjest ov testile vilkuva naerunäo ja nahistada on ka saadud…ootame ikka püsivat!
Homme lähen vastuvõtule ja selgub, mis ja kuidas edasi minna.

Teile kõigile soovin rasvaseid ja püsivaid triibukesi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilllle. Mul katkes suht hilja(ma ei teadnudki et yldse rase olen. Ajasin sooletegevuse sûûks. Käisin põllul kartuleid votmas, tassisin suuri ämbreid ja tund hiljem tundsin, et midagi valesti. Hakkasin järsku värisema ja kõhtu loid sellised imelikud valud. Sellest veel natuke aega edasi tundsin et asi pole oige ja läksin vetsu. Oli juba määrima hakanud. Motlesin et okei, et päevad hakkasid ja see aeg polnud mul tegelt yldse päevade aeg veel. Tegin söögi lastele valmis ja siis tundsin et miskit on veelrohkem mäda. Kui vetsu uuewti läksin oli verd palju, paar tûkki ja sealhulgas ka loode. 🙁 See oli nii ôudne. Ütlesin mehele ka et kas ma näen midagi mida pole voi siiski on loode. Mees kinnitas seda et on loode. Käisin emos ja seal öeldi, et koik. Loode väljus ja puhastus ise koik ära. Ja iiveldus ja krambid on iseloomulijud sellele, sest emakas ju avaneb. Seega jah tûkke tuleb. See oli minujaoks kûll shokk ausaltöeldes, mis jouis kohale alles järgmise päeva lounaks. 5 päeva veritses ja kui uuesti kontrollis käisin oli koik juba puhastunud. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 17:10; 05.11 18:04; 25.11 22:17; 27.11 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, kui kurvad jutud siin! Pidage kõik vastu ja olge tublid!

Endal täiesti uudisteta, täna DPO4, basaal nagu tavaliselt sel ajal, mingeid sümptomeid kuskile ei ole. Küll sain teada just, et üks mu parimaid sõpru on rase ja natukene on kurb. Samas on jälle väga hea meel ta üle, sest tal on mingid komplikatsioonid ja arst oli öelnud, et rasestumine võib pikalt aega võtta ja kes teab, kas üldse õnnestub. Aga õnnestus kohe esimesel kuul! Ehk siis ise olen suts nukker, aga tema üle on jällegi väga hea meel.

See kuu on nüüd nii olnud, et OV oli CD14 ja nahistatud sai: CD 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ja 18. Omalt poolt oleme kõik teinud, äkki nüüd lõpuks ometi õnnestub. Ja tore oleks koos sõbrannaga rase olla.
Oeh, no pöidlad peos kõigile (ja endale ka)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mul täna cd9 ja üllatus üllatus – munavalge voolus platsis! ???? Mis värk on….. Liiguks kell kiiremini, saaks ruttu koju ja ov testi tegema ja siis asja kallale ????
Aga kuidagi imelikul päeval see munavalge voolus….?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, emakavälise kohta nii palju, et küsisin seda ka kohe aga arst välistas selle..väga ebamääraseid vastuseid sain üldse..ta ütles, et reedel uuesti vereproovile, et ehk hcg tõuseb..ennegi verejookse olnud ja lõpuks ikkagi rasedus areneb. Samas ta uuris ainult emakat, seega ma enda jaoks pole midagi välistanud, ka emakavälist rasedust. Arst ju emakast midagi ei leidnud. Aga samas emakavälisega pidavat väljakannatamatuks need valud minema.

Jaa, arst ütles mulle ka, et kui tekib tugev valu siis kohe tagasi. Minul arst seda otseselt ei välistanud, ta polnud kummaski kindel. HCG 635 pidi ka ok olema, kolmapäeval annan siis uuesti verd vaatab siis kas on tõusnud ja neljapäeval arsti juurde, et kas on nüüd loodet näha. Vastik on see aeg, nagu istuks tiksuva pommi otsas :/
Aga Sulle ei öeldud, et millest nii palju verd siis tuleb?

Kusjuures midagi konkreetset ta tõesti ei öelnud, vaid et emakas ta ei näe midagi. Kõik pidavat seal hästi olema, mõõtis seal limaskesta.
Ütles, et kindlalt ei tea kunagi millal rasestumine toimus, võimalik, et katkes ja tuleb nö päevadena siis välja. Hetkel tundub see kõige reaalsem minu jaoks. Eks üritame varsti uuesti 🙂 aga unustasin siin enne kirjutada, et esimene määrimine toimus mul samal päeval kui kõhugrippi põdesin ja meeletult oksendasin, võimalik et see sai saatuslikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 21:20; 27.11 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mul täna cd9 ja üllatus üllatus – munavalge voolus platsis! ???? Mis värk on….. Liiguks kell kiiremini, saaks ruttu koju ja ov testi tegema ja siis asja kallale ????
Aga kuidagi imelikul päeval see munavalge voolus….?

Miks see imelik tundub? Kas tavaliselt on hiljem?
Mul see kuu näiteks oli munavalge CD 10-15, OV oli CD15.

(eelmisse postitusse kirjutasin, et OV oli CD14, tegelikult oli ikka 15 ja positiivne OV-test oli 14)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ka minu poolt!
Väga kurb lugeda, et nii paljudel sellised kurvad uudised siin. Kõigest hoolimata pidage ikka vastu ehki see november nii kurb kuu… :/
Endal cd 12 ja Letrozool võetud ja ees ootamas ultraheli kolmapäeval. Samas muretsen, et cd14 on ultraheli ja ilmselt, kui kõik hästi ka ovitrelle. Asjatada aga sama õhtu ei õnnestu, kuna haiglas 24h valve just see päev :/ mõtlengi, et ehk venitan süstiga cd15 hommikuni, oleneb ilmselt kui suur on folliikel (kui üldse on)
Mees küll ütleb, et mis ma pabistan ette aga ma selle kohapealt paanika osakond…

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 01.11 14:36; 01.11 16:20; 02.11 06:00; 03.11 07:09; 03.11 08:25; 06.11 06:12; 06.11 14:11; 06.11 18:42; 08.11 06:07; 09.11 13:37; 10.11 12:23; 10.11 13:21; 11.11 14:05; 12.11 08:41; 12.11 09:39; 12.11 15:26; 13.11 06:09; 13.11 06:22; 13.11 08:54; 13.11 16:17; 16.11 09:46; 20.11 15:13; 27.11 14:02; 28.11 15:53; 29.11 15:02; 29.11 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt jah on hiljem ikka…. umbes cd12 või cd14 või lausa cd16. Aga viimased tsüklid mul pole munavalget üldse esinenudki…. Ja nüüd siis tuli, lõpuks ometi! (Y)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liituksin ka triibupüüdjatega, püüan alates aprillist sel aastal ja siiani pole õnnestunud.Eelmise aasta mais oli mul osaline moolrasedus ja jäin ühest munajuhast ilma, sel põhjusel ka keerulisem triipe saada aga loodan et varsti õnnestub siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mul täna cd9 ja üllatus üllatus – munavalge voolus platsis! ???? Mis värk on….. Liiguks kell kiiremini, saaks ruttu koju ja ov testi tegema ja siis asja kallale ????
Aga kuidagi imelikul päeval see munavalge voolus….?

Minul on ka nii, et munavalge/vesine hakkab pihta c.a. 9ndal päeval ja siis vahetult enne ov (cd14-15) muutub kuivemaks ja järgmine hetke on basaalihüpe ehk siis ov oli ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, ov test negatiivne…. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin ka eilsest triipe püüdma ???? Ovulatsioon peaks olema siis homme. Täna käisin naistearstil ja läbivaatlust tehes ütles kohe, et ojaa kindlasti ovulatsioon. Parem poolne munasari ka valutab. Loodan detsembris triibud saada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis pandi mulle diagnoosiks seletamatu mitte rasestumine. Läbinud olen munajuhade läbitavuse uuringu ja Lapi, mees on samuti uuringutel käinud ja meil kõik korras ehk siis terveteks tunnistatud.
Olen teinud see kuu clearblue ov teste ja täna oli 4 päev, kus oli vilkuv naerunägu kuid selgus, et ilmselt ovd veel tulekul ei ole ja minu kehas on mingit hormooni (ütles ka millist hormooni aga ei mäleta enam) rohkem ja selletõttu võis anda vilkuva naerunäo, sest need testid pidid olema väga tundlikud.
Sain peale tabletid, duphastone ja serophene.
Pakkus IUI’d ja IVF’i. Kuna kodus oleme juba nendest variantidest rääkinud, siis nüüd olen IVF’i järjekorras ja mis peaks aset leidma märtsi kuus.

Kahjuks tuleb välja, et siiamaani ei ole me kahekesi beebi tegemisega seletamatutel põhjustel hakkama saanud, mis teeb meele kurvaks!
Kuid üritan ennast lohutada sellega, et tänapäeval on meditsiin niivõrd arenenud ning kõik on võimalik. Seega meie vajame meditsiinilist abistamist, et saada omale pisike beebi, keda oleme juba kaua oodanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul detsembris IVF konsultatsioon ja veeruaris IVF. Olen väga õnnelik asjaloode kujunemisega. Sisemas loodan et see kuu läheb õnneks, aga..
Kõike ilusat teile. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.11 20:19; 03.11 08:20; 10.11 20:16; 12.11 14:13; 12.11 14:17; 12.11 14:22; 13.11 07:16; 16.11 14:18; 17.11 11:15; 28.11 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin ka ikka Teid lugemas, aga kirjutada pole tahtnud. Täna aga tulin ikka asja pärast. Aasta ja kaheksa kuud üritamist, aga sain eile triibud. Jõudsime otsapidi viljakusravi arstile, kus minule tehti kerge ülevaade, mõned proovid seal kõik korras ja mehe proovid olid korras, järgmine samm olekski olnud minul LAP ja teised proovid vms.
Mitte kellegile ei ole veel midagi kõssanud, mõnnan oma saladuses.

AL hea et asjad liiguvad, hoian pöialt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 325 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri kuu triibupüüdjad 2017 ????????????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.