Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri kuu triibupüüdjad 2017 ????????????

Näitan 25 postitust - vahemik 301 kuni 325 (kokku 325 )

Teema: Novembri kuu triibupüüdjad 2017 ????????????

Postitas:

Mul detsembris IVF konsultatsioon ja veeruaris IVF. Olen väga õnnelik asjaloode kujunemisega. Sisemas loodan et see kuu läheb õnneks, aga..
Kõike ilusat teile. ????

AL

Super AL, et asi liigub ☺

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 01.11 14:36; 01.11 16:20; 02.11 06:00; 03.11 07:09; 03.11 08:25; 06.11 06:12; 06.11 14:11; 06.11 18:42; 08.11 06:07; 09.11 13:37; 10.11 12:23; 10.11 13:21; 11.11 14:05; 12.11 08:41; 12.11 09:39; 12.11 15:26; 13.11 06:09; 13.11 06:22; 13.11 08:54; 13.11 16:17; 16.11 09:46; 20.11 15:13; 27.11 14:02; 28.11 15:53; 29.11 15:02; 29.11 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AL ja Goldfee, head uudised, et saate IVF-i teha! Eriti AL, sinu pärast, on mul väga hea meel. Olen su tegemistele kaua kaasa elanud. Me hakkame ka ilmselt veebruaris IVF-i tegema kui kõik veretestid veebruari alguses korras on. Arst käskis jaanuaris/veebruaris tsükli lõpupoole aja panna, et siis järgmiseks tsükliks täpne plaan paika panna aga ma pean ütlema, et ei oska midagi arvata oma tsüklist enam. Alustasin neli nädalat tagasi Visannette (Visanne Soomes) raviga endometrioosi tõttu ja tänaseks olen 12 päeva järjest veritsenud. Kogu aeg on olnud pruun määrimine, vahepeal vähem, siis veidi rohkem. Eelmise nädala keskel kaks päeva oli veidi rohkem (kogu päeva jooksul oli ühte minisuuruses tampooni tarvis), võib-olla need siis olid päevad? Samas võib-olla järgmisel kahel kuul on paremini aru saada tsüklist, ma loodan.

Kui kellelgi on kogemust Visannette/Visannega, andke teada, kuidas teil päevadega oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilllle kuidas Sul läheb? Kas endiselt tuleb verd?
Mul täna pole midagi tulnud, aga eile tuli veel hästi väheke ja pühapäeval ka väheke… enamasti pruun. Ainult laupäeval siis tuli täiesti puhast punast verd, aga seda tuli vaid nii palju, et määris WC paberi ära. Verd täitsa jooksnud pole.
Samas pole veel ka päris puhast voolust tulnud.
Ma siis homme uuesti verd andma ja ülehomme arstile.
Õrn valu on alaseljas ja alakõhus hooti, aga ei midagi nii hullu, et peaks valuvaigistit võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõm kuulda sinust, AL. Ja veel suurem rõõm, et sul asjad liiguvad. Pöidlad pihku ka sulle Goldfee ja Mesinäpp, kui teie IVF teekond algab.

Minul on CD23/9DPO, hommikul mõõtsin huvi pärast basaali – 36.87 ehk siis veel üleval. Samas mul on mitu päeva juba alakõhus selline päevade eelne vastik valu. Eks tuleb need viimased 4-5p ära kannatada ja siis uue hooga. Rääkisime eile mehega viljatusarsti teemadel. Lubasin talle, et kui päevad algavad, siis helistan NovaVitasse ja panen aja. Tore muidugi jõulude ajal nende asjadega tegeleda, aga mis seal ikka. Esimest korda, kui me seal käisime ja meid omal käel tagasi proovima saadeti aastaks ajaks kuna ühed triibud ju tulid, siis läksime mehega mõlemad koos. Nüüd teisel korral ei teagi.. lähen vb üksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hõiskasin eile ilmselt liiga vara 🙁 täna hommikul taas erkpunane veri kohal 🙁 aga mul pole ilmselt mõtet enam EMOsse minna, homme nagunii arst. Kui just palju tulema ei hakka ja valutama.
Aga olen juba valmistunud selleks, et katkeb ära, nõme ainult see, et ok kui katkeb siis katkeb midagi pole teha, aga siis võiks korraga ara tulla mitte veritseda 🙁 Loodan ikka parimat aga noh, nii palju kui lugenud siis ikka see punane veri head ei tähenda.
Aga teile soovin ikka pakse triipe ja, et jääks ka püsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cathreen,suured kallid sulle. Ole tubli ja pea vastu.

Endal ikka vähe kehvasti, pole endiselt PPd ja pole ka triipe, hommikune test oli endiselt ühe triibuga nagu ma ka arvasin.
Täna siis CD38 ja PPd hilinenud 6 päeva.
Mõtlen, et mis mul viga on 🙁 kurb on lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Püüan! Aga nägin just analüüside vastuseid ja nüüd on küll kindel, et on katkenud … kui laupäeval oli HCG 632 siis täna oli 79 🙁 loodan vaid, et pole emakaväline kuigi isegi kui oli siis on ilmselt seegi katkenud sellise näiduga. Loodan, et puhastub nüüd kiirelt ise ära, kuigi verd ei tule palju praegu… mul õhtul teater, ei teagi mis teha … kas peab EMOsse minema või ei pea? Või võib homseni oodata? Teab keegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Cathreen, nii kahju! Pea vastu!

Goldfee, Mesinäpp ja AL – edu! Hoian pöidlaid, et kõik õnnestuks!

Pepelolo – palju palju õnne! Ma kujutan ette kui suur rõõm see võib olla, kui pärast nii pikka ootust lõpuks triibud saad!

Endal täna CD21/DPO6. Midagi kuskilt tunda ei ole (ja ei peakski veel nagunii olema), aga huvitav on see, et endiselt on kuidagi rõõmus ja reibas olla, mis tavaliselt on mul tsükli esimesel poolel. Tahaks kohe teha igast asju ja käia igal pool ja muudkui rõõmustada. Veider, aga tore 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cathreen väga väga kurb, et siiski katkes :/ Ole tugev ja peagi saad uuesti proovida

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 01.11 14:36; 01.11 16:20; 02.11 06:00; 03.11 07:09; 03.11 08:25; 06.11 06:12; 06.11 14:11; 06.11 18:42; 08.11 06:07; 09.11 13:37; 10.11 12:23; 10.11 13:21; 11.11 14:05; 12.11 08:41; 12.11 09:39; 12.11 15:26; 13.11 06:09; 13.11 06:22; 13.11 08:54; 13.11 16:17; 16.11 09:46; 20.11 15:13; 27.11 14:02; 28.11 15:53; 29.11 15:02; 29.11 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise käisin ultrahelis täna ja tulemus oli, et paremal folliikel 18.5 ja vasakus 16.5 ovitrelle süst homme! Folliikulid kuidagi nii väiksed nagu aga noh tuleb arsti usaldada! Imelik oli see, et arst käskis teha seekord ka ovulatsooni testi, netist lugedes aga muudab ovitrelle selle positiivseks siis mõte sel on ei saa aru…
Sain muidugi gepretixi ja dexamethasoni lisaks.
Eks näis mis see kuu toob…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 01.11 14:36; 01.11 16:20; 02.11 06:00; 03.11 07:09; 03.11 08:25; 06.11 06:12; 06.11 14:11; 06.11 18:42; 08.11 06:07; 09.11 13:37; 10.11 12:23; 10.11 13:21; 11.11 14:05; 12.11 08:41; 12.11 09:39; 12.11 15:26; 13.11 06:09; 13.11 06:22; 13.11 08:54; 13.11 16:17; 16.11 09:46; 20.11 15:13; 27.11 14:02; 28.11 15:53; 29.11 15:02; 29.11 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd ka siis triibupüüdjate seas tagasi kahjuks 🙁 aga pole hullu, ju pidi nii minema… aga ma ei anna alla ja tahan juba uuesti proovida 🙂 naljakas, et laupäeval käisin ITKs siis oli arstiks Dr Szirko Gobar vms ja täna oli tema isa … minuga oli ta väga ok, kiire, konkreetne ja täpne, jäin rahule.
Kuna rasedus oli alles nii väike, siis puhastub mul ise ära ja proovima võib hakata niipea kui tunnen end hästi valmisolevalt. Ütles, et enne nagunii ei jää, kui sees kõik korda on läinud.
Veritseda võib kuni kuu, aga kontrolli mul minna pole vaja,suht puhas pidi juba olema.
Aga nüüd tean millist ämmaemandat ma endale kindlasti ei taha – Mari-Liis Männard. Võib-olla oli tal halb päev aga see ei loe, väga üleolev ja ülbe – 0 sõbralikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilllle kuidas Sul läheb? Kas endiselt tuleb verd?
Mul täna pole midagi tulnud, aga eile tuli veel hästi väheke ja pühapäeval ka väheke… enamasti pruun. Ainult laupäeval siis tuli täiesti puhast punast verd, aga seda tuli vaid nii palju, et määris WC paberi ära. Verd täitsa jooksnud pole.
Samas pole veel ka päris puhast voolust tulnud.
Ma siis homme uuesti verd andma ja ülehomme arstile.
Õrn valu on alaseljas ja alakõhus hooti, aga ei midagi nii hullu, et peaks valuvaigistit võtma.

Minul on nüüd veritsus peaaegu lõppenud. Natuke aegajalt määrib. Emotsionaalselt on veel raske, eks uus beebi ravib selle haava. Reedel lähen naistearstile, eks siis kuulen kas kõik korras.
Nii kahju, et sul ka sedasi. 🙁 aga siis uuele ringile 🙂 ma käisin pühapäeval Itks, nägin ka korraks
G. szirkot aga läbivaatust tuli kahjuks tegema naisarst, minu jaoks tundmatu.. pettunud temas pisut aga no reedel saan selguse õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kallid teile! Jah, las keha taastub ja kui õige aeg, küll siis tuleb uus beebi. Eks peaksin seda endale ka meelde tuletama, nüüdseks juba 6 kuud eelmisest raseduse peetumisest…. ????
Muideks, pelgus ka tore meesarst dr. Dõba. Tema siis tegi mu peetumise korda, narkoosi all kirurgilise puhastuse. Ja veel teist korda muideks, mu esimese lapse sünnitusel oli ITK-s noorem dr.Szirko, tegi mulle keisrilõike. Mul on meesarstidega vedanud, mõlemad on väga sümpaatsed. (Y)

Cd11, ov test negatiivne….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on esmaspäeval äe juures ivf konsultatsioon ja jaanuarisse planeeritud esimene täisring. Päevad olid kuidagi väga verevaesed, lisaks möllab seen, mida pole peale sünnitust 14 aastat tagasi kordagi juhtunud. Munajuhad pole mul läbitavad. Täna hommikul tegin testi, sest nädalavahetusel suurem pidu. Sain kaks triipu. Mis nüüd siis? ????

triinu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 16:28; 01.11 16:59; 30.11 08:29; 30.11 09:22; 30.11 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on esmaspäeval äe juures ivf konsultatsioon ja jaanuarisse planeeritud esimene täisring. Päevad olid kuidagi väga verevaesed, lisaks möllab seen, mida pole peale sünnitust 14 aastat tagasi kordagi juhtunud. Munajuhad pole mul läbitavad. Täna hommikul tegin testi, sest nädalavahetusel suurem pidu. Sain kaks triipu. Mis nüüd siis? ????

triinu

Palju õnne sulle! Mis edasi? Tundub, et tuleb nädalavahetus veeta kergemate mahlakokteilidega 🙂 Ms, sidruniga mullivesi pooleks jõhvikamahlaga petab täitsa ära maitse poolest 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus teadjamatele
triibupüüdjatele. Mul on väga väga regulaarne tsükkel. Kui kõigub siis max päeva siia-sinna. Selle järgi pidi mul siis OV olema kas esmaspäeval või teisipäeval. Vahekorras oleme mehega olnud 3päeva enne OV ja OV ajal.. Kuigi suht naljakas on käsu peale seksida ???? Eile aga jäi seks vahele.. ja täna oli BBT tõusnud 0,2-0,3kraadi.. OV oli siis ära kindlasti.. aga kas ma nüüd eilsega võisin viljastumise ikkagi maha magada? Kui BBT tõusma hakkab siis pole ju enam midagi teha kui ainult oodata? Olen ma ikka õigesti aru saanud? Sellessuhtes ma tean, et munarakk on viljastumisvõimeline 12-24h ja seemnerakk püsib elus kuni 5 päeva aga no ikkagi.. ???? muretsen üle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur tõenäosus on, et see rasedus on emakaväline?????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 16:28; 01.11 16:59; 30.11 08:29; 30.11 09:22; 30.11 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur tõenäosus on, et see rasedus on emakaväline?????

Emakavälise raseduse tunneb ära väikesest hcg tõusust, kui siis lasta teha vereteste näiteks või kui arstil on kahtlus. Ja tugevatest alakõhu valudest. Mina esimese rasedusega pöördusingi arsti poole kohe kui triibud sain sest kaebasin kõhuvalu.. mida ma siis ei teadnud et on täiesti okei.. kui valud muutuvad väljakannatamatuks siis peaks muretsema. Mingi tõenäosuse protsent peaks olema siis, kui eelnevalt on mitmeid emakaväliseid rasedusi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei! ???? Aga mul täna head ja halvad uudised ????
Cd12 täna. Tööl avastasin, et munavalge voolus on täiega platsis. Siin ükspäev oli ka, aga täna oli kohe eriti palju seda. Jõudsin töölt koju, siis pm oodati mind rõõmsalt juba magamistoas ???? ilma et ma ise oleks midagi vihjanud või maininud. See on siis hea uudis. Nii vähe on õnneks vaja, onju…
Aga ov test on negatiivne ja nüüd hakkas veel väga külm olla…. Võtsin kiirelt paratsetamooli ja joon sooja teed. Retuusid ja sokid jalas, pikk särk ja paks hommikumantel seljas, soe pleed veel peal. Aga ikka jahedavõitu… Ma täitsa otu, ei kraadinudki ega midagi. Need siis halvad uudised.

Hoian kõigile pöidlaid, varsti saame kõik oma triibukesed! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur tõenäosus on, et see rasedus on emakaväline?????

Emakavälise raseduse tunneb ära väikesest hcg tõusust, kui siis lasta teha vereteste näiteks või kui arstil on kahtlus. Ja tugevatest alakõhu valudest. Mina esimese rasedusega pöördusingi arsti poole kohe kui triibud sain sest kaebasin kõhuvalu.. mida ma siis ei teadnud et on täiesti okei.. kui valud muutuvad väljakannatamatuks siis peaks muretsema. Mingi tõenäosuse protsent peaks olema siis, kui eelnevalt on mitmeid emakaväliseid rasedusi olnud.

plaanin teha veretesti homme hommikul ja esmaspäeva hommikul. emakavälist kardan oma diagnoosi tõttu, läbitamatud munajuhad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 16:28; 01.11 16:59; 30.11 08:29; 30.11 09:22; 30.11 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, see kuu on kohe läbi aga eks liigun teiega siis detsembrisse, minu lugu on siis järgmine: esimene rasedus esimese korraga ja raamatu järgi, kahjuks mu laps suri õnnetuses veebruaris ning arstidel ei ole ka mingit paremat ideed kui et tee uus laps, (elu mõte) tegelikult selle teisele lapsele andsin võimaluse tulla juba aasta tagasi, tõsisemalt hakkasime proovima augustis, kus siis kohe sain ka imelikud isud, iivelduse ja emotsioonid.. testi teine triip oli tume (testisin enne pp algust paar päeva) ja täiesti nähtav kuid mitte konkreetsete servadega vaid kuidagi laialivalguv, testi nähes olid emotsioonid laes, rõõm hirm pisarad naer, siis seksisime ja järgmisel päeval hakkasid päevad…ma arvan ma seksisin selle loote lahti või siis kujutasin nii hästi ette et isegi testi petsin ära 🙁
no edasi yritasime veel rohkem 8 nov oli mul naistearst kes hakkas kahtlema kas mul yldse ov toimus, andsin verd, selgus et toimus, 15 nov algas tsükkel, umbes nädal tagasi arvasin et no nyyd olen rase, kuidagi rahulik olin, samas mingeid isusid jms pole, nohh nyyd olen paar päeva triibupyydjaid lugend ja m6tlen et äkki mul on hoopis ov sest selg hommikul valutas ja väike pakitsus kõhus oli eile, muidugi mehel on mu 4 kuust süvaseksist täielik siiber ja pole veel kätte andnud 😀 tegelikult ma yldse ei mõista mil see ov siis on?mu sugulased on jäänud rasedaks kohe peale päevi, ma ise ka 2013 mis tookord katkes, päevadeni on mul 10 päeva, tsykkel korrapärane ja lyhike (25p) või kas äkki võivad erinevad munasarjad ovuleerida erineval ajal? naistearst arvas et peaksin kohe minema viljatusarstile ja las see siis aitab, ise m6tlesin et prooviks veel see kuu…tegelikult on see emotsionaalselt nii kurnav, ootad ja kardad päevi korraga, sugulased on mulle kohale vedand juba titeriideid jms, ainus mida mul veel ei ole on tita, kui minu veretestid ok olid, siis mehele ostsin wellmanni…sellised lood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aah tahtsin veel öelda et emakas rebenes mul sünnitusel pooleks ja õmblused on vasakul pool, mis pidid paistes olema, arst arvas et see ei takista rasestumist kuid kui tundub et takistab, siis torgatakse sealt veri välja, see on nii kummaline, ma arvasin et ma jään vaid pykstega vehkimisest rasedaks, homsest plaanisin hakata end kraadima, kalender ütleb et pp peaks hakkama 10dets…täna oli temp 37,4 justkui kõrge, aga samas ma ei tea ka veel mis minu puhul see madal on…
igatahes õnne kõigile kes minu silme all triibud on saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne ka teistele triibulistele ja edu neile, kes jätkuvalt triipe ootava.

Mina sain oma triibud kätte 29.11. Täna hommikul tegin teise firma testi uuesti, mis näitab ka “nädalaid”. Oli 5+ nädalat.

Viimase pilli võtsin 17.07, millest järeldan, et mul läks vist siis suhteliselt kiiresti. Minu tsükkel on olnud kogu aeg ebaregulaarne. Ainult pille tarvitades oli regulaarne. Pillide ära jätmisest alates oli iga kuuga +2 päeva. Esimene kord 29, teine 31 ja kolmas 33 päeva. Seetõttu ootasin testi tegemisega 36da päevani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, see kuu on kohe läbi aga eks liigun teiega siis detsembrisse, minu lugu on siis järgmine: esimene rasedus esimese korraga ja raamatu järgi, kahjuks mu laps suri õnnetuses veebruaris ning arstidel ei ole ka mingit paremat ideed kui et tee uus laps, (elu mõte) tegelikult selle teisele lapsele andsin võimaluse tulla juba aasta tagasi, tõsisemalt hakkasime proovima augustis, kus siis kohe sain ka imelikud isud, iivelduse ja emotsioonid.. testi teine triip oli tume (testisin enne pp algust paar päeva) ja täiesti nähtav kuid mitte konkreetsete servadega vaid kuidagi laialivalguv, testi nähes olid emotsioonid laes, rõõm hirm pisarad naer, siis seksisime ja järgmisel päeval hakkasid päevad…ma arvan ma seksisin selle loote lahti või siis kujutasin nii hästi ette et isegi testi petsin ära ????
no edasi yritasime veel rohkem 8 nov oli mul naistearst kes hakkas kahtlema kas mul yldse ov toimus, andsin verd, selgus et toimus, 15 nov algas tsükkel, umbes nädal tagasi arvasin et no nyyd olen rase, kuidagi rahulik olin, samas mingeid isusid jms pole, nohh nyyd olen paar päeva triibupyydjaid lugend ja m6tlen et äkki mul on hoopis ov sest selg hommikul valutas ja väike pakitsus kõhus oli eile, muidugi mehel on mu 4 kuust süvaseksist täielik siiber ja pole veel kätte andnud ???? tegelikult ma yldse ei mõista mil see ov siis on?mu sugulased on jäänud rasedaks kohe peale päevi, ma ise ka 2013 mis tookord katkes, päevadeni on mul 10 päeva, tsykkel korrapärane ja lyhike (25p) või kas äkki võivad erinevad munasarjad ovuleerida erineval ajal? naistearst arvas et peaksin kohe minema viljatusarstile ja las see siis aitab, ise m6tlesin et prooviks veel see kuu…tegelikult on see emotsionaalselt nii kurnav, ootad ja kardad päevi korraga, sugulased on mulle kohale vedand juba titeriideid jms, ainus mida mul veel ei ole on tita, kui minu veretestid ok olid, siis mehele ostsin wellmanni…sellised lood.

Üldjuhul siiski küpseb munarakk iga kuu vaid ühes munasarjas.
OV toimub enamasti 14 päeva enne uue tsükli ehk päevade algust. See aeg võib mõne päeva võrra erineda nii erinevatel naistel kui ühel naisel kuude lõikes. Seega võis sul 29. ehk 15. tsükli päeval olla pigem ikka ov.
Selleks, et enda ovst aimu saada, on hea teha ovulatsiooniteste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 10:33; 23.11 10:49; 02.12 12:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 301 kuni 325 (kokku 325 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri kuu triibupüüdjad 2017 ????????????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.