Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri Triibupüüdjad 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 164 )

Teema: Novembri Triibupüüdjad 2018

Postitas:

Dpo13 cd27 tegin siiski eile hommikul testi, mida ma küll lubasin, et ei tee aga no nôrk nagu ma olen…test oli jâllegi tâiesti negatiivne ☹ pâevad peaksid hakkama tâna, homme hiljemalt ûlehomme. Rinnad seekord tundlikumad kui muidu (või ákki ma kujutan liialt ette?)???? aga no eks see ei ole ju ka mingi náitaja kohe. Igatahes kui nüüd kolme pâeva pârast pâevad siiski ei hakka siis teen uue testi.
Kiireid triipe meile ????

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 13:38; 06.11 14:12; 09.11 22:04; 11.11 09:43; 21.11 18:39; 21.11 21:06; 26.11 23:24; 29.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna käisin naistearsti vastuvõtul ja kuna olen juulikuust alates triipe püüdmas ja pole rasestunud ning kolm korda olen teinud ka ov teste,mis on olnud negatiivsed siis arst vaatas üle mind uh,kus tundus kõik korras olevat,nüüd lähen homme teen hunniku vereproove hormoontestid jne. Aga pani aja ka mulle 5detsembriks laproskoopiasse, mis tundub minu jaoks ikka väga õudne asi olevat.Ma ise kaldun arvama,et äkki tõukan selle laproskoopia edasi ikka tulevikku ja püüame mehega veel niisama triipe saada,sest kui loen siin siis mõni ikka püüab veel kauem triipe kui mina ja pole seda uuringut nii kergekäeliselt tehtud.Mis teie arvate?Arst ütles, et kuna mul emakas väga taga siis on ka rasestumine natuke raskendatud.Üks laps olemas ka samas mul juba,et vast viljatu pole ja päevad ka regulaarsed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna käisin naistearsti vastuvõtul ja kuna olen juulikuust alates triipe püüdmas ja pole rasestunud ning kolm korda olen teinud ka ov teste,mis on olnud negatiivsed siis arst vaatas üle mind uh,kus tundus kõik korras olevat,nüüd lähen homme teen hunniku vereproove hormoontestid jne. Aga pani aja ka mulle 5detsembriks laproskoopiasse, mis tundub minu jaoks ikka väga õudne asi olevat.Ma ise kaldun arvama,et äkki tõukan selle laproskoopia edasi ikka tulevikku ja püüame mehega veel niisama triipe saada,sest kui loen siin siis mõni ikka püüab veel kauem triipe kui mina ja pole seda uuringut nii kergekäeliselt tehtud.Mis teie arvate?Arst ütles, et kuna mul emakas väga taga siis on ka rasestumine natuke raskendatud.Üks laps olemas ka samas mul juba,et vast viljatu pole ja päevad ka regulaarsed

Hei, kui pole saladus, kus arsti juures Sind nii ruttu jutule võeti (nii lühikese proovimisega)?

Ette tänades,
Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 09:32; 01.11 16:07; 06.11 16:12; 13.11 16:55; 23.11 12:13; 28.11 13:28; 29.11 08:55; 30.11 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna käisin naistearsti vastuvõtul ja kuna olen juulikuust alates triipe püüdmas ja pole rasestunud ning kolm korda olen teinud ka ov teste,mis on olnud negatiivsed siis arst vaatas üle mind uh,kus tundus kõik korras olevat,nüüd lähen homme teen hunniku vereproove hormoontestid jne. Aga pani aja ka mulle 5detsembriks laproskoopiasse, mis tundub minu jaoks ikka väga õudne asi olevat.Ma ise kaldun arvama,et äkki tõukan selle laproskoopia edasi ikka tulevikku ja püüame mehega veel niisama triipe saada,sest kui loen siin siis mõni ikka püüab veel kauem triipe kui mina ja pole seda uuringut nii kergekäeliselt tehtud.Mis teie arvate?Arst ütles, et kuna mul emakas väga taga siis on ka rasestumine natuke raskendatud.Üks laps olemas ka samas mul juba,et vast viljatu pole ja päevad ka regulaarsed

Hei, kui pole saladus, kus arsti juures Sind nii ruttu jutule võeti (nii lühikese proovimisega)?

Ette tänades,

Jänku

Ei ole see arsti juurde saamine ju midagi nii keeruline. Kõik erakad võtavad vastu raha eest ja viljakust saad kontrollida juba ka enne proovimist üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 14:00; 06.11 17:49; 18.11 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Põlvas naisrearstil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis nüüd niimoodi, et pühapäeval pidi uus tsükkel algama, ei alanud, ka esmaspäeval mitte. Eile õhtuks olin üsna kindel, et olen rase, tahtsin täna hommikul siis testi teha. Ja oppaa, vahetult peale testiks uriini võtmist algasid päevad… kuna testi pakk oli juba lahti, tegin testi kh ära, aga test nagu irvitas mulle vastu oma maksimaalse negatiivsusega ????????????

Kuna päevad hilinesid, liigun juba tänasest triibupüüdmisega detsembrisse… novembris püüan triipe/naerunägu püüda ov-testidele. Algab 5s kuu püüdmis… ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees sai eile analüüsid teada (spermogramm) ja arsti jutu järgi tulemus vägagi korras. Kui õieti sain aru siis kokku 75
a on vist esimene rida ja see oli suisa 55 edasi ei mäleta nii täpselt
Seega viga ikkagi minus 🙁 ehki ov olen jälginud alates märtsist ja kõik toimub. Viimane läbivaatus näitas ka ultraheli, et ov toimub aga rasedaks siiski ei jää 🙁
Ootan juba väga arsti aega, et mis siis nüüd edasi. Hetkel cd18 ja kohe kohe peaks ov aeg olema.

(Aa)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.11 10:13; 04.11 13:06; 07.11 07:46; 10.11 08:19; 11.11 09:34; 12.11 13:50; 16.11 16:10; 18.11 08:17; 21.11 06:36; 27.11 15:17; 28.11 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen siis. Teine tsükkel proovimist pärast katkemist.

Ovulatsioon peaks olema 11ndal. Seekord on ka pisi tõbi hetkel kallal aga see ei tohiks segada. Uurisin ka ravimi üle, ei tohiks midagi teha. Võetud vitamiine, lisasin seekord maca pulbrit oma igapäeva hommiku ja õhtusöögi juurde ning joon nõgeseteed.

Päris suur soov ikkagi see aasta rasedaks jääda kuid samas võtan asja rahulikult. Esimesel korral polnud isegi erilist proovimisest. Tegin otsuse, proovisin ja põmm, rase. Kahjuks katkes 7da nädala lõpupoole aga teada sain alles 11ndal nädalal.

A

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.11 14:42; 13.11 13:40; 17.11 10:37; 20.11 16:50; 24.11 11:27; 24.11 14:48; 25.11 07:20; 25.11 14:31; 26.11 13:55; 26.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti ridades…väsitav igatahes igal kuul jälle punastega kohtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka jälle päevad platsis????Alustame siis 9ndat kuud üritamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD14 ja vooluse järgi võiks arvata, et on toimumas OV. Mehel aga tööasjad nii, et näen teda alles laupäeva õhtul. Loodetavasti piisas sellest, et vähemalt eile sai asjatatud.
Eelpool on räägitud sellest nö näpuga järge ajamisest ja seksi kohustuseks muutumisest. Mul esimesed paar kuud oli kuidagi pinge peal ja ajasin järge. Nüüd peale viimaseid päevi tundsin nagu oleks koorem seljast kadunud, võtan kõike rahulikult ja ei mõtle kogu aeg rasestumisest. Raske on seletada, aga tunnen end triibupüüdmise osas hoopis teisiti kui eelnevatel kuudel.
Pai neile, kel hetkel masendus peale tulnud!

-kroko-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 09:27; 08.11 13:23; 11.11 12:59; 21.11 09:16; 25.11 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sätin ennast ka triibupüüdjate ridadesse. Tegelikult võtsime mehega juba kevadel otsuse vastu, et kahele vennale (7a ja 10a) oleks õde vaja. Kevadel käisin mandlioperatsioonil, seega juba kuu enne oppi loobusin beebipillidest. Opist taastumine oli kiire ja suhteliselt valutu. Mai kuust alates oleme asja vabalt võtnud. Et kui tuleb siis tuleb. Juunis käisin ka oma günekoloogi juures kontrollis ära. Kuna päevad käisid mul omasoodu siis arst kirjutas kohe duphastoni välja et saaks tsükli regulaarseks. Augustist-oktoobrini võtsin kasutusele digitaalsed OV testid, kuna tekkis kahtlus et OV ei toimu. No ja nii oligi. Kõik testid olid negatiivsed.

Vahemärkusena võin veel öelda et esimene laps tuli kohe teisel katsel. Teine laps aga tuli “võludes”. Diagnoositi toona juba polütsüstilised munasarjad. Teise lapse meisterdamine võttis aega ca 10 kuud. Lõpuks jäin ootele tänu serophene+duphaston skeemile.

Niisiis sättisin selle nädala alguses sammud taas oma arsti juurde murega et OV ei toimu. Tehti kohe ultraheli ja arst ütles et jah….polütsüstilisus olemas ning kirjutas kohe välja Clostilbegyt tabletid.

Täna hommikul algasid ka ilusti päevad, nagu kellavärk. Jätkan triibupüüdmist skeemiga 5.-9. päev Clostilbegyt ning 16.-25.päev duphaston.

NB! Kuna telefoni sai laetud ka raseduse äpp siis mehega ikka naljatleme, et meie meisterdame äpibeebit

Edu meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kuu viljastusarsti aeg, et vaadata üle ovu ajal munasarjad ja muu mootor, läks täiega luhta! Päevad hakkasid nädal varem ja ovu ka siis ju nädal varem. Aega ei saanud nii kiirelt muuta. Rääkisin (lõpuks!) ka arstiga meili teel ja soovitas uue aja panna.. Oehh, ebaregulaarne menses on ikka super äge küll.
Täna on ovu hiilgeaeg, meest pole veel. Aga mis on? Meeletu neeru valu, paistes tunne, iiveldab.. 🙁
Pean mehe aja ka ümber sättima, saab olema “põnev”!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheteistkümnes kuu käsil. Päevad peaksid täna-homme platsis olema. Eile õhtul oli aeg-ajalt alakõhus tugevaid valupisteid tunda ja täna päevade valu. Test ootab sahtlis, aga annan endast parima, et seda veel mitte puutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati kirjutasin, et liigun edasi detsembrisse, aga minu olukord muutus palju keerulisemaks.
Päevad pidid hakkama 4.11 (tsükli tavapikkus olnud peale spiraali eemaldamist 25 päeva), kuid ei hakanud. 7.11 oli hommikul kerge määrimine, mis alguses tundus päevade algusena ning suurest pettumusest kirjutasin ka kohe siia, et liigun edasi detsembrisse…

Tegelikult rohkem sel päeval enam ei määrinudki, kohe üldse mitte. Järgmisel hommikul ehk eile ka määris veidi, aga juba selles mõttes rohkem, et määrimist esines päeva jooksul ka, kuigi mitte koguaeg. Ka täna on vähesel määral määrimist. Üleeile õhtul ja ka eile päeval oli mul vahepeal süda ikka väga paha, kuid päris oksendamiseks ei läinud. Jätkuvalt kiusavad mind kõrvetised, kõhus on aeg-ajalt torked ja kõht tundub punnis ja raske. Olen nii peast rase kui võimalik.

Täna hommikul tegin ka testi, mis oli taaskord padunegatiivne. Käisin hommikul arsti juures, kuid tema arvas, et kui uriinitest oli negatiivne, siis ilmselt ei näita veel ka veretest midagi, samuti ei näitaks see nädal veel UH ega muu ülevaatus miskit (panin uue aja nädala pärast). Ütles, et 2 nädalat võiks ikka selleks mööduda rasestumisest. Kuna OV-testi triibud sain 27.10 kätte, siis valutorgete põhjal eeldasin, et OV toimuski alles eelmise nädala esimesel poolel ning veritsus (ka arsti sõnul) võib olla märk raseduse algusest hoopiski. Seda aga kindlalt väita ei saa, samamoodi ei saa väita, et tegu kindlalt vaid tsüklihäirega.

Seega istun siin, täielikus teadmatuses, lootustes ja hirmudes. Jah, arst ütles, et peab võtma rahulikult, aga sellest teadmisest on vähe kasu. Päev läbi üritan mitte mõelda ja võtta rahulikult, õhtuks ikka “täitsa rase” valmis.

Aa ja lisainfona olen viimasel kahel aastal maadelnud põiepõletikuga. Ka see võib tekitada mingeid häireid ja probleeme, kuid varasemalt pole see kunagi mu tsüklit mõjutanud.
Seega ei tea, mida arvata. Segadus on suur…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub sinu jutu põhjal, et lootust on. Ma väga ei usu, et põiepõletik võiks tsüklit mõjutada. Kui päevi pole ja tunnuseid on rohkem kui küll, siis küllap tegu ikka rasedusega 🙂 Test veel ei näita, kuna ilmselt on tegemist alles pesastumisega. Tean kui raske on rahulikult oodata, kuid ma olen kindel, et seekord tulevad ka testile triibud ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati kirjutasin, et liigun edasi detsembrisse, aga minu olukord muutus palju keerulisemaks.

Päevad pidid hakkama 4.11 (tsükli tavapikkus olnud peale spiraali eemaldamist 25 päeva), kuid ei hakanud. 7.11 oli hommikul kerge määrimine, mis alguses tundus päevade algusena ning suurest pettumusest kirjutasin ka kohe siia, et liigun edasi detsembrisse…

Tegelikult rohkem sel päeval enam ei määrinudki, kohe üldse mitte. Järgmisel hommikul ehk eile ka määris veidi, aga juba selles mõttes rohkem, et määrimist esines päeva jooksul ka, kuigi mitte koguaeg. Ka täna on vähesel määral määrimist. Üleeile õhtul ja ka eile päeval oli mul vahepeal süda ikka väga paha, kuid päris oksendamiseks ei läinud. Jätkuvalt kiusavad mind kõrvetised, kõhus on aeg-ajalt torked ja kõht tundub punnis ja raske. Olen nii peast rase kui võimalik.

Täna hommikul tegin ka testi, mis oli taaskord padunegatiivne. Käisin hommikul arsti juures, kuid tema arvas, et kui uriinitest oli negatiivne, siis ilmselt ei näita veel ka veretest midagi, samuti ei näitaks see nädal veel UH ega muu ülevaatus miskit (panin uue aja nädala pärast). Ütles, et 2 nädalat võiks ikka selleks mööduda rasestumisest. Kuna OV-testi triibud sain 27.10 kätte, siis valutorgete põhjal eeldasin, et OV toimuski alles eelmise nädala esimesel poolel ning veritsus (ka arsti sõnul) võib olla märk raseduse algusest hoopiski. Seda aga kindlalt väita ei saa, samamoodi ei saa väita, et tegu kindlalt vaid tsüklihäirega.

Seega istun siin, täielikus teadmatuses, lootustes ja hirmudes. Jah, arst ütles, et peab võtma rahulikult, aga sellest teadmisest on vähe kasu. Päev läbi üritan mitte mõelda ja võtta rahulikult, õhtuks ikka “täitsa rase” valmis.

Aa ja lisainfona olen viimasel kahel aastal maadelnud põiepõletikuga. Ka see võib tekitada mingeid häireid ja probleeme, kuid varasemalt pole see kunagi mu tsüklit mõjutanud.

Seega ei tea, mida arvata. Segadus on suur…

Veretest peaks kindlasti midagi näitama 🙂 Hcg peab olema üle 5, siis näitab, et midagi areneb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.11 14:19; 11.11 13:26; 12.11 08:59; 21.11 08:52; 21.11 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu arst oli ise see, kes ütles, et võib näidata, aga arvestades, et tõenäoliselt on pesastumine just toimunud (kui üldse), siis ei pruugi veel näidata. Seega jätsin igaks juhuks enda soovil hetkel ikkagi tegemata, aga järgmisel nädalal aeg, eks selleks ajaks peaks vähemalt veretest ikka jah miskit näitama. Igaks juhuks mainin, et käisin noorte seksuaaltervise kliinikus elavas järjekorras, kes määras eraldi aja vastava naistearsti juurde, et see oli tema arvamus ja võib olla olekski saanud esmaspäeval veretesti positiivse tulemuse teada, kuid otsustasin pigem testida siis, kui tulemus kindlalt õige vastuse annab, mitte et saan negatiivse vastuse, kuid nädala pärast annab RT siiski positiivsed triibud ja siis segadust veelgi rohkem.

Aga tänan väga kaasamõtlemast! ja eelmisele käole ka kallid ja musid! Üle ei taha küll üldse mõelda, aga Sinu kindlameelsus minu tiibuliste osas on nii armas! Loodan väga sama. Aitäh Teile mõlemale! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 09:08; 03.11 14:54; 09.11 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly poolt oli eelmine kommentaar…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid pâevad.☹Hakkan ka ov teste tegema, juba viis kuud proovitud ja ei midagi. Nii pettunud ikka. Aga eks ma saan ûle ja úritame ikka edasi.
Edu kôigile triibupûûdjatele 🙂
Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 13:38; 06.11 14:12; 09.11 22:04; 11.11 09:43; 21.11 18:39; 21.11 21:06; 26.11 23:24; 29.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane katse sai nüüd tehtud, saada meie triibud ise ilma arsti sekkumiseta 🙂 Täna cd21 ja dpo1
Basaalitõus ilus 36.4-36.9

Pöidald peos, et meil kõigil siin õnnestuks! ????

(Aa)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.11 10:13; 04.11 13:06; 07.11 07:46; 10.11 08:19; 11.11 09:34; 12.11 13:50; 16.11 16:10; 18.11 08:17; 21.11 06:36; 27.11 15:17; 28.11 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et siiski oli tegu tsüklihäirega või ka lihtsalt pesastumiskatsega, mis ei õnnestunud vms… Igaljuhul hakkas täna tugevam veritsus koos päevadele sarnase tundega ja minu lootused on täiesti kokku kukkunud. Olen äärmiselt kurb, sest ootused olid ju ilmselgelt üleliia kõrged ja olen segaduses, et mis selle põhjuseks siis võis olla. Minu üleliia lootused? Seda ikka mega raske maha tõmmata.
Eks reedel saan naisteka juurde, siis vast saan targemaks, millega võis tegu olla.

Ja kuigi lugesin kuskilt ja ka arst ütles, et teatud veritsemine võib olla üsna tavaline ka raseduse alguses, siis enam pole mul ka sellist tunnet, et võiksin olla rase. Lähen nutan patja ja kui just mingi ime ei juhtu ja mina just see olen, kel selline tsirkus on põhjustatud algavast rasedusest, siis jätkan destembris saatusekaaslastega (ehk nendega, kel november kahte triipu kahjuks ei too)…

Vägagi kurb ja pettunud Elli-Ly 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://m.imgur.com/gallery/huR1EIl

Tegin just 25se testi ja nüüd lihtsalt vahin seda käte värisedes. Punased hilinenud 2-3 päeva

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegi pärast tuli vigane link

https://ibb.co/eanUTV

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegi pärast tuli vigane link

https://ibb.co/eanUTV

Triip mis triip, suured õnnitlused ja muretut ???? ????

(Aa)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.11 10:13; 04.11 13:06; 07.11 07:46; 10.11 08:19; 11.11 09:34; 12.11 13:50; 16.11 16:10; 18.11 08:17; 21.11 06:36; 27.11 15:17; 28.11 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju ônne, Polar! ???? ????

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 13:38; 06.11 14:12; 09.11 22:04; 11.11 09:43; 21.11 18:39; 21.11 21:06; 26.11 23:24; 29.11 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeee lõpuks täna sain esimest korda ov testile püsiva naerunäo,kas nüüd siis on 2 päeva viljakas periood või kuidas?ma nii õnnelik nagu oleks positiivse testi saanud juba ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne polar ????

-kroko-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 09:27; 08.11 13:23; 11.11 12:59; 21.11 09:16; 25.11 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeee lõpuks täna sain esimest korda ov testile püsiva naerunäo,kas nüüd siis on 2 päeva viljakas periood või kuidas?ma nii õnnelik nagu oleks positiivse testi saanud juba ☺️

Just, järgmised 48h kõige suurem tõenäosus 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.11 14:19; 11.11 13:26; 12.11 08:59; 21.11 08:52; 21.11 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12h on ikka viljakas aeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 164 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri Triibupüüdjad 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.