Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 6 postitust - vahemik 271 kuni 276 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Nii kahju, tutt. Need olid vist sul esimesed triibud üldse, mäletan õigesti? Tahaks migit nõu või abi anda nende asjadega, aga igasugune kogemus puudub, ei oska sageli rohkem kaasa rääkida, kui lihtsalt õlale patsutada või virtuaalkallisid anda. ????

Ma ka püüan oma esimesi triipe üldse, 13. tsükkel kohe lõppemas ehk 11dpo ja homme päevade tähtaeg, kui tavapärane tsükkel. Mai tea, see tsükkel olen jälle peast rase ????????‍♀️ (viimased kaks sai täitsa “mõistlik” oldud). No lihtsalt täiesti teistsugune tunne. Ei mingeid päevade-eelseid krampe pole olnud, ei ole torkind kusagilt, temperatuur jälle kõrgem kui eal, voolust palju. Kolmas päev juba pidev alaselja kangus, mis muidu selline natuke vahel on olnud. Teste kodus pole, sest muidugi kulutasin ma kõik olemasolevad eelmise sellise hooga ära. Ma juba tean, kui vihane ma endaga olen, kui homme-ülehomme päevad siiski hakkavad ja ma JÄLLE lasin endal lendu minna. Ja Murphy ütleb, et kui ma täna spets selleks kodunt välja lähen, et apteeki minna, siis niipea kui ma selle näruse testi eest maksan, siis hakkavad päevad. Mul vist vähemalt kaks korda nii olnud ????. Et ma pigem passin kodus.

Esimesed jah. Ma olen ka ikka väga palju tsükli lõppe pilvedes hõljunud, et nüüd ikka on, nii teistsugune tunne jne jne. Meiesuguste jaoks oleks vaja vist mingi eraldi teraapia välja mõelda 😀 Mul on rinnad nii suured ja rasked, et ma ei saa magadagi, tahaks juba selle asjaga siis ühele poole saada ja uuesti proovida! Eks näis, mis arst homme ütleb, loodetavasti ei saa pahandada oma paanika pärast 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oii, tutt, nii kahju 🙁

Mul on täna umbes dpo 8 ja mõtlesin täna testi osta ja homme hommikul teha. Tean juba mis tulemus on, sest ma ei loodagi positiivset testi saada, aga ma ei saa ka seda testimise mõtet peast välja. Veidi aega mõelda ja kaaluda, kas osta täna test või mitte. Mul vist isegi on one step ribakad ka olemas, aga need pidid nii uimased olema, et need kindlasti negatiivsed. Oh, ma ei tea. Muidu suudan rahulikult neid asju võtta, aga nüüd tuli see üks mõte pähe ja ketran ja ketran nüüd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb tutt 🙁
Miks sa arvad, et sul emakaväline on? Kuigi aeglane hcg kasv on emakavälise tunnuseks, võib see lihtsalt varajane katkemine ka olla (sellisel juhul peaks varsti lihtsalt päevad hakkama).
Emakavälist (ja emakasisest rasedust ka) ei näe ultrahelis praegu kindlasti veel (hcg peab vähemalt üle 500 selleks tiksuma).
Ma loodan, et sul see 59 on juba langev hcg näit ja keha teeb ilusti oma tööd.
Ma soovitaks uue veretesti teha, siis on näha kas see hcg tõuseb ikka (emakaväline) või langeb ilusti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju, tutt. Need olid vist sul esimesed triibud üldse, mäletan õigesti? Tahaks migit nõu või abi anda nende asjadega, aga igasugune kogemus puudub, ei oska sageli rohkem kaasa rääkida, kui lihtsalt õlale patsutada või virtuaalkallisid anda. ????

Ma ka püüan oma esimesi triipe üldse, 13. tsükkel kohe lõppemas ehk 11dpo ja homme päevade tähtaeg, kui tavapärane tsükkel. Mai tea, see tsükkel olen jälle peast rase ????????‍♀️ (viimased kaks sai täitsa “mõistlik” oldud). No lihtsalt täiesti teistsugune tunne. Ei mingeid päevade-eelseid krampe pole olnud, ei ole torkind kusagilt, temperatuur jälle kõrgem kui eal, voolust palju. Kolmas päev juba pidev alaselja kangus, mis muidu selline natuke vahel on olnud. Teste kodus pole, sest muidugi kulutasin ma kõik olemasolevad eelmise sellise hooga ära. Ma juba tean, kui vihane ma endaga olen, kui homme-ülehomme päevad siiski hakkavad ja ma JÄLLE lasin endal lendu minna. Ja Murphy ütleb, et kui ma täna spets selleks kodunt välja lähen, et apteeki minna, siis niipea kui ma selle näruse testi eest maksan, siis hakkavad päevad. Mul vist vähemalt kaks korda nii olnud ????. Et ma pigem passin kodus.

Mul on ka täpselt nii olnud. :/ Emotsionaalselt on nii kurnav. Septembri triibukates võtsin ka korra sõna,aga rohkem olen siin lugeja.Minu tsükkel on väga ebakorrapärane 30-40 päeva ja hetkel üldse 47.päev..reedel 45.ndal päeval 1x määris õrnalt roosakat ja rohkem mitte midagi. Beebit oleme proovinud saada juba umb 1,5a,aga pole triibu varjugi saanud. 🙁 Olemas on kaks last,kes tulid küll kiirelt esimene tuli ootamatult,aga mitte soovimatult. ???? Ja laste vanusevahe tuli 1a7k,seega kiiresti. 🙂 Kardan,et praegu on süüdi mu kilpnäärme puudumine ja asendusravi ja võimalik ka fleree hormoonspiraali mõju..Sellest ka vaba olnud ca 1,5a.Aga oli 2a,pluss enne seda vaskspiraal ka 2,5a.
Igakuu mõtlen ka end peast vist rasedaks…rinnad hellad jne. See kuu olid eriti valusad vahepeal(ca nädal tagasi eriti hullult),aga enam mitte nii hull,aga siiski valusad,kujutan vist juba ette ka,et lõhnade taju liiga hea ja süda läigib vahepeal…Testi pole teinud. Kui ostaks ja teeks siis nagunii oleks pettumus suur. Parem ootan ja vaatan,kas 2k järjest ka hilineb,siis alles teen testi. Kuigi tahaks juba praegu teha. ????

Edukat ja triibulist advendiaega! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kurb tutt ????

Miks sa arvad, et sul emakaväline on? Kuigi aeglane hcg kasv on emakavälise tunnuseks, võib see lihtsalt varajane katkemine ka olla (sellisel juhul peaks varsti lihtsalt päevad hakkama).

Emakavälist (ja emakasisest rasedust ka) ei näe ultrahelis praegu kindlasti veel (hcg peab vähemalt üle 500 selleks tiksuma).

Ma loodan, et sul see 59 on juba langev hcg näit ja keha teeb ilusti oma tööd.

Ma soovitaks uue veretesti teha, siis on näha kas see hcg tõuseb ikka (emakaväline) või langeb ilusti.

Mul ühes küljes on imelik näriv tunne sees, homme lähen igaks juhuks arsti juurde. Lasen arsti juures hCG mõõta ja näis, mis ta selle näriva tunde kohta ütleb.

tutt

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 15:07; 01.12 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei taha küll uskuda, et HCG väike ja mitte järsk tõus on alati emaka väline rasedus. Mul ju esimese lapsega näitas kodune test alles 15ndal nädalal triipe. Mõelge siis ise mis see HCG olema pidi ????‍♀️ inimese organism ongi imelik asi ju. Mina soovitan ikka arstile minna ja selgust saada. Kiskuv tunne võib ju ka raseduse tunnus olla või kuidas?
Ise nüüd võtsin seisukohta, et enam OVd ei loe ja kui tuleb siis tuleb. Muidu mõtlengi ennast rasedaks koguaeg. Tööl pakuti ka ametikõrgendust ja ehk polegi lihtsalt veel minu aeg.
Beebi tuleb siis kui tahab tulla

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 271 kuni 276 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019