Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ei saagi nüüd aru, kas tegu on triibupüüdmise või Blondu tagakiusamise grupiga? Saan aru, et on tohutult raske end tagasi hoida, aga äkki jätaks selle vastiku õelutsemise ikkagi ära, ei tee see kellelegi head.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 09:30; 04.11 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Mul juulis oli nii, et sain tumeda triibu aga päevad algasid õigel päeval. Kestsid aga 9 päeva lausa. Seekord siis nii, et triip ei tumene ja päevad hilinend 3 päeva. Kas sul kestsid siis nii nagu tavaliselt või kauem?
Täitsa jama ikka, teine kord nelja kuu jooksul nii.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Mul juulis oli nii, et sain tumeda triibu aga päevad algasid õigel päeval. Kestsid aga 9 päeva lausa. Seekord siis nii, et triip ei tumene ja päevad hilinend 3 päeva. Kas sul kestsid siis nii nagu tavaliselt või kauem?

Täitsa jama ikka, teine kord nelja kuu jooksul nii.

E.

Jah, tavalised päevad olid (lihtsalt hakkasid 4 päeva hiljem) & ma rasestusin järgmine tsükkel kohe uuesti (edukas rasedus). Peale keemilist hakkasin ma 5mg foolhapet võtma, ei tea kas see aitas rasestumisele kaasa v mitte ????‍♀️ Kurb kui sul juba teine kord- lootused nii kõrged ju. Mul arst ütles, et see on väga harv kui mitu keemilist/katkemist järjest nii, et soovitan kindlasti arstile seda mainida, äkki nad saavad kuidagi ravimitega sind toetada?
Äkki juulis oli lausa katkemine? Tume triip viitab juba korralikule pesastumisele ja sellest ka pikemad (vererohkemad) päevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan kolmandat ja käin samuti siin lugemas. Teist last planeerides oli katkemisi ikka väga palju. Testid olid täiesti selgelt positiivsed. Tumedamaks läksid ka ja kui paar p läks päevadest üle läksid gestid heledamaks ja lõpuks siis katkes. Julgen pakkuda, et 7-8 korda kindlasti. Kui viimane kord triibud sain siis juba lôin käega. Ah nagunii katkeb ära. Arstile oli aeg juba ka pandud, et miks selline jama. Ja läks mööda nädal. Hakkasin môtlema, et okoku. Siiani kôhus. Julgesin mehele rääkida. Möödus veel nädal kuni läksin arstile. Eelnevaid katkemisi ei osanud ta kuidagi seletada. Kolmas laps tuli kahe kuuga ja kohe jäi pidama. Seega katkemisi oli ikka omajagu. Lugesin ka statistikat et tegelikult peale katkemist justkui ei katke järgmine nii kergelt aga vôta näpsut. Ja ps! Mis valu on blondut taga kiruda? Kellele ta siis veel peab oma südant puistama kui mittesiin anonüümses grupis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 00:34; 12.11 00:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

DPO12
Sain üsna õrna, kuid ikkagi arusaadavalt roosat värvi ja laia triibu.
Loodan väga, et on siis ikka päris. Lugedeses siin keemilisest rasedusest ja varajastest katkemistest, ei julgegi rõõmustada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii 🙂

Tegin see kuu paralleelselt nii OneStep ribakaid kui Clearblue Digital Advanced teste, lihtsalt selleks, et võrdlusena aru saada, kas OneStep on usaldusväärne (eelmise püüdmisega kasutasin vaid Clearblued). Mitte kunagi ei olnud nii, et püsiv nägu jäi saabumata. Võis minna 7-8 päeva, aga ta saabus.

Nüüd on selline huvitav olukord: pühapäeval näitas One Step positiivset. St. mul on alati koguaeg OV testid kahe triibuga, aga üks tunduvalt õrnem. Seekord oli siis nii, et laupäeval oli veel üks õrnem ja esmaspäeval juba ka jälle, aga pühapäeval oli täpselt ühepaksused. Selle järgi loeks, et OV oli eile, ehk esmaspäeval, ehk 04.11 ehk CD 17 (minu pikkade tsüklite korral võib nii olla küll).

AGA! Clearblue hakkas vilkuma CD11 ja vilgub veel tänagi (CD18). Kumba testi usuksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 09:32; 03.11 10:25; 04.11 16:55; 05.11 08:28; 09.11 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usaldaks kumbagi testi ja tegutseks mõlema järgi 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain eile vereanalüüsid antud ja täna juba vastused. Tegelikult olid eile juba vastused digiloos üleval, aga täna oli arst tööl. Muud asjad kõik olid korras, aga östradiool oli madalam. Panen vastused siia ka, äkki oskab keegi midagi öelda nende kohta, analüüsid antud cd5 🙂
Östradiool 93 (ref. 128-1567)
FSH 3.7 (1.11-21.63)
LH 4.5 (2.6-90.2)
Testosteroon 1.2 (0.48-1.85)
Prolaktiin 162 (108.8-557.13)

Östradiooli jaoks kirjutas arst mingi retseptiravimi välja mida tuleb cd1 võtma, niiet tuleb mõnusalt kaua oodata jälle, sest kes teab kauaks see tsükkel venib (loodan muidugi, et tulevad triibud see tsükkel).

Aga mis puudutab Blondu teemat, siis ma ei saa aru miks peab niimoodi õelutsema. Kui tahab, siis las teeb teste ja postitab oma triibupilte, kui keegi ei näe triipe, siis nii ütlegi, ei pea ju kohe halvasti ütlema. See foorum ongi koht kus saab ennast välja elada, oma muredest ja rõõmudest rääkida.
Tundub, et nendel “kägudel” on isiklikult midagi Blondu vastu?
Sellessuhtes, ei pea õelutsema ju, kui ei meeldi või ei sobi, et ta pidevalt testib ja pilte postitab, keri edasi ja korras.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretere kōik see triibupere!
Mina tegelesin ov taga ajamisega – eelmine kuu cd20 see kuu sain aga juba cd16 väga selge tugeva triibuga testi (sama päeva lōunane test oli varasematest suti tugevam ja tegin ōhtul veel ühe, mis oligi positiivne – ainult hommikuti testides seega polekski pihta saanud).
Mehega ōnnestus panustada aga alles 24 tundi hiljem, seega taas – mu ootused ülikōrged pole, aga mingi lootus on + niisama hea meel et ov aeg kergesti määratav oli..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikuks oli test negatiivne, positiivse sain eelmine kolmapäev. Nüüd just algasid päevad, 4 päeva hiljem. Oeh..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Vot enam täpsemalt poleks osanudki seda igakuist pulli kokku võtta ???? Aitäh, et keegigi julges selle ükskord välja öelda!
Ja no olgem ausad, tõesti on juba tragikoomiline. Seda näitavad juba ainuüksi suur laikide arv ????

Ma ise samuti ammu juba rase ja seda triibupüüdmis teemat loengi suht juba selle pärast, et näha kas see isik kunagi tunnistab ka, et “näed seekord ei õnnestunud ja test ON negatiivne”. Siiani on olnud koguaeg tal kuust-kuusse triibukumad. Tjah. Edu ja jaksu! 🙂

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas ongi selle Blondu teemal see, et alati kaob ta ära siis, kui PP peaks hakkama. Ja siis ilmub välja, kui juba dpo 1-5 on.
Pole ka tema testitel triipe
näinud. Ja see kuidas siin kõik “õelutsevad” Blondu teemal ongi ka ilmselge nalja tegemine rõhutades, et “igal ühel on oma arvamus ja kui keegi tahab enda muresid kurta ja testidest pilte panna siia”, siis see on avalik foorum ja ka nendel võib oma arvamus olla selle kohta kui naljakas see Blondu teema on. Ma üldse ei imesta, kui see on välja mõeldud tegelane trollimiseks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas ongi selle Blondu teemal see, et alati kaob ta ära siis, kui PP peaks hakkama. Ja siis ilmub välja, kui juba dpo 1-5 on.

Pole ka tema testitel triipe

näinud. Ja see kuidas siin kõik “õelutsevad” Blondu teemal ongi ka ilmselge nalja tegemine rõhutades, et “igal ühel on oma arvamus ja kui keegi tahab enda muresid kurta ja testidest pilte panna siia”, siis see on avalik foorum ja ka nendel võib oma arvamus olla selle kohta kui naljakas see Blondu teema on. Ma üldse ei imesta, kui see on välja mõeldud tegelane trollimiseks.

Just! Kui mõni uus tegelane julgeb siia postitada ja rõõmustada, et sai triibud juba peale lühiajalist proovimist siis selle eest saab “veteranide” käest mööda päid ja pükse aga kui keegi julgeb Blondu kohta midagi öelda siis on kohe ta fanclub kohal????????‍♀️

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et palju toredam oleks jääda triipude püüdmise ja muidu asjakohastesse teemadesse. Tuleme kõik siia anonüümsesse foorumi nö tuge saama sama eesmärgi nimel (sh enda kõigi veidrustega) ja ma usun, et paljud triibupüüdjad eelistaksid hoopis asjakohastel teemadel arutleda ja neid lugeda. Isegi, kui kellegi käitumismuster ei meeldi, on ju veel teisi kägusid, kellega ehk rohkem klappi on ???? Minu jaoks on veidi kummaline, et tuuakse eraldi välja, kuidas mõned spetsiaalselt vaid konkreetset kägu ja tema postitusi jälgivad. Aga eks igaüks ikka kasutab enda energiat ja ressursse vastavalt enda soovidele. ???? Minule kui nö neutraalsele ja eelkõige iseendale keskendunud käole meeldiks väga kommentaare lugeda seoses rasestumisega ja sellega seonduvaga, aga hetkel need kuidagi tagaplaanil.

F.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 15:26; 05.11 22:51; 06.11 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikuks oli test negatiivne, positiivse sain eelmine kolmapäev. Nüüd just algasid päevad, 4 päeva hiljem. Oeh..

Ege see sina pole E.?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikuks oli test negatiivne, positiivse sain eelmine kolmapäev. Nüüd just algasid päevad, 4 päeva hiljem. Oeh..

Ege see sina pole E.?

Ja, mina. Unustasin lisada kes olen. Et siis taaskord nii, teist korda järjest..

E.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina konkreetselt istun ja ootan oppi. Närv on sees. Samas mingi apaatsus tuleb.

Nässu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 12:43; 03.11 09:39; 06.11 08:25; 08.11 14:27; 10.11 21:23; 12.11 07:54; 14.11 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid täna päevad. Natuke kurb ikka, kuigi oli kaheldav, kas ajastusega üldse klappis see kuu. Vähemalt võib täna sauna ????‍♀️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka jätkuvalt siin, jookseb 1a8k triibupüüdmist.
Kui oktoobris päevad hakkasid, siis otsustasin, et aitab. Triibupüüdmisega enam ei tegele, ei mõtle ka sellele (ei käi siin lugemas) ja üleüldse ei tule meie majja rohkem lapsi. Siiski läksin tsükli teisel päeval analüüse andma. Arsti sõnul kõik korras. Ise aga vaatasin, et d-vitamiin ainult 34 (norm 75-250) ja testosteroon ülemises otsas 2.429 (norm 0.8-2.5). TSH oli 4.451 (norm 0.34-5.6). No ma ei tea.
Täna vaatasin digiloost, et ureaplasma parvum on ka positiivne. Homme tagasi arstile ja loodan, et ikka saan mingit ravi lõpuks.
Homme hommikul teen igaks juhuks ühe RT (peaks 8v9DPO olema). Ei looda seal midagi erilist küll näha (vast väga vara ka veel), aga see kuu on OV alates ühel pool (kus arst 22mm fol nägi) pidevalt torkinud ja üldse imelik olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mainin ka peale ühte tsüklit tempimist, et julgen soovitada, kes pole proovinud. Minu meelest palju mugavam (ja odavam) kui opkdega mässata. Esimene nädal oli natuke harjumatu, aga pärast oli lepase reega pmst. Mäluga kraadiklaas aitab muidugi, ei pea kohe sisestama kuhugi. Vahel ärkasin väga erinevatel aegadel, aga üldjoontes tegelt jooksis graafik ilusti välja ikka. Ei ole vaja arvutada, et ikka piisavalt põit oled hoidnud ???? ja siis pärast mingeid jooni fotodega või kuivand testidega võrrelda. Lihtsalt kraadid, sisestad ja unustad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka nüüd otsustasime, et meile aitab ootamisest ja uuest aastast läheme viljatusraviarstile uuesti ja kui vaja alustame IVFi. Ma loodan, et sellest ajast kui ma siin aktiivne olin (~2a tagasi) on kõik tollest ajast triipute püüdjad juba oma beebid kätte saanud või triibukesed.

Meie lugu lühidalt on selline:
2015 saime üllatustriibud. 7+ nägime südamelööke ja pisikest, kuid kahjuks paar päeva hiljem algas verejooks ja rasedus katkes. Vahepeal avastati mul polüüpjas moodustis emakast ja 2016 käisin hüsteroskoopial. Veidi peale seda vb isegi 2017 oli emakavälise kahtlus, kuid õnneks see ilmselt emakaväline ei olnud, valutasin ja jooksin 2+ nädalat meeetult verd… Peale seda otsustasingi, et ei jõua oodata ja loota ja pettuda iga kuu enam ning proovisime muudele asjadele keskenduda. Viljatusravi uuringutel sai ka meil käidud tolle aja kanti, kus tunnistati meid mõlemaid terveks uuringute järgselt ja põhjuseks pandi naisepoolne viljatus. Pidin minema munajuhade läbitavust kontrollima, kuid kuna tahtsime pausi kõigest, siis jätsime selle ära.

Igatahes nüüd oleme juba oma kannatuse ära kannatanud, siiski 4a seljataga ja uuest aastast siis kõikvõimalikele uuringutele ja vajadusel IVFi!

Loodan, et (hiljemalt) jõulukingiks saavad kõik rasvased triibud!

Näsa

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 21:22; 06.11 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna määrib.
Meel mõru.
Muud ei oskagi lisada.
Kohtumiseni detsembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te saate hakkama nende emotsioonidega, mida toob iga pettumust valmistav kuu?
Mul emotsioonid koguaeg üles ja alla. Täna tundsin taas sellist masendust, ei teagi miks. Alles DP03 aga juba tunne, et midagi pole tulemas.
Oma tuttavatele pole lapse soovist kordagi rääkinud ja ei taha ka rääkida. Niigi kõik uurivad, et nooooohhh kas on plaanis teine laps ka saada. viimasel ajal seda küsimist eriti tihti, õudne.
Täna ühe sõbrannaga tuli jälle jutuks kui ta uuris, et kas ma pole mõelnud teisele lapsele. Ütlesin, et noo ei tea, kas ma üldse lapsi veel saan, et esimese lapse sünnitus oli õudne ja arstid tegid midagi seest katki kui last välja võtsid.
Mu sõbranna on aga väga suur kaartide panija ja ütles kohe, et kuule, mul kaardid kõrval, vaatame.
No ja siis ta võttis sealt kaardi A’la küsimusega, et kui ma tahan kas siis on võimalik mul aasta jooksul rasestuda.
Sealt tulid võidu kaardid ja positiivsed kaardid.
Tean küll, et nõme ja voodooo ja soolapuhumine ja mis iganes aga mulle andis see vähemalt väikse lootuskiire.

Eks jaanuaris arstil selgub, miks pole õnnestunud, siis aasta proovitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole väga ammu siia kirjutanud, aga loen ikka. Seis pole muutunud, 3,5 a seletamatu viljatus. Mehel halosperm oli kehv, aga minu arst ütleb, et see ei näita midagi. Võib-olla on tal see kogu aeg halb olnud (üks laps meil olemas).

Panin end IVF-i järjekorda, mis on minu jaoks ulme. Ei ole siiani suutnud seda teha, hirm rohtude ja opi osas.

Enne plaanin enda rahustuseks munajuhasid kontrastainega lasta vaadata. Kas kellelgi on Loote Ultrahelikeskuses selle protseduuriga kogemusi? ITK-sse sain aja kuu aega hiljem, aga ei tea, kas on vahet, kus seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, ilussuvi. Mäletan sind, kuna ka minul on/olid väga suured hirmud seoses IVF-iga. Mina nimelt olen need süstimised jmt läbi teinud, aga kuna tekkis kerge hüperstimulatsioon, siis jäi siirdamine ära ja üldse jätsin tookord asja pooleli (embrüod läksid külma). Mina suurendasin iseenda hirme veel googeldamisega muidugi (erinevad uuringud jne). Olen alles nüüd jõudnud arusaamisele, et tuleb lihtsalt usaldada arste ja muidugi vajadusel ka enda sisetunnet.
Tahaks kuidagi sinu hirme ära ajada, sest tean, mida tunned. Lihtsalt tagantjärele mõeldes ei ole sellel pabistamisel/muretsemisel lihtsalt pointi ???? Usalda teadust ja usu, et need protseduurid on piisavalt ohutud, vastasel juhul see ravi nii levinud ei oleks.
Ma siin üritan ennast ka ikka selles veenda ilmselgelt ????

F.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 15:26; 05.11 22:51; 06.11 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ilussuvi, nii hea meel Su pärast, et IVF-le end kirja panid. Minul täna 9 päeva möödas esimesest süstist ja ma ei saaks küll öelda, et midagi teisiti oleks minu kehas. Kõhtu süstimised on alles ees, aga see lootus, mis on tekkinud seoses uute võimalustega, mida IVF pakub, on ikka kõvasti üle igasugustest hirmudest rohtude ees. Kui peaksin hakkama end kehvasti tundma, siis saan ju EMO-sse minna ja punktsiooni käigus olen samuti arstide järelevalve all. Seega, mis siin nii väga karta. Aga võita on väääga palju. Igal juhul on nii hea meel Su pärast.

Kittike, mõtle, mis veel siis on, kui pole ühtegi last ja igasugused küsimused hakkavad ümberolevatel inimestel lõppema, sest nad saavad isegi aru, et nt kui üks 35- aastane naine on pikas suhtes aastaid olnud ja lapsi veel ei ole, siis on miskit mure kuskil. Samas on kategooria inimesi, kes usuvad, et mõned naised ja ka mehed tahavad ainult karjääri teha ning lapsi ei soovigi oma ellu.

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 16:48; 06.11 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka taas Teiega. Nüüd siis püüdmas kolmanda lapse triipe. Esimest ootasime üle aasta, teine rasedus peetus ja kolmas rasedus tuli ühe kuuga. Kolm last on olnud mu alatine unistus ja kui see nüüd täitub olen üli õnnelik. Täna algasid päevad, nii et ov’ni aega veel paar nädalat. Soovin, et beebid meie juurde tee leiaksid!

Nadora

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 00:13; 21.11 22:56; 22.11 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi jagas kunagi triibupüüdjate teemas linki, kus oli kirjas mida süüa ja juua jms enne ja pärast ovulatsiooni. Kas keegi saaks uuesti seda linki jagada?
Olen googeldanud ja otsinud teistest teemadest, aga pole leidnud. Seal oli nagu lehekülgede kaupa välja toodud, äkki oli Delfi või midagi sellist?
Tänud ette ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa – mina mäletan sind varasemast ajast, hoian kõiki pöidlaid ja varbaid!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan ka rivvi – alustame sellest kuust kolmanda lapse planeerimist. Sel nädalal eemaldati Mirena spiraal, mida kasutanud järjepidevalt peale teise lapse sündi (kokku 11 aastat). Esimese kahe lapsega jäin lapseootele suhteliselt kohe, aga annan endale aru, et vahepeal on vanust juurde tiksunud ning Mirenat ka suhteliselt pikka aega kasutanud, seega enne 6 kuud väga lootusi ei hellita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019