Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Liitun ka teiega olen triipe püüdmas juba aasta selle aja jooksul on olnud kaks keemilist .Täna siis tegin testi ja tulemus on selline õhtusest https://ibb.co/4fG9NvZ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke 55,minu arust täiesti selge triip ???? mitmes DPO?
Palju õnne ka. Nii äge.
Ma usun, et me kõik vaid elame selliste triipude nimel.
Kas pidid mingit ravi ka tegema või tuli päris ilma abita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda mitmes Dpo kuna mul tsükkel kõikuv ,ei võtnud mingeid ravimeid.Aga eks näha ole kas seekord jääb pidama või ei ..Ei taha veel rõõmustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke55, ega sul eelnevalt üks laps juba ees ei ole tänu IVFile?
Kuidagi nii tuttav nimi. Vabandan, kui sassi sind kellegi teisega ajan! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mul juba kaks last ja kõik loomulikul teel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused kõigile. Tuleb vist ka tagasihoidlikult rivi sappa astuda. 🙂
Alustasime teise lapse “valmistamisega”. 8p tagasi eemaldati Fleree. Kuna Flereega kadusid päevad, siis pole aimugi, mis mind ees ootab – ja kuna pole aastaid olnud päevi, siis ei tea tsüklit, ov’d jne. Eks näis, mis aeg toob ja kaua läheb triipude avastamisega. 🙂
Muidu aga kodus kasvamas 9a jõmpsikas ja tema tuli küll perre väikese üllatusena … 1x ununes pill ja hopsti kohal. Loodetavasti läheb seegi kord nii lihtsalt.
Kõigile aga edukat novembritriipe! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD1, kurb on olla. Uus tsükkel on selles mõttes teisiti,et ees ootab laparoskoopia.
Merimaarja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 21:26; 03.11 23:06; 07.11 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh nii tuttav on see teema, et päritakse, millal see järgmine võiks tulla. Iseendal samal ajal sees hakkab keerama. Suvel oli katkemine 13+4 ja mehe poolne suguvõsa seda enamasti ei tea. Eile õhtul läks meel mõruks, sest tuli meelde, et laupäeval on sünnipäevale minek, kus muidu väga tore mehe vanaema taas kindlasti tuleb jälle rääkima, et ärge ikka teise lapsega kaua oodake nii tore on lapsi koos kasvamas näha. Olen mõelnud, et räägin talle otse, mis juhtus, aga teades teda, siis paari päeva pärast teab seda kogu suguharu. Isegi need, keda mul pole au olnud kohta :D.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus linnas seda hcg taset mõõta saab ja kas nädalavahetustel ka saab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.11 10:13; 09.11 08:52; 12.11 07:34; 12.11 07:57; 14.11 09:09; 14.11 09:48; 14.11 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka ritta. Juuli alguses lasin Mirena eemaldada ja sai roheline tuli antud. Siiani üsna lühikesed päevad (ca 3 päeva).
Esimene laps 9 ja eelmine kord õnnestus rasestuda teisel tsüklil. Eks näis kuidas nüüd.

Lumi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei. Mina ka ikka üritamas ja no mis seal salata – lootused nii kõrgel jälle. Saab olema kõrge kukkumine sel kuul, kui jälle ei õnnestu. Minul siis teine tsükkel clomifen+ovitrelle+dupha. Uh-s oli näha mõlemas munasarjas kollaskeha – järelikult ov toimus seekord mõlemal pool. No võimalused peaks ju siis olema head v isegi natuke paremad kui head :-). Kui nüüd ka ei õnnestu, olen veendumusel, et munarakk ja seemnerakk ei kohtugi, sest 1.6 aasta jooksul pole ma kordagi näinud triibuvarjugi. Ehk ei teki mitte kunagi mitte midagi. Siis soovin järgmiseks kontrollida munajuhasid. Kuigi minu mõistus ei võta – miks enne stimulatsioon ja siis kui ei õnnestu, siis alles juhade kontroll. Seda stimulatsiooni ei saa ju teha rohkem kui 3-6 tsüklit ja võib-olla teen ma neid hetkel tühja.
No vot sellised lood minuga. Kardan kõrgelt kukkuda, aga lootust ka alla ei suuda suruda.
Lu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 11:02; 14.11 11:07; 14.11 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üldse mitte pahaga, aga minu meelest nii naljakas see kõnepruuk siin ja ka beebiootus teemades, see “võtan ritta” väljend. Nagu sõjaväes 😀 Tahes tahtmata kangastub silme ette mingi militaardrill.

“Reanaine Tamm, kas testil triibud?”
“Ei, söör, ei!”
“300g infoliculit 2x päevas, kohe! Kortslehe teed 2 liitrit!”

“Reanaine Kask, kas ovulatsioon toimub?”
“Jah! 5dpo! Panustatud reedel, pühapäeval ja esmaspäeval!”
“Hästi! Testid salve valmis!”

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, ilmselt viga on minus, kes ma pole päris oma silmaga ühtegi triibukuma või triipu näinud, aga mina ei näe seal midagi.

Kas tegid täna veel uue hommikul?

Ma saan alles homme hommikul teha töö tõttu.

Silmaga nähtavad triibud ju???? ja veel laiad, mitte pole peenikesed kriipsud.????

Ei taha küll tujurikkuja olla, aga 48h vahega peaks triip olema tuntavalt tumedam..

Ega sellel enam vahet pole ka, aga kus mul kirjas oli, et 48h oli testide vahe?. Testide vahe oli 24h.????

Aga vahet pole enam.
Selliseks see triip ka jäi kahjuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina ka triibupüüdja, kuid nüüdsest siis juba IVFikas. Täna on siis 5. päev menopausi süstist.

12. nov annan vereproovi ja samal päeval ka arsti külastus. Kui kõik on plaanipärane, hakkan edasi kõhtu stimuleerivaid süste igapäevaselt tegema. Ootan juba väga, nii veidralt, kui see ka ei kõla, et võiks mingit süstimist nii väga oodata :).

Mina olin veel 2 aastat tagasi täiesti IVF-vastane. Selles mõttes, et mehega teatasime teineteisele “targalt”, et meie kunstlikku viljastamist ei kavatse teha. Aga see oli tagantjärgi vaadates rohkem selline veendumus, et jääme ikka loomulikul teel rasedaks. Kui ikkagi ei jäänud, siis tuli enda tõekspidamised ümber vaadata. Nüüd mõtlen, et Jumal tänatud, et selline võimalus olemas on. Pigem vaatan seda niipidi, et võib olla see üks poiss v tüdruk juba 4 aastat tagasi tahtis tulla ja on kogu selle aja oodanud, et see terviserikkest tulenev takistus lahendatakse, et ta saaks tulla. Tore oleks, kui neid saaks tulla ka rohkem kui üks.

Lisaks mõtlen siin, et kuna olin välistanud enda jaoks ka doonorrakkude kasutamise, siis kas järgmisena oleksin ka selleks valmis, kui ei peaks enda rakkudega õnnestuma. Mine tea, võib olla isegi olekski, aga võtame üks samm korraga. Ka jääb alati lapsendamise võimalus.

Ütleme nii, et minule on olnud need 4 aastat alates lastele vaba tuleku andmisest sisaldanud palju sarnaseid emotsioone, mida kirjeldas Kiksu. Aga üht ma võin kinnitada, et lootusetus on kõige hullem tunne nendest olnud ja IVF ring on selle tunde ära võtnud ja lausa ootan järgmisi süste, isegi, kui ma pean need endale ise tegema.

Hoian kõikidele väga pöialt. Nässu, loodan, et taastud opist kiiresti. Blondu, mina näen teisel testil triibukuma. See on nii huvitav, kuidas Sa saad neid kumasid, aga mina pole samas mitte kunagi saanud isegi mingit kuma.

Aga kõige huvitavam on minu jaoks see, mida kirjutas Kittike: “Esimest last pidin ootama 6kuud ja teada sain rasedusest alles 15ndal nädalal, kui lõpuks testile triibud tulid. Arstile jõudsin nädal 17. Teste tegin pidevalt, need olid siis negatiivsed ja päevad käisid edasi 3kuud. Niikui päevad ära jäid, nii sain testile kaks triipud.” Kas tõesti on võimalik, et rasedustestid ei näita mitte midagi kuni 3 kuud, aga reaalselt rasedus on siiski olemas? Kas isegi mitte sellist kuma nagu Blondu on saanud? Küll need kehad on ikka erinevad. Müstika.

Liblikas

Jah Liblikas, see tundub väga müstiline. Kui ikka rase pole, ei tohiks reeglina triibukuma vms tulla. See on nii masendav, seda enam et minu päevad/määrimine olid valuvabad. Pms-i vaba. See ajab nii räigelt vihale???? et miks keha lolli mängib ja testid ka. Tegin viimase testi teisipäeval ja tee või tina, hele triip ilmus juba siis, kui uriin veel jooksis teise triibu juures. Ma ei mõista, mis mängu testid minuga mängivad????????
Ma ei oska midagi arvata. Arstiga rääkisin ka eile, ei osanud ka testide osas miskit arvata. Kuna pidin nagu nii helistama, et ivf konsultatsiooni aeg panna. Seega see on 20 nov. Ja dets juba ivf???? olen ka vaikselt ootusärevuses ja ühtlasi ka hirmul. Ju siis Sina ja mina ei kuulu nende hulka kes enne ivfi ise rasedaks jäävad, nagu mõningad???????? võiks ju siiski. Aga mina ise enam ei usu, et enne jään ja ega aegagi väga palju pole enam. Vot sellised lood.
Testide tegemise hulluses hoidsin pea selles mõttes selge, et jälgisin ov-d jne. Ov oleks tsükli jàrgi pidanud olema teisipäeval. Aga ohh imet, ma pole elu sees endal nàinud ov aegset munavalge voolust, sellessuhtes, et olen näinud, aga venitades pole veninud. Ja kolmapäeval oli selline voolus mis tõesti reaalselt venis 2-3cm! See oli esmakordne nägemine.???? Et ka sellest ov triibud sünnivad oleks teine ime????panustatud sai ette ja taha????
Vot selline kokkuvõte siia.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, ilmselt viga on minus, kes ma pole päris oma silmaga ühtegi triibukuma või triipu näinud, aga mina ei näe seal midagi.

Kas tegid täna veel uue hommikul?

Ma saan alles homme hommikul teha töö tõttu.

Silmaga nähtavad triibud ju???? ja veel laiad, mitte pole peenikesed kriipsud.????

Mnjaaa.

Et triibu mõõtu võrrelda, peaks seda triipu nägema ????

????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, ilmselt viga on minus, kes ma pole päris oma silmaga ühtegi triibukuma või triipu näinud, aga mina ei näe seal midagi.

Kas tegid täna veel uue hommikul?

Ma saan alles homme hommikul teha töö tõttu.

Silmaga nähtavad triibud ju???? ja veel laiad, mitte pole peenikesed kriipsud.????

Mnjaaa.

Et triibu mõõtu võrrelda, peaks seda triipu nägema ????

Ma ka ei ütleks, et need nüüd silmaga nähtavad triibud oleks- teisel pildil äkki mingi hall vari on aga värvi mina seal sees ei näe. Ma lausa huvi pärast vaatasin oktoobri teemast, et sul oli 16.okt 5DPO? Nüüd sul peaks test ikka tume juba olema. Ja päevad olid ju ka?

Kullake see 16 okt juba vana asi???? uus tsükkel juba selleks ajaks???? ja nüüd ootan juba jàlle uut tsüklit????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga kuu blondul laiad triibud aga tulemust pole ükski kuu ????

Otsi teine koht, kus oma sarkasmi välja elada eks!! Aitàh.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Mul oli eelmine kuu samamoodi triibud ei tumenenud

Ja lõpuks hakkasid ikka pp

Täpselt samad triibud olid mis pm blondul.

Tegin ka mitu päeva teste tuli küll kaks triipu. Aga sinna need paraku jäid.

Njh, jube kui test mõnitab eks☹️
Ma ei tea kas mul on mõtet enam teha, vist mitte. Seda enam, kui uued ov tunnused olid????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No, aga kui need pole teiibud mis need on siis????

Tulevad samamoodi aja sees

Heledamad küll kui muidu, aga neid on näha????????

Täpselt sama küsimus vaevab ka mind. Miks tulevad ja millest???? seda ei oska keegi seletada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Sina suvaline Kägu hoia oma arvamused endale eks!! Mis kuradi tähelepanu ma siin perekoolis taga ajan?! Segi oled v? See on triibupüüdjatele hell teema ja ka minule, Sina kes sa väidad, mida mina naudin jne, siis ilmselgelt triibupüüdmine pole sinu teema või sinul pole triipude saamisega probleeme, tulevad triibud juba siis, kui meest näed!!????????
Või kuna mina testin või testi ja kuna mina postitan, pole ka sinu mure ju. See, et ma EI saa töö tõttu testida nii nagu tahaks, ka sellest sa ilmselgelt ei saa aru. Perekool pole elu, et kui mõned päevad siis ei postita, siis on maailma lõpp või?! Ei ole ju.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi jagas kunagi triibupüüdjate teemas linki, kus oli kirjas mida süüa ja juua jms enne ja pärast ovulatsiooni. Kas keegi saaks uuesti seda linki jagada?

Olen googeldanud ja otsinud teistest teemadest, aga pole leidnud. Seal oli nagu lehekülgede kaupa välja toodud, äkki oli Delfi või midagi sellist?

Tänud ette ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina ka triibupüüdja, teist kuud, teine laps.
Kui homme päevad ei hakka, teen testi.
Lootus on suur. Kerged iiveldushetked on olnud, söök ei tundu kõige meeldivam. Samuti kõht lahti, nagu keegi siin eelnevalt ütles. Eelneval nädalal oli mitmel päeval kõhuvalu.. ???? Aga tavalisi päevadeeelseid kõhukrampe pole olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 14:21; 09.11 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi jagas kunagi triibupüüdjate teemas linki, kus oli kirjas mida süüa ja juua jms enne ja pärast ovulatsiooni. Kas keegi saaks uuesti seda linki jagada?

Olen googeldanud ja otsinud teistest teemadest, aga pole leidnud. Seal oli nagu lehekülgede kaupa välja toodud, äkki oli Delfi või midagi sellist?

Tänud ette ära!

Mina jagasin seda linki???? üritasin leida, aga ei õnnestunud veel. Proovin veel leida, peab leidma. See ei olnud Delfi teema. Miski muu, üritan meenutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul opil käidud. Nagu peksa oleks saanud.

Nässu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 12:43; 03.11 09:39; 06.11 08:25; 08.11 14:27; 10.11 21:23; 12.11 07:54; 14.11 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suure tõenäosusega liigun ka mina detsembrisse edasi. Tegin Flo järgi 12 DPO testi, mis oli selgelt negatiivne. Aga kuna tsükkel väga ebaregulaarne, siis õhkõrn lootuskiir on, et ehk toimus OV veidi hiljem. Samas hiljem õigele kuupäevale pihta saamine on natuke ebatõenaoline, kuna toimetasime peale Flo ennustatavat OVi mehe külmetuse tõttu väga vähe 🙁

Mingeid pesastumise vms tunnuseid ka ei ütleks, et oleks olnud.. ühel õhtul oli veider alakõhu valu/krambid, aga see võis ka olla sellest, et ma õgisin päeval meeletult palju küpsiseid 😀

Praegu rohkem teste ei tee ning jään uut tsüklit (mitte) ootama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast ka vahepeal märku.
Täna CD24, see kuu OV testi positiivseks ei saanudki 🙁
Kõige intensiivsemad triibud olid laupäeval 2.11 aga positiivseks ei saa neid kahjuks lugeda.
Samuti mõõdan basaali väga korralikult igal hommikul, voodist tõusmata, täpselt ühel ja samal kellaajal ning see püsib stabiilselt 36,3-36,4
Nii kurb, nii kurb

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin midagi muud huvitavat lugemist, mida olen ka vist kunagi ammu siia jaganud.
https://sinule.net/nipid-rasestumiseks/

Proovin ikka leida seda teist teemat ka ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Chups kas sa mõtled seda?
https://perejakodu.delfi.ee/rasedus/seda-peaks-teadma-iga-naine-toiduained-mis-aitavad-kaasa-rasestumisele?id=75914333&page=1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siis täna uue testi lootes et on tumedamaks läinud, aga ei saa eriti aru.või peaks teise firma teste tegema. https://ibb.co/bKFY3BH..kardan nii õudsalt ,et pärast jälle keemiline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on eelmine https://ibb.co/4fG9NvZ

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.11 10:13; 09.11 08:52; 12.11 07:34; 12.11 07:57; 14.11 09:09; 14.11 09:48; 14.11 11:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019