Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Kas alaselja valu on raseduse alguses normaalne nähtus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.11 10:13; 09.11 08:52; 12.11 07:34; 12.11 07:57; 14.11 09:09; 14.11 09:48; 14.11 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne ilussuvi, mina näen ka triipu. Ühtlasi olen koäindel, et Lillekesel ka rasedus. Palju õnne ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoobri alguses kirjutasin siia oma rasedusekatkemisest. Praegusesks on keha viimaks taastunud ning hakkasid tavalised päevad, seega võib jälle triipe püüdma hakata 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praegu kuidagi nii raske neid triibu pilte vaadata, sest ise jäin just enda beebist taas ilma. Samas on nagu harjumus siin käia.
Ilussuvi, kas pilt tehtud kohe uriini valgumise hetkel? Siis võibki nii olla. Tuleks ikka oodata kui natuke kuivab ja vaadara kas triip siis on. Ma samade ribakatega saanud muidu ka selliseid nii ja naa triipe aga rase polnud.

Endast siis nii palju, et cd7, veritsus on lõppenud. Seekord oli see kuidagi hullem, tuli ka nö klompe. Nüüd ei teagi kas julgen edasi üritada või annan alla..

Aga muidu muidugi palju õnne triibulistele!

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka siin juba pikemat aega lugeja rollis. Soov rasestuda suur, kuid mida ei ole, on päevad.. Arst nagu viga ei näe, ütleb vaid, et ootame ja vaatame, et kui uueks aastaks miskit pole, siis teeme analüüsid. Ootaja aeg on pikk. Viimases kontrollis käies öeldi veel, et limaskest on õhuke, muud miskit. Peale pillide ärajätmist (kuskil jaanuari algusest) oli veel kõik okei (minu meelest) ja nüüd augustist siis niimoodi. Võtan iseseisvalt juurde nüüd inofolicut ning joon kortslehe teed. Ei tea, kas aitab… On keegi veel analoogses olukorras olnud ning positiivseid tulemusi saanud ruttu 🙂 ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 08:53; 12.11 16:32; 20.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kuu olnud kuidagi meeletult tülgastav kuu. Kõigepealt alates ov-st saadik rinnad olnud nii meeletult valusad,eriti parem rind ja üks rind ka teisest tunduvalt suurem ning nagu kõva. Siis sain endale kuidagi seenelise,mille sain ära ravitud ja nüüd täna öösel ärkasin üles veel ka põiepõletikuga. Siis 4 päeva olnud paremal pool abaluu taga mingi imelik närvivalu,mis lööb välja jumala suvalise liigutuse või sügavama hingamise ajal,et lase või püksi.
Aga vähemalt positiivne see,et mees sai 6.detsembriks endale TÜK aja ja saab lasta ka ennast üle kontrollida (avaldas ise soovi,et läheb käib ka kontrollis ära),triipe püüdnud nüüdseks 1.6 aastat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka siin juba pikemat aega lugeja rollis. Soov rasestuda suur, kuid mida ei ole, on päevad.. Arst nagu viga ei näe, ütleb vaid, et ootame ja vaatame, et kui uueks aastaks miskit pole, siis teeme analüüsid. Ootaja aeg on pikk. Viimases kontrollis käies öeldi veel, et limaskest on õhuke, muud miskit. Peale pillide ärajätmist (kuskil jaanuari algusest) oli veel kõik okei (minu meelest) ja nüüd augustist siis niimoodi. Võtan iseseisvalt juurde nüüd inofolicut ning joon kortslehe teed. Ei tea, kas aitab… On keegi veel analoogses olukorras olnud ning positiivseid tulemusi saanud ruttu ???? ?

Mul käivad päevad kuskil 2 korda aastas. Märtsi alguses hakkasin punase maca pulbrit võtma igal hommikul pluss inofolicut. Aprilli alguses olid selle aasta esimesed päevad ning juuni alguses jäin rasedaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 14:12; 12.11 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast märku 🙂 Eile oli imelik olla, sees keeras veidi, tavalist valkjat voolust hakkas lahmama ja mõtlesin, et teen testi. Liiga kõrged ootused polnud, sest 8DPO alles. Mingi kuma justkui tekkis ja mees nägi ka, et midagi on, aga täitsa kindel polnud. Mõtlesin, et teen homme hommikul uuesti, siis juba 10DPO ja kui eilsel midagi oli, siis selleks ajaks peaks juba nähtavam olema küll. No ilmselgelt mu kannatus katkes ja lippasin lõuna ajal apteeki ja tegin töö juures salaja WC-s testi 😀 Tulemus selline: PILT
Imeõrn triibualge justkui on ja niiiii väga loodan, et on õige asi. Kui mul esimene rasedus katkes, teine oli emakaväline, siis see kolmas võiks ju olla õnneliku lõpuga.

Maasikas

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.11 13:22; 01.11 15:17; 12.11 14:42; 12.11 21:53; 13.11 22:18; 14.11 09:38; 14.11 10:23; 14.11 11:38; 16.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne ilussuvi, mina näen ka triipu. Ühtlasi olen koäindel, et Lillekesel ka rasedus. Palju õnne ????

Ei võta õnnitlusi vastu, sest olen suht kindel, et see positiivne test on vale. Olen varem sama firmaga samamoodi jama tulemuse saanud. Teiste firmadega ei ole triipe. Lasin ikka seista jah, aga selle testiga tulebki nii, et kui uriin valgub üle, juba siis on triip näha, pärast taust heleneb, kuid triip jääb.

No natuke nagu Blondul, nagu keegi kiusaks triibupüüdjaid nende feik testidega. Aga tore, et ma pole ainuke, kes päriselt ka näeb enda testil triipu, olgugi see siis vale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hea triibusadu siia tekkind, natuke kadedaks teeb isegi! Aga õnne sellegi poolest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maasikas, see on ilus triip :).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mul käivad päevad kuskil 2 korda aastas. Märtsi alguses hakkasin punase maca pulbrit võtma igal hommikul pluss inofolicut. Aprilli alguses olid selle aasta esimesed päevad ning juuni alguses jäin rasedaks.”

Sain nii palju lootust Su kommentaarist, proovin ka siis järele. Kuidas inofolicut võtsid, ühe või kaks päevas ? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 08:53; 12.11 16:32; 20.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siis triibupüüdjatega. Olen 32, lapsi ei ole. Aktiivselt üritanud ca pool aastat, aga ka enne seda rasestumisvastaseid vahendeid ei ole kasutanud juba aastaid. Pole ka aastaid naistearsti juures käinud, nüüd sain tänu siinsele teemale kiirelt Medita kliinikusse aja Sitska juurde järgmiseks nädalaks, TÜK-is sain alles jaanuarisse aja. Lähen kontrollin igaks juhuks asjad ära, ma ei teagi, miks ma pole käinud…

Ma olen koguaeg sisimas tundnud (mitte füüsiliselt tundnud, vaid aimanud), et mul on midagi valesti. Vahekorrad on vahepeal valulikud, aga see pidavat paljudel olema. Arsti juures pole midagi öeldud, aga alati UH tehes on mainitud mingit vaba vedelikku väikeses vaagnas.

OV teste ei ole teinud, kasutan ainult kalendrit. Tsüklid on ca 30 päeva, praegu CD18, äpi järgi viljakad päevad 8-14 nov, siiani oleme ka iga päev panustanud. Olen kogenud ka seda munavalgetaolist voolust, aga ei oska sellega kuidagi arvestada. Ei tea kas peaks OV testid ostma? Näis, mis arst järgmine nädal ütleb…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siis triibupüüdjatega. Olen 32, lapsi ei ole. Aktiivselt üritanud ca pool aastat, aga ka enne seda rasestumisvastaseid vahendeid ei ole kasutanud juba aastaid. Pole ka aastaid naistearsti juures käinud, nüüd sain tänu siinsele teemale kiirelt Medita kliinikusse aja Sitska juurde järgmiseks nädalaks, TÜK-is sain alles jaanuarisse aja. Lähen kontrollin igaks juhuks asjad ära, ma ei teagi, miks ma pole käinud…

Ma olen koguaeg sisimas tundnud (mitte füüsiliselt tundnud, vaid aimanud), et mul on midagi valesti. Vahekorrad on vahepeal valulikud, aga see pidavat paljudel olema. Arsti juures pole midagi öeldud, aga alati UH tehes on mainitud mingit vaba vedelikku väikeses vaagnas.

OV teste ei ole teinud, kasutan ainult kalendrit. Tsüklid on ca 30 päeva, praegu CD18, äpi järgi viljakad päevad 8-14 nov, siiani oleme ka iga päev panustanud. Olen kogenud ka seda munavalgetaolist voolust, aga ei oska sellega kuidagi arvestada. Ei tea kas peaks OV testid ostma? Näis, mis arst järgmine nädal ütleb…

Dr Sitska on väga hea arst. Ka mina lähen tema juurde järgmine nädal.
Ov teste võiksid proovida, telli ebayst näiteks. Mul isegi nii olnud, et viljakas voolus nädal enne ov.

E.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuidas testimine läks?

Minul segane seis, et käes dpo14, päevad pole alanud aga testi triip pole üleeilsega võrreldes tumenenud. Mure on suur..

E.

Kõlab väga keemilise rasedusena, mul oli juunis (sain triibud 10DPO mis ei tumenenud ja päevad hakkasid arvatava 14DPO asemel 18DPO).

Ja neile kes siin Blondu kaitseks välja astusid- Blondu seda tähelepanu & arutelu naudibki. Nii kaua kui mina siin lugemas olen käinud siis on absoluutselt iga kuu täpselt sama keiss- triibuta testi pilt (tavaliselt mingil täiesti suvalisel tsükli päeval ka, kas liiga vara või liiga hilja), jutuga, et ei tea nüüd, suur hämming jälle majas, homme kindlalt testida ei saa, sest olen tööl aga pühapäeval kindlasti & siis läheb nädalaks kaduma nagu vits vette ???? Ma olen ise ka rase juba ammu aga käin ikka siin kaasa elamas ja tõesti loodan Blondule ka peatseid triipe aga see igakuine “klassikaline Blondu” hakkab natuke tragikoomiliseks juba muutuma ????

Sina suvaline Kägu hoia oma arvamused endale eks!! Mis kuradi tähelepanu ma siin perekoolis taga ajan?! Segi oled v? See on triibupüüdjatele hell teema ja ka minule, Sina kes sa väidad, mida mina naudin jne, siis ilmselgelt triibupüüdmine pole sinu teema või sinul pole triipude saamisega probleeme, tulevad triibud juba siis, kui meest näed!!????????

Või kuna mina testin või testi ja kuna mina postitan, pole ka sinu mure ju. See, et ma EI saa töö tõttu testida nii nagu tahaks, ka sellest sa ilmselgelt ei saa aru. Perekool pole elu, et kui mõned päevad siis ei postita, siis on maailma lõpp või?! Ei ole ju.

See on vaba foorum, mitte su isiklik väljaelamiskoht. Sina ei tule kamandama, kes võib öelda ja kes mitte. Tee oma isiklik blogi või twitter…ainult et seal oleks sa üksi ega saaks sellist tähelepanu, onju?

Kes siin välja elab mina või sina, sina ju.Kas sa oled loll või mängid lolli?! Mitu korda peab sulle ühte asja ütlema!! Mis kuradi tähelepanu. Sa ikka adud mida kirjutad?.

Täitsa mõtetu.

Mina olen see “suvaline kägu” kes selle esimese kommentaari kirjutas. Teine kommentaar minu sulest pole, minu poolest võid sa siin ka heietada aga ilmselgelt pole ma ainuke kes sinu tsüklist, piltidest ja loogikast hämmingus on ????‍♀️

Mina kommenteerisin veel selle kohta ka, et 16.okt oli sul 5DPO ja 1 novembril lisatud pilt mille juurde sa kirjutasid “üleeile tehtud” ehk siis 30 oktoober (ma kommenteerisin, et selle aja peale peaks triip juba tumedam olema)? Selle kohta sa kommenteerisid, et see oli sul juba uue tsükli pilt? Ja täna sul juba uus tsükkel????? Ei tea jah kuidas sinul õnnestub neid tsükleid nii palju ühte kuusse mahutada.

Aga see selleks, rohkem ma sinu teemal sõna võtta ei kavatse. Loodan, et saad oma tsükli korda ja oma igakuistele triibulistele piltidele seletuse.

Ilmselgelt on uus tsükkel ju, kui siiski test ei tumenenud. 02.11 hakkas uus tsükkel, kui määrima(loen cd1-ks) hakkas. Seega ootan uut tsüklit, mis algab kas uute päevade/või mitte päevadega. Mis siin arusaamatuks jäi. Kõik selge, kui seebivesi????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka siis triibupüüdjatega. Olen 32, lapsi ei ole. Aktiivselt üritanud ca pool aastat, aga ka enne seda rasestumisvastaseid vahendeid ei ole kasutanud juba aastaid. Pole ka aastaid naistearsti juures käinud, nüüd sain tänu siinsele teemale kiirelt Medita kliinikusse aja Sitska juurde järgmiseks nädalaks, TÜK-is sain alles jaanuarisse aja. Lähen kontrollin igaks juhuks asjad ära, ma ei teagi, miks ma pole käinud…

Ma olen koguaeg sisimas tundnud (mitte füüsiliselt tundnud, vaid aimanud), et mul on midagi valesti. Vahekorrad on vahepeal valulikud, aga see pidavat paljudel olema. Arsti juures pole midagi öeldud, aga alati UH tehes on mainitud mingit vaba vedelikku väikeses vaagnas.

OV teste ei ole teinud, kasutan ainult kalendrit. Tsüklid on ca 30 päeva, praegu CD18, äpi järgi viljakad päevad 8-14 nov, siiani oleme ka iga päev panustanud. Olen kogenud ka seda munavalgetaolist voolust, aga ei oska sellega kuidagi arvestada. Ei tea kas peaks OV testid ostma? Näis, mis arst järgmine nädal ütleb…

Kiidan ka Dr.Sitska’t ! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Mul käivad päevad kuskil 2 korda aastas. Märtsi alguses hakkasin punase maca pulbrit võtma igal hommikul pluss inofolicut. Aprilli alguses olid selle aasta esimesed päevad ning juuni alguses jäin rasedaks.”

Sain nii palju lootust Su kommentaarist, proovin ka siis järele. Kuidas inofolicut võtsid, ühe või kaks päevas ? ????

Enamasti ühe paki. Mõnel üksikul päeval kaks pakki kui meelde tuli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 14:12; 12.11 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele! ????????
Ilussuvi, maasikas ja lilleke kas kuidagi teistmoodi midagi ka on kui tavaliselt enne pâevi? Ise püüdnud triipe juba hmm…lugemine sassis aga pooleteist aastat ákki umbes!? LAP peaks minema aga kuidagi ei julge veel nagu, kui kolme kuuga triipe saanud ei ole siis ikka kâin âra. Hetkeseis DPO9 peaks olema ja erilist midagi pole. Kolm pâeva tagasi oli imelik selline pãevade valu. Pãevi ei oota pühapâeval.

Kts.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.11 13:15; 12.11 19:50; 13.11 16:24; 14.11 11:31; 14.11 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe pointi siin triibupüüdjates olla. See, et ma julgesin enda eest seista, selle eest tembeldakse ülbeks ja ropendavaks, siis jh, kuidas keegi millestki aru saab, on tõesti nii erinev. Kui sellest loetakse välja ropendamine, siis te ei tea mis on ropendamine.
Aga las ta siis olla.

Targem annab järele????
Olge mõnusad kes olid mõnusad????
Õelutsejad otsige endale uus ohver????
Mina püüan ikka edasi triipe , ongi muretum tunne ilma nn “kägudeta”????
Triipe soovin kõigile!! ????

Blondu????

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele! ????????

Ilussuvi, maasikas ja lilleke kas kuidagi teistmoodi midagi ka on kui tavaliselt enne pâevi? Ise püüdnud triipe juba hmm…lugemine sassis aga pooleteist aastat ákki umbes!? LAP peaks minema aga kuidagi ei julge veel nagu, kui kolme kuuga triipe saanud ei ole siis ikka kâin âra. Hetkeseis DPO9 peaks olema ja erilist midagi pole. Kolm pâeva tagasi oli imelik selline pãevade valu. Pãevi ei oota pühapâeval.

Kts.

Kts, mul see test näitab positiivset, aga tegelikult ei ole 🙁 Saan enesetundest aru, et homme on CD1. Ja teise firma test on tühi. Pildi paningi selleks, et lihtsalt näidata – on teste, mis ilma raseduseta näitavad positiivset. Minu 3,5 a püüdmist läheb edasi, aga ammu enam mitte kuigi entusiastlikult, nii mina kui mees oleme väsinud..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele! ????????

Ilussuvi, maasikas ja lilleke kas kuidagi teistmoodi midagi ka on kui tavaliselt enne pâevi? Ise püüdnud triipe juba hmm…lugemine sassis aga pooleteist aastat ákki umbes!? LAP peaks minema aga kuidagi ei julge veel nagu, kui kolme kuuga triipe saanud ei ole siis ikka kâin âra. Hetkeseis DPO9 peaks olema ja erilist midagi pole. Kolm pâeva tagasi oli imelik selline pãevade valu. Pãevi ei oota pühapâeval.

Kts.

Kts, mul see test näitab positiivset, aga tegelikult ei ole ???? Saan enesetundest aru, et homme on CD1. Ja teise firma test on tühi. Pildi paningi selleks, et lihtsalt näidata – on teste, mis ilma raseduseta näitavad positiivset. Minu 3,5 a püüdmist läheb edasi, aga ammu enam mitte kuigi entusiastlikult, nii mina kui mees oleme väsinud..

Käin teid ikka lugemas ja nii tore on näha siin “tuttavatel” triipe.

Tahan aga öelda, et ei tasu onestep testidesse nii negatiivselt suhtuda – mina sain enne päevade ära jäämist õhtusel ajal onestepi triibu, mis järgmisel päeval korrates tumedamaks läks. Eelmised tsüklis, kui ma ei olnud rase, ei olnud ühtegi triibukuma, seega testid toimisid…
Toon ka välja, et kui uriin alles “jooksis”, siis ei olnud triipe näha, küll aga juhtus see siis, kui kogemata test sai kaugemalt märjaks, kui oleks tohtinud. Ka Sinu pildil tundub, et on test liiga märjaks saanud.

Igatahes, ma loodan, et sinu triip ikkagi päris 🙂

Roosa Elevant
11+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on tõesti triibusajuks läinud- äge!

Maasikas, hoian pöidlaid. Kindlasti läheb nüüd õnneks 🙂 mäletan su pikka teekonda emakavälise ajal.

Mind ei ole ka onestep kunagi alt vedanud ja sellel testil näen ma triipu ka nii, et ilussuvi, loodan triipude tumenemist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 02.11 21:04; 04.11 21:11; 04.11 22:21; 05.11 22:20; 06.11 06:40; 09.11 08:59; 09.11 09:18; 09.11 22:56; 10.11 21:33; 12.11 01:43; 12.11 21:28; 01.12 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh pöidlahoidjatele!

Minu enesetundest… Nagu mainisin, siis vahepeal sees keerab ja viskab iiveldustunnet. Õrnalt küll, aga siiski on tunda, et mingid lõhnad ei meeldi. Rinnad on hellad ja natuke suuremad ka. Väsinud ja unine on olla kogu aeg, aga see on mu tavaolek pimedal ajal 🙂
Tegelikult on kummaline, et kui nii vara alles, siis kuidas juba sellised tundmused, aga eks näis. Esmaspäeval peaks Flo järgi pp mitte algama – kui ei alga ka, siis käin veretestil. Mul veel sahtlis erinevate firmade teste, nii et saan siin nädala lõpuni vaadata, kuidas edeneb.

Naljakas on see, et kuna mul tööl praegu selline aeg, et pidevalt lähetused ja kui tagasi tulen, siis läheb mees ja nii me siin elanud oleme. Nii et selle tsükli jooksul ov paiku asjatasime ainult ühe korra. Aga eks tegelikult ongi ju ainult ühte seemet vaja, mis õigesse kohta jõuab.

Maasikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.11 13:22; 01.11 15:17; 12.11 14:42; 12.11 21:53; 13.11 22:18; 14.11 09:38; 14.11 10:23; 14.11 11:38; 16.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tõesti palju toimumas! Hoian pöialt kõigile.

Endal DPO 10 ja vist teen varsti esimest korda ka seda, et ei viitsi päevadeni oodata ja teen testi 🙂 Lootused on minimaalsed, sest panustada sai napilt OV ajal korra (aganoh, mis Maasikas just enne ütles onju.. ) ja vahepeal olin veidi haige hoopis. Aga kuidagi naljakad tundmused on, rinnad rasked ja nii paljud lõhnad häirivad ja.. kõik muud fantoomtundmused, mida ma varem pole 1,5 a jooksul nagu täheldanud. Aga kõik ka muidugi ratsionaalselt tegelikult muuga seletatavad. Samas testin ikka, sest OV teste tellides sai rasedusteste soodukaga kaasa ja why not 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis täna CD19 ja äpi järgi viljakad päevad CD14-CD20, tsükkel 30 päeva. Oleme siin panustanud iga päev, aga eile juba läbi raskuste, no mees ei taha väga niimoodi sundimise peale koguaeg 😀 Mulle tundub, et täna jääb ära. Eile mees ütles, et kui tuleb siis tuleb, et osad jäävad esimesest korrast rasedaks jne. No ikka ei tule küll kui iga kuu ovulatsioonist mööda panustad 😀 Aga ei hakanud eile temaga vaidlema kah, mis see annab eksole 🙂 Mingit meeletut vajadust nüüd otseselt ka ei ole, kui välja arvata, et olen selle pärast rohtudelt maas…

Paar päeva on olnud paremal pool tuikav valu, eile pärast panustamist kadus ära. See kuu pole täheldanud seda munavalge taolist voolust ka, aga äkki kadus panuste vahele ära 😛 Mul tavaliselt ainult korraks on seda näha. Tahaks ka kuidagi ise OV ära tunda, aga mul on see tuikav valu pikemalt kahjuks, ei tea siis ju millal täpselt on. Vahekorra ajal ka suht tihti valus, loodan et arst oskab järgmine nädal öelda midagi. Mäletan, et kunagi mainiti lihtsalt jäigemaid sidemeid emakal vms…

Mis OV teste te soovitaksite? Või kraadimist hoopis? OV testidega vist üks paras mässamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD 4, päevad läbi ja samuti 3 päevane ureaplasma ravi läbi. Arst andis 2 kuud aega veel proovida ja kui jaanuariks ei õnnestu, siis tagasi. Lootus on nüüd peale ravi suurem, ainult veidi kahtlen, et ega kilpnääre (4.45) takistuseks ole (arsti sõnul kõik ok).
OV peaks olema 25-ndal, nii et tuleb tegus nädalavahetus enne seda????
Tutt mina kasutan clear blue ov teste, see triipude võrdlemine ei istu mulle. Need küll kallimad, aga lihtsam.
Triibulistele õnne!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 2 poja emmega samas paadis.
ClearBlue Advanced on eriti lihtne ja mõõdab veel kahte erinevat hormooni.
Hinda on ka nagu, aga samas see kogu projekt ongi ju “kallis” 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tãna peaks olema DPO10 lõunane test oli negatiivne, nonii lumivalge aga no selle pooleteise aasta jooksul testinud siis mitte ûhelgi pole triibu varju ka tulnud. Tegelikult ei plaaninud testida aga no olin poes siis mõtlesin, et savi, siis ei olegi seda paari pãevast praadimist ka. Pãevad peaks hakkama laupãeval, ilmselt siis liigun edasi detsembrisse 🙁 kurb, vâga kurb

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.11 13:15; 12.11 19:50; 13.11 16:24; 14.11 11:31; 14.11 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei
Oh mis triibusadu siin vahepeal on olnud, nii vahva 🙂

Endast nii palju, et käisin täna endokrinoloogil kuhu günekoloog mind suunas nende anovulaarsete tsüklitega (polütsüstilised munasarjad).

Issand see arst oli nii vahva ja kuidas ta kõike seletas 🙂
Vaatas mu analüüse, mis günekoloog on teinud ja kilkas selle peale et oh, teil on need vahvad munasarjad. Lisaks veel oli mingi näit madalapoolsem ja kui küsisin, et kas see on siis halb või hea, siis arst tegi sellise võrdluse: ” no see on sama kui kutsud külalised sauna aga sauna jätad kütmata”
Ühesõnaga väga palju seletas, metformiini annust suurendas natuke (1000 ühikult 1500-le) ja lisaks kirjutas välja türoksiini. Kuu aja pärast lähen uuesti analüüse andma ja siis kontrollib ka prolaktiini taset.

Aga väga positiivse mulje jättis see dr. Jaanus Kerge

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maasikas,kas oled veel testinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019