Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Enne ,kui homme verd andma lähen tegin veel ühe testi nüüd õhtul.https://ibb.co/k9VSh7V.Kuidas sul maasikas

No on alles triip! Super ilus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lillekesel väga ilus triip, hoian pöialt 🙂

Endal siis CD21, äpi järgi 4DPO, sai ka igal “viljakal” päeval panustatud, v.a. viimasel, ei jõudnud lihtsalt. Päris raske see 7 päeva järjest panustamist kui muidu teistmoodi harjunud 😛 Päevad peaksid hakkama alles 10 päeva pärast, annab ikka oodata nüüd…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmisena on minu kord veel LAP uuringule minna.

Kas munajuhade läbitavuse uuringul oled käinud?

Arst pole seda varjanti pakkunud,pakkus kohe,et teeme LAPi aga ütlesin,et las mees uurib enne ennast ära siis teeme kui vajadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile.Aidake algajat. Flo järgi oli ov 7nov, siis ka vähe määris korra. Kas mul siis praegu on DP08?
Endast veidi, 27a,1laps, veebruar 2019 eemaldati spiraal. veebruar-aprill võtsin pille ja sealt edasi jätsime ära kõik kaitsevahendid. Tsükkel paigas algusest peale.
See kuu esimene kord, kui OV määrimisega märku andis. Alates Ov-st kuni praeguseni krambitab ja alakõht annab tunda,rinnad ja nibud lähevad igapäevaga aina valusamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin verd andmas ära minu hcg näit oli 916

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maasikas käisid andmas palju sul oli täna .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin. Just vaatasin digiloost, mul 209. Peaaegu 4x kasv võrreldes neljapäevaga. Loodan parimat 🙂

Sul väga ilus number! Kaugel sul rasedus olema peaks, lilleke?

Maasikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.11 13:22; 01.11 15:17; 12.11 14:42; 12.11 21:53; 13.11 22:18; 14.11 09:38; 14.11 10:23; 14.11 11:38; 16.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane mens oli 10 oktoober .. päevade järgi 5+ Aga muidu arvan et seal võib võta nädal kindlasti maha . Vaatasin seda hcg tabelit ka ja sellest ma aru ei saa ..nüüd lähen järg nädalalõpp ka uut testi tegema ja kui tõusnud siis hakkan vaatama arstile aega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel DPO11, eile tegin testi ja oli negatiivne. Leppisin sellega, et ei läinud õnneks. Käisin täna perearsti juures, kuna nüüd nädal aega iiveldab ja vahepeal võtab jalad nõrgaks ja pildi virvendama. Arst arvab, et võin siiski rase olla ja tema enne ühtegi uuringut ei tee kuni on päevad alanud.
Kas tõesti võis liiga vara olla testimiseks? Ometi peaks juba DPO10 midagi näitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 12:25; 19.11 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel DPO11, eile tegin testi ja oli negatiivne. Leppisin sellega, et ei läinud õnneks. Käisin täna perearsti juures, kuna nüüd nädal aega iiveldab ja vahepeal võtab jalad nõrgaks ja pildi virvendama. Arst arvab, et võin siiski rase olla ja tema enne ühtegi uuringut ei tee kuni on päevad alanud.

Kas tõesti võis liiga vara olla testimiseks? Ometi peaks juba DPO10 midagi näitama.

Võis olla liiga vara ja võid olla rase, aga siiski peaks arst mingid vereproovid tegema, kuna nii väikese raseduse puhul sellised sümptomid normaalsed küll poleks ja pigem tundub, et sul millegi puudus. Mul nt rauapuudusega samad sümptomid olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatamata eelmisele kurvale lõpule oleme mehega otsustanud edasi tegutseda! Ovulatsioon oli üllatuslikult 4 päeva varem kui muidu ehk eile cd13. Täna siis dpo1 ja 10 päeva praadimist ees.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin mainida, et proove ei tee sellepärast, et kuo olen rase siis kõik proovid võivad olla valepositiivsed. Ainult veresuhkurt mõõtis. Kui päevad siiski hakkavad siis lubas kõik proovid teha.
Reedel peaksid hakkama. Arvan, et teen homme uuesti testi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 12:25; 19.11 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõik triibupüüdjad 🙂 Liitun ka teie toreda seltskonnaga.

Kriban lühidalt oma kokkuvõtte ka.

Viimane menses oli 12.10. Tsükkel alati regulaarne olnud, 26-28 päeva.
Seekord aga pole siiani päevad hakanud, reedel tegin hcg, see oli 1.
Täna käisin naistekal, kes ajas mind veel rohkem segadusse. Ütles, et ov on toimunud alles hiljuti, mul on 2 faas praegu- emaka limaskest on paks ja kohev, aga täpikest näha ei ole. Küsisin, et kas päevad siis algamas, selle peale vastas et ei tea. Et võib nii ja naa, aga et ov kindlasti ei olnud mul siis, kui ma ise arvasin (25-26 okt). Et ov on olnud hiljem ja rasedus võib tekkida ja võib mitte tekkida.
Kuidas sellest nüüd aru saada siis :(‘

Kirjutas duphastoni, et hakkaksin seda võtma nüüd.

Targemad siin, mis te arvate? 🙂

Ilusat õhtu jätku soovides,
K

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:57; 19.11 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tegid ovulatsioonitestidega ov kindlaks või arvad olevat ov noil kuupäevadel? Ega muud ju sion polegi kui uskuda arsti, tema ju nägi uh-ga mis seis on.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei , teste ei teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:57; 19.11 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst pole seda varjanti pakkunud,pakkus kohe,et teeme LAPi aga ütlesin,et las mees uurib enne ennast ära siis teeme kui vajadus.

Kas LAPi soovitati endometrioosi kahtlusega? Kui siit lugeda, siis paljud on LAPi kunagi teinud, aga probleemi põhjus ikkagi ei selgunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.11 17:01; 10.11 21:19; 14.11 13:55; 15.11 10:56; 20.11 08:10; 26.11 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst pole seda varjanti pakkunud,pakkus kohe,et teeme LAPi aga ütlesin,et las mees uurib enne ennast ära siis teeme kui vajadus.

Kas LAPi soovitati endometrioosi kahtlusega? Kui siit lugeda, siis paljud on LAPi kunagi teinud, aga probleemi põhjus ikkagi ei selgunud.

Kuna minu hormoonanalüüsid ei andnud vastust ja ka mehe analüüsid mitte, siis selleks, et välistada üks mitte rasestumise võimalikke põhjuseid määras naistearst diagnostilise laparoskoopia, mille tulemusel siis selgus, et ka emaga ja munajuhadega on kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhh, tänaseks juba 3ndat päeva rinnad (pigem nibud) nii tundlikud, mida pole varasemalt täheldanud. Samuti alakõhus selline pingetunne nagu hakkaksid päevad. Tegin testi- negatiivne. Ausalt öeldes ei oska aimata ka millal uuesti teha või kas hakkavad päevad, kuna tsükkel väga ebaregulaarne ja viimati olid augustis.. Äkki keegi samas olukorras 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 08:53; 12.11 16:32; 20.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis täna sai käidud arsti juures, võeti palju proove ja mees ka saadetud arsti juurde, läheb 5. detsembril. Mina saan proovide vastused 4. detsembril alles. Esimest korda hakkas proove võttes veritsema :S UH-s suurenenud munasarjad “pärlikeedega” ehk siis multifollikulaarsete munasarjade kahtlus. Järgmine nädal pean vereproovi andma, kui päevad hakkavad, nüüd raudselt mingi suurem tsüklihäire tuleb 😀 Kui pole hakanud, siis pean aja uuesti panema reedeks, äkki siis ka veel ei hakka? 😀 Praegu CD26 ja päevad peaksid 26.11 hakkama.

Kurb olla kuidagi… Teadsin juba, et mingi kamm on 🙁 Samas olen lugenud, et väga paljud PCOSikad on rasedaks jäänud, aga siiski…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on sattnud vigaseid Clearblue digital ov.teste? Sain kaks päeva ära teha kui pulk hakkas ainult manuaali märki näitama ja rohkem jutule ei võta. Väga ebasobival ajal, nii ei saanudki täpset ovulatsiooni aega teada. Kahju…

Nadora

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 00:13; 21.11 22:56; 22.11 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Sain mõned päevad tagasi teada, et mul on autoimmuunhaigus nimega antifosfolipiidsündroom ehk kleepuv veri. Antud sündroom raskendab ka rasestumis, suurendab peetumise/katkemise ja surnult sünni riski. Kuna mul on eelnevalt olnud üks peetumine siis võibolla see oligi sellest tingitud. Kas kellelgi on antud sündroomi diagnoositud? Kuidas on see mõjutanud rasestumist, lapse lõpuni kandmist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 00:13; 21.11 22:56; 22.11 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ka täna kordus hcg ja näit oli 9000 . Nädalaid siis 6+. Maasikas kyidas sul näit kasvab

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst pole seda varjanti pakkunud,pakkus kohe,et teeme LAPi aga ütlesin,et las mees uurib enne ennast ära siis teeme kui vajadus.

Kas LAPi soovitati endometrioosi kahtlusega? Kui siit lugeda, siis paljud on LAPi kunagi teinud, aga probleemi põhjus ikkagi ei selgunud.

Ei mingit kahtlust ta ei näinu,vaid ütles,et see igaksjuhuks ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astun ka triibupüüdjate ridadesse esimest korda elus. Olen 32 (mees 33) ja aasta alguses tegime otsuse, et kui mul saab aasta korraliku palgaga tööd tehtud (töötasin vahepeal ainult poole kohaga), siis on aeg proovima hakata ning see aeg ongi nüüd see kuu.
Naljakas on, et suvel veel ei jõudnud ära oodata, millal see kätte jõuaks, aga nüüd kui käes on, siis on igasugu muresid – noh, et kas kõik ikka läheb hästi ning kuidas me hakkama saame. Mitte majanduslikult, sest meil on oma laenuvaba korter ja head ametid, millega alati tööd leiab, aga just nagu elulises plaanis. Kuna olen kunagi depressiooni põdenud, siis ikka kardan, et äkki tuleb sünnitusjärgselt ka. Ning ka see külg, et kuigi meil on hetkel väga väga hea suhe, siis ikka on natuke hirm, et kuidas raseduse ajal möllavad hormoonid ning pärast magamata ööd seda mõjutada võivad.
Samas teisalt võibolla ongi hea, kui ei võta seda kõike ainult roosade prillidega ning mõtlen ka raskuste peale veidi ette. Soov lapsi saada on igatahes tugevam kui hirmud, sest kuna ma olen väga tugevast ja lähedasest perekonnast ning minu elu kõige õnnelikumad mälestused on suures osas just perega seotud, siis olen terve elu olnud ka kindel, et ma tahan seda kõike jätkata.

Igatahes edu ka kõigile teistele ning eks ma annan teada, kuidas kulgeb.

/Lumeliisu/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:50; 27.11 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka püüdjatega ja siin foorumis ringi kolades saan aru, et oleks pidanud enne tegema tõsisemat tööd lühendite ja mõistetega.
Esimene kuu proovimist, vahekord sai ajastatud niiöelda tsükli keskele ehk ovulatsioonipiirkonda. Ajaliselt 11.november. Päevad peaksid algama 25-27.nov vahel. Olen juba eelmisel nädalal teinud 3 testi, kõik negatiivsed. Täna käisin ostsin igaksjuhuks veel mõned ja otsustasin ühe kohe ära teha ka. Varasemalt olin eelistanud plaatteste, nüüd ostsin Biocard Baby ribatesti. Näitas kohe kahte triipu, mis mõlemad olid üsna tugevad. Seetõttu testisin samast uriinist Livsane pulgaga, aga triip jäi palju kesisemaks.

Biocard siis 10se tundlikkusega ja Livsane 25ga. Ehk võin end triibuliseks lugeda või ootan veel?

Pilt ka:

https://imgur.com/a/cZIBwDV

Veretesti on veel ilmselt vara tegema minna. Hirm on sees ka, sest hetkel on peal meeletu stress ja kolmapäeval on niiöelda haripunkt. Kardan, et see hetkeline rõõmupidu saab selle tõttu otsa, aga äkki on tükike sama kange kui ema 😉

KJ

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astun ka triibupüüdjate ridadesse esimest korda elus. Olen 32 (mees 33) ja aasta alguses tegime otsuse, et kui mul saab aasta korraliku palgaga tööd tehtud (töötasin vahepeal ainult poole kohaga), siis on aeg proovima hakata ning see aeg ongi nüüd see kuu.

Naljakas on, et suvel veel ei jõudnud ära oodata, millal see kätte jõuaks, aga nüüd kui käes on, siis on igasugu muresid – noh, et kas kõik ikka läheb hästi ning kuidas me hakkama saame. Mitte majanduslikult, sest meil on oma laenuvaba korter ja head ametid, millega alati tööd leiab, aga just nagu elulises plaanis. Kuna olen kunagi depressiooni põdenud, siis ikka kardan, et äkki tuleb sünnitusjärgselt ka. Ning ka see külg, et kuigi meil on hetkel väga väga hea suhe, siis ikka on natuke hirm, et kuidas raseduse ajal möllavad hormoonid ning pärast magamata ööd seda mõjutada võivad.

Samas teisalt võibolla ongi hea, kui ei võta seda kõike ainult roosade prillidega ning mõtlen ka raskuste peale veidi ette. Soov lapsi saada on igatahes tugevam kui hirmud, sest kuna ma olen väga tugevast ja lähedasest perekonnast ning minu elu kõige õnnelikumad mälestused on suures osas just perega seotud, siis olen terve elu olnud ka kindel, et ma tahan seda kõike jätkata.

Igatahes edu ka kõigile teistele ning eks ma annan teada, kuidas kulgeb.

/Lumeliisu/

Vahi värki, numbrid kohe täitsa samad meil 🙂 Kas arsti juurde on ka plaan minna või oled käinud viimasel ajal?

Endal siis peaksid homme päevad hakkama, aga pole siiani veel testi teinud. Ei tee ka vist, sest need multifollikulaarsed munasarjad ajasid tuju ja lootuse suht ära 😀 Võib-olla ikka homme teen siiski, et kinnitust saada… Rinnad on elu pommid praegu, ei mahu rinnahoidjatesse ära enam. Viimased 2 kuud nii olnud millegi pärast, et kohe ca ovulatsiooni ajal lähevad juba paiste, tavaliselt läksid nädal enne päevi alles. Muidugi see võib olla ka sellest, et olen juurde võtnud 4 kg, olin enne alakaaluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere mina ka ühinen püüdjatega 🙂
Endast olen 3 ime armsa lapse ema .
Olen 25 a vana 🙂
Ja südames on soov saada veel üks ime tilluke linnuke .
Viimane mens oli 03.11 ja ov 15-20.11
Tavaliselt mul on õnnestunud jääda täpselt plaani järgi beebi ootele tsükkel on mul regulaarne 28 p .
Ja nüüd praen lootes teha veel selle kuu lõpus see test

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 06:54; 29.11 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on sattnud vigaseid Clearblue digital ov.teste? Sain kaks päeva ära teha kui pulk hakkas ainult manuaali märki näitama ja rohkem jutule ei võta. Väga ebasobival ajal, nii ei saanudki täpset ovulatsiooni aega teada. Kahju…

Nadora

Mul oli ka hiljuti nii, et tahtsin hommikul testima hakata, aga ei saanudki. Tellisin kohe uue pulga, mis jõudis teisel päeval kohale. Niikaua kasutasin benu ov teste ja uue CB kättesaamisel sain kohe püsiva naerunäo.

Minu selle kuu tsükkel venib pikemaks. OV oleks kirjade järgi pidanud eile olema, aga CB vilkus veel tänagi. Panustanud oleme 1,5ndl üle päeva ja tükitöö tunne tuleb juba peale. Peale ureaplasma ravimist olid lootused kõrged, aga kui nüüd tsükkel venib (loodetavasti mitte jälle 45-55 päevaseks), siis võib juhtuda, et magame õige panustamise aja maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Mina, kes ma pole eluski ühtegi teist triipu näinud, kuigi olen teste teinud ikka päris palju, sain nüüd testile mingi häguse varju. Pilt siin

Mis teie arvate? Ma poleks uskunudki, et ma nii äksi täis lähen, adrenaliin on laes vist. Tean küll, et see ei pruugi midagi tähendada, võib olla valepositivne või siis võib katkeda või olla emakaväline jne… No milleks ma tegin selle testi nii vara küll! Palun aidake, kuidas ennast maha rahustada?

Ma vist lähen kohe Synlabi veretesti tegema, äkki on valepositiivne üldse :O

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Mina, kes ma pole eluski ühtegi teist triipu näinud, kuigi olen teste teinud ikka päris palju, sain nüüd testile mingi häguse varju. Pilt siin

Mis teie arvate? Ma poleks uskunudki, et ma nii äksi täis lähen, adrenaliin on laes vist. Tean küll, et see ei pruugi midagi tähendada, võib olla valepositivne või siis võib katkeda või olla emakaväline jne… No milleks ma tegin selle testi nii vara küll! Palun aidake, kuidas ennast maha rahustada?

Ma vist lähen kohe Synlabi veretesti tegema, äkki on valepositiivne üldse :O

Korralik triip ju! Muidugi veretestile 🙂

-Bad0

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 17:53; 26.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019