Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 276 )

Teema: Novembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Appi! Mina, kes ma pole eluski ühtegi teist triipu näinud, kuigi olen teste teinud ikka päris palju, sain nüüd testile mingi häguse varju. Pilt siin

Mis teie arvate? Ma poleks uskunudki, et ma nii äksi täis lähen, adrenaliin on laes vist. Tean küll, et see ei pruugi midagi tähendada, võib olla valepositivne või siis võib katkeda või olla emakaväline jne… No milleks ma tegin selle testi nii vara küll! Palun aidake, kuidas ennast maha rahustada?

Ma vist lähen kohe Synlabi veretesti tegema, äkki on valepositiivne üldse :O

Korralik triip ju! Muidugi veretestile ????

-Bad0

Juba käisin, appi ma lähen hulluks! Ostsin veel ühe rasedustesti ka, kui peaks veres hCG olemas olema, siis testin ehk paari päeva pärast uuesti. Poleks osanud arvatagi, et ma nii reageerin, sest olen ju lõputult lugenud nendest varastest katkemistest jne, aga ikkagi vist esimesed triibud elus keeravad tunded nii käima…

tutt

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 15:07; 01.12 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin enda rahustuseks ära munajuhade kontrastainega uuringu. Ebameeldiv, veidi rõhuv ja valulik, aga ei midagi väga hullu. Tulemuseks sain teada, et munajuhad täiesti läbitavad. Üle nelja aasta tagasi tehti LAP, ka siis olid juhad korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin enda rahustuseks ära munajuhade kontrastainega uuringu. Ebameeldiv, veidi rõhuv ja valulik, aga ei midagi väga hullu. Tulemuseks sain teada, et munajuhad täiesti läbitavad. Üle nelja aasta tagasi tehti LAP, ka siis olid juhad korras.

Miks sulle esmalt LAP tehti? Kas see uuring näitab alati läbitavust või võib ka juhtuda, et ei saada täpselt aru, kas ja kui läbitavad on munajuhad ja siis suunatakse edasi LAP-i? Kas LAP-i käigus on võimalik parandada juhade läbitavust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.11 17:01; 10.11 21:19; 14.11 13:55; 15.11 10:56; 20.11 08:10; 26.11 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hCG verest on 50, uskumatu!!! See on ju juba korralik tulemus? Sisse logides olin juba valmis järjekordseks pettumuseks… Kell 22 õhtul veel ehmatavad oma sõnumiga 😀 Arvasin, et tuleb üks unetu öö 🙂 Alles kella 13 ajal andsin proovi.

Mis nüüd siis… Arstile pidin minema CD2-5 verd andma, et hormoone kontrollida. Juba lükkasin homse aja reede peale, sest täna ilmselgelt pole CD1 nagu pidi olema. Tsükkel mul tavapärasest pikem, 30-31 päeva, seega eeldan, et peaks olema 4+1, panin ennustatava OV aja kalkulaatorisse. No mul on nii pöidlad pihus kui veel olla saavad, ei tea kas mehele üldse veel midagi öelda…

Vabandust, et nii palju vatran siin, no ei taha kellelegi isikuliselt veel midagi öelda igaks juhuks, aga välja on vaja elada ju… Uskumatu, kui palju tegelikult aitab anonüümne foorum välja elamisel, juba seda trükkides tunnen, kuidas ärevus alaneb!

Püüan siin maha rahuneda ja mitte väga lootusi hellitada, sest palju asju võib veel valesti minna, aga no nii raske on!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, tutt! Loodan, et sul kulgeb kõik hästi.

Käisin ka ikkagi täna verd andmas tasulises, et veidi südamerahu saada. Plaanin veel järgmisel nädalal ka minna, et kasvu jälgida. Triibud on jätkuvalt olemas, aga imelikud valud on kõhus. Samuti rääkida väga kellelegi veel ei julge, seetõttu käin aeg-ajalt siin piilumas, kuidas teistel läheb. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin enda rahustuseks ära munajuhade kontrastainega uuringu. Ebameeldiv, veidi rõhuv ja valulik, aga ei midagi väga hullu. Tulemuseks sain teada, et munajuhad täiesti läbitavad. Üle nelja aasta tagasi tehti LAP, ka siis olid juhad korras.

Miks sulle esmalt LAP tehti? Kas see uuring näitab alati läbitavust või võib ka juhtuda, et ei saada täpselt aru, kas ja kui läbitavad on munajuhad ja siis suunatakse edasi LAP-i? Kas LAP-i käigus on võimalik parandada juhade läbitavust?

LAP tehti, kuna 1,5 aastat ei olnud õnnestunud rasestuda. Peale seda sain spontaanselt lapse, kuigi juhad olid läbitavad, st mingit viga ei leitud. Nüüd 3,5 aastat proovinud ja teist last ei tule. Arst LAP-l ei näe mõtet, soovitab vaid IVF-i. Tahtsin kindel olla, ega klamüüdia ole juhasid sulgenud.

See uuring üldiselt on tõene, aga kui midagi on kitsas või ummistunud, siis seda parandada ei saa. LAP-ga jällegi saaks.

Peale uuringut on umbes 3 kuud suurem võimalus rasestuda. Natuke loodan, aga just see kuu ei suuda ov-i tuvastada, kuigi muidu see mul alati nagu kellavärk. Vahekorras oleme harva, tavaliselt ov-i ajal, niisama huupi ei oska 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astun ka triibupüüdjate ridadesse esimest korda elus. Olen 32 (mees 33) ja aasta alguses tegime otsuse, et kui mul saab aasta korraliku palgaga tööd tehtud (töötasin vahepeal ainult poole kohaga), siis on aeg proovima hakata ning see aeg ongi nüüd see kuu.

Naljakas on, et suvel veel ei jõudnud ära oodata, millal see kätte jõuaks, aga nüüd kui käes on, siis on igasugu muresid – noh, et kas kõik ikka läheb hästi ning kuidas me hakkama saame. Mitte majanduslikult, sest meil on oma laenuvaba korter ja head ametid, millega alati tööd leiab, aga just nagu elulises plaanis. Kuna olen kunagi depressiooni põdenud, siis ikka kardan, et äkki tuleb sünnitusjärgselt ka. Ning ka see külg, et kuigi meil on hetkel väga väga hea suhe, siis ikka on natuke hirm, et kuidas raseduse ajal möllavad hormoonid ning pärast magamata ööd seda mõjutada võivad.

Samas teisalt võibolla ongi hea, kui ei võta seda kõike ainult roosade prillidega ning mõtlen ka raskuste peale veidi ette. Soov lapsi saada on igatahes tugevam kui hirmud, sest kuna ma olen väga tugevast ja lähedasest perekonnast ning minu elu kõige õnnelikumad mälestused on suures osas just perega seotud, siis olen terve elu olnud ka kindel, et ma tahan seda kõike jätkata.

Igatahes edu ka kõigile teistele ning eks ma annan teada, kuidas kulgeb.

/Lumeliisu/

Vahi värki, numbrid kohe täitsa samad meil ???? Kas arsti juurde on ka plaan minna või oled käinud viimasel ajal?

Endal siis peaksid homme päevad hakkama, aga pole siiani veel testi teinud. Ei tee ka vist, sest need multifollikulaarsed munasarjad ajasid tuju ja lootuse suht ära ???? Võib-olla ikka homme teen siiski, et kinnitust saada… Rinnad on elu pommid praegu, ei mahu rinnahoidjatesse ära enam. Viimased 2 kuud nii olnud millegi pärast, et kohe ca ovulatsiooni ajal lähevad juba paiste, tavaliselt läksid nädal enne päevi alles. Muidugi see võib olla ka sellest, et olen juurde võtnud 4 kg, olin enne alakaaluline.

Käisin umbes pool aastat tagasi ja lasin põhiasjad üle vaadata – igaks juhuks suguhaiguste testid teha (mitte, et oleks põhjust arvata, et neid olema peaks, aga tundus mõistlik), kaks ultraheli oli paarinädalase vahega, sest kuna esimene oli vahetult enne päevi, siis oli mu emaka limaskest nii kohev, et ta ütles, et ta ei näe piisavalt hästi sellest läbi. Kokkuvõttes arvas ta, et kui just mingeid varjatud probleeme pole, siis ma peaks olema viljakas nagu lillepeenar soojal ja vihmasel suvel 😀 Eks näis..

Muidu ovulatsiooniteste küll ei tee, aga peaks toimuma see lähipäevil. Õnneks mul on üsna regulaarne tsükkel (27-29 päeva) ja ovulatsiooni hetke tunnen ka ise vooluse + alakõhuvalu järgi alati ära. Lisaks see, et vahetult pärast ovulatsiooni lähevad alati rinnad valusaks. Kuna ma olengi ise enda tsüklit juba aastaid jälginud ja tähelepanekuid üles märkinud, siis vähemalt esialgu loodangi sellele, et suudan ise täppi panna. Ja no siis hakkab kaks nädalat ootamist.
Samas ma nüüd esimesele kuule suuri panuseid ei pane õnnestumise osas, sest tööl on olnud megakiire aeg ning stressitase laes. Vaevalt, see hästi mõjuda saab.
Õnneks hiljemalt uuest aastast saabub rahulikum periood.

/Lumeliisu/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:50; 27.11 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis 10-sel testil veidi tumedam triip, aga siiski suht hele. Alguses oli tüüpiline pettumine ja “I told you so”, sest esimesel testil hakkas triip suht kohe valgumise hetkel tekkima (formula), aga sellel biocardi omal alguses tühi maa ja siis minutiga nagu hakkas tekkima midagi. Pilt siin

Eelmine pilt siin

Niimoodi kõrvuti vaadates päris nähtav vahe, loodan, et hCG näit veres ka samamoodi kahekordistunud… Praegu siis alles 2 päeva PP üle läinud. Homse arsti aja, kui pidin CD2-5 hormoonanalüüse andma, lükkasin 2 nädalat edasi, et siis hoopis UH teha. Arstile helistada ei saanud, seega lihtsalt lükkasin edasi aja. Ei taha homme ennast närvi ajama minna, kui UH midagi ei pruugi näidata. Võib-olla Synlabi siiski lähen hCG proovi andma. No ja uus aeg sai 13 ja reede, pärast alles vaatasin 😀 Kui ma muidu ei ole ebausklik, siis see olukord tegi mind selleks veidi vist!

Ma pole veel PAP, suguhaiguste, ureaplasma jms vastuseid saanud, need tulevad alles 4. detsembril. Loodan, et sealt mingit üllatust ei tule… Viimati käisin aastal 2013, uuups…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt, sul ju tàitsa kobedad triibud…kadedaks ajavad lausa 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt, sul ju tàitsa kobedad triibud…kadedaks ajavad lausa ????

Ma tean täpselt, mida Sa tunned! Ma olen ise ju nii kaua siin vesistanud teiste triipe vaadates, imetledes ja pöialt hoides, kuigi kunagi kirjutanud ei olnud. Minu “triggeriks” oli vist arsti juurde minek ja siia kirjutamine. Mul varemgi elus nii olnud, et kui teen mingi kaua kalkuleeritud ja plaanitud sammu lõpuks ära, siis loksub asi paika. Isegi kui selle rasedusega midagi valesti läheb, siis ma vähemalt tean, et see on minu puhul siiski võimalik! Terve elu olen arvanud millegipärast, et mul on midagi viga, oli selline sisetunne lihtsalt koguaeg.

Päris huvitav on ennast kõrvalt jälgida ikka, olen ju väga palju teste teinud ja alati pettunud, pole kunagi mingit halli varjugi olnud testil, kuigi võimalusi peaks olema olnud palju-palju, isegi kui veel ei planeerinud. Mul vist vajus karp lahti ja silmad pärani, kui ma seda esimest hägust joont nägin. Olen siiani kodus ringi kõndinud nagu mingi imelik, ei oska kuidagi ära olla.

Loodan, et ka Sul ning teistel siin see tunne õige pea saabub 🙂 Igatahes hoian pöialt!

Nüüd peaks välja mõtlema, kuidas mehele öelda, enne ultraheli vist nagu ei tahaks… Igaks juhuks. Mul alakõhus nagu mingit valu ei ole olnud, aga nagu eeldatava ovulatsiooni ajal oli paremal pool pisted, siis nüüd nagu on seal selline seletamatu ebamugavustunne, loodetavasti lihtsalt see ovulatsiooniga kaasnev vaba vedelik annab tunda, mitte emakaväline :S Ohh, saaks aega edasi kerida juba UH peale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun siis ka. Üks laps olemas, püüdma hakkasin täpselt 3 kuud tagasi ja triibud käes 23.11
UH oli 25.11,kuid see ei näidanud veel miskit, tegin hcg ja see oli 25.11 110. Arst ütles, et kinnitatud rasedus, uue aja sain esmaspäevaks. Päevade järgi oleks 7ndl, aga reaalsus on ca 3ndl täna vist, mitte rohkem.
Edu ka teistele püüdjatele!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ilus triip,biocardi testil lähebki nii mul oli sama et algul ei midagi ja pärast hakkab kumama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun siis ka. Üks laps olemas, püüdma hakkasin täpselt 3 kuud tagasi ja triibud käes 23.11

UH oli 25.11,kuid see ei näidanud veel miskit, tegin hcg ja see oli 25.11 110. Arst ütles, et kinnitatud rasedus, uue aja sain esmaspäevaks. Päevade järgi oleks 7ndl, aga reaalsus on ca 3ndl täna vist, mitte rohkem.

Edu ka teistele püüdjatele!

Palju õnne, aga sa ei ole ju triibupüüdja siis enam, vaid rase.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun siis ka. Üks laps olemas, püüdma hakkasin täpselt 3 kuud tagasi ja triibud käes 23.11

UH oli 25.11,kuid see ei näidanud veel miskit, tegin hcg ja see oli 25.11 110. Arst ütles, et kinnitatud rasedus, uue aja sain esmaspäevaks. Päevade järgi oleks 7ndl, aga reaalsus on ca 3ndl täna vist, mitte rohkem.

Edu ka teistele püüdjatele!

Palju õnne, aga sa ei ole ju triibupüüdja siis enam, vaid rase.

Jäin teemat lugema ja näen siin ka neid kes hiljuti triibud saanud. Eksisin? ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun triibupüüdjatega. Tegelikult on minu elu esimesed triibud juba käes ja samuti annab keha märku, et nüüd ongi sedapsi, aga kuidagi ei suuda uskuda- pole pärale jõudnud. Tahaks nagu veel neid teste teha. 😀

Ise 28, mees 30. Aasta tagasi lõpetasin pillide söömise. Viimased päevad algasid 28.10, testid tegin 23 ja 24nov ja lihtsalt nutsin. Kuna mees on välismaal tööl siis oli üsna keeruline tihtipeale õiget ajastust leida, aga see oli kuidagi õnnemäng, kui ta teatas, et tuleb kõigest kolmeks päevaks koju ja nii see kakuke küpsema pandigi.
https://www.upload.ee/image/10780919/75627604_2772335476159208_6137655046491340800_n.jpg

Kakuke

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 19:11; 28.11 21:43; 29.11 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun triibupüüdjatega. Tegelikult on minu elu esimesed triibud juba käes ja samuti annab keha märku, et nüüd ongi sedapsi, aga kuidagi ei suuda uskuda- pole pärale jõudnud. Tahaks nagu veel neid teste teha. ????

Ise 28, mees 30. Aasta tagasi lõpetasin pillide söömise. Viimased päevad algasid 28.10, testid tegin 23 ja 24nov ja lihtsalt nutsin. Kuna mees on välismaal tööl siis oli üsna keeruline tihtipeale õiget ajastust leida, aga see oli kuidagi õnnemäng, kui ta teatas, et tuleb kõigest kolmeks päevaks koju ja nii see kakuke küpsema pandigi.

https://www.upload.ee/image/10780919/75627604_2772335476159208_6137655046491340800_n.jpg

Kakuke

Nii ilusad triibud juba nii vara :O Mul endal olid viimased päevad 26. okt, aga tsükkel tavapärasest pikem 31 päeva, seega eeldan, et on 4+2, mitte nagu raseduskalkulaator näitab (4+5). Minu triibud palju heledamad. Täitsa kade olen 🙂 Homme lähen ikka annan südame rahustuseks verd ka synlabis.

Ma arvan, et ei ole väga halb, kui UH südamelöökideni veel triibupüüdjates olla…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt, palju õnne???? ilusad triibud on. Äge.
Kaua sa triipe püüdnud oled?
Mul just OV aeg ja läheb panustamise aga no pole tunnet, et õnnestub. 12-s kuu proovimist ja jaanuaris peaks arstile minema, eks näis mis ta ütleb ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt, palju õnne???? ilusad triibud on. Äge.

Kaua sa triipe püüdnud oled?

Mul just OV aeg ja läheb panustamise aga no pole tunnet, et õnnestub. 12-s kuu proovimist ja jaanuaris peaks arstile minema, eks näis mis ta ütleb ????

Tegelikult ma pole kunagi paaniliselt triipe ära hoidnud alates 2013. aastast, kui oma praeguse mehega koos hakkasin olema. Aga kuni selle aasta juulini sisse ka ei lasknud nö “väga ohtlikul ajal”. Sai ikka päris palju teste ka tehtud selle 6 aasta jooksul… Me pole väga suure himuga kumbki, aga see kuu võtsime ette ja panustasime terve eeldatava viljaka aja iga päev, välja arvatud viimane, no ei jõudnud enam. Minu jaoks on see suur üllatus siiski, sest varemgi “õigel ajal” panustatud. Selle pärast ka hirm suur kahjuks 🙁 Sest kui ma väga viljakas oleks, siis oleks see juba varem juhtunud. Ma olen suht šokis ikka… Mees muidugi on viimasel ajal väga palju trenni tegema hakanud ja paremini toituma ka, mul on oluliselt vähem stressi ja toitumine ka parem.

Arsti juurde võid juba kohe ju minna kui esimene võimalus on. Talle ütle, et aasta täis juba, sest sisuliselt ongi ju. Mul avastati UHs 20.11, et munasarjad suurenenud ja multifollikulaarsed, aga näed võta näpust! Suurim hirm on praegu emakaväline rasedus millegipärast. Olen juba selline ülepõdeja kahjuks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2ndl peale vahekorda tegin testid ja sain need triibud, ise arvasin just, et võiksid olla samasugused nagu kontrolltriibud ja ei osanud arvata, et need täitsa arvestatavad. 🙂
Minul samuti tsükkel 30-31 päeva. Ja väga tahaks juba UH minna, sest ma lihtsalt ei suuda neid triipe uskuda. 😀
Kakuke

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 19:11; 28.11 21:43; 29.11 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2ndl peale vahekorda tegin testid ja sain need triibud, ise arvasin just, et võiksid olla samasugused nagu kontrolltriibud ja ei osanud arvata, et need täitsa arvestatavad. ????

Minul samuti tsükkel 30-31 päeva. Ja väga tahaks juba UH minna, sest ma lihtsalt ei suuda neid triipe uskuda. ????

Kakuke

No siis on need ikka eriti tugevad Sul nii varase raseduse kohta 🙂 Minul oluliselt heledamad ikka. Aga ma loodan, et lihtsalt naiste organismid ongi erinevad, olen lugenud, et mõned on tugevad triibud alles 6 jne nädala pealt saanud, mõned veel oluliselt hiljemgi. Kas Sul 25 tundlikkusega testid?

Ma lähen UH 13. detsembril, varem võib olla lihtsalt enda närvi ajamine vist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2ndl peale vahekorda tegin testid ja sain need triibud, ise arvasin just, et võiksid olla samasugused nagu kontrolltriibud ja ei osanud arvata, et need täitsa arvestatavad. ????

Minul samuti tsükkel 30-31 päeva. Ja väga tahaks juba UH minna, sest ma lihtsalt ei suuda neid triipe uskuda. ????

Kakuke

No siis on need ikka eriti tugevad Sul nii varase raseduse kohta ???? Minul oluliselt heledamad ikka. Aga ma loodan, et lihtsalt naiste organismid ongi erinevad, olen lugenud, et mõned on tugevad triibud alles 6 jne nädala pealt saanud, mõned veel oluliselt hiljemgi. Kas Sul 25 tundlikkusega testid?

Ma lähen UH 13. detsembril, varem võib olla lihtsalt enda närvi ajamine vist ????

Ja, 25 tundlikkusega testid. Ma sellest väga midagi ei tea, aga olen ka lugenud, et 6+nädalat vist peaks juba südamelööke nägema ja siis oleks vist parim aeg UH minna. Seega ilmselt tahaks ka umbes sel ajal minna, aga arstile veel aega saanud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 19:11; 28.11 21:43; 29.11 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna arvatavasti dpo 5/6. Sain üpris tumeda triibuga ov testi, järgmisel päeval polnud võimalust testida ja ülejärgmusel päeval oli selgelt negatiivne.
Tunded on nagu ameerikamäed, üks hetk on selline teistsugune tunne, et kindlasti õnnestus ja järgmisel hetkel, et ahh, niikuinii ei õnnestunud, täiesti tavaline tunne. Aga üllatav on see, et suudan suhteliselt rahulikult võtta praegu. Mitu korda olen mõelnud, et ostaks testi valmis, aga seni on testid veel apteeki jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt samamoodi … nii loodan ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 06:54; 29.11 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2ndl peale vahekorda tegin testid ja sain need triibud, ise arvasin just, et võiksid olla samasugused nagu kontrolltriibud ja ei osanud arvata, et need täitsa arvestatavad. ????

Minul samuti tsükkel 30-31 päeva. Ja väga tahaks juba UH minna, sest ma lihtsalt ei suuda neid triipe uskuda. ????

Kakuke

No siis on need ikka eriti tugevad Sul nii varase raseduse kohta ???? Minul oluliselt heledamad ikka. Aga ma loodan, et lihtsalt naiste organismid ongi erinevad, olen lugenud, et mõned on tugevad triibud alles 6 jne nädala pealt saanud, mõned veel oluliselt hiljemgi. Kas Sul 25 tundlikkusega testid?

Ma lähen UH 13. detsembril, varem võib olla lihtsalt enda närvi ajamine vist ????

Ja, 25 tundlikkusega testid. Ma sellest väga midagi ei tea, aga olen ka lugenud, et 6+nädalat vist peaks juba südamelööke nägema ja siis oleks vist parim aeg UH minna. Seega ilmselt tahaks ka umbes sel ajal minna, aga arstile veel aega saanud ei ole.

Siis Sul ikka ekstra tugevad triibud ju 🙂 Mul 10 tundlikkusega ja heledamad. Ma lähengi siis, kui enda arvates on 6+3. Arsti kätte ei saa kuidagi, ise lihtsalt lükkasin 2 nädalat edasi aja, mil pidin hoopis CD2-5 hormoonanalüüse andma munasarjade pärast, seega ta ei teagi, et rase olen. Muidugi kui 4. detsember ta epikriisi hakkab kirjutama mu tupest võetud analüüside vastustest, siis ehk näeb neid synlabi hCG vastused mu digiloost, kui üldse vaatab sinna… Täna andsin ka verd, loodan, et tuleb samamoodi vastus veel täna õhtul.

No ja ma muidugi mõtlesin uue mure külge endale, ma hakkasin foolhapet alles nädal aega tagasi võtma, praegu peaks olema 4+3 🙁 Jube ülemõtleja olen, ei oska kuidagi teistmoodi ka olla. Toitumine mul suht korralik muidugi, vast pole hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu ikka naerab näkku. Täna nägin unes, et sain oma esimesed triibud. Unes juba olin väga kahtleval seisukohal, et kas see on nüüd päriselt või uni, aga kuidagi oma unenäos siis jõudsin järeldusele, et ikka jah, päriselt. Siis ärkasin üles ja kuna sujuvalt oli ka dpo10, siis mõtlesin, et why not, teen siis selle testi. Muidugi oli negatiivne see test ja õhtupoole hakkas ka määrima.
Noh, saab veini lahti korkida siis vähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul dpo11 ja samuti test negatiivne.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pidu vist läbi, kui teisipäevane hCG näit veres oli 50, siis reedene ainult 59. Kahe veretesti vahe 72 tundi… Lugesin, mis ma lugesin, vist lootus puudub…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd vist peab lootma, et munajuhast ilma ei jää, sest terve selle aja on mingi ebamugavustunne olnud paremal pool. Üllatavalt hästi reageerisin, paar korda tulid pisarad ja eks ikka on kurb olla, aga rasedus oli nii väike ja esimesed triibud ka alles (võrreldes siin mõne naise läbielatuga). Aga tunne oli vägev elu esimesi triipe näha 🙂 Ma arvan, et parim on siiski positiivseks jääda, mitte väga hinge võtta. Täna mõtlesin, et see varane raseduse tuvastamine on liiga lihtsaks ikka tehtud. Lugesin, et üle poolte viljastumistest tegelikult katkeb ning see on normaalne ja enamus naisi ei saa arugi… Nüüd lihtsalt vaja loota, et mingi hull emakaväline pole 🙂

Ei tea, kas UH-s juba näeks, kui munajuhas on rasedus? Täna peaks olema umbes 18DPO. Sain esmaspäevaks arsti aja õnneks. Kuigi helistasin ka ämmaemanda nõuandeliinile ja sealt isegi ütles, et võin minna EMOsse igaks juhuks selle ebamugavustunde/tuikamise pärast. See hCG 50…59 vahega 72h ei anna vist võimalust väga-väga väikeseks raseduseks ka? Viimane panustamine enne arsti juures käimist oli 13. nov, arsti juures käisin 20. nov, edasi ei mäleta, millal panustatud sai, kindlasti mitte samal päeval ja 26. nov oli hCG veres 50. Aga vist igal juhul, kui hCG tuvastatav on, peaks see kohe kahekordistuma hakkama. Netist leidsin ainult ühe subjektiivse sarnase juhtumi, kus tõus oli ikka väga hale, aga mingi hetk oli nädalase vahega 40 korda tõusnud ja naine kirjutamise hetkel juba üle 20 nädala rase. Aga see suht subjektiivne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh tutt, mul on nii kahju. Mul on viimase 4 kuu jooksul kahel korral nii, et saan triibud, päevad hilinevad ja siis testides näen mise et triip heleneb ja lõpuks hakkavad päevad. See on olnud nii raske..

Hetkel taas cd2.

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.11 12:10; 01.11 15:09; 01.11 21:54; 02.11 16:33; 03.11 13:37; 04.11 15:42; 04.11 22:12; 05.11 18:54; 06.11 07:21; 12.11 08:50; 12.11 19:00; 14.11 09:23; 14.11 17:31; 19.11 13:19; 19.11 18:14; 29.11 19:47; 01.12 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju, tutt. Need olid vist sul esimesed triibud üldse, mäletan õigesti? Tahaks migit nõu või abi anda nende asjadega, aga igasugune kogemus puudub, ei oska sageli rohkem kaasa rääkida, kui lihtsalt õlale patsutada või virtuaalkallisid anda. ????

Ma ka püüan oma esimesi triipe üldse, 13. tsükkel kohe lõppemas ehk 11dpo ja homme päevade tähtaeg, kui tavapärane tsükkel. Mai tea, see tsükkel olen jälle peast rase ????????‍♀️ (viimased kaks sai täitsa “mõistlik” oldud). No lihtsalt täiesti teistsugune tunne. Ei mingeid päevade-eelseid krampe pole olnud, ei ole torkind kusagilt, temperatuur jälle kõrgem kui eal, voolust palju. Kolmas päev juba pidev alaselja kangus, mis muidu selline natuke vahel on olnud. Teste kodus pole, sest muidugi kulutasin ma kõik olemasolevad eelmise sellise hooga ära. Ma juba tean, kui vihane ma endaga olen, kui homme-ülehomme päevad siiski hakkavad ja ma JÄLLE lasin endal lendu minna. Ja Murphy ütleb, et kui ma täna spets selleks kodunt välja lähen, et apteeki minna, siis niipea kui ma selle näruse testi eest maksan, siis hakkavad päevad. Mul vist vähemalt kaks korda nii olnud ????. Et ma pigem passin kodus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 276 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Novembri triibupüüdjad 2019