Esileht Lapse ootamine Novembri beebid 2019

Näitan 13 postitust - vahemik 301 kuni 313 (kokku 313 )

Teema: Novembri beebid 2019

Postitas:
eleny1

Tänan teid, et jagate oma kogemusi GTT kohta, nüüd ei tundu see üldse hirmus olevat. Kas vastused saite kohe teada?

Mina tegin ka Niptify ja vastused sain täpselt 10 tööpäeva hiljem, kui läksin ITK-sse kohale, e-maili peale nad ei saada ja digilukku need ka ei lähe.

Minul hakkas iiveldus ja oksendamine pihta alles 12ndal nädalal(enne seda aega ei olnud üldse). Iga päev oksendan vähemalt 1-2 korda. Ei oleks uskunud, et sellisel ajal võib veel iiveldus tulla.

Unistan ka juba liigutuste tundmisest, aga tundub, et mul sinna veel pikk maa, kuna platsenta on eesseinas ja nädalaid ka alles 13+6.

Uurikas ka fb kohta, kui palju on seal juba liikmeid ja kaua uusi juurde võetakse (:?

Please wait...
Postitas:
Seebimull0

Minul tänase seisuga 17+1, platsenta tagaseinas. Vahepeal tundub justkui beebi liigutaks, kuid päris kindel ka ei ole. Kui need on liigutused, siis tundma hakkasin umbes 16ndla alguses.

Facebookiga on olukord selline, et liikmeid seal väga palju- üle 250. Ja võetakse juurde. Iseenesest on tore, saab palju erinevaid kogemusi lugeda, kuid väga meeldiks ka teine privaatsem grupike.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tegin GTT ITK-s ja tulemused oli u 2 h pärast testi lõppu i-patsiendis üleval ja ämmakas helistab ka paari päeva jooksul kui korrast ära.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
virsik

Minul GTT-ga sama, et googeldasin normid ja vaatasin ise digiloost vastust mõne tunni möödudes. Soovitav on osta ise apteegist jook ja hoida seda külmkapis. Nipid ongi, et jook oleks külm ja püüda see ära juua kiiresti. Apelsini oma oli nagu mullideta ekstramagus Fanta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellel platsenta eesseinas, kuidas te liigutusi tunnete?
Mul esimesega olid ikka nagu müksud kõhust. Nüüd juba mitmendat päeva tunnen sellist tunnet nagu rulliks? Kõhu seest poolt 😀 samal ajal läheb kõht natuke nagu toonusesse. Nüüd mõtlen et kas voivad liigutused seekord sedasi tunda olla või ongi hoopis varajased toonused.
Rasedust praegu 16+3

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Andra18

Minul ka platsenta eesseinas ja liigutusi hakkasin tundma 15 nädala algul(hetkel 16+6).Algselt tundsin sellist kerget survetunnet mõned korrad ja ei osanud sellele tähelepanu pöörata aga kuna see survetunne hakkas suht regulaarselt olema ja üha rohkem siis viisin otsad kokku 😃

Please wait...
Postitas:
Kägu

Facebooki grupp loodud

Tere!

Üritasin siin vahepeal facebooki gruppi luua, et seal mõnusamalt vestelda.
Kuna ma seal väga proff pole, siis proovin esialgu nii, et panen siia lingi, kes soovib, saab (vist?) selle lingi kaudu liituda.

https://www.facebook.com/groups/418395595421322/
Grupi nimi on NB 2019, kuid see pole avalik (otsingusse kirjutades ei leia)
Kui asi toimib ja liituda saab, siis liituge. Kui ei, siis kirjutage.

Paneks piiriks 50 inimest? See pole teabmis palju? Või mis arvate teie? Kui on ettepanekuid vähema/rohkema osas, andke teada. Kui limiit täis, siis kustutan postituse ja liikmeid rohkem ei võta vastu.
Head

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Proovisin linki avada, aga kahjuks ei õnnestu: The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you’re not in.

Tore, et keegi väiksema grupi loomise ette võttis, olen juba ammu oodanud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olgu, siis on ikka nii, et pead olema minu sõber.
Selleks saada mulle sõbrasoov kirjaga, et soovid liituda.
Siis tean. 🙂
Kui gruppi vastu võetud saad, siis võtan Sind sõbralistist maha jälle?

Kas nii sobib?
Minu nimi Reet Männik (mustvalge pilt – meid palju fb-s)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et sedasi toimib.
Kes soovib grupiga liituda, peab mu sõbraks lisama ning pean ise kutsuma personaalselt. 🙂
Niiet kel huvi, lisagu

Please wait...
Postitas:
Roosike6

Tere,

Liitun teie grupiga. Tähtaeg küll novembri lõpus.

Esimesed kolm kuud on läinud imeliselt, ei mingit iiveldust ega ebamugavust, tean, mul on vedanud. Aga paistab, et mu ilus elu pandi nüüd ooteseisundisse. Oscar hirmutab Downi riskiga. Riski ajasid kõrgeks kõik asjad natukene vanus 35+, vereproov ja kv, viimane oli alla 3. Riskirühma sattuda ei taha keegi. Kui esimene šokk üle, siis sain aru, et parem on olla seal nn valgusvihus ja uurimisel, kui alles hiljem teada saada, et miskit on valesti. Paar päeva siis seedisin ja läksin koorionibiopsiale. Vaim oli valmis, aga üritus jäeti ära. Minu selguse saamise ooteaeg pikenes kahelt nädalalt viiele. Ootama lootevee uuringut. Ooteaja vähendamise illusiooniks tegin Niptify. Nüüd ootangi pikisilmi järgmist nädalat ja Niptify tulemust. Kurb on, et see selgus riski osas tekib alles siis, kui rasedus pea poole peal, praegu käimas 13. nädal. Kuidas te teised seda selguse ootamist olete talunud?

Jumal naerab kui inimesed plaane teevad. Niptify jäi kahel korral vastuseta. Ja LV lükkus nädala edasi. Loodetavasti tasub mu kannatlikus ära.
Õnneks olen vahepeal ka sõbralikku arsti näinud, kes arvas, et paanikaks pole põhjust, rahustas maha. Head ootamist kõigile, lõpuks läheb kõik ikka nii nagu peab.

Please wait...
Postitas:
mer158

Beebi liigutustest

Jagage endan kogemusi:) käimas 19 nädal ja liigutusi õrnalt hakkasin tundma 17 nädala lõpus. Küll aga viimased päevad on olnud üsna liigutamis vaesed. On see veel kellelgi nii et mõnel päeval ei tunne midagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah see on okei, et mõni päev ei tunne, sest beebi veel pisike ja kui keerab sellisesse asendisse, et liigutab kuhugi seljapoole, siis ei pruugi tunda. Mulle ämmakas ekstra mainis seda, et nii vara võib vahepeal mitte tunda liigutusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 13 postitust - vahemik 301 kuni 313 (kokku 313 )

Esileht Lapse ootamine Novembri beebid 2019