Esileht Lapse ootamine Novembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 388 )

Teema: Novembri beebid 2019

Postitas:

Ma seekord panin spetsiaalselt aja hilisemaks, et ei tormaks kohe arstile, kus ainult lootekott näha 😀 Lähen üheksandal nädalal,kuu lõpus. Muidu teiste rasedustega arst alati kohe ette võtnud ja uh teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on veel tohutu uni? Ma magasin vahelduva eduga kella 10, varsti lõunauinaku aeg käes ???? Alaselg valutab, pea käib veits ringi. Iiveldab ka. Täitsa rase mis rase ????
H.N.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 11.03 12:18; 12.03 10:44; 17.03 18:51; 18.03 11:43; 18.03 21:54; 20.03 11:27; 20.03 15:13; 21.03 23:59; 22.03 11:21; 17.04 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on veel tohutu uni? Ma magasin vahelduva eduga kella 10, varsti lõunauinaku aeg käes ???? Alaselg valutab, pea käib veits ringi. Iiveldab ka. Täitsa rase mis rase ????

H.N.

Mina magan ka palju. Ma muidu päeval üldse ei maga, nüüd paar uinakut ikka tuleb teha. Õhtul vlin juba pool üheksa magama jääda 😀 Hullumaja noh 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul uni on küll päeval, aga olen ju tööl, seega ei saa keset päeva magada.. Ja õhtul tuleb uni juba kell 21, aga magama jääda on keeruline – koguaeg pissihäda 😀
Ja siis hommikul ei suuda ma äratuseni magada.. Viimased 4-5 päeva olen maksimaalselt 7 h maganud.. See võimendab seda päevast unisust, kuna olen harjunud 7 ja pool kuni 8 h magama..
Kas HCG analüüsi mingid norm-vahemikud on ka olemas kusagil internetis rasedusnädalate kohta..? Et kui alles 1 HCG-analüüs tehtud ja pole, millega võrrelda, kas siis saab kusagilt vaadata, kas see on normaalne tase sellises raseduse staadiumis..? Plaanin ülehomme uue testi teha, aga vastused tulevad alles järgmisel teisipäeval, seega vaja terve nv veel muretseda, kas näidud kahekordistuvad üle päeva või ei.. Sest see ju hetkel ainuke asi, mille järgi saab kontrollida, kas kõik on hästi ja õige..?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tuleb õhtul teleka ees jube uni peale ja võin ka kell 21.00 magama minna. Samuti on teleka ees olles jube külm, vedelen kahe pleedi all aga magades on palav. 😀 Mul õnneks ei iivelda, rinnad annavad tunda ja muud midagi häda ei ole. 😀

G.R

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.03 10:27; 12.03 12:06; 14.03 15:48; 15.03 10:52; 19.03 09:36; 19.03 21:26; 20.03 08:01; 22.03 16:45; 01.04 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Minul ka tähtaeg päevade järgi novembri keskel. Praegu aga mul nii kahetised tunded 🙁 Ei ole triipe püüdnud ja tegemist siis üllatusbeebiga. Kahetised tunded seepärast, et liiga eredalt on meeles esimese lapse raske beebiiga, kuigi sellest juba 6 aastat möödas mõtlen sellele ikka veel nö. külmavärinatega. Eelmisel korral oli laps väga oodatud ja rasedus kulges väga hästi aga mis sellele järgnes oli õudne. Alustades magamata öödest(7-8 kuud järjest) ja lõpetades söömise jne.
Ja nüüd avastasin, et olen jälle lapseootel vaatamata kaitsevahenditele.
Mul on teie kõigi pärast siiralt hea meel aga ma ise olen sügavas masenduses. Mees muidugi oli alguses õnnelik aga nähes minu reaktsiooni ja kuidas mulle see mõjub ei julge ta ka vist enam rõõmustada 🙁
Ei teagi miks ma siia kirjutan….aga jagatud mure on pool muret.
Arstile aega ma ei ole pannud, ei teagi mis teha. Kas günekoloog või ämmaemand. Vanust ka juba omajagu(38). Samas jälle millal siis veel teine laps saada kui mitte praegu, kui mõtlen niipidi aga siis jälle tunnen kohutavat hirmu eeloleva ees. Jah tean, et võib täpselt vastupidi minna kuid kardan kohutavalt.
Olen lisaks veel oma töökohaga nii rahul ja nüüd tunnen, et hakkasin ometi “elama”. Naudin tööl käimist ja sellega seonduvat. Ka pere on mulle üliolulne. Kuid tean, et samale kohale mul võimalust tagasi tööle naastes ei ole 🙁 Jah võin tunduda kohutavalt egoistlikuna aga sellised on hetkel mu tunded. Õudne nutt ja hala 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Ühinen ka????. Ootame esimest beebit ning nädalaid peaks olema 4+7 ehk siis tähtaeg jääb kuskile novembri keskpaika. Arstile lähen 2. Aprillil.
Enesetunne on seni olnud üpris hea, rinnad on hellad ja koguaeg on janu ja peab pissil käima, aga muidu on täitsa okei. Natuke rohkem väsinud ka kui muidu ja kui kõht tühjaks läheb ja kohe ei jõua süüa, siis hakkab natuke iiveldama ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arstil käidud…väike tuksuv südameke nähtud????rasedus 6+2 ja tähtajaks 3 november.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arstil käidud…väike tuksuv südameke nähtud????rasedus 6+2 ja tähtajaks 3 november.

Oo, nii armas! Juba ootan ka põnevusega. 🙂

Poleks iial arvanud, et põis võib nii väike olla, päris tihti käin WC’s, muidugi proovin ka korralikult vett tarbida. Selline kerge iiveldus vist hakkab ligi tulema, kui kõht tühi.

Lisaks tahaks nii väga perele öelda! Hetkel veel ei teagi, millal seda teha, oleme kõik super lähedased, seega päris keeruline on saladuses hoida. 🙂 Millal teil plaanis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peale abikaasa teab ema, kuna ta elab meiega koos. Teistele veel ei räägi, ootame mõne nädala veel. Eelmiste rasedustega sai kohe alguses lähedastele räägitud. Mõtlen siin, et ei tea, millal lastele öelda… Poisid 5 ja 9 ja kuna mu enesetunne ikka selline kehvake, siis vedelen päevad läbi ja suurem poiss suht kahtleval seisukohal, kuna muidu ma ei püsi pudelis ka paigal
😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

Minul tänaseks rasedust täpselt kuus nädalat ja meie mehega otsustasime, et teeme selle niptify testi. Kuna on IVF laps ja oleme lugenud, et see annab kindlust, et beebi ikka igatepidi korras. Ainult, et esimene ultraheli alles kahe nädala pärast ja iga päev mõtlen, kas minna tasulisse ja kuulda need südamelöögid ära, siis saaks vähemalt rahulikumalt hingata 🙂
Külm on tõesti, kodus ilma paksu kampsunita ja kahe pleedita üldse ei saa olla 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 12:07; 13.03 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul ka tähtaeg päevade järgi novembri keskel. Praegu aga mul nii kahetised tunded ???? Ei ole triipe püüdnud ja tegemist siis üllatusbeebiga. Kahetised tunded seepärast, et liiga eredalt on meeles esimese lapse raske beebiiga, kuigi sellest juba 6 aastat möödas mõtlen sellele ikka veel nö. külmavärinatega. Eelmisel korral oli laps väga oodatud ja rasedus kulges väga hästi aga mis sellele järgnes oli õudne. Alustades magamata öödest(7-8 kuud järjest) ja lõpetades söömise jne.

Ja nüüd avastasin, et olen jälle lapseootel vaatamata kaitsevahenditele.

Mul on teie kõigi pärast siiralt hea meel aga ma ise olen sügavas masenduses. Mees muidugi oli alguses õnnelik aga nähes minu reaktsiooni ja kuidas mulle see mõjub ei julge ta ka vist enam rõõmustada ????

Ei teagi miks ma siia kirjutan….aga jagatud mure on pool muret.

Arstile aega ma ei ole pannud, ei teagi mis teha. Kas günekoloog või ämmaemand. Vanust ka juba omajagu(38). Samas jälle millal siis veel teine laps saada kui mitte praegu, kui mõtlen niipidi aga siis jälle tunnen kohutavat hirmu eeloleva ees. Jah tean, et võib täpselt vastupidi minna kuid kardan kohutavalt.

Olen lisaks veel oma töökohaga nii rahul ja nüüd tunnen, et hakkasin ometi “elama”. Naudin tööl käimist ja sellega seonduvat. Ka pere on mulle üliolulne. Kuid tean, et samale kohale mul võimalust tagasi tööle naastes ei ole ???? Jah võin tunduda kohutavalt egoistlikuna aga sellised on hetkel mu tunded. Õudne nutt ja hala ????

Kägu, mul on kurb lugeda, et ennast halvasti tunned. Sellised tunded on muidugi täitsa okei ja arusaadavad. Võib-olla oleks abi raseduskriisi nõustajast?

A.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.03 15:12; 07.03 19:51; 13.03 19:11; 14.03 21:52; 21.03 22:56; 22.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina sain esimese positiivse testi paar päeva tagasi. Tähtaeg peaks olema 17 november. Ma ei suuda seda ikka veel uskuda 😀 Arsti juurde aega pole veel pannud, aga arvatavasti panen aja kui on 7-8 nädalat. Esimese lapsega käisin juba 6 nädalal, sest oli vaja toetavat ravi edasi võtta. Õnneks sûda siis juba lõi ja sai rahulikum olla 😉 Nüüd ta juba 11 kuud vana.

Palju õnne ka teistele triibulistele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun teiega suure rõõmuga. Olen 23, diagnoositud PCOS, olin juba kunstliku viljastamise nimekirjas, kui jäin tänu toetavatele rohtudele ise rasedaks. Praegu ootan oma teise hCG näidu tulemust, esimene oli esmaspäeval võetud ja ainult 74, nii et olen natukene pabinas. Küll aga olen teinud rasedusteste ja esmaspäeva hommikuse õrna triibuga võrreldes oli tänahommikune ikka väga rasvane. Kalkulaatorid annavad raseduse pikkuseks erineva aja, mõned tänase seisuga 4+3, teised 5+2. Ei teagi, millest see tuleb. UH aeg järgmisel kolmapäeval.
Tegemist on esimese rasedusega. Homme saan teada teise hCG näidu tulemuse. Hoidke mulle pöidlaid 🙂
Palju õnne kõigile triibulistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul ka tähtaeg päevade järgi novembri keskel. Praegu aga mul nii kahetised tunded ???? Ei ole triipe püüdnud ja tegemist siis üllatusbeebiga. Kahetised tunded seepärast, et liiga eredalt on meeles esimese lapse raske beebiiga, kuigi sellest juba 6 aastat möödas mõtlen sellele ikka veel nö. külmavärinatega. Eelmisel korral oli laps väga oodatud ja rasedus kulges väga hästi aga mis sellele järgnes oli õudne. Alustades magamata öödest(7-8 kuud järjest) ja lõpetades söömise jne.

Ja nüüd avastasin, et olen jälle lapseootel vaatamata kaitsevahenditele.

Mul on teie kõigi pärast siiralt hea meel aga ma ise olen sügavas masenduses. Mees muidugi oli alguses õnnelik aga nähes minu reaktsiooni ja kuidas mulle see mõjub ei julge ta ka vist enam rõõmustada ????

Ei teagi miks ma siia kirjutan….aga jagatud mure on pool muret.

Arstile aega ma ei ole pannud, ei teagi mis teha. Kas günekoloog või ämmaemand. Vanust ka juba omajagu(38). Samas jälle millal siis veel teine laps saada kui mitte praegu, kui mõtlen niipidi aga siis jälle tunnen kohutavat hirmu eeloleva ees. Jah tean, et võib täpselt vastupidi minna kuid kardan kohutavalt.

Olen lisaks veel oma töökohaga nii rahul ja nüüd tunnen, et hakkasin ometi “elama”. Naudin tööl käimist ja sellega seonduvat. Ka pere on mulle üliolulne. Kuid tean, et samale kohale mul võimalust tagasi tööle naastes ei ole ???? Jah võin tunduda kohutavalt egoistlikuna aga sellised on hetkel mu tunded. Õudne nutt ja hala ????

Ma täitsa mõistan sind. Mul nädalaid 6+1 ja kuigi oli planeeritud rasedus, siis nüüd on väike ärevus ja tundub, et elu jääb elamata. Paar kuud proovisime ja nädal veel enne testi tegemist ütlesin mehele, et kui see kuu ei jää, siis paneme plaani pausile. Haa. Mõistagi triibud. Kodus kaks last, 3 ja 6, hing ihkas kolmandat ja nüüd tundus, et kas kohe või mitte kunagi. Head sõbrad siin planeerivad novembrisse reisi, oh kuidas isegi tahaks ja neljakesi oleks see võimalik… aga kolmega. Käime mehega ka palju kahekesi ringi, kahte laste kuhugi jätta pole probleem, aga kolm?! Seda kirjutades tekib väike paanikahoog. Samas ma ise tahtsin ja vaadates olemasolevat kahte, kes on nii lahedad tegelased, et ei tahaks kolmandata jääda. Aga siiski, egoism võitleb siinkohal emainstinktidega ja tundub, et ees ootab jälle igavikuliselt pikk periood… aga olen õnnelik. Läheb nii, nagu peab minema. Kui mõtlen, et järgmisel nädalal ei peaks südametööd nägema, oleks hing katki küll. Sulle lohutuseks ütleks, et kui vähegi kahte last soovid, ela tunded läbi ja lase neil minna. Esimesed lapsed on tihti rasked ja paljuski sõltub see ka ema enda ärevustasemest, teisega võib see õudus korduda, aga sama tõenäosus on, et tuleb rahulik beebi. Parem sünnitada praegu kui hiljem, pealegi on teine laps juba nii suur, et saab olla vajadusel abiks. Töö osas mõistan ka igati, tean ka ise, et jälle jään veidi rongist maha (töötan lapse kõrvalt edasi), aga elu lõppedes ei mõtled loodetavasti sellele, kui tore on su pere, mitte sellele, et tahtnuks rohkem tööd teha… sai nüüd parajalt rumal sõnastus, aga saad ehk aru, mis ma mõtlen. Igatahes kõik need tunded on normaalsed, aga reaalsus on see, et ette pole mõtet muretseda. Kui laps on teoorias siiski oodatud, ela päev korraga ja kõik läheb paika.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.03 12:48; 18.03 16:02; 18.03 22:22; 29.03 07:57; 16.04 15:13; 17.04 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skorpionibeebid tulemas ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 14.03 13:16; 18.03 15:38; 19.03 11:17; 25.03 20:01; 28.03 20:24; 28.03 20:26; 02.04 09:46; 09.04 08:48; 09.04 17:16; 18.04 17:05; 29.04 21:36; 30.04 14:09; 30.04 17:45; 30.04 21:26; 02.05 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Meie skorpionibeebi tähtajaks on määratud 6.11.2019. Kõik on kulgenud hästi, va tõik, et mõni päev tagasi tabas mind verejooks, mille tõttu arvasin, et on katkemine. Arst vaatas üle ja näitas ekraanilt hoopis ilusa südametööga beebikest. Küll aga oli (vist) lootekoti äär pisut rebenenud, mis seda veritsust põhjustas. Selle tõttu määrati Duphaston tabletid (2tbl hommikul ja 2tbl õhtul), mis peaks aitama selles olukorras 🙂

See oli ikka selline kergendus! Keelati ära sport, suguelu jmt, mis on iseenesest mõistetav 🙂

Muidu üldiselt olen rohkem väsinud ja kusjuures täiesti isutu! Pean end ikka sundima sööma. Kas kellelgi veel niiviisi?

Lisaks on näonahk läinud kohutavaks- imelikud punased laigud ja kohati väikesed täpikesed????. Kas kellelgi veel on nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelmiste rasedustega kohe alguses näonahk jubedaks läinud, praegu ei saa kurta. Aga ega kiita ei julge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen end ka teie hulka kirja 🙂 hetkel peaks pp järgi olema 4+6 Olen kodusel reziimil kuna kohe algul hakkas veidi määrima ja tulin oksendades töölt koju.
Sellega seose tekkis ka mure,oleme mehega üritanud 4a last saada ja kui on õnnestunud rasestuda, siis need on katkenud küll 16 nädalal siis mõned korrad 5-6 nädalal kokku on neid kordi u 7. Oleme mehega käinud ka geneetiku juures ja kõik analüüsid on korras.
Nüüd kui otsustasin töökohta vahetada ja uues kohas vaid 2 nädalat käinud siis selline üllatus.
Ei oska seisukohtavõtta last tahaks väga aga kui jään edasi haiguslehele siis lõpetatakse minu tööleping tööle mitte sobivusega. Kuna olen alles katseajaga tööl.
Mu jutt on kindlasti veidi segane 🙁 aga ma ei tea mis moodi edasi,üks on kindel laps on väga oodatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 14.03 15:29; 14.03 15:58; 15.03 16:14; 18.03 07:57; 18.03 11:23; 19.03 09:29; 18.05 09:00; 05.07 21:26; 17.07 09:30; 16.08 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen end ka teie hulka kirja ???? hetkel peaks pp järgi olema 4+6 Olen kodusel reziimil kuna kohe algul hakkas veidi määrima ja tulin oksendades töölt koju.

Sellega seose tekkis ka mure,oleme mehega üritanud 4a last saada ja kui on õnnestunud rasestuda, siis need on katkenud küll 16 nädalal siis mõned korrad 5-6 nädalal kokku on neid kordi u 7. Oleme mehega käinud ka geneetiku juures ja kõik analüüsid on korras.

Nüüd kui otsustasin töökohta vahetada ja uues kohas vaid 2 nädalat käinud siis selline üllatus.

Ei oska seisukohtavõtta last tahaks väga aga kui jään edasi haiguslehele siis lõpetatakse minu tööleping tööle mitte sobivusega. Kuna olen alles katseajaga tööl.

Mu jutt on kindlasti veidi segane ???? aga ma ei tea mis moodi edasi,üks on kindel laps on väga oodatud.

Minu teada on olemas seadus, et raseduse pärast ei tohi vallandada. Samuti, kui töö on raseda jaoks nn ohtlik, siis saab arst kirjutada tõendi,et tuleb üle viia kergemale tööle vms. Aga ei ole enam kindel, võib-olla on seadused juba muutunud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.03 10:27; 12.03 12:06; 14.03 15:48; 15.03 10:52; 19.03 09:36; 19.03 21:26; 20.03 08:01; 22.03 16:45; 01.04 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemus ütles et ta ei lõpeta töölepingut raseduse tõttu vaid tööle mitte sobivuse tõttu. Ja kuna 2 nädalase töötamise järgi ei saa öelda et oleksin sobilik neile.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 14.03 15:29; 14.03 15:58; 15.03 16:14; 18.03 07:57; 18.03 11:23; 19.03 09:29; 18.05 09:00; 05.07 21:26; 17.07 09:30; 16.08 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katseajal saab vist eriti lihtsalt leoingu lõpetada. Aga minu meelest on laps praegu ikka tähtsam. Sest äkki just seekord on see õige kord ja ta nii tahab teie juurde tulla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalaga saab küll öelda, kas sobid tööle või ei, kuidas saad tööjuhistest aru, kuidas on suhted kaastöötajatega/klientidega + sada asja veel.
Meil näiteka on tööl olnus mitu inimest ja alguses on juba aru saada, et ei aobi ta meile või meie ei sobi talle, ning pigem et kummi venitada, siis on emb -kumb töölepingu lõpetanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 18:27; 03.11 21:03; 16.11 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tööle mitte sobimine tuli jutuks siis kui rasedusest rääkisid? See on tõesti seadusega keelatud, nad peavad tõestama, et sa sellele tööle ei sobi, rasedad on ka katseajal kaitstud. Varem koju minemine, väsimus jms ei näita sinu oskusi antud tööle vaid on osa rasedusest.
Võid ühendust võtta tööinspektsiooniga, nemad aitavad sellises olukorras. Hoolimata sellest kui hea töö on, mina ei sooviks sellise tööandja juures töötada kellele laps probleemiks on. Tulevikus leiab põhjuse, et vallandada kui lapsega koju jääd või pole pärast emapuhkust enam ametit millele naaseda. Kuid kui nad sellised mölakad on, siis läheks nimelt tööinspektsiooni, laseks ämmakal haiguslehe avada ja ei läheks sinna tagasi, kuid laseks neil endal maitsta mis tunne on kui keegi sulle ebamugavust tekitab!

A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.03 15:12; 07.03 19:51; 13.03 19:11; 14.03 21:52; 21.03 22:56; 22.03 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina sain esimese positiivse testi paar päeva tagasi. Tähtaeg peaks olema 17 november. Ma ei suuda seda ikka veel uskuda ???? Arsti juurde aega pole veel pannud, aga arvatavasti panen aja kui on 7-8 nädalat. Esimese lapsega käisin juba 6 nädalal, sest oli vaja toetavat ravi edasi võtta. Õnneks sûda siis juba lõi ja sai rahulikum olla ???? Nüüd ta juba 11 kuud vana.

Palju õnne ka teistele triibulistele ????

Hihii, mul peaaegu kõik sama. Laps 11 kuune ja ta 18 nov????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 15.03 00:32; 29.03 15:59; 29.03 18:33; 01.04 12:46; 05.04 15:45; 12.04 10:49; 29.04 11:21; 30.04 19:48; 15.05 13:02; 18.05 23:11; 19.05 19:23; 20.07 23:15; 21.07 13:06; 08.10 01:04; 23.10 15:35; 08.11 15:42; 09.11 16:12; 11.11 09:10; 11.11 15:26; 18.11 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin teid siin mitu päeva piilumas. Niiväga tahaks öelda, et olen siin teiega koos aga veel ei ole mingit kindlust kahjuks. Sain küll triibulise testi aga kõik sellega kaasnev on väga segane ja uskumatu. Esmaspäeval käisin UH eelmise raseduse katkemise pärast ja seal leiti “midagi”. Kodus tegin huvi pärast testi ja oli positiivne. Seega on võimalus, et katkemise järel jäin kohe rasedaks aga tegemist siiski väga tillukesega. Eile käisin arsti juures ja andsin ka vereproovi, vastuse saan esmaspäeval. Sinnani ikka nii hirmus pikk aeg 🙂 Hetke arvestuse kohaselt näitab kalkulaator tähtajaks 29.11.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.03 09:55; 17.03 21:36; 18.03 11:37; 19.03 20:52; 20.03 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on ka neid, kellel sümptomeid pole?
6+3, rinnad on hellad, aga iiveldust jms pole ja kõhus ka ei tunne midagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 13:01; 15.03 10:21; 19.03 23:20; 04.04 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on ka neid, kellel sümptomeid pole?

6+3, rinnad on hellad, aga iiveldust jms pole ja kõhus ka ei tunne midagi…

Minul täna 5+0, rinnad on natuke valusad, mitte häirivalt. Kõhus on vahepeal päevade laadne valu ja vahel ka mingid torked. Uni tuleb ka üsna varakult peale ning muid sümptomeid ei ole. Ühesõnaga… ise väga aru ei saa, et rase oleks 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.03 10:27; 12.03 12:06; 14.03 15:48; 15.03 10:52; 19.03 09:36; 19.03 21:26; 20.03 08:01; 22.03 16:45; 01.04 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga rahul, et on olemas selline asi, nagu SynLab 🙂 Kuna meil esimest korda test triibuline ja seda oleme mehega kaua-kaua oodanud, vahepeal oli seis väga nukker, siis oleme nüüd nii paanikas ja mures selle kõhubeebi pärast 😀 Ikka tahaks teada, et kõik hästi on ja seda enne teada ei saa, kui süda arsti juures nähtud saab.. Ja selle UH-ni on veel niiiiii kaua aega.. Ehk siis 2 nädalat 😀
Ainuke asi, mille järgi varajast rasedust natukesegi jälgida saab, on HcG tase. See võiks siis 48-72 tunniga kahekordistuda. Synlab-is andsin analüüsi teisipäeval ja neljapäeval. Sama päeva õhtuks on juba vastus olemas, ei mingit pikka ootamist 🙂 Tulemuseks oli 63% tõus, mis peaks olema normaalne sellises raseduse staadiumis, kus hormoonitase juba ületab 1000 ühikut. Esimene analüüs oli 860 ja teine 1403.
Nüüd peame siis kannatama 2 nädalat, et teada saada, kas rasedus on ikka tõene, mitte keemiline ja kas südameke lööb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh milline nostalgija 🙂
Mul on kodus kasvamas selle aasta 15.novebril 8aastaseks saav skorpioni preili 😀
Iseloomuga neiu 😉

Palju õnne kõigile ja mõnusat kõhu kasvatamist teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 388 )


Esileht Lapse ootamine Novembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.