Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023

NĂ€itan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Novembribeebid 2023

Postitas:
KĂ€gu

Hei! Kuigi aeg on ĂŒsna varajane, siis teen otsa lahti novembribeebide teemas 🙂

Ise sain eile rasvase triibuga positiivse rasedustesti ning lapse sĂŒnni eeldatav tĂ€htaeg 5.11. Kodus juba kasvamas ĂŒks pea 2-aastaseks saav tĂŒdrukutirts 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain triibud juba veebruaris ning eeldatav tĂ€htaeg vĂ”iks jÀÀda 1.11. Kodus kasvamas samamoodi varsti 2-aastaseks saav tĂŒdruk. 🙂

Hetkel peaks olema 5+4. Arsti aega veel ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PĂ€evade jĂ€rgi tĂ€htaeg 7.11. Kodus ees 1,5-aastane. Positiivse Ă”rna joone sain 28.02, veretestil nĂ€itas hcq kahe pĂ€evaga 3x tĂ”usu. Arstile aeg pandud 16.mĂ€rts, kui peaks olema 6+4 nĂ€dalat, loodan siis nĂ€ha ka sĂŒdametööd.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul tĂ€htaeg 06.11. Kodus 3 ja 5 aastased tĂŒdrukud ees juba. Arsti juurde 31.03 alles.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul juba kogaeg sĂŒda paha ja lisaks hetkel veel haige ka. Esimese lapsega ka terve 1. trimestri oksendasin. Seekord veidi raskem, sest aastane laps vajab ka ikka tĂ€helepanu.

Kuidas teil? 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Me ka kogu perega rÔÔmsalt kĂ”huviiruses ja kuna enesetunne niikuinii imelik, siis ei osanud rasedust kahtlustadagi.. 😀 Aga hetkel alles 5+0 seega loodan, et paar iiveldusevaba nĂ€dalat on veel ees (eelmine kord tekkis iiveldus kuskil 7. nĂ€dala paiku)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere kĂ”igile, mul kodus ka 1,5a ja positiivse vastuse sain alles nĂŒĂŒd, homme veretestile. Aga arvutuste jĂ€rgi peaks olema tĂ€htaeg 10.11

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka novembribeebidega.

Kodus on ootamas 4- ja 8-aastased poisiklutid 🙂

TĂ€htaeg peaks olema 06.10.2023.

SandraZ

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vabandust, tĂ€htaeg 06.11.2023 🙂

SandraZ

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka novembriga 🙂

HÔisata veel kÔvasti ei julge, aga praeguse seisuga peaks tÀhtaeg olema 7.11

Esmane visiit arstile alles 22.03

Margit

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tulen ka teie sekka.
Triibud sain kÀtte 5.03 ja pÀevade jÀrgi on tÀna 4+5, tÀhtaeg 12.11.
Arsti juurde kinnitama lÀhen 23.11. Kuna tegu esimese lapsega, on Àrevus, hirm ja elevus lÀbisegi.

lillm

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Piilun vaikselt siia teemasse. Hetkel alles 4+0, tÀhtaeg kalkulaatori jÀrgi 21. nov. Kodus 2 last olemas.

Arstile pole aega veel pannud, ei teagi, mis hetkel kĂ”ige mĂ”istlikum oleks minna. VĂ€ga vara ei tahaks minna, samas kannatust kaua oodata ka pole 😀 ilmselt sĂ€tin kuhugi 7+ nĂ€dalasse.

Mustik

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PĂ€evade jĂ€rgi tĂ€htaeg 7.11. Kodus ees 1,5-aastane. Positiivse Ă”rna joone sain 28.02, veretestil nĂ€itas hcq kahe pĂ€evaga 3x tĂ”usu. Arstile aeg pandud 16.mĂ€rts, kui peaks olema 6+4 nĂ€dalat, loodan siis nĂ€ha ka sĂŒdametööd.

Esimene arstivisiit tehtud. SĂŒdameke lĂ”i ja vastas ilusti nĂ€dalatele. Kahe nĂ€dala pĂ€rast uuesti, et edasised uuringud paika panna. SĂŒda kohe kuidagi rahul!

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas teil enesetunne on? Minul peaks olema praegu 6+0 tÀhtaeg siis 10.11. Arstile pÀÀsen alles 28.3 Esimese rasedusega mul nii vara iiveldama ei hakanud, aga praegu juba terve see nÀdal iiveldanud, eriti viimastel pÀevadel ja vahet pole, mis kell, isegi öösel vahel tunne, et jookse wc. Lisaks jube vÀsimus on peal.

-A

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei.

Liitun ka novembri beebide grupiga 😊

Hetkel 5+3

Äpi jĂ€rgi tĂ€htaeg 11.11.23

Esimene arsti visiit on 25 mÀrts

Kodus on hetkel 2 poega, 3 aastane ja 1 aastane 🙃

Naljakas mĂ”elda,et minust saab suure pere emme 😀

Kaidi 💙

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun samuti novembri grupiga. Mul on tulemas viies laps ning rasedust on tĂ€nase seisuga 4 nĂ€dalat, tĂ€htaeg 25 november. Ämmaemanda vastuvĂ”tule sain aja 19. aprilliks, kuna oli soov kindla isiku juurde minna.

Anna

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi teab, millal tulevad digiregistratuuri ITK aprilli ajad (Àmmaemanda juurde). Seal saab valida ainult mÀrtsisse.

Enesetunne on muidu tavaline, ainult vÀsimus on suurem. Sageli teen koos lapsega lÔunauinaku. Hetkel 4+4.

Mustik

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

ITK-s on aprilliks avatud registreerimine Àmmaemanda juurde. Ma registreerisin lÀbi Ipatsiendi portaali ja seal saab kalendris valida sobiva ajavahemiku.

Anna

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

ITK-s on aprilliks avatud registreerimine Àmmaemanda juurde. Ma registreerisin lÀbi Ipatsiendi portaali ja seal saab kalendris valida sobiva ajavahemiku.

Anna

Oo, proovin siis ka lÀbi Ipatsiendi. Huvitav, et digiregistratuuris pole.

Mustik

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oeh, minul tÀnasest jÀrsku iiveldus platsis. Otseselt oksendama ei aja ja midagi tegemata ka ei jÀÀ, aga taustal tugevalt keerab seest.
Kummalisel kombel tegi see tĂ€na tuju heaks, sest eelmisel nĂ€dalal kadusid kĂ”ik algsed sĂŒmptomid, mis triipude ilmumisega kaasnesid ( uimane olek, tundlikud rinnad) VĂ”i siis ma lihtsalt harjusin nii Ă€ra selle olekuga đŸ€·â€â™€ïž

TĂ€nasega 6+2 ja neljapĂ€eval esimene arsti visiit, vĂ€ga loodan, et sĂŒdametegevust siis juba nĂ€ha on.

lillm

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei! Triibud kĂ€es, liitun Teiega. TĂ€htaeg arvutuste kohaselt peaks nov lƍpus olema.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Panin Ă€mmakale aja 5. aprilliks, siis 7+0 ja sĂŒdametöö peaks kindlasti nĂ€ha olema. See 2 nĂ€dalat ootust tundub megapikk 🙃

Mustik

0
0
Please wait...

NĂ€itan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023