Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 155 )

Teema: Novembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Hei! Kuigi aeg on üsna varajane, siis teen otsa lahti novembribeebide teemas 🙂

Ise sain eile rasvase triibuga positiivse rasedustesti ning lapse sünni eeldatav tähtaeg 5.11. Kodus juba kasvamas üks pea 2-aastaseks saav tüdrukutirts 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain triibud juba veebruaris ning eeldatav tähtaeg võiks jääda 1.11. Kodus kasvamas samamoodi varsti 2-aastaseks saav tüdruk. ????

Hetkel peaks olema 5+4. Arsti aega veel ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevade järgi tähtaeg 7.11. Kodus ees 1,5-aastane. Positiivse õrna joone sain 28.02, veretestil näitas hcq kahe päevaga 3x tõusu. Arstile aeg pandud 16.märts, kui peaks olema 6+4 nädalat, loodan siis näha ka südametööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tähtaeg 06.11. Kodus 3 ja 5 aastased tüdrukud ees juba. Arsti juurde 31.03 alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul juba kogaeg süda paha ja lisaks hetkel veel haige ka. Esimese lapsega ka terve 1. trimestri oksendasin. Seekord veidi raskem, sest aastane laps vajab ka ikka tähelepanu.

Kuidas teil? 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ka kogu perega rõõmsalt kõhuviiruses ja kuna enesetunne niikuinii imelik, siis ei osanud rasedust kahtlustadagi.. ???? Aga hetkel alles 5+0 seega loodan, et paar iiveldusevaba nädalat on veel ees (eelmine kord tekkis iiveldus kuskil 7. nädala paiku)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile, mul kodus ka 1,5a ja positiivse vastuse sain alles nüüd, homme veretestile. Aga arvutuste järgi peaks olema tähtaeg 10.11

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka novembribeebidega.

Kodus on ootamas 4- ja 8-aastased poisiklutid 🙂

Tähtaeg peaks olema 06.10.2023.

 

SandraZ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, tähtaeg 06.11.2023 🙂

 

SandraZ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka novembriga 🙂

Hõisata veel kõvasti ei julge, aga praeguse seisuga peaks tähtaeg olema 7.11

Esmane visiit arstile alles 22.03

 

Margit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen ka teie sekka.
Triibud sain kätte 5.03 ja päevade järgi on täna 4+5, tähtaeg 12.11.
Arsti juurde kinnitama lähen 23.11. Kuna tegu esimese lapsega, on ärevus, hirm ja elevus läbisegi.

lillm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piilun vaikselt siia teemasse. Hetkel alles 4+0, tähtaeg kalkulaatori järgi 21. nov. Kodus 2 last olemas.

Arstile pole aega veel pannud, ei teagi, mis hetkel kõige mõistlikum oleks minna. Väga vara ei tahaks minna, samas kannatust kaua oodata ka pole 😀 ilmselt sätin kuhugi 7+ nädalasse.

Mustik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevade järgi tähtaeg 7.11. Kodus ees 1,5-aastane. Positiivse õrna joone sain 28.02, veretestil näitas hcq kahe päevaga 3x tõusu. Arstile aeg pandud 16.märts, kui peaks olema 6+4 nädalat, loodan siis näha ka südametööd.

Esimene arstivisiit tehtud. Südameke lõi ja vastas ilusti nädalatele. Kahe nädala pärast uuesti, et edasised uuringud paika panna. Süda kohe kuidagi rahul!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil enesetunne on? Minul peaks olema praegu 6+0 tähtaeg siis 10.11. Arstile pääsen alles 28.3 Esimese rasedusega mul nii vara iiveldama ei hakanud, aga praegu juba terve see nädal iiveldanud, eriti viimastel päevadel ja vahet pole, mis kell, isegi öösel vahel tunne, et jookse wc. Lisaks jube väsimus on peal.

-A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Liitun ka novembri beebide grupiga ????

Hetkel 5+3

Äpi järgi tähtaeg 11.11.23

Esimene arsti visiit on 25 märts

Kodus on hetkel 2 poega, 3 aastane ja 1 aastane ????

Naljakas mõelda,et minust saab suure pere emme ????

Kaidi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun samuti novembri grupiga. Mul on tulemas viies laps ning rasedust on tänase seisuga 4 nädalat, tähtaeg 25 november. Ämmaemanda vastuvõtule sain aja 19. aprilliks, kuna oli soov kindla isiku juurde minna.

Anna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, millal tulevad digiregistratuuri ITK aprilli ajad (ämmaemanda juurde). Seal saab valida ainult märtsisse.

Enesetunne on muidu tavaline, ainult väsimus on suurem. Sageli teen koos lapsega lõunauinaku. Hetkel 4+4.

Mustik

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ITK-s on aprilliks avatud registreerimine ämmaemanda juurde. Ma registreerisin läbi Ipatsiendi portaali ja seal saab kalendris valida sobiva ajavahemiku.

Anna

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ITK-s on aprilliks avatud registreerimine ämmaemanda juurde. Ma registreerisin läbi Ipatsiendi portaali ja seal saab kalendris valida sobiva ajavahemiku.

Anna

Oo, proovin siis ka läbi Ipatsiendi. Huvitav, et digiregistratuuris pole.

Mustik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, minul tänasest järsku iiveldus platsis. Otseselt oksendama ei aja ja midagi tegemata ka ei jää, aga taustal tugevalt keerab seest.
Kummalisel kombel tegi see täna tuju heaks, sest eelmisel nädalal kadusid kõik algsed sümptomid, mis triipude ilmumisega kaasnesid ( uimane olek, tundlikud rinnad) Või siis ma lihtsalt harjusin nii ära selle olekuga ????‍♀️

Tänasega 6+2 ja neljapäeval esimene arsti visiit, väga loodan, et südametegevust siis juba näha on.

lillm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Triibud käes, liitun Teiega. Tähtaeg arvutuste kohaselt peaks nov lōpus olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin ämmakale aja 5. aprilliks, siis 7+0 ja südametöö peaks kindlasti näha olema. See 2 nädalat ootust tundub megapikk ????

Mustik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Panen ka ennast siia ritta.

Äppi järgi on nädalaid 4+1 ja TA peaks olema siis 29.11.2023.

Tulemas siis kolmas laps. Hetkel ikka päris paha olla juba, iiveldab koguaeg ning metsikud peavalud. Ilmselt panen arstile aja aprilli teise nädalasse.

 

K.K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul olid ka esimestel nädalatel peavalud, aga aitas üliohter(!) veejoomine ja nn kaelavõimlemine, st kaelasoonte igasugune mudimine, pea poolringid igas suunas, painutamine, üldse õlavöötme võimlemine. Täitsa ise kõvasti masserisin kaela, kukalt, õlgu, samuti soojaveepudeliga rullisin üle kukla ja kaela ja õlgade. Kuna pole hea pidevalt valuvaigistit süüa, siis võid proovida – äkki sul ka peavalud vereringehäirete ja pingetega seotud ja saad ka abi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma homme arsti juurde juba, kogemata varasemast ajast aeg kirjas. 4+6 vist midagi väga ei näita monitoriga. Enesetunne muidu veel hea, ainult väsimus peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Mul sai täna esimene visiit tehtud.

Süda lööb ja uh järgi 7n 1 päev rase 🙂

Järgmise aja sain aprilli teisel nädalal, siis võtame arvele.  Enesetunne muidu hea. Vaevuseid nagu ei olegi.

Natuke hirmus on ka, sest eelmine rasedus peetus just 7 nädalal eelmise aasta augustis.

Pöidlad pihku, et sel korral õnneks läheks 🙂

 

 

Margit

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul olid ka esimestel nädalatel peavalud, aga aitas üliohter(!) veejoomine ja nn kaelavõimlemine, st kaelasoonte igasugune mudimine, pea poolringid igas suunas, painutamine, üldse õlavöötme võimlemine. Täitsa ise kõvasti masserisin kaela, kukalt, õlgu, samuti soojaveepudeliga rullisin üle kukla ja kaela ja õlgade. Kuna pole hea pidevalt valuvaigistit süüa, siis võid proovida – äkki sul ka peavalud vereringehäirete ja pingetega seotud ja saad ka abi.

Mul aitab peavalude vastu külmakompress, soe mitte nii väga. Nii et seda võib ka veel proovida ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Liitun ka:)

Oli oktoobris peetumine 6+nädalal.

Seekord on üllatusbeebi, nimelt olid päevad jaanuari lõpus ja veebruaris pidid hakkama 25.ndal. Ma tegin vahepeal teste ka ja kõik olin negatiivsed… 22. veeb siis hakkasid päevad ikka sedasi et kasutasin tampoone ja kestsid selle aja mis tavaliselt päevad kestavad.

Ise veel mõtlesin et ehk järgmine kord on uus võimalus. Päevade lõpust oli siis paar päeva juba möödas ja olin mõned õhtud pikalt tööl, siis paar õhtut oli imelik olla. igaks juhuks mõtlesin et teen testi kuigi polnud mingeid kõhuvalusi ega rindade hellust ja test oli positiivne 3.märts.

Käisin siis järgmisel nädalal arstil hcg oli tõusnud aga täpikest näha polnud, kutsus siis järgmisel nädalal tagasi 16.ndal. Siis oli täpike näha ja hcg oli ilusti tõusnud nädalaga

Arst kutsus tagasi kuu lõpus, et siis peaks juba südametöö olemas olema. Arst arvas et tuleb aega anda

Praegu on rinnad mega valusad ja päevade tunne aegajalt annab tunda ja iiveldab ka veidi. Ma nii loodan, et seekord läheb hästi:)

Tähtaega veel ei tea, aga novembrisse peaks jääma

Teele

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun samuti novembri grupiga. Mul on tulemas viies laps ning rasedust on tänase seisuga 4 nädalat, tähtaeg 25 november. Ämmaemanda vastuvõtule sain aja 19. aprilliks, kuna oli soov kindla isiku juurde minna.

Anna

Tere Anna. Minul samuti esialgu TA 25.11 ja ka kindla ämmaka juurde soov. Esimene visiit 10.aprill. Mina siiski esialgu palju sõna ei julge võtta, sest eelmine kuu oli katkemine 6+2 ehk keemiline vist siis. Üllatus oli suur, kui peale arsti kontrolli siiski teist korda järjest päevi ei hakanud.

n.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin arsti juures ära, rasedus oli veel pisike ja uuesti tagasi mõne nädala pärast. Analüüsid võeti ka ja hpv üks näitusest positiivne. Megalt mures nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 155 )


Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023